18 En İyi Smoothie Blender Tavsiyesi ve Kullanıcı Yorumları

Soğuk bir içecek olan smoothie taze meyve ve sebzelerle hazırlanır. Smoothielerinize; yulaf ezmesi, süt, keten tohumu, bal, yağlı tohum, kuru yemiş, vanilya, badem sütü, yoğurt gibi besinleri de ekleyebilirsiniz. Smoothie ilk olarak 1900’lü yıllarda Arjantin ve Brezilya gibi tropikal bölgelerde tüketilmeye başlamıştır. Kısa süre içerisinde tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde de popüler hale gelen smoothie tüketimi 7’den 70’e herkesin ilgisini çekmeye başlamıştır. Smoothie ne çok katı ne de çok sıvı bir kıvamdadır. Orta yoğunlukta bir kıvama sahip olan smoothie damak zevkine göre istenilen sebze ve meyveler ile hazırlanabilir. Smoothieyi normal meyve sularından ayıran en önemli özelliği de hafif katı kıvamlı oluşudur. Hem besleyici hem de tatlı ve lezzete sahip olan smoothie özellikle ara öğünlerde damaklarınızı şenlendirecek sağlıklı bir seçenektir.

Smoothie Blender Nedir?

Smoothie blender ürünleri ile canınız soğuk bir şeyler içmek istediğinde harika içecekler hazırlayabilirsiniz. Pratik kullanımları ile birçok kişinin elinin altında olan bu mutfak aletleri sağlıklı beslenme alışkanlığının sürdürülmesi için ideal bir kullanım sunar. Smoothie blenderların basit bir çalışma mekanizması vardır. Ayrıca bu makineler görünüm itibari ile de kompakt ve basittir. Kullanımları son derece basit olan smoothie blenderlar; gövde, karıştırma haznesi olarak iki ana kısımdan meydana gelir. Gövde bölümünde yer alan çalıştırma düğmesi ile smoothie blenderınızın meyve ve sebzeleri parçalamasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz hızda parçalama yapmanıza imkan sunan blenderlar da vardır.

Geniş aileler için en iyisi: Philips HR2291/41 Cam Sürahi Blender
Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar da biz kazanıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

En Iyi Smoothie Blender 3

Smoothie Blender Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Smoothie blender satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar vardır. İhtiyacınızı karşılayabilecek kapasiteye sahip olan bir smoothie blender tercih etmek dilediğiniz zaman keyifli içecekler yudumlamanızı sağlayacaktır. 🙂

Hız Ayarı

Smoothie blender ürünlerinin bazılarında sadece tek bir hız ayarı mevcutken bazı modellerde 3-4 hız kademe ayarı bulunabilir. Farklı hız ayarlarının bulunması smoothienizi ya da farklı yoğunluktaki içeceğinizi istediğiniz kıvamda hazırlamanıza yardım eder. İçeceğinizin biraz pütürlü kalmasını veya akışkana yakın bir kıvam almasını istiyor olabilirsiniz. Çoklu hız ayarı özelliğine sahip olan bir blender tercih ederek her istediğiniz tarifi olması gereken kıvamda hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bazı ürünlerde turbo hız ayarı özelliği de vardır. Bu; çok hızlı şekilde meyve ve sebzelerin parçalanarak pürüzsüz kıvam almasını sağlar.

Buz Kırma

Buz kırma özelliği smoothie düşkünü olanlar için önemli bir özellik olabilir. İçeceklerini buz parçacıkları ile zenginleştirmek ve serin bir lezzet elde etmek isteyenler buz kırma özelliğinin varlığını sorgulamak durumundadır.

Tasarım

Smoothie blender ürünlerinin; vintage ya da modern tasarımı ile ön plana çıkan çeşitlerine rastlamak mümkündür. Eğer mutfağınızda şık bir smoothie blender için yer açmak isterseniz ürünlerin tasarımlarını göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Smoothie blender ürünlerinin estetik görünümlerinin yanında az yer kaplama, minimal tasarım gibi özellikleri de önemlidir. Mutfağınızdaki alan müsaitliğine göre doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Blenderın düğmesinin pratik bir kullanım sunuyor olması, parçaların kolay şekilde temizlenebilir olması gibi özellikler de satın alırken dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

Yedek Matara

Smoothie blender ürününlerinin birçoğunda hazne bölümü aynı zamanda matara işlevi görür. Mataranın kendine özel bir kapağı vardır. Bu sayede dilediğiniz yere hazırlamış olduğunuz taze smoothie içeceğinizi götürebilirsiniz. Blenderlerın bazılarında yedek matara da bulunur. Biri daha büyük diğeri ise az kapasitede olan bu mataralardan istediğinizi blender üzerine oturtarak meyve ve sebze parçalama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hazne Kapasitesi

Hazne kapasitesi smoothie blender satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylar arasındadır. Çünkü hazne ne kadar ufak olursa, alacağı meyve ve sebze miktarı da o kadar azalacaktır. Ancak geniş haznesi bulunan bir smoothie blender tercih ederek aile boyu lezzetli içecekler deneyimleyebilirsiniz. Ancak sadece kendiniz için bir smoothie blender satın alacaksanız o zaman hazne kapasitesi ufak olan bir model tercih edebilirsiniz.

Elektrikli ya da Şarjlı Çalışma

Smoothie blender ürünlerinin birçoğu elektrikle çalışıyor olsa da şarjlı ve taşınabilir özelliğe sahip olan modellere de rastlanabilir. Elektrikli olan blenderlar şarjlı olanlara göre daha büyük, ağır ve taşınması zor olan modellerdir. Şarjlı bir smoothie blender tercih etmeniz halinde priz bulunmayan bir yerde hatta parkta bir bankta otururken bile kendi smoothie içeceğinizi hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken smoothie blenderınızın şarjını doldurmak ve yanınıza almak. İşte bu kadar basit!

Ses

Elektrikli ev aletleri her zaman çalışırken bir miktar gürültü çıkarır. Ancak smoothie blenderların bazıları diğerlerine göre daha sessiz çalışma özelliği ile donatılmıştır. Silent teknoloji ile donatılmış bir blender tercih ederek daha sessiz şekilde enfes smoothieler hazırlayabilirsiniz.

Motor Gücü

Smoothie blenderın motor gücü, neyi nasıl parçalayacağı hakkında size fikir verecektir. 500 W motor gücü ile çalışan bir smoothie blender ile 1000 w güce sahip bir model aynı performansa sahip olmayabilir. Güçlü motor teknolojisine sahip olan smoothie blender ürünleri kuru yemiş, yulaf gibi katı gıdaları ya da buzu parçalama performansına sahip olacaktır.

Bütçe

Smoothie blender tercih ederken bütçenizi de göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Uygun fiyatına rağmen mükemmel bir performansa sahip olan blenderlar da vardır. Bu nedenle ”pahalı olan iyidir” yaklaşımı en azından smoothie blender seçiminde çok da işe yaramayabilir. Ürünlerin sahip oldukları özellikler, materyal ve performansları fiyatlarını belirleyen özelliklerdir.

Materyal

Materyal her üründe olduğu gibi smoothie blender ürünleri için de önemlidir. Gövde kısmı çelik, haznesi cam olan ürünler daha sağlıklı ve dayanıklıdır. Ancak plastik malzeme ağırlıklı olan bir model tercih edecekseniz BPA içermeyen materyal kullanıldığından emin olmanız gereklidir. Ürünlerin gıda ile temas eden parçaları kesinlikle sağlığa zararlı madde içermemelidir. Bıçakları paslanmaz çelik özellik taşıyan bir blender tercih etmek de doğru bir karar olabilir.

En Iyi Smoothie Blender

En İyi Smoothie Blender Tavsiyeleri

Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender

Arzum Ar1032 Shake’n Take Kişisel Blender Urun Resmi

Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender kırmızı, pembe, siyah ve mavi renk seçenekleri ile karşımıza çıkar. 570 ml doğrayıcı hazneye sahip olan cihazın 400 ml’lik yedek kabı da bulunur. İki farklı boy sürahi seçeneği ile dikkat çeken Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender çelik bıçak özelliği sayesinde saniyeler içerisinde meyve ve sebzeleri parçalayarak istenilen kıvama getirir. Gövdesi plastik malzeme özelliği taşıyan blenderın aynı zamanda buz kırma fonksiyonu da mevcuttur. Cihaz 300 W güç ile çalışır ve karıştırma şişeleri BPA içermeyen plastik malzemeden üretilmiştir. Tek tuşla çalıştırılabilen bu makine pratik bir kullanım sunar. Karıştırma şişelerinin etrafı kaydırmaz silikon halka ile kaplanmış olup elde taşınırken kaymayı önleme amacı taşır. Şişelerin içme kapakları damlamayı önleyen bir tasarımla donatılmıştır. Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender şık görünümü ile mutfaklara ayrı bir estetik katma konusunda da başarılıdır.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimiz zaman ürünün genel olarak çok beğenildiğini gördük. Binlerce kişinin tercihi olan Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender az yer kaplayan kompakt tasarımı ile enfes smoothieler hazırlamanız için biçilmiş kaftan. Meyveleri yoğurt ve süt ile de rahatlıkla pürüzsüz bir kıvam haline getiren bu smoothie blender sayesinde hem yetişkinler hem de çocuklar birbirinden lezzetli ara öğünler deneyimleyebilir. Hatta bu cihaz yulaf gibi sert yiyecekleri bile parçalama noktasında başarılı. Buz kırma özelliği de kullanan kişiler tarafından beğenilen bir özellik. Performansına göre uygun bir fiyatı olan Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender en çok tercih edilen smoothie blender diyebiliriz. E-ticaret sitelerinde 4,8 olarak puanlanmış olması da bu kararımızı doğrular cinsten.

Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü çok fazla araştırarak ve yorum okuyarak aldım. Katı meyve-sebze-kuruyemiş parçalama işini mutlaka içine bir miktar sıvı (su, süt, yoğurt) koyarak yapmalısınız. Yoksa makine epey zorlanıyor ve hakkını vermiyor. İlk kullanımda plastik kokusu oldu ama sonraki kullanımlarda süreyi daha kısa tuttuğumda bu kokuyu almadım. Şu an mevsim çok uygun olmadığından Frappuccino denemedim ama yazın Starbucks aratmayacak tatlar hazırlayacağıma eminim.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Taşınabilir hazneleri kaliteli plastikten yapılmış ve ürün gayet başarılı. Negatif yorumları okuyunca tereddüt etmiştim ama ne plastik kokusu ne de kilitlenme yaşamadım sadece biraz sallanıyor tek elinizle desteklemeniz gerekiyor işlem süresince.


Fakir Pb 1001 600 W Kişisel Blender

Fakir Pb 1001 600 W Kişisel Blender Urun Resmi

Fakir Pb 1001 600 W Kişisel Blender plastik gövdesi ve siyah renk tasarımı ile dikkat çeker. 570 ml doğrayıcı hazne kapasitesine sahip olan bu ürün 600 W güç ile çalışır. Sürahili olma özelliği bulunan Fakir Pb 1001 600 W Kişisel Blender meyve ya da sebzeleri istenilen kıvama getirdikten sonra içecek kendi şişesi ile tüketilebilir. Paslanmaz çelik bıçak özelliği ile yiyecekleri doğrayan Fakir Pb 1001 600 W Kişisel Blender aynı zamanda buz kırma özelliğine de sahiptir. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu blender tek tuşla çalışma özellği sayesinde pratik bir kullanım sunar. Karıştırma şişesi BPA free özellik taşıdığından sağlık için zararlı değildir. Şişe el yakmayan ve kaydırmayı önleyici silikon tutucular ile donatılmıştır. Şişe kapağı sızdırma yapmaz ve üzerinde taşımayı kolaylaştırıcı bir halka bulunur. Blender ayrıca kaymaz taban özelliğine sahiptir ve cihaz tek tuşla kolay şekilde çalıştırılır.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimiz zaman Fakir Pb 1001 600 W Kişisel Blender genel olarak beğenilen bir ürün. Her türlü smoothie tarifini istenilen kıvamda hazırlayabilen bu blender ile sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. E-ticaret sitelerinde 4,0 olarak puanlanan Fakir Pb 1001 600 W Kişisel Blender fiyat olarak da uygun diyebiliriz.

Fakir Pb 1001 600 W Kişisel Blender Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Hemen muz Trabzon hurması avokado karıştırıp içine kakao attım, bir daha da hazır puding yemem. Fiyat performans ürünü çok memnun kaldım ben. Bi de humus ve yulaf sütü yapmayı deniycem. Alanlara hayırlı olsun

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

İçerisinden sadece bir tane karıştırma kabı çıkıyormuş iki olduğunu düşünmüştüm ama açıklamada yazıyormuş benim dikkatsizliğim kap ile blenderı iyi oturtursanız çalışıyor diğer tütlü çalışmıyor biraz gürültülü ama çok güzel ürün


Yui M-18 3’ü 1 Arada Retro Smoothie Blender Seti

Yui M 18 3'ü 1 Arada Retro Smoothie Blender Seti Urun Resmi

Yui M-18 3’ü 1 Arada Retro Smoothie Blender Seti gri, beyaz, pembe ve gri renk seçenekleri ile karşımıza çıkar. Ürün şık tasarımı sayesinde mutfaklardaki dekorasyonun tamamlayıcısı olabilir. 300 W motor gücü ile çalışan bu blender 450 ml’lik doğrayıcı hazne kapasitesine sahiptir. Doğrayıcı haznesinin yan kısmında tutma kulbu vardır ve cam materyalden üretilmiştir. Plastik gövde malzemesine sahip olan cihaz 3 hız kademesi ile çalışır. Bu cihazın içme sürahisi ayrı olarak tasarlanmıştır. Cihazın smoothie bardağı kapasitesi ise 600 ml’dir. Ayrıyetten 180 ml öğütücü hazneye de sahip olan cihaz çok amaçlı bir kullanım sunar. Smoothie bardağı ve öğütücü hazne materyali tritan malzemeden üretilmiştir. Blenderın gövde kısmında yer alan 3 kademeli düğme şık bir musluk görünümündedir ve çevirilerek ayarlanır. Cihazın tabanında silikon ayaklar vardır. Bu sayede çalışma sırasında kayma olmaz. Cihazın paslanmaz çelik doğrayıcı bıçağı 6’lıdır ve yüksek hızda dönerek yiyecekleri ustaca parçalar. Blender çalışmadan önce mutlaka kapak kısmı kilitlenmelidir. Aksi halde çalışmayacaktır. Kapak içerisindeki silikon şerit sayesinde damlama sorunu meydana gelmez. Yui M-18 3’ü 1 Arada Retro Smoothie Blender Seti buz kübü kırma özelliğine sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarını inceledik ve Yui M-18 3’ü 1 Arada Retro Smoothie Blender Seti hakkında başarılı olduğu sonucuna vardık. Bu cihaz çok amaçlı bir kullanım sunduğu için kuru yemişleri bile öğütücü özelliği sayesinde un kıvamına getirebiliyor. Meyve ve sebzeleri parçalama noktasında ise diyecek söz yok. E-ticaret sitelerinde 4,5 olarak puanlanan bu smoothie blender hem çok başarılı hem de uygun fiyatlı.

Yui M-18 3’ü 1 Arada Retro Smoothie Blender Seti Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

ben urunu alirken marka bilinmedik oldugu icin supheye dustum yorumlara guvenerek aldigim icin kendimde kullanip yorum yapmak istedim.urunun goruntusu cook şık cok tatli.oyle seyretmek istiyorum karsisina gecip:)surahi oldukca kalin camdan yapilmis.diger parcalari plastik ama baya saglam plastik.zaten makinada yikamayin yaziyor yikamayada gerek yok elde hizlica yikanabilir.performansina gelince 10 numara ogutucu kapta ceviz ve kişniş cektim un ufak oldu ikiside. smoothie kabi ilede icine su ekleyerek nar elma ve portakal cektim kizim icin posali hale getirdi saniyeler icinde.insallah uzun omurlu olur ben cok begendim tavsiye ediyorum :))

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü şimdilik görünüşünü çooook beğendim. Henüz Kimse almadığı veya alıp yorum yapmadığı için baya bi tereddüt etmiştim ama hızlı ulaştı ve gerçekten çok şık. Smootie yapmak minik şeyler (mesela buz) parçalamak için çok ama çok ideal. Büyük bir sürahi beklemeyin bu yüzden. Ama gerçekten kullanışlı olacağını düşünüyorum. Sürahisi cam. Diğer aparatlar plastik.


Tefal BL1A0D38 OnTheGO 600 ml Paslanmaz Çelik Blender

Tefal Bl1a0d38 Onthego 600 Ml Paslanmaz Çelik Blender Karıştırıcı Urun Resmi

Tefal BL1A0D38 OnTheGO 600 ml Paslanmaz Çelik Blender Karıştırıcı kaliteli ve şık görünümü ile göze çarpar. Cihazın gövdesi paslanmaz çelik materyalden üretildiği için uzun ömürlü ve sağlam bir kullanım sunar. Doğrayıcı haznesi 600 ml kapasiteye sahip olan blenderın; çırpma, blend ve kırma fonksiyonları mevcuttur. 300 W güç ile çalışan Tefal BL1A0D38 OnTheGO 600 ml Paslanmaz Çelik Blender Karıştırıcı aynı zamanda turbo fonksiyonuna da sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılmış doğrayıcı 4 adet bıçağı ile kısa sürede birbirinden lezzetli smoothieler hazırlayabilirsiniz. Cihazın matarası kullanışlı görünümü ile öne çıkar. Kapağındaki taşımayı kolay hale getiren tutma halkası ile smoothelerinizi dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu blenderın farklı özelliklerinden biri ise doğrama sırasında düğmeye basılarak değil, mataranın üzerine bastırılarak çalışıyor olması.

Tefal BL1A0D38 OnTheGO 600 ml Paslanmaz Çelik Blender Karıştırıcı kullanan kişilerin yorumlarına bakılacak olursa genel olarak başarılı bir ürün. Soğuk kahve, smoothie hazırlama konusunda gayet iyi olan bu cihaz kullanan kişiler tarafından beğenilenilmiş. E-ticaret sitelerinde 4,7 olarak puanlanan bu ürünün kalite ve performansına bakacak olursak fiyatı da uygun.

Tefal BL1A0D38 OnTheGO 600 ml Paslanmaz Çelik Blender Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün çok pratik istediğiniz karışımı kolaylıkla yapabilirsiniz, meyveli, sütlü, yulaflı, tohumlu, buzlu, temizliği çok kolay suyun altından geçirmeniz yeterli, mataranın yeşil kapağını açtıktan sonra kapağı biraz daha iterseniz pine oturuyor boylelikle içerken kapak suratınıza değmiyor, motorun altında sabitlemek için 3 tane vakumlu plastik var böylelikle zemine iyi tutunuyor.Mataraya bıçaklı kapağı takın, matarayı ters çevirin, motora oklar birbirini bulacak şekilde yerleştirin ve bastırın, karışım homojen olana kadar karışsın sonra tekrar düz hale getirip bıçaklı kapağı çıkarıp içme kapağını takın ve içeceğiniz hazır. Ürün ses çıkarıyor ama blenderdan ses çıkarmaması da zaten beklenmemeli 300Watt ile çalışan küçük bir motor tabiki ses çıkarır.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Diğer markalardaki bu tarz blender larda 2 adet şişe çıkıyor bundan 1 adet çıktı..bu en büyük eksiği bence


Electrolux ESB2500 300W İlave Şişeli Spor Blender

Electrolux Esb2500 300w İlave Şişeli Spor Blender Urun Resmi

Electrolux ESB2500 300W İlave Şişeli Spor Blender çelik gövdesi ve minimal tasarımı ile dikkat çeker. Zarif bir görünüme sahip olan Electrolux ESB2500 300W İlave Şişeli Spor Blender 300 W güç ile çalışır. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde dilediğiniz gibi smoothie tariflerini hazırlamanıza olanak sunan bu ürünün çıkartılabilir tüm aksesuarları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Tritan plastik doğrayıcı haznesi koku ve tatları emmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Blenderın taşınabilir iki adet şişesi vardır. Biri 600, diğeri 300 ml kapasiteye sahip olan bu şişeler, doğrayıcı ve kahve öğütücü aksesuarlar cihazın parçalarıdır. Meyveli içeceğinizi dilediğiniz yere götürmenize olanak sunan Electrolux ESB2500 300W İlave Şişeli Spor Blender basit ve şık tasarımı ile kullanıcılarına hitap eder.

Electrolux ESB2500 300W İlave Şişeli Spor Blender kullanan kişilerin yorumlarını dikkatlice incelediğimizde ürünün mükemmel bir kaliteye sahip olduğunu gördük. Özellikle çelik gövdeye sahip olması birçok kişinin beğendiği özelliklerden biri. Ayrıca buz kırma özelliğine de sahip olan bu cihaz her türlü meyve ve sebze karışımını hazırlama konusunda başarılı. Şişelerin plastik kalitesinden de memnun kalan kullanıcılar ürünün sızdırma yapmıyor olmasından yana da mutlu. Cihazı deneyimleyenler herhangi bir koku ya da olumsuz bir durumla karşılaşmıyor. Kalitesine göre normal bir fiyatı bulunan Electrolux ESB2500 300W İlave Şişeli Spor Blender e-ticaret sitelerinde 4,8 olarak puanlanmış.

Electrolux ESB2500 300W İlave Şişeli Spor Blender Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Sesi çok az. Meyve sebze 10 saniyede su ediyor. Kokmuyor koku yok. Cok kaliteli plastiği. Iki tane sise. Motoru cok güçlü. Buz kırıyor rahat olun. Anatoptan harika paketlemis kusursuz. Gönül rahatlığıyla alın. Diğer markalarla cok araştırdım en iyisi bu. Tam bir f/p ürünü.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

spor model oldugundan 2 buyuk şişesi var. spor yazmayan modellerde bir küçük bir buyuk sise oluyor. orta serlikte buz kırabiliyor ancak motorun omrunu belki kisaltabilir bu islem. çünkü marka buz kirdigini belirtmemiş ozelliklerinde ve hafif zorlandığını buz kirma islemi esnasinda farkediyorsunuz. rahatlikla alinabilir. buz kirar mi diye dusunmeyin ha cok sert ve buyuk buz denemedim bilmiyorum. su sızdırma olayı yok. tefal ile birebir ayni urun magazada karsilastirdim. bıçaklar ve mekanizma uzerindeki delikler desenler plastik ve üzerindeki baski resimler vs ayni bildiğiniz.. zerre fark yok ayni bant urunu sadece üzerindeki marka farkli ve tefalde 2. şişe yok. kesinlikle elektrolux.. çalışma sesi son derece makul duzeyde. plastik kalitesi cok iyi. tritan mi ne diyorlar zararsiz plastik. kusursuz degil. bicagi ceviren malzeme motor mekanizmasindaki her bilesen saglam metal olsa o zaman ömürlük derdim tabi ama artik hep bu sekilde urunler..


Philips HR2291/41 Cam Sürahi Blender

Philips Hr2291:41 Cam Sürahi Blender Urun Resmi

Philips HR2291/41 Cam Sürahi Blender geniş aileler için tasarlanmıştır ve doyurucu smoothieler hazırlamanız için bire birdir. 2 L maksimum kapasiteye sahip sürahisi ile bardaklarca smoothie hazırlanabilir. Buz kırma fonksiyonuna da sahip olan bu cihaz paslanmaz çelik bıçak özelliği ile saniyeler içerisinde meyveleri parçalar. Turbo fonksiyonuna da sahip olan cihaz 600 W güç ile çalışır. 2 hız ayarı ve darbe moduna ayarlanabilir ve motoru termal koruma özelliği taşır. Cam sürahisi sağlıklı içecekler hazırlamanıza olanak sunar. Philips HR2291/41 Cam Sürahi Blender bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarları ile size pratik bir temizlik deneyimi yaşatır. Sürahinin yan kısmında bulunan tutma kulbu sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Problend sistemi ile donatılmış olan Philips HR2291/41 Cam Sürahi Blender titreşim önleyici ayakları sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Cihazın taşınabilir şişesi ise dilediğiniz her yere taze ve sağlıklı içeceğinizi götürebilmenizi sağlar.

Kullanan kişiler tarafından beğenilen bir ürün olan Philips HR2291/41 Cam Sürahi Blender özellikle geniş haznesinden dolayı kalabalık ailelerin yüzünü güldürmüş gibi görünüyor. Kalitesi, lezzetli karışımlar hazırlaması da beğenilen özellikleri arasında. performansı iyi olan bu ürün e-ticaret sitelerinde 5,0 olarak puanlanmış ancak fiyatı ortalamanın biraz üzerinde.

Philips HR2291/41 Cam Sürahi Blender Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Malzeme kalitesi üst düzeyde. Haznenin cam olması da cabası. Philips her zaman kaliteli olmuştur. Kutluyorum. Üç kuruş fazla verin, yıllar boyu kullanacağınız bir cihaz alın.


Sinbo SHB-3150 Smoothie Blender

Sinbo Shb 3150 Smoothie Blender Urun Resmi

Sinbo SHB-3150 Smoothie Blender 600 ml’lik ve 300 ml’lik iki adet şişeye sahip bir cihazdır. BPA içermeyen ve doğrayıcı hazne görevini üstlenen bu şişeler sayesinde dilediğiniz miktarda smoothie hazırlayabilirsiniz. 300 W motor güce sahip bu cihaz tek tuşla çalışır ve pratik bir kullanıma sahiptir. Mavi ve pembe renk seçenekleri ile dikkat çeken blenderın hazneleri bulaşık makinesinde yıkanabilir özellik taşır. Paslanmaz çelik özelliğine sahip bıçakları saniyeler içerisinde haznedeki sebze ve meyveleri parçalar. Çift emniyet sistemine sahip olan blender, haznenin yerine oturtulamaması durumunda çalışmaz. Gövde kısmı plastik malzemeden üretilmiş olan blenderın 2 adet şişesi ile uyumlu kapakları da mevcuttur. Böylece içeceklerinizi dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Sinbo SHB-3150 Smoothie Blender vakumlu ayaklara sahiptir. Bu sayede cihaz çalışırken zemin üzerinde kaymaya neden olmaz. Az yer kaplayan, sade ve basit tasarımı ile öne çıkan Sinbo SHB-3150 Smoothie Blender mutfağınıza şıklık katar.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde Sinbo SHB-3150 Smoothie Blender görünüm itibari ile çok sağlam ve kaliteli bir his vermese de performans bakımından şaşırtıcı bir başarı sergiliyor. Tüm malzemeleri plastik olan bu ürün kullanma talimatlarına sadık kalındığı takdirde gayet başarılı şekilde çalışıyor. Sinbo SHB-3150 Smoothie Blender ile dilediğiniz sebze ve meyveleri sıvı takviyesi ile birlikte smoothie haline getirebilirsiniz. E-ticaret sitelerinde 3,2 olarak puanlanan bu smoothie blender ortalama kaliteye sahip ve fiyatı da uygun.

Sinbo SHB-3150 Smoothie Blender Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Muhteşem bugüne kadar almadığima cok pişmanım.Kırmızı pancar kırmızı erik mandalina limon ve zencefil 40 saniyede bu hale geldi. İcerisine daha sonra chia tohumu ve kolojen ekledim süperrrr.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Sert plastikten yapıldığı için çok kolay kırılıyor


Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender

Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Urun Resmi

Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender nostaljik tasarımı ile dikkat çeken bir üründür. Paslanmaz çelik bıçağı, 500 ml’lik doğrayıcı haznesi ile rahat bir kullanım sunar. 550 W güç ile çalışan makine şık görünüme sahiptir. Blenderin gövde kısmında yer alan musluk gold rengi ile dikkat çeker. Bu musluğun çevrilmesiyle smoothie blender çalışır. Siyah, gri, kırmızı renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender mutfağınızdaki dekorasyonun tamamlayıcısı olabilir.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimiz zaman ürünün çok beğeni topladığını gördük. E-ticaret sitelerinde 4,8 olarak puanlanan bu ürünü kullanan kişiler en çok da şık tasarımından dolayı tercih ediyor. Kalite ve performans bakımından da kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender fiyat açısından da normal.

Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Karacanın sanırım en beğendiğim ürünü olur kendileri rengi tasarımı gerçekten başarılı 2 büyük bardak dolusu yapmış olduğunuz karışımdan çıkıyor tam tezgah üstü ürünü hem yer kaplamıyor hem şık ben nir çok sebze meyve ve buz ile deneme yaptım gücüde kıvamıda başarılı alın aldırın 🥰

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Beğendim genel anlamda hediye olarak almıştım ama keşke üst aparatı iki tane olsaydı daha iyi olurdu


Cvs DN-4515 Shake And Force Kişisel Blender Seti

Cvs Dn 4515 Shake And Force Kişisel Blender Seti Urun Resmi

Cvs DN-4515 Shake And Force Kişisel Blender Seti siyah rengi ve plastik gövdesi ile dikkat çeker. Doğrayıcı hazne kapasitesi 180 ml olan bu cihaz 600 W güç ile çalışır. Günlük kullanım için tek kişinin ihtiyacına cevap verebilecek kapasiteye sahip olan Cvs DN-4515 Shake And Force Kişisel Blender özellikle sporcuların ya da diyet yapanların en iyi arkadaşı olabilir. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu smoothie blender aynı zamanda buz kırma özelliğine de sahiptir. 580 ml ölçü kabı kapasitesine sahip olan Cvs DN-4515 Shake And Force Kişisel Blender paslanmaz çelik bıçak sayesinde dilediğiniz smoothie tariflerini hazırlamanıza olanak sunar. Tek düğme ile çalışan bu makinenin kullanımı son derece pratik şekilde dizayn edilmiştir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda Cvs DN-4515 Shake And Force Kişisel Blender gayet başarılı olarak yorumlanıyor. Matarası ve cihazın fonksiyonları beklentiyi karşılama noktasına yeterli. Birçok pahalı marka yerine bu ürünün tercih edilebileceğini söyleyen kullanıcılar da var. E-ticaret sitelerinde 4,1 olarak puanlanan bu cihaz ortalamanın üzerine çıkmayı başarıyor.

Cvs DN-4515 Shake And Force Kişisel Blender Seti Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Fiyat/performans ürünü. Acı sos yapımı için aldım. Benim için 3 sn basılı tutmak yeterli oluyor. Bir uzun bir kısa iki hazneyle geliyor. Dört uçlu bıçağı keskin ve yeterince güçlü bir motora sahip. Bıçak/ hazne oranı anında parçalama için ideal boyutlarda. Kullanımı temizlemesi pratik kaliteli bir ürün. Beyaz olanından sipariş etmemin sebebi ise haznelerin renksiz ve tamamen şeffaf olması. Yaptığınız şeyin rengini tam ve net görmek sizin için de önemliyse bu ayrıntıyı dikkate alabilirsiniz.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün fiyat performans açısından çok iyi ısınması normal koku yapmadı alır almaz 3 kere üst üste farklı şeyler yaptım özellikle buz kırması bir harika Gönül ister de yanında bir de öğütücü olsa çok daha iyi olurdu ama diğer markalarla kıyasla bayağı iyi yanında hediye olarak suluk çıkması ayrı bir avantaj


Homend Blendsetter 1920H Smoothie Blender

Homend Blendsetter 1920h Smoothie Blender Urun Resmi

Homend Blendsetter 1920H Smoothie Blender geniş haznesi ile göze çarpar. Mavi ışıklı kontrol düğmesi sayesinde blenderın güç ayarı yapılabilir. Blender yüksek güçte bile çalıştırılsa kaymayan ayakları sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Paslanmaz çelik bıçak özelliğine sahip olan Homend Blendsetter 1920H Smoothie Blender 1 Litrelik doğrayıcı hazneye sahiptir. 700 W güç ile çalışan cihazın buz kırma özelliği de mevcuttur. Ayrıca gövde malzemesi de çelik olan Homend Blendsetter 1920H Smoothie Blender sağlam ve kaliteli görünümü ile göze çarpar. Turbo fonksiyonu özelliği de cihazın sahip olduğu artılar arasındadır. Gövde üzerinde yer alan yuvarlak düğme çevrilerek blenderın hızı ayarlanabilir. Homend Blendsetter 1920H Smoothie Blender cam doğrayıcı haznesi ile sağlıklı smoothieler hazırlamanız için tasarlanmıştır.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde Homend Blendsetter 1920H Smoothie Blender oldukça başarılı. Haznesinin cam olması birçok kişi tarafından beğenilen bir özellik. Ayrıca haznenin geniş olması ve blenderın hız kademelerinin bulunması pratik bir kullanım sunuyor. E-ticaret sitelerinde 4,8 olarak puanlanan bu smoothie blender performans bakımından birçok ürünü geride bırakmayı başarmış.

Homend Blendsetter 1920H Smoothie Blender Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün gayet güzel. yavaş çalışınca ufak taneli, yüksekte krem kıvamında yapıyor. oğlum bunda yapılan meyveli yoğurtları severek içiyor. hız ayarı da var, buz da kırıyor. Homend zaten kaliteli marka. daha ne olsun

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Homend yine yapmış yapacağını çok kaliteli fotoğraf ve videoşarından göründüğünden daha kaliteli çok memnun kaldım. Bayıldım. Sese takıntılı olanların tercih edeceği bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Diğer yönleri gayet yeterli.


Schafer Vita Mega Sürahi Blender 3 Parça Inox

Schafer Vita Mega Sürahi Blender 3 Parça Inox Urun Resmi

Schafer Vita Mega Sürahi Blender 1200 W güçlü motoru ile dikkat çeken bir cihazdır. 1800 ml kapasiteye sahip cam haznesi sağlıklı ve lezzetli smoothieler hazırlamanıza yardımcı olur. Paslanmaz inox gövde tasarımı ile sağlam bir görünüme sahip olan Schafer Vita Mega Sürahi Blender smoothie hazırlamanın yanında buz kırma özelliğine de sahiptir. Kaymaz taban özelliği sayesinde kullanım sırasında güvenli bir deneyim sunar. Led ışık detaylı, kademeli hız ayarı ile blenderınızı dilediğiniz devirde kullanabilirsiniz. 3 farklı hız kademe ayarına sahip olan Schafer Vita Mega Sürahi Blender pratik kullanımı ile ön plandadır. Cam sürahinin yan kısmında tutma kulbu vardır, bu da rahat şekilde sürahinin kaldırılmasını sağlar.

Schafer Vita Mega Sürahi Blender kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimiz zaman başarılı bir performansa sahip olduğunu fark ettik. Özellikle kendini temizleme özelliğinden çok memnun olan kullanıcılar blenderın pratik ve kullanışlı olduğunu söylüyor. Fonksiyonlarını başarılı şekilde yerine getirebilen Schafer Vita Mega Sürahi Blender e-ticaret sitelerinde 5,0 olarak puanlanan harika bir ürün.

Schafer Vita Mega Sürahi Blender 3 Parça Inox Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Başarılı. İyi ki aldım dedim. Malzeme çok kaliteli. Motor çok güçlü. Tasarım güzel. Gürültüsü aşırı değil, ama tabi ki gürültü yapıyor. Kendini temizleme özelliği çok başarılı. Cam sürahi çok kaliteli. Tavsiye ederim.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Müthiş bir ürün. Ev kullanımı için aldım ve aşırı memnun kaldım. Hatta küçük çaplı bir kafe için bile yeterli olacak seviyede. Ses düzeyi çok değil, malzeme kalitesi çok çok iyi. Eksik bi özellik dikkatimi çekmedi açıkcası. Markasının hakkını veriyor, herkese tavsiye ederim.


Grundig SM 7681 DELISIA BLENDER

Grundig Sm 7681 Delisia Blender Urun Resmi

Grundig SM 7681 DELISIA BLENDER ince, zarif ve modern tasarımı ile karşımıza çıkar. Paslanmaz çelik kanatlı bıçağı sayesinde sağlıklı smoothie tarifleri hazırlamanızı sağlayan bu blender 700 ml’lik doğrayıcı hazneye sahiptir. Gövde malzemesinin çelik olması ise kalitesine kalite katan özellikleri arasında yer alır. 1000 w güçlü motor ile çalışan Grundig SM 7681 DELISIA BLENDER 2 farklı hız ayarı ile çalışır. Bu sayede dilediğiniz kıvamda smoothieler hazırlayabilirsiniz. Şık tasarımı ile dikkat çeken Grundig SM 7681 DELISIA BLENDER buz parçalama konusunda da başarılı bir üründür. Dakikada 22.000 devir yapabilen bu blender fındık gibi sert yemişleri de parçalayabilir. 2 adet 700 ml’lik 1 adet 500 ml’lik doğrama haznesine sahip olan bu blender oldukça kullanışlıdır. Doğrama hazneleri sonradan matara olarak kullanılabilir. Şişe ve kapakların BPA içermemesi ve taban kısmının kaymaz özellik taşıyor olması sağlıklı bir kullanım sunar.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında Grundig SM 7681 DELISIA BLENDER çok başarılı olarak değerlendiriliyor. E-ticaret sitelerinde 4,7 olarak puanlanan bu blender güçlü motoru ile kullananları kendine hayran bırakıyor. Sert yemişleri, buz küplerini bile parçalıyor olması kullananların yüzünü güldüren bir özellik. Tasarımı şık olan bu blenderın fiyatı biraz yüksek ama kullanan kişiler kalitesine göre fiyatının gayet normal olduğu yorumunu yapıyor.

Grundig SM 7681 DELISIA BLENDER Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Smoothie yapmak için aldım.İşini fazlasıyla yerine getiriyor.buz dahil çok rahat parçalıyor.biraz sesli çalıştığı doğru. 1000w cihaz o kadar olsun.3 bardak olması avantaj.kolay temizleniyor.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Bu cihaz 1000 wattlık. Piyasadakilerin çoğu 300-350 watt ve çoğunda sadece 1 hazne var iken, bu cihaz ile beraber 3 hazne geliyor. Sızdırmaz kapaklı ve her yere taşınabilir, kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Gürültü konusunda ise fikirler herkese göre değişir ama kesme/karıştırma maksatlı üretilen motorlu bir cihazdan müthiş bir sessizlik bekleyemezsiniz. O sesi yalıtmak için ekstra özel malzemeler kullanılması gerekir, bu da cihazın ağırlığını artıracağı gibi fiyatını da yükseltecektir. Kaldı ki bu cihazın gürültüsü normal, performansı ise çok yüksek seviyede. Fiyat olarak da diğer cihazlardan biraz pahalı evet, fakat Grundig'in başka ürünlerini de kullanmaktan memnun olduğum için tercih ettim. Umarım bu da diğerleri gibi uzun ömürlü olur.


Emsan Powerpack Smoothie 600W Beyaz Kişisel Blender

Emsan Powerpack Smoothie 600w Beyaz Kişisel Blender Urun Resmi

Emsan Powerpack Smoothie 600W Kişisel Blender Set beyaz rengi ve minimal tasarımı ile zarif bir görünüme sahiptir. Plastik gövde malzemesine sahip olan cihazın doğrayıcı hazne kapasitesi 570 ml’dir. 600 W güç ile çalışan Emsan Powerpack Smoothie 600W Beyaz Kişisel Blender turbo fonksiyonu özelliğine de sahiptir. 2 hız kademe ayarı ile çalışan bu blender günlük ihtiyacı karşılama noktasında yeterli özelliklere sahiptir. Doğrayıcı hazne sonradan matara olarak kullanılabilir ve kapak kısmında yer alan silikon detaylardan dolayı akıtma yapmaz. Az yer kaplayan ergonomik tasarımı ile dikkat çeken Emsan Powerpack Smoothie 600W Beyaz Kişisel Blender beyaz renginden dolayı iç açıcı bir his verir.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimiz zaman Emsan Powerpack Smoothie 600W Beyaz Kişisel Blender genel olarak beğenilen bir ürün. E-ticaret sitelerinde 5,0 olarak puanlanan bu blender sahip olduğu özellikler ele alındığında beklentiyi karşılıyor demek mümkün. Fiyatı da performansına göre gayet normal.

Emsan Powerpack Smoothie 600W Beyaz Kişisel Blender Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok pratik çok beğendim. Parçalaması da gayet iyi. Çok ses çıkarıyor ama sıkıntı değil benim için.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ben beğendim fiyat performans ürünü biraz sert plastik çabuk kırılabilir onun dışında gayet iyi


Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi

Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi Urun Resmi

Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi diğer ürünlerin aksine taşınabilir bir kullanım sunar. Yani blenderınızın şarjını doldurduktan sonra dilediliğiniz yerde kullanmanız mümkündür. Piknikte, sahilde, ofiste, seyahatlerde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve her an lezzetli içecekler hazırlayabileceğiniz bu blender ile keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. ABS malzemeden yapılmış gövdesi, ufak tasarımı ile kompakt bir kullanım sunan Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi tritan kupası ile sağlıklı bir içim sunar. Cihazın düşük güç uyarısı sayesinde şarjının bitmek üzere olduğunu anlayabilirsiniz. Dört bıçaklı titanyum doğrayıcı sayesinde saniyeler içerisinde milkshake ve meyve suları hazırlayabilirsiniz. 60 W güç ile çalışan bu cihaz enerji tasarrufu açısından da avantajlı olabilir. Doğrayıcı kapasitesi 370 ml’dir ve günlük ihtiyacınıza rahatlıkla cevap verebilir. 3 farklı renk seçeneğine sahip olan Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi ile soya sütü, kahve gibi içecekleri elde etmenin yanında posa fonsksiyonunu da kullanabilirsiniz. 3 saatlik hızlı şarj süresinden sonra blender size 18 bardağa kadar içecek hazırlayabilir. Bavulunuzda ve çantanızda bile taşıyabileceğiniz mini bir boya sahip olan Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi öğrenciler için de kullanışlı olabilir.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimiz zaman Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi fiyat-performans ürünü olarak yorumlanmış. Bu blenderı kullanan kişiler yanlarından eksik etmediklerini ve çok kullanışlı bir ürün olduğunu söylüyor. Ayrıca haznesinin cam olması da beğenilen özellikler arasında. Fındık, badem gibi sert yemişleri bile parçalayabilen Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi e-ticaret sitelerinde 4,6 olarak puanlanmış kaliteli bir cihaz. Fiyatı için de uygun denilebilir.

Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

özenli ve başarılı bir ürün.Bir yere giderken yanımdan ayırmıyorum. Benden bir parça artık 🤣Onsuz bir yere gidemiyorum diyebilirim çünkü benim için ara öğün her şeydir. Kablosuz olduğu için her an kullanabiliyorum. İçine dolduruyorum malzemeleri sonra yiyeceğim yada içeceğim zaman bızz yapıyorum taze hazırlamış oluyor 😌 Badem ceviz fındık kaju çok rahat öğütülüyor maydonozu da gayet güzel parçalıyor.Boyutu tam olması gerektiği gibi yanında taşımaya uygun boyutta 😋 Şarj kapasitesi fazla olduğundan uzun süre şarja takmadan kullanılıyor. Cam olmasını çok takdir ettim içerisinden koruma çantası çıkıyor zaten.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Her yere getirebiliyorum sarji ortalama 15 keze yakın kullanıyorum cam olması güzel bir detay zaten kutu icinde cantası mevcut gücü yüksek kapasitesi yeterli bu fiyata tam performans ürünü


BOSCH MMB65G5M SilentMixx Blender

Bosch Mmb65g5m Silentmixx Blender Urun Resmi

BOSCH MMB65G5M SilentMixx Blender 800 w motor gücü ile çalışır, estetik ve şık bir tasarıma sahiptir. Motor desteğinden yararlanılarak sıvı ve katı gıdaların bu blender ile parçalanması mümkündür. Blenderın gövde yapısı sıcak ve soğuk gıdalardan etkilenmez. Sessiz çalışma özelliği ile ön planda olan BOSCH MMB65G5M SilentMixx Blender daha az gürültü ile birbirinden lezzetli ara öğünler hazırlamanızı sağlar. Camdan üretilmiş olan haznenin üzerinde ölçüm yapmanıza yarayan mililitre değerleri mevcuttur. Güçlü ve keskin bıçaklarıyla sebze ve meyvelerin istenilen kıvamda püre haline gelmesini sağlayan BOSCH MMB65G5M SilentMixx Blender aynı zamanda buz kırma özelliğine de sahiptir. Turbo mod özelliğine de sahip olan blender ile hızlandırılmış şekilde lezzetli bir içecek hazırlayabilirsiniz. 2 farklı hız kademesi ile çalışan cihaz 1,5 L ölçü kabı kapasitesine sahiptir. Paslanmaz çelik gövde tasarımı ile sağlam ve kaliteli bir görünüm yansıtan BOSCH MMB65G5M SilentMixx Blender ön kısımda yer alan büyük düğme ile istenilen modda çalıştırılabilir ve pratik bir kullanım sunar. Gıda ile temasta olan hiçbir parçası BPA içermez.

Kullananlar tarafından çok kaliteli görülen BOSCH MMB65G5M SilentMixx Blender e-ticaret sitelerinde 4,8 olarak puanlanmış. Ayrıca sessiz çalışıyor olması, haznesinin ağır bir camdan üretilmiş olması ise blenderın kalitesini gözler önünse seriyor. Tüm malzemeleri son derece kaliteli olan, dayanıklılık ve güçlü motoru ile ön planda olan BOSCH MMB65G5M SilentMixx Blender fiyat olarak pahalı ancak uzun ömürlü bir kullanım sunabilir.

BOSCH MMB65G5M SilentMixx Blender Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Bayadır kullanıyoruz. Oldukça sağlam bir yapıda. Temizlemesi basit. Soya sütü yaparken 3-4 fasülye alt kısma takılıyor, fark edebildiğimiz tek sorunu bu oldu. O derece memnunuz. Cam kısmı beklenilenden daha ağır, en dikkat edilmesi gereken noktası bu.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Parasının karşılığını fazlasıyla veriyor. Donmuş meyveleri hazneye yerleştirdikten 3-4 dk sonra makineyi çalıştırdığımda pürüzsüz bir kıvam elde ediyorum.


Smeg BLF01PBEU Blender Pastel Mavi

Smeg Blf01pbeu Blender Pastel Mavi Urun Resmi

Smeg BLF01PBEU Blender nostaljiyi sevenler için tasarlanmış retro bir modeldir. 4 farklı hız ayarı ile çalışan bu blenderın yan kısmında döner düğmesi bulunur ve buradan istenilen hıza ayarlanabilir. Sökülebilir, paslanmaz çelik ikili bıçak özlelliği ile pratik bir kullanım sunan Smeg BLF01PBEU Blender 6 bardak kapasiteli, tritan bir sürahiye sahiptir. Tek seferde 1,5 L smoothie hazırlamanıza olanak sunan bu cihaz blender sürahisi çıkarıldığında güvenlik kilidini devreye sokar ve olası kazaların önüne geçilir. Ürünün; pembe, pastel yeşil, krom, pastel mavi, krem, siyah, kırmızı olarak tam 7 farklı renk seçeneği bulunur. Aşırı yük motor koruması özelliğine de sahip olan Smeg BLF01PBEU Blender güvenlik noktasında kullanıcılarının yanında olan bir modeldir. Doğrama haznesinin üzerinde yer alan mililitre değerleri sayesinde içeceğinizin ölçüsünü dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Smeg BLF01PBEU Blender 800 W güçlü motoru ile kullanıcılarının günlük ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için tasarlanmıştır.

Smeg BLF01PBEU Blender kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde ürünün en çok retro tasarımından dolayı tercih edildiğini gördük. Ancak performans bakımından incelediğimizde de gayet başarılı diyebiliriz. Ayrıca kullanan kişiler karıştırma haznesinin hafifliğinden ve cihazın parçalama performansından da memnun. E-ticaret sitelerinde 4,4 olarak puanlanan Smeg BLF01PBEU Blender şık dizaynı ile mutfak raflarında yerini alıyor. Ancak fiyatı bir hayli pahalı.

Smeg BLF01PBEU Blender Pastel Mavi Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün görselle aynı, zaten smeg kalitesi. Ben mutfağım için mavi rengi uygun buldum, çok yakışacak çok!


Jasper JPR-0106 Atomix Smoothie Blender

Jasper Jpr 0106 Atomix Smoothie Blender

Jasper JPR-0106 Atomix Smoothie Blender mavi ve pembe renk seçenekleri ile dikkat çeken, minimal bir üründür. Tek tuşla çalıştırma özelliğine sahip olan bu smoothie blender BPA içermeyen plastik gövdesi ile dikkat çeker. Çalışma sırasında titreşimi önleyen vakumlu kaymaz ayaklara sahip olan bu smoothie blender buz kırma özelliğine de sahiptir. 300 W güç ile çalışan Jasper JPR-0106 Atomix Smoothie Blender 600 ml doğrayıcı hazne kapasitesine sahiptir. Çok uygun bir fiyata sahip olan bu smoothie blender bütçe dostu bir seçenek arayışında olanlar için ideal.

Jasper JPR-0106 Atomix Smoothie Blender Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

gelir gelmez çilek, muz, kayısı ve süt karışımı yaptık. tadı mükemmeldi. Fiyatına göre başarılı


Russell Hobbs Velocity Pro Blender

Russell Hobbs Velocity Pro Blender Urun Resmi

Russell Hobbs Velocity Pro Blender 1000 w güç ile çalışan ve dayanıklı görünümü ile dikkat çeken bir cihazdır. Blenderın 6 bıçaklı doğrayıcısı bulunur. Bıçak altın efektlidir ve titanyumdur. 6 kanatlı bıçağı sayesinde haznenin içerisi tamamen kaplanır ve tüm malzemeler eşit şekilde parçalanır. Sürahinin alt kısmında kavanoz rampaları vardır. Malzemelerin kavanozun duvar kısımlarına dikey şekilde hareket etmesi mümkün hale gelir. Titanyum kaplama bıçakları sert ve hızlı bir doğrama performansı sunar. 3 hız kademesine sahip olan Russell Hobbs Velocity Pro Blender 1,5 L cam haznesi ile günlük ihtiyaca rahatlıkla cevap verebilir. Kapak kısmında yer alan doldurma açıklığı sayesinde hazne içerisine ekleme yapılabilir. Blenderın taban kısımları kaydırmaz özellik taşıdığından kullanım sırasında güvenli bir deneyim sunar. Gövde malzemesi de çelik olan Russell Hobbs Velocity Pro Blender kaliteli görünümü ile kullanıcılarına hitap eder.

Russell Hobbs Velocity Pro Blender kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ürünün çok beğenildiğini görüyoruz. E-ticaret sitelerinde 4,4 olarak puanlanan bu ürün kremsi ve yumuşak smoothieler hazırlamak isteyenlere kısa sürede lezzetli içecekler sunuyor. Meyve ve sebze tanelerini hissedilmeyecek şekilde ezebilen Russell Hobbs Velocity Pro Blender kalitesi ve güçlü performansıyla revaçta olan bir ürün. Fiyatı ise ortalamanın üzerinde.

Russell Hobbs Velocity Pro Blender Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Gelir gelmez denedim kontrol için daha sonrasında buzlu bir içecek yaptım tanecikleri hissedilmeyecek kadar minik hale getirdi.


Beğenilen Smoothie Tarifleri

Çilekli Smoothie Tarifi

Cilekli Smoothie Tarifi

Yaz mevsiminde mis gibi kokan çilekler ile lezzetli bir smoothie hazırlamak ister misiniz? O zaman buyrun tarife:)
Çilekli smoothie hazırlamak için ihtiyacınız olan şey tabii ki 4-5 tane olgunlaşmış çilek. Smoothie blenderınızın haznesine koyduğunuz çileklerin üzerine bal ya da damak zevkinize göre biraz da şeker ekleyebilirsiniz. 2 yemek kaşığı yoğurt ya da labne ekleyerek lezzeti zirveye taşıyabilirsiniz. Soğuk içimden yanaysanız ve blenderınızın buz kırma özelliği de varsa birkaç küp buz da ilave edebilirsiniz. Eğer kıvamı biraz da akışkan olsun derseniz süt ilavesi yapabilirsiniz. Bızzzzzzzz… İşte hazır!

Muzlu Yulaflı Smoothie Tarifi

Muzlu Yulafli Smoothie Tarifi

Her mevsim afiyetle tüketebileceğiniz muzlu bir smoothieye ne dersiniz? Cevabınınz ”bayılırım” ise buyrun tarife:)
Öncelikle 1 adet muzu dilimleyip buzlukta dondurarak işe başlayabilirsiniz. 1 saat beklemeniz muzun donması için yeterli olacaktır. Bu sırada yarım bardak sıcak su içerisinde 2 yemek kaşığı yulaf ezmesini 30 dakika bekletin. Donmuş olan muzu, suda bekletip süzdüğünüz yulafı smoothie blenderınızın haznesine atın ve üzerine bir tatlı kaşığı bal, bir bardak süt, biraz tarçın ilave edin. Bızzzzzzz… İşte hazır!

En Iyi Smoothie Blender 1

Smoothie Blender Nasıl Kullanılır?

Smoothie Blender kullanımı, ürünlerin model ve tasarımlarına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak temel anlamda hepsinde kullanım süreci aynıdır. Öncelikle smoothie blenderınızın haznesine sıvı malzemeleri koyarak başlayabilirsiniz. Süt, yoğurt, bal, su gibi sıvı gıdalar hazne içerisine eklendikten sonra meyve ve sebzeleri ilave edebilirsiniz. Blenderınız eğer izin veriyorsa; kuru yemiş gibi gıdalar da ekleyebilirsiniz. Bu aşamada haznede belirtilen “maksimum” uyarısını geçmemeye özen göstermelisiniz. Blenderın kapağını kapattıktan sonra tercih edilen güç derecesine ayarlayarak çalışma düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Smoothieniz en fazla birkaç dakika sonra hazır, afiyet olsun!

Eğer matara tipi bir blender tercih ederseniz pratik ve hızlı şekilde içeceğinizi hazırlayabilir, sonra da blenderı yuvasından çıkartıp, kapağını kapatarak yanınıza alabilirsiniz. Matara şeklinde tasarlanmış olan bu hazneler sayesinde ekstra şişeye ihtiyacınız olmaz. Matara tipi blenderların en büyük avantajı da kendi haznesi ile istediğiniz yere taşıyabiliyor olmanızdır.

Smoothie Blender Nasıl Temizlenir?

Smoothie blender temizliği yapmak asla fazla vaktinizi almaz. Çünkü parçalama işleminden sonra hazneyi gövdeden ayırıp suyun altına tutmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz bir miktar bulaşık deterjanı ya da sabun da kullanabilirsiniz. Bıçak da gövdeden ayrılarak güzelce temizlenmeli ve sonra tüm malzemeler kurulanarak yerlerine yerleştirilmelidir. Bazı modeller aksesuarlarının bulaşık makinesinde yıkanmasına izin verir. Böyle bir model tercih ederseniz temizlik konusunda daha pratik bir yaklaşım kazanabilirsiniz. Eğer blender haznesinin temizliğini hemen yapamayacaksanız içerisine bol miktarda su doldurarak öylece bırakabilirsiniz. Aksi halde hazne içerisinde kalan meyve ve sebze kalıntıları kuruyarak, iyice yapışkan bir hal alabilir.

En Iyi Smoothie Blender 2

Smoothie Tüketmenin Faydaları Nelerdir?

Smoothie, meyve ve sebzeleri doğrayarak tüketmekten hoşlanmayanlar ya da üşenenler için mükemmel bir alternatiftir. Günlük taze sebze ve meyve ihtiyacınızı smoothie tüketerek rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Smoothie hazırlamak az zamanınızı alacağı için meyve doğramakla harcayacağınız zamanı dinlenmeye ayırabilirsiniz. Smoothie tüketerek sağlıklı şekilde kilo vermek mümkündür. Porsiyon konusunda aşırıya kaçılmaması halinde diyet listelerinizde rengarenk smoothielere yer açabilirsiniz. Smoothie içerisinde birçok vitamin, mineral bulunur. Bu da güçlü bir bağışıklık için vücudunuza hediye edebileceğiniz en sağlıklı içeceklerden birinin smoothie olduğunun göstergesidir. Antioksidan bakımından güçlü bir içeriğe sahip olan smoothie vücudunuz için harika bir detoks besinidir. Vücudunuzun neye ihtiyaç duyduğunu göz önünde bulundurarak kendi smoothie tarifinizi hazırlayabilirsiniz. Vücudunuz protein alma noktasında yetersiz kalıyor olabilir, ya da daha fazla kalsiyuma ihtiyacınız olabilir. Böylesi durumlarda protein ya da kalsiyum bakımından zengin sebze ve meyvelerden oluşan bir smoothie hazırlayabilirsiniz.

Smoothie mide rahatsızlığı yaşayan ve hazımsızlık problemi olan kişiler için de bire birdir. Çünkü bu sağlıklı içecek sayesinde mideniz dinlenir ve vermiş olduğu doygunluk hissi ile uzun süre tok kalmanızı sağlar. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılama noktasında da smoothie doğru bir tercihtir. Yüksek antioksidan içeren smoothieler ışıl ışıl, parlak ve canlı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Aniden gelen ve sizi abur cubur tüketmeye iten tatlı krizlerine harika bir alternatif varsa o da smoothiedir! Sebze ve meyveleri bir arada tüketmenize olanak sunan smoothie içecekleri sıvı alımı konusunda da vücudunuz için büyük bir iyiliktir. Bu şifa deposu, enfes içeceklerin hazırlanması ise smoothie blender ürünleri ile sadece birkaç dakika hatta bazen saniyeler sürebilir!

Sonuç

Sevgili Tüketici Dergisi okurları; bu yazımızda rotasını sağlıklı beslenmeye çeviren smoothie düşkünleri için birbirinden kullanışlı ve şık blender ürünlerini tanıttık. Spor ile uğraşanlar, beslenmesine dikkat edenler, tatlı krizleri ile başı dertte olanlar ve diyet yapanlar. Bir de meyve ve sebze görünce kaçacak yer arayan çocuklar var tabii, onları da unutmamak lazım. Smoothie, meyve sebzelerden maksimum faydayı almanız için harika bir içecektir. Kocaman bir bardak smoothienin üzeri taze nane yaprakları ya da limon ile süslendiğinde tam bir görsel şölen ortaya çıkar. İşte smoothie blenderlar böyle harika görünen içecekler hazırlamanız için tasarlandı! O zaman ne duruyorsunuz? Şimdi zevkinize hitap eden, kullanışlı ve kaliteli bir smoothie blender satın alın, siz de ortaya birbirinden enfes smoothie tarifleri çıkarın!

Yazar

 • Hilal Sarıyar
  Radyo ve televizyon programcısı

  Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir