En İyi Valiz Markaları, Satın Alma Rehberi ve Tavsiyeler (2023)

Yeni yerler keşfetmek, biraz olsun hayatın keşmekeşinden uzaklaşmak, sevdiklerimizi ziyaret etmek ya da pek çok farklı nedenden dolayı zaman zaman seyahat etmek isteyebiliyoruz. Seyahatlerimizin daha konforlu hale gelmesi ve yanımıza alacağımız eşyalarımızı korunaklı şekilde taşıyabilmemiz için de işlevsel ve kaliteli bir valize ihtiyacımız olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Plastik, kumaş gibi materyallerden üretilen birçok farklı tasarıma sahip valizler arasından ihtiyacımıza yönelik bir tercihte bulunarak seyahatlerimizi daha keyifli hale getirebiliriz. Yolculuklarımızda bize arkadaşlık edecek olan valizin sahip olduğu özellikler oldukça önemlidir. Bu nedenle valiz deyip geçmemek gerekir. Çünkü tatilimiz süresince valizimizden kaynaklı olarak yaşayacağımız aksaklıklar maalesef modumuzun düşmesine neden olabilir. Hatta kötü bir valiz bizi yarı yolda bırakarak tatilimizi berbat edebilir.

Hangi Boy Valize İhtiyacınız Var?

Valizlerin temelde 3 çeşidi bulunur. Kabin boy, orta ve büyük boy olarak sınıflandırılan valiz modelleri arasından beklentinizi karşılayacak bir tercihte bulunabilirsiniz.

Kabin boy olarak tabir edilen valizler yolcu kabini dolaplarına sığacak şekilde dizayn edilmişlerdir. Kısa seyahatler için oldukça kullanışlı olan bu valizler hafif, kullanışlı az yer kaplayan tasarımları ile seyahat severlerin imdadına yetişir. Genelde 55x20x40 cm ölçülerine sahip olan kabin boy valizler uçuşlarda size kolaylık sağlar. Çünkü uçuş bitişinde valiz bekleme gibi bir derdiniz olmayacaktır.

Eğer seyahatiniz biraz uzun sürecekse tercihinizi orta boy valizlerden yana kullanabilirsiniz. Orta boy valizler genel olarak 69x45x25 cm ebatlarına sahiptir. 77x53x29 cm ebatlarında olan büyük boy valizler ise uzun soluklu seyahatlerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Büyük boy valizler çekirdek aileler için de kullanışlı olabilir. Aile fertleri tek tek kabin boy valiz hazırlamaktansa büyük bir valize herkesin eşyaları düzenli şekilde yerleştirilebilir.

En çok tercih edilen hafif kabin boy: Pierre Cardin Kabin Boy Bavul
Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar da biz kazanıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

En Iyi Valiz 1

Valiz Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Valiz satın almadan önce mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken birtakım detaylar vardır. Valiz sürekli alınacak bir eşya olmadığından burada amaç uzun ömürlü ve kullanışlı bir model seçmektir. Her zaman en pahalısı en iyisidir gibi bir yaklaşım da doğru olmamakla birlikte bu düşünce işlevsel olmayan bir valiz seçmenize neden olabilir.

Seyahat Süresi ve Amacı

Valiz satın alırken ilk düşünmeniz gereken detay seyahatinizin süresi ve amacıdır. Sık sık iş nedeniyle kısa seyahatlere çıkmanız icap ediyorsa kendinize kaliteli ve kullanışlı bir kabin boy valiz satın alabilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz ya da uzun süreliğine farklı bir şehire ya da ülkeye seyahat etmek durumundaysanız da iç hacmi yüksek, genişleyebilen özellik taşıyan körüklü ve bez valizler arasından seçim yapabilirsiniz. Çünkü yumuşak kumaşa sahip olan valizlerin esneklik payı olduğundan çok daha fazla eşya alma durumu söz konusu olabilir. Seyahatinizin süresi de doğru valizi seçmeniz noktasında size yardımcı olacaktır. Eğer kısa süreliğine bir başka yere gitmeniz gerekiyorsa ihtiyacınız olandan fazla büyüklüğe sahip bir valiz satın almanıza gerek yoktur. Kabin boy valizler tatiller için bazen yetersiz kalabilir. Çünkü tatile gidildiğinde genellikle oradan da bir şeyler satın alma durumu söz konusu olabilir. Bu nedenle her zaman valizinizde fazladan biraz alan kalmalıdır.

Valizin Kalitesi

Valizinizin dikişleri, fermuarı kaliteli olmalıdır. Dikiş kalitesinin iyi olması valizin içine fazla eşya koyulduğunda bile sorun yaşanmaması adına önemlidir. Fermuarların da rahat açılıp kapanması, yumuşak bir kullanım sunması valizinizden randıman alabilmenizde önemli bir etkendir.

İşlevselliği

Satın alacağınız valizin işlevsel bir kullanıma sahip olması da önemli detaylar arasındadır. Seyahate giderken giysi dışında yanınıza almanız gereken ufak tefek eşyalar da olabilir. Bu eşyaları düzenli şekilde saklayabilmenizde küçük fermuarlı gözler çok işinize yarayacaktır.

Hafifliği

Piyasadaki bazı valizler maalesef boş hali ile bile ağırdır. Bu da özellikle yurt dışı uçuşlarında işinizi zorlaştırabilir. Çünkü belirli bir ağırlık sınırı olduğundan bagaj kotası dostu valiz tercih etmenizde fayda olacaktır. Böylece valizinize daha fazla eşya koyabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca hafif olan valizler taşıma sırasında da işinizi kolaylaştırır ve size daha rahat bir kontrol alanı sunar.

Materyali

Valizin materyali de önemli bir detaydır. Eğer kumaştan üretilmiş bir valiz tercih edecekseniz su ve neme karşı dayanıklı modeller arasından seçim yapmalısınız. Valiz plastik malzemeden üretilmişse mutlaka darbelere karşı dayanıklı ve sert olmalıdır. Valizinizin tutma sapının ergonomik bir kullanım sunması, boya göre ayarlanabilmesi ve sağlam olması da kullanım rahatlığı sunacaktır. Sürekli takılan, kademeli şekilde ayarlanamayan modeller pek de kullanışlı değildir.

Tekerlekleri

Günümüzdeki valizlerin büyük çoğunluğu tekerlekli bir sisteme sahiptir. Tercih edeceğiniz valizin tekerlekleri 360 derece dönebilme özelliğine sahip olursa sürükleme sırasında manevralarınız daha rahat olacaktır. Tekerleklerin sessiz özelliğe sahip olması da bir valizde bulunması gereken özellikler arasındadır. Bu nedenle silikon kaplamalı tekerleklere sahip olan valizler arasından seçim yapabilirsiniz. Bazı valizlerin tekerlekleri 2 taneyken bazıları 4 tekerleklidir. Daima 4 tekerlekli bir valiz size daha fazla kullanım kolaylığı sunar.

En Iyi Valiz 6

En İyi Valiz Tavsiyeleri

Valize ihtiyacımız olduğunda birçok markanın çeşitli modelleri karşımıza çıkar. Çeşitli ebat ve özelliklere sahip valiz modelleri arasından seçim yapmak bir hayli zor olabilir. Eğer kendiniz için hangi valizin daha uygun olduğu konusunda kararsızsanız ve yanlış bir seçim yapmak istemiyorsanız sizin için derlediğimiz ürünler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Ya da objektif şekilde yazmış olduğumuz en iyi valiz incelemelerine göz atarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 🙂

National Geographic N-2001 Büyük Boy Valiz

National Geographic N 2001 Büyük Boy Valiz

National Geographic N-2001 Büyük Boy Valiz 5 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkar. Dış yüzeyi tırtıklı ve estetik bir tasarıma sahip olan bu valiz modeli uzun soluklu seyahatler için kullanışlı ve yeterlidir. Kauçuk-silikon materyalden üretilmiş olan bu valiz ağırlık dengeleyici sistemi sayesinde kolay taşınabilme özelliğine sahiptir. Valizin 4 adet tekerleği 360 derece dönebilme özelliğindedir, bu da kullanım rahatlığı sunar. National Geographic N-2001 Büyük Boy Valiz teleskopik ayarlanabilir sapı sayesinde kişiye konfor sunar. Kasanın yan kısmında bulunan şifreli kilit sistemi ise güvenli kullanım için düşünülmüştür. Ürünün fermuar ve tekerlek bölümleri sarı renk ile detaylandırılmış olup valize şıklık katar. Valizin iç kısmında giysilerin düzgün tutulması için kayışlar yer alır. Hasara dayanıklı ABS ile donatılmış olan National Geographic N-2001 Büyük Boy Valiz file cep ile ayrılmış iç kısmı ile kullanım rahatlığı sunan, işlevsel bir modeldir. Ürünün hafifliği ise ön plana çıkan özellikleri arasında yer alır. 47x75x29 cm ebatlarına sahip olan valiz 4,2 kg ağırlığındadır.

National Geographic N-2001 Büyük Boy Valiz kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde ürünün gayet kullanışlı ve kaliteli olduğu yorumlarını gördük. Özellikle de kalite bakımından kullananların yüzünü güldürmeyi başaran bu valizin iç tasarımı da beğenilmiş durumda. Ebat ve sağlamlık bakımından kullanışlı olan bu valizin fiyatı biraz yüksek.

Eastpak EK61L008 Tranzverz Valiz

Eastpak Ek61l008 Tranzverz Valiz

Eastpak EK61L008 Tranzverz Valiz, klasik 2 tekerlekli bir valizdir. Geniş, fermuarlı çift katlı bölmeler ve fermuarlı ön cep, teleskopik sap ve yumuşak tekerlek sistemi ile kolay gezdirme sağlar. Üç basamaklı bir TSA kod kilidi ile donatılmıştır ve çoğu havayolunun kabin çantası boyutu kriterlerine uyar. Yastıklı üst ve yan tutamakları sayesinde ekstra kavrama sağlar. Yerleşik sıkıştırma kayışları sayesinde maksimum alan verimliliği sağlar. Bu ürün, hayvansal ürün kullanılmadan üretilmiştir ve ebatları 51 x 32,5 x 24 cm’dir. Hacmi 42 litre olan bu valiz, polyester malzemeden yapılmış ve 2,41 kg ağırlığındadır.

Kullanıcılar, Eastpak EK61L008 Tranzverz Valiz’in oldukça hafif ve kullanışlı olduğunu, diğer sert veya yarı sert valizlere göre daha geniş bir depolama alanı sunduğunu belirtiyorlar. Valizde bulunan sıkıştırma kayışları sayesinde giysilerin düzgün bir şekilde düzenlenebildiği ve tekerleklerin sessiz ve sağlam olduğu yorumları da yapılmıştır. Özetle, Eastpak EK61L008 Tranzverz Valiz, seyahat edenler için ideal bir seçenektir, fiyatı ise kalitesine oranla iyidir.

My Valice Ruby Abs Büyük Boy Valiz

My Valice Ruby Abs Büyük Boy Valiz Siyah

My Valice Ruby Abs Büyük Boy Valiz 76x50x30cm ebatlarındadır ve 4 kg ağırlığa sahiptir. 9 farklı renk seçeneğine sahip olan bu valiz darbelere dayanıklı %100 ABS ile donatılmıştır. Kasa üzerinde bulunan aksesuarlar çelik vida ile tutturulduğundan sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu özellik sayesinde gerektiğinde valizin parça değişimleri de kolaylıkla yapılabilir. 360 derece dönen 4 adet çiftli tekerlek rahat bir kullanım sunar ve ürünün çekme kolu da pratiktir. Tutma sapı soft touch özelliğe sahip olduğundan elinizi acıtmaz ve konfor sunar. My Valice Ruby Abs Büyük Boy Valiz şifreli kilit sistemine sahiptir. Bu da eşyalarınızı güvenle taşımanıza olanak sunar. Valizin iç kısmında bulunan lastikli kemer ile giysileriniz dağılmadan düzgün kalır. Valizin kasasında bulunan yatay çizgi detayları ise ürüne şık bir esinti katmıştır.

My Valice Ruby Abs Büyük Boy Valiz kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda fiyat-performans ürünü şeklinde yorumlanıyor. Pahalı markaların ürünleri kadar çok kaliteli ve dayanıklı bir izlenim vermiyor olsa da ihtiyacı karşılama noktasında yeterli bir seçenek diyebiliriz. Özellikle üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen bu valizin iç hacmi gayet geniş ve kullanışlı.

Wexta WX-300 Büyük Boy Valiz

Wexta Wx 300 Baskılı Mint Yeşili Büyük Boy Valiz

Wexta WX-300 Büyük Boy Valiz şık ve mermer desenli tasarımı ile estetik bir görünüme sahiptir. Valizin kasa tasarımı çapraz çizgi kabartmaları ile hareketlendirilmiştir. %100 ABS hammaddeden üretilmiş olan bu valiz darbelere karşı dayanıklıdır. Wexta WX-300 Baskılı Mint Yeşili Büyük Boy Valiz 360 derece dönebilen tekerleklere sahiptir. Tekerlekler sessiz kullanım sunan kauçuk-silikon karışımından üretilmiştir. Alüminyum çekme kolu kullanım sırasında kişiye rahatlık sağlar. Tutma sapının silikon kaplı olması elinizin acımasını engeller. Kasa üzerinde yer alan şifreli kilit koruma sistemi seyahatlerinizde güvenli bir kullanım sunar. Wexta WX-300 Baskılı Mint Yeşili Büyük Boy Valiz iç kısmında yer alan lastikli kemer sayesinde giysilerinizin dağılmadan taşınmasını sağlar.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ürünün materyalinin çok kaliteli olmadığını ve dikkatli bir kullanım gerektirdiğini gördük. Ancak Wexta WX-300 Baskılı Mint Yeşili Büyük Boy Valiz uygun fiyatından dolayı tercih ediliyor. Dış kasası biraz yumuşak olan bu valiz çok uzun vadeli bir kullanım sunma noktasında biraz yetersiz kalsa da acil ihtiyaçlar durumunda tercih edilebilecek bütçe dostu bir ürün.

Ççs Siyah Polipropilen 3’lü Valiz Seti

Ççs Siyah Ççs 5225 Polipropilen 3 Lü Valiz Seti

Ççs Siyah Polipropilen 3’lü Valiz Seti çizgili ve derin kabartma detaylı dış kasa tasarımıyla dikkat çeker. Modern ve şık bir stil ile donatılmış olan bu valiz polipropilen malzemeden üretilmiştir. Çift ve döndürülebilen büyük tekerleklere sahip olan valizin kasa üzerinde TDA standartlarında şifreli kilidi mevcuttur. Valizin iç bölümünde bulunan ağ ayırıcı ile iki ana bölme elde edilir. Sağlam taşıma kolu ile pratik bir kullanım sunan Ççs Siyah Ççs 5225 Polipropilen 3 Lü Valiz Seti kaliteli ve dayanıklı görünüme sahiptir. Set içerisinde yer alan kabin boy valizin ebatı 33x53x27 cm’dir ve 2,6 kg ağırlığındadır. Orta boy valiz ise 40x63x27 cm ölçülere sahip olup 3,0 kg ağırlığındadır. 45x73x27 cm ölçülere sahip olan büyük valizin ağırlısı ise 3,7’dir.

Kullanan kişiler tarafından kaliteli görülen bu valiz seti hafifliği ile ön planda. Ayrıca tekerleklerinin kalitesi ve büyüklüğü de kullananların beğendiği özellikleri arasında yer alıyor. Yüksek bir fiyatla karşımıza çıkan Ççs Siyah Ççs 5225 Polipropilen 3 Lü Valiz Seti uzun ömürlü bir ürün arayışında olanlar için uygun olabilir.

Fossil Turuncu Unisex Orta Boy Kumaş Valiz

Fossil Turuncu Unisex Orta Boy Kumaş Valiz

Fossil Turuncu Unisex Orta Boy Kumaş Valiz şık tasarımı ve ön kısmında bulunan 2 farklı fermuarlı bölümü ile dikkat çeker. İşlevsel bir tasarıma sahip olan bu valiz su geçirmeyen kumaşa sahiptir. Valizin kumaşı ayrıca koku, toz gibi kötü etkenlere karşı da dayanıklıdır. 2-3 kademeli olan çekçekli tutma sapı pratik bir kullanım sunar. Valizin ana bölmesini koruma altına alan şifreli kilit sistemi güvenli bir kullanım sunar. 360 derece döner tekerleklere sahip olan valizin iç kısmında yer alan 2’li lastikli kemer sistemi giysilerin dağılmasına engel olur. Fiyatı kalitesine göre normal olan Fossil Turuncu Unisex Orta Boy Kumaş Valiz dayanıklı bir ürün arayışında olanlara hitap edebilir.

Fossil Turuncu Unisex Orta Boy Kumaş Valiz kullanan kişiler tarafından çok beğenilen bir ürün. Gerek kalitesi gerek tasarımı ve rengi bakımından seyahat severlerin kalbini kazanan bu valiz kullanışlı ve şık detaylarından dolayı fiyatının hakkını veriyor.

U.S. Polo Assn. Valiz Büyük Boy Kumaş Valiz Siyah

U.s. Polo Assn. Valiz Büyük Boy Kumaş Valiz Siyah

U.s. Polo Assn. Valiz Büyük Boy Kumaş Valiz Siyah spor görünümü ile dikkat çeken, sade bir modeldir. Yumuşak detaylara sahip olan bu valiz kolay temizlenebilir dış yüzeyi ile pratik bir kullanım sunar. 360 derece dönebilen silikon tekerlekler sayesinde valiz ağırlığını dengeler ve taşımayı kolay hale getirir. Kademeli çekçek ile kolay şekilde hareket ettirilebilen valizin sağlam ve kalın dişli fermuarları mevcuttur. Ön kısımda bulunan 2 ufak bölmeye küçük eşyalarınızı koyabilirsiniz. Valizin iç bölümünde yer alan sabitleyici kelebek kayışlar eşyaların dağılmasına engel olur. Körüklü bir tasarıma sahip olan model TSA şifreli kilit sistemini de bünyesinde barındırır. U.s. Polo Assn. Valiz Büyük Boy Kumaş Valiz Siyah yüksek bir fiyata sahip, uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

BiggDesign Ocean Lacivert Büyük Boy 28″ Valiz

Biggdesign Ocean Lacivert Büyük Boy 28 Valiz

Biggdesign Ocean Lacivert Büyük Boy 28″ Valiz, yüksek dayanıklılıkta %100 saf ABS hammaddeden üretilmiştir. Dört adet çiftli tekerlek, sessiz ve birbirinden bağımsız olarak 360° dönebilir. Alüminyum teleskopik çek çek, şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Soft touch özellikli el tutma sapları, kullanıcının rahatlığını düşünen bir tasarımdır. Ayrıca, gömme şifreli kilit sistemi, eşyalarınızın güvenliğini sağlar. Çift taraflı, fermuarlı, dokuma astar separatör ve kelebek kayışlar, eşyalarınızın dağılmasını engeller. Büyük boy (28″), 76,5 cm * 45,5 cm * 29,5 cm boyutlarındadır ve 3,70 kg ağırlığındadır. Tavsiye edilen taşıma kapasitesi 45 kg’dır. Kullanıcıların deneyimleri, ürünün kalitesinin ve kullanışlılığının yüksek olduğunu göstermektedir. Tekerleklerin kauçukları eski bavullarına göre daha ince ve daha sesli olsa da, genel olarak ürün kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır.

Benetton Siyah Kırılmaz Valiz Kabin Boy

Benetton Bntp301x:20 Siyah Kırılmaz Valiz Kabin Boy

Benetton BNTP301X/20 Siyah Kırılmaz Valiz hareketli ve renkli tasarımı ile dikkat çeker. %100 PP kırılmaz materyalden üretilmiş olan bu valizin 360 derece dönebilen tekerlekleri ağırlığı dengeleyebilme özelliğine sahiptir. Ayarlanabilir şifreli kilit sistemi sayesinde eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasını sağlayan Benetton BNTP301X/20 Siyah Kırılmaz Valiz ergonomik ve yumuşak taşıma koluna sahiptir. Valizin dış kısmındaki harf ve rakam desenleri ürüne dinamik bir görünüm kazandırmıştır. Kademeli çekçek sistemi ile kolay şekilde taşınabilen bu valiz dayanıklı ve kullanışlıdır. Kabin boy kullanım için üretilmiş olan bu valizin fiyatı ise yüksek.

Mçs Polipropilen Valiz V305

Mçs Polipropilen Valiz V305

Mçs Polipropilen Valiz soft renk seçenekleri, sade ve zarif görünümleri ile dikkat çeker. Valizin üzerindeki derin çizgi detayları modele modern bir esinti katmıştır. 7 farklı renk seçeneğine sahip olan bu valiz modeli ultra hafif plastik malzemeden üretilmiştir. Polipropilen malzeme sayesinde kırılmalar meydana gelmez ve valiz darbelere karşı dayanıklıdır. Ürünün kaliteli ve sağlam fermuarları güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. 360 derece dönebilen çiftli tekerlekleri sayesinde valizin çekçekli sistemle taşınması pratik hale gelir. Mçs Polipropilen Valiz V305 ayarlanabilir şifreli kilit sistemine sahiptir. Valizin iç kısmında bulunan fileli bölme sayesinde iki ayrı bölüme eşyalarınızı koyabilirsiniz. Giysilerinizin dağılmasını önleyen lastikli kemer de 4 noktadan eşyaların düzgünce tutulması için tasarlanmıştır.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde valizin hem rengi hem de kalitesi oldukça beğeniliyor. Kasasının sağlamlığı ve buna rağmen hafif olması da beğenilen özellikleri arasında. Ayrıca kullananlar valizin içinin de geniş olduğunu söylüyor. Fiyatı ise biraz yüksek.

ITACA Sert Kabin Bavul Seyahat Tekerlekli Küçük Bavul

Itaca Sert Kabin Bavul Seyahat Tekerlekli Küçük Bavul

ITACA Sert Kabin Bavul Seyahat Tekerlekli Küçük Bavul, düşük maliyetli uçuşlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir el bagajıdır. Hafif, sert ABS malzemeden yapılmıştır ve iç bölmesi fermuarlı ve ayarlanabilir elastik bantlarla ayrılmıştır. Teleskopik kolu ve 4 döner tekerleği sayesinde taşınması kolaydır. İç bölmesi fermuarlı ve ayarlanabilir elastik bantlarla ayrılmıştır. Çift fermuarlı kapama sistemi sayesinde içindeki eşyaları daha güvenli hale getirir. Boyutu 55x38x20 cm’dir ve ağırlığı 2,80 Kg’dir. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında, bavulun dayanıklılığı hakkında bazı eleştiriler yapılmıştır.

Kullanıcı yorumlarına baktığımızda, bazı kullanıcılar bavulun rengini, fermuarını ve kolay kullanımını beğendiğini gördük. Kombinasyon kilidi kullanmak istemeyenler için ayrı bir fermuarın bulunması ayrıca beğenilmiş. Ancak, bazı kullanıcılar bavulun yapısal dayanıklılığından şikayetçiler ve özellikle yoğun seyahatler için yeterince dayanıklı olmadığını belirtmişler.

Wexta WX-1001

Wexta Wx 1001

Wexta WX-1001, seyahatlerde ihtiyaç duyulan kalite, dayanıklılık, konfor ve şıklığı bir arada sunan bir valizdir. %100 ABS hammadde ile üretilmiş olup, darbelere karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Çelik vida ile tutturulmuş aksesuarlar sayesinde sağlamlık ve uzun ömür elde edilirken, kauçuk-silikon karışımı tekerlekler konforlu ve sessiz bir seyahat deneyimi sunar. Valizde bulunan şifreli kilit sistemi ile eşyalarınız güvende kalırken, iç lastikli kilitli kemer sayesinde eşyalarınız valiz içinde dağılmaz. Ayrıca çift taraflı fermuarlı iç bölümler sayesinde eşyalarınızı kolayca ayırabilirsiniz.

Wexta WX-1001, kullanıcılar tarafından genellikle sağlam ve iyi bir iç bölme yapısına sahip olarak yorumlanmıştır. Bazı kullanıcılar ise tekerleklerin beklentilerini karşılamadığını belirtmiştir. Valiz fiyatına göre uygun bir seçenek olarak önerilmektedir.

Pierre Cardin Kabin Boy Bavul

Pierre Cardın Kabin Boy Bavul 04pc4000 03r Bordo

Pierre Cardın Kabin Boy Bavul kaliteli ve kalın bir kumaş özelliği ile donatılmıştır. Şık ve dayanıklı bir görünüm ile karşımıza çıkan bu valiz 36x55x21 cm ebatlarında, kabin boy bir tasarıma sahiptir. Valizin iç kısmında yüksek kaliteli, mavi astar kumaş uzun ömürlü bir kullanım sunar. Çapraz lastikli kemer sistemi ile giysilerinizin korunaklı şekilde taşınmasını sağlayan Pierre Cardın Kabin Boy Bavul kapak kısmındaki file cep ile ergonomik bir kullanım sunar. Valizin ön kısmında yer alan cep detayı sizin için ekstra bir alan sağlar. Çekçekli tutma sapı, 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde pratik ve rahat bir kullanım sunan bu valiz kırmızı rengi itibarı ile de şık bir görünüme sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde Pierre Cardın Kabin Boy Bavul oldukça beğenilen bir ürün. Hem çok kaliteli hem de hafif olan bu valizin tasarımı da kullananlar tarafından beğeniliyor ve ayrıca iç genişliği de beklentiyi karşılıyor. Fiyatı ise performansına göre normal.

Bize neden güvenmelisiniz?

 • İncelemelerimizin mümkün olduğunca doğru ve tarafsız olduğundan emin olmak için büyük bir çaba sarfediyoruz.
 • Ücretli ürün yerleştirmesi veya sponsorlu içerik kabul etmiyoruz.
 • Sadece kendi tarafımızdan test edilmiş veya diğer saygın kaynaklar tarafından dikkatle incelenmiş ürünleri sıralıyoruz.
 • Okuyucularımızın alım kararlarını vermek için gerekli bilgiye sahip olmalarını sağlamak amacımızdır.
 • Yazılarımızın alanında eğitim almış ya da uzman kişilerce yazılmasına dikkat ediyoruz.

En Iyi Valiz 7

Sonuç

Sevgili Tüketici Dergisi okurları; bavulunuza hayallerinizi doldurup şehir şehir, ülke ülke gezmeye bayılıyor musunuz? Ya da mecburi iş seyahatlerinden yana ömrünüz yollarda mı geçiyor? O halde sizin de kaliteli ve uzun ömürlü bir yol arkadaşına ihtiyacınız var demektir. Rengarenk, çeşit çeşit valizler arasından sizin için en kullanışlı ve zevkinize uygun olanı seçerek seyahatlerinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. İster kabin boy, ister orta ya da büyük boy valizler arasından tercihte bulunabilir eşyalarınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. O zaman ne bekliyorsunuz? Sizin için derlediğimiz valiz modelleri arasından hemen bir seçim yapın, biletinizi alın!

Yazar

 • Hilal Sarıyar
  Radyo ve televizyon programcısı

  Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir