En İyi Mutfak Robotu Hangisidir? 15 Marka ve Model Tavsiyesi

Mutfakta zaman geçirmek ve birbirinden şahane lezzetler ortaya çıkarmak çoğumuz için hayatın bir parçasıdır. Etli yemeklerden, sebze yemeklerine, hamur işlerinden tatlılara, çorbalardan, salata, meze ve içeceklere kadar yüzlerce çeşit tarif günlük rutinlerimiz arasında yerini alır. Ancak bazen canımız bir yemek istediğinde sırf hazırlık aşaması gözümüzde büyüdüğü için mutfağa girmekten çekinebiliyoruz. Doğrama, rendeleme, çırpma gibi detaylar hem zaman alıyor hem de işimizi daha da zor ve çekilmez hale getiriyor. Ancak mutfak robotları sayesinde bu tarz iş yüklerinden kurtulma ve direkt olarak yemek pişirme aşamasına hızlı bir geçiş yapabilme şansını yakalayabiliyoruz.

Mutfak Robotu Nedir? Ne Amaçla Kullanılır?

Teknolojinin inanılmaz bir hızla ilerlemesi küçük ev aletlerinde de birçok yeniliği beraberinde getirdi. Mutfak robotları da bu konuda nasibini alan cihazlardan biri. Elektrikle çalışan ve doğrama, kesme, rendeleme, yoğurma, çırpma gibi işlemlerin hepsini kendi başına yapabilen cihazlar mutfak robotu olarak nitelendirilir. Bazen birbirinden lezzetli içecekler hazırlamak isteyebilirsiniz. Ya da çayınızı yudumlarken yanında taze, yumuşacık ve harika kabarmış bir kek arzu edebilirsiniz. Ancak kabarmış ve malzemeleri tamamen özdeşleşmiş bir kek uzun süre çırpılma sonucunda ortaya çıkar. Bu durumda da devreye mutfak robotu girecektir. Yüksek hızda çırpılan kekiniz istediğiniz gibi kabaracak ve her yeri eşit lezzette olacaktır. Yani üşenmenize gerek kalmadan kek yapmanız için imdadınıza koşan mutfak robotları yemek yapmayı daha da eğlenceli hale getirir. Özellikle çalışan insanlar için akşamları eve gelip uzun uzun mutfakta yemek yapmaya vakit ayırmak işkence gibi gelebilir. Sebzeleri rendelemek, doğramak, suyunu sıkmak ya da malzemeleri çırpmak… Her biri ayrı telaş ve zorluk yaratan bu işlemler için mutfak robotunuzu çalıştırmanız yeterlidir. Böylece hem zamandan tasarruf ederek dinlenmeye vakit ayırmış hem de daha az yorulmuş olursunuz.

En güçlü mutfak robotu: Stilevs Limitless El Blender Seti
En az yer kaplayan: Bosch mcm3501m Mutfak Robotu
Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar da biz kazanıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

Mutfak Robotu Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Mutfak Robotu Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Mutfak robotu satın almaya karar verdiniz, ama hangi ürünü tercih edeceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok. O halde ihtiyacınız olan özellikleri önce kafanızda netleştirmeli ve kesin olarak karar vermelisiniz.

Özellikler

Mutfak robotu denilince piyasada değişik boyutta, kalitede ve özellikte cihazlar karşınıza çıkacaktır. Robotun sahip olduğu özelliklerden bazılarına belki de ihtiyacınız yoktur. O halde kullanmayacağınız özellikleri bulunan bir mutfak robotu sizin için gereksizdir. Tam olarak hangi özellikleri barındıran bir cihaza ihtiyacınız olduğundan emin olun.

Kalite

Tercih edeceğiniz mutfak robotunun kesinlikle bilindik bir marka olmasına özen gösterin. Ucuz ve hiç duyulmamış olan mutfak robotları sizi yarı yolda bırakabilir. Ayrıca kullanımı pratik, ergonomik ve kullanışlı bir model seçmeye gayret edin. Tabi görünümünü beğenmeniz de önemli bir noktadır. Kullanıcı yorumlarını incelemek de mutfak robotu seçiminde sizin için iyi bir rehber olacaktır. Robotun gövde ve aparatlarının plastik mi metal mi olduğu da kalite açısından önemli olabilir.

Büyüklük

Mutfak robotunuzun büyüklüğü, tercih yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir durumdur. Büyük bir mutfak robotu tercih etmek tek seferde pek çok meyve, sebze doğramanıza ya da püre haline getirmenize olanak sağlayabilir. Çünkü boyut olarak büyük olan mutfak robotlarının doğrama haznesi oldukça geniştir. Bu da hazırlık sürecini oldukça hızlandıran bir durumdur. Özellikle kalabalık aileler için büyük mutfak robotu tercih etmek mantıklıdır. Ancak fazla yer kaplayacağı ve taşımasının da zor olacağı için bir durup düşünmeniz gerekebilir.

Ses

Çoğu kişi satın aldığı elektronik cihazların çok sesli çalışmasından hoşlanmaz. Genelde mutfak robotları biraz fazla ses çıkarır. Eğer siz gürültüden hoşlanmıyor ve yemek yaparken gerek ev halkının, gerek kendinizin rahatsız olmasını istemiyorsanız daha sessiz çalışan modellere yönelebilirsiniz.

Temizlik

Her güzelin bir kusuru olur derler. Mutfak robotları da öyledir. İşimizi kolaylaştırır, kesip biçerler ama sonrasında ortaya çıkan kirli aparatlar ve robotun kabı hiç de hoşumuza gitmez. Eğer tek tek aparatları elinizde yıkamak size zor gelecekse, bulaşık makinenize uyumlu olan kaliteli ve paslanmayan parçalara sahip mutfak robotlarını tercih edebilirsiniz.

Güvenlik

Satın alacağınız mutfak robotunun kilitlenebilir özellikte olması oldukça önemlidir. Özellikle çocuklu evlerde güvenliğin sağlanması açısından aparatların tek tek yerine sıkı şekilde oturması önemlidir. Çalıştırmadan önce de bütün parçaların yerlerine tamamen yerleştiğinden emin olunmalıdır. Ayrıca satın alacağınız mutfak robotunun sağlık için zararlı maddeleri içermemesi de gıdaların temiz kalması açısından önemlidir. Parçalardan herhangi bir sorun olduğunda destek alabilmeniz açısından servis ağı güçlü olan markalara yönelmeniz yararınıza olacaktır.

Fiyat

Mutfak robotu fiyatları hakkında net bir yorum yapmak elbette mümkün değildir. Cihazın büyüklüğü, özellikleri, kalitesi, hatta rengi bile fiyatın artmasında etkili olan detaylardır. Bu nedenle hangi özelliklere ihtiyacınız olduğuna ve hangi kapasitede bir mutfak robotunun işinizi göreceğine karar verdikten sonra görünüm, renk ve kalite gibi noktaları da araştırabilirsiniz. Bazı kişilere göre mutfak robotu da bazı noktalarda yorucu gelebilir. Yani en ufak bir iş için bile robotu çalıştırmak gereksiz gelebilir. Sadece temel işlemler için mutfak robotu satın almak isteyen birinin ödeyeceği fiyat ile, A’dan Z’ye her özellik bulunsun diyen kişinin ödeyeceği fiyat elbette aynı değildir.

En İyi Mutfak Robotları

En İyi Mutfak Robotu Tavsiyeleri

Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu

Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu

 • Gücü: 800w
 • Kapasitesi: 1.5 lt

800 W motora sahip olan Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu 3 farklı hız kademesi ile çalışır. 1.5. litre kapasiteye sahip blendır, ve aynı şekilde 1.5 litre kapasiteli haznesi ile oldukça kullanışlıdır. Dilimleme bıçağı paslanmaz çeliktir. Hamur karıştırma özelliği de bulunan Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu rendeleme diskleri de içerir. Krema aparatı, narenciye sıkacağı ve katı meyve sıkacağı özelliklerine de sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde mutfak robotunun çok işlevsel olduğunu görüyoruz. Çok parçalı olmasından dolayı birçok konuda kullanıcıların eli ayağı olan Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu ebat olarak biraz büyük. İşlevlerine ve neredeyse yemek hazırlama noktasındaki çoğu işi halledebilmesine bakılacak olursa fiyatı gayet uygun.

Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu Fiyatı

Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Birçok aparat içinde kullanışlı bir ürün kayınvalidem e aldık hem çiğköfte yapıyoruz hem de ayran haznesi büyük kışlık menemen ezme gibi yiyecekleri de yapabilirsiniz 🥰


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Biraz sesli çalışıyor altta kablo toplama yeri var katı meyve sıkacağı ve parmak patates dilimleme özellikleri pek verimli değil onun dışında fiyatına göre iyi


Bosch mcm3501m Mutfak Robotu

Bosch Mcm3501m Mutfak Robotu

 • Gücü: 800w
 • Kapasitesi: 1 lt

Bosch Mcm3501m Mutfak Robotu 800 w motora sahiptir ve cihazın 2 kademeli hız ayarı mevcuttur. Darbeli çalıştırma özelliği sayesinde mükemmel parçalama sağlar. Bıçak paslanmaz çelik özelliğine sahiptir. Aksesuarları da oldukça geniş kapasiteye sahip olan Bosch Mcm3501m Mutfak Robotu 500 gr un alma hacmindedir. Ayrıca 800 gr malzeme kapasitesi vardır. Hazne kısmı 2.3 lt olan bu cihaz 1 litrelik polikarbon karıştırma kabına sahiptir. Soğuk içecek hazırlama konusunda buz kırma özelliği devreye giren mutfak robotu sert olan yiyecekleri parçalama konusunda uzmandır. Kahve çekirdeği, sert kuruyemiş ya da baharat gibi malzemelerin parçalanmasını sağlayan 6 keskin bıçağı bulunur. İkişer tane rendeleme ve dilimleme diski vardır. Ayrıca hamur yoğurma, çırpma işlemi de yapabilir. Kapak kısmı güvenli ve karıştırma kabı da kaymayan özelliğe sahiptir. Kablo dolama yeri de bulunan Bosch Mcm3501m Mutfak Robotu ergonomik tasarımı ile öne çıkar.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımız zaman ürünün az yer kaplaması, güçlü bir motora sahip olması ve sert yiyecekleri bile kolaylıkla parçalaması yönünden iyi olduğunu görüyoruz. Ayrıca çalışırken fazla ses çıkarmıyor ve sarsılmıyor. Ancak rende kısmının 3 değil de 2 ayarda olması bazı kişiler için eksik görülmüş. Aparatları yerlerine yerleştirmek için fazla güç sarfedilmesi gerektiği de yapılan yorumlar arasında.

Bosch mcm3501m Mutfak Robotu Fiyatı

En az yer kaplayan: Bosch mcm3501m Mutfak Robotu

Bosch mcm3501m Mutfak Robotu Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Motoru çok güçlü, tasarımı başarılı. Fazla yer kaplamıyor. Ne kadar gerekli bilmem ama parmak patates yapma bıçağı yok; başka da bir eksiği yok. Devir ayarı ise sadece 1 ve 2. Yani normal ve hızlı olarak tercih edilmiş.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü çok araştırıp aldım. Uygun fiyatlı başka markalardan memnun olmayacağımı biliyordum ve Bosch tercih ettim. Rendeleme aparatında iki boy rendesi var. Keşke orta boy da olsaydı daha iyi olurdu. Onun dışında güzel görünüyor.


Karaca Flamingo Tetikli Mutfak Robotu

Karaca Flamingo Tetikli Mutfak Robotu

 • Gücü: 1500w
 • Kapasitesi: 1.5 lt

Karaca Flamingo Tetikli Mutfak Robotu Silver 1500 W motor gücü ile oldukça ön plana çıkar. Doğrama haznesi 1.5 lt kapasiteye sahiptir. Çırpıcı haznesi 1lt kapasitede olan Karaca Flamingo Tetikli Mutfak Robotu Silver rendeleme, doğrama, çırpma ve el blendırı olarak 5 fonksiyona sahiptir. Çırpma teli ve çift taraflı bıçağı paslanmaz çeliktir. Hafif karışımlar yapmak istediğinizde devreye balon çırpıcı girer. El blendırı ısıya dayanıklı ve paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ergonomik tasarımı ile kolay şekilde tutuş sağlanır. Plastik bir alt hazneye ve kaymayı önleyici turbo fonksiyona sahiptir.

Karaca Flamingo Tetikli Mutfak Robotu Silver kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ürünün sökülüp takılmasının son derece basit ve kullanışlı olduğunu görüyoruz. Fiyatı da oldukça uygun olan bu mutfak robotunun el blendırının metal kısmının plastik ile çevrelenmiş olması da öne çıkan özelliklerinden. Bu sayede robot teflon tavalarda çizilmeye neden olmuyor. Ancak çalıştıktan bir süre sonra ısınma yapması ve biraz sesli çalışması beğenilmeyen özellikleri arasında yer alıyor.

Karaca Flamingo Tetikli Mutfak Robotu Fiyatı

Karaca Flamingo Tetikli Mutfak Robotu Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Teknik özellikler anlatıldığı gibi. Watt gücü yeterli. Saniyeler içinde istediğiniz kıvama ulaşıyorsunuz.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Bu fiyata alınabilecek en iyi ürün, bunun yanında karaca kalitesi ve türk malı olunca başka bir seçeneği değerlendirmiyorsunuz bile 🙂


Cookplus Quick Chef 1001 Mutfak Robotu

Cookplus Quick Chef 1001 Mutfak Robotu

 • Gücü: 1000w
 • Kapasitesi: 5 lt

Cookplus Quick Chef 1001 Mutfak Robotu hamur işi düşkünleri için özel olarak tasarlanmış ve iş yükünü azaltan mükemmel bir mutfak robotudur. 1000 w motor gücünde olan Cookplus Quick Chef 1001 Mutfak Robotu 5 lt cam karıştırma kasesine sahiptir. Kapağı sıçramaları önleyici özelliktedir. Gövde kısmı tek tuşla açılır ve hız seviyesi 6 kademelidir. Hafif karışımlı hamurlar, krema ve yumurta çırpmak için ideal olan Cookplus Quick Chef 1001 Mutfak Robotu malzeme olarak metaldir. Hamur karıştırma konusunda başarılı olan bu robot kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Fiyatı ise normal.

Cookplus Quick Chef 1001 Mutfak Robotu Fiyatı

Cookplus Quick Chef 1001 Mutfak Robotu Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok beğendim beklediğim gibi geldi göründüğü gibi ama normal küçük değil kapağı olması daha iyi oldu turbo var sadece onda ses yapıyor o da normal zaten sesi çok değil


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Harika bir ürün, pandispanyayı çok iyi çırptı tamam iki üç dk fazla olabilir ama 6bin ₺ verip iki dk çırpmaktansa bukadar uygun bir fiyata bu ürünü almak çok daha mantıklı, hamur yoğurma ve çiğ köfteyi de deneyeceğiz bakalım. Pastada harikalar yaptı😋Herkese tavsiye ederim


Arzum AR1044 Mutfak Robotu

Arzum Ar1044 Mutfak Robotu

 • Gücü: 1000w
 • Kapasitesi: 1.75 lt

1000 W motor gücüne sahip olan Arzum AR1044 Mutfak Robotu mutfakta harikalar yaratmak için tasarlanmıştır. Sürahi blendır kısmı 1.75 lt kapasiteye sahiptir. Kullanışlı olması ve ergonomik yönü ile ön plana çıkar. 25 farklı hız ayarına sahip olması da önemli özellikleri arasındadır. Çırpma, rendeleme, yoğurma, dilimleme özelliklerinin yanında blendır, narenciye ve katı meyve sıkma fırsatı için de uygundur.

Arzum AR1044 Mutfak Robotu kullanan kişiler ürünün katı meyve sıkacağı kısmının çok başarılı olmadığını ancak sebze, meyveleri parçalama yani rondo kısmının oldukça iyi olduğunu söylüyor. Fazla yer kaplamaması, kaliteli görünmesi, pratik kullanımı ile de beğeniliyor. Fiyatı ise gayet normal.

Arzum AR1044 Mutfak Robotu Fiyatı

Arzum AR1044 Mutfak Robotu Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün çok kullanışlı. Mutfakta yardımcımız oldu. Görünümü hoş, kaba değil. Fazla yer kaplamıyor.Kullanımı pratik. Temizlenmesi kolay. Çalışma performansı çok iyi. Her aileye gider. Çok geniş aileler haznesini yetersiz görebilir belki ancak 5-6 kişilik bir aile için mükemmel denebilir.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü yorumları dikkate alarak tercih ettim. Gelşr gelmez krema çırpma aparatı kullanarak kek yaptım. Ürün sorunsuz çalıştı. Parçalarda eksik yok. Paketleme özenli olarak yapılmış. 1 yıldızı da malzemelerde kullanılan plastikten dolayı kırdım. Henüz 1 defa kullandım ancak kapak kırılacak diye korktum. Çok sert ve kırılgan duruyor . İyi markaların pahalı ve ebat olarak daha küçük 2 robotun kullanmış biri olarak motor gücünün yüksekliği sebebiyle aldım.


Arçelik K-1190 Robolio Mutfak Robotu

Arçelik K 1190 Robolio Mutfak Robotu

 • Gücü: 700w
 • Kapasitesi: 3 lt

Arçelik K-1190 Robolio Mutfak Robotu birçok işi tek başına yapabilen ergonomik bir tasarıma sahiptir. Blendır, meyve sıkma, hamur yoğurma özelliği, çırpma aparatı, doğrama, dilimleme ve rendeleme, buz kırma, pulse içerme konusunda ön planda olan bir üründür. Aksesuarlarını kendi içinde saklama özelliği bulunan Arçelik K-1190 Robolio Mutfak Robotu içeriğinde spatula da barındırır. 700 W motor gücünde olan ürün 10 farklı hız ayarında çalışabilir.

3lt kapasiteye sahip olan Arçelik K-1190 Robolio Mutfak Robotu gerek kalitesi gerek birçok konuda işlevli olmasından dolayı kullanan kişiler tarafından beğeniliyor. Fiyatı ise birazcık yüksek.

Arçelik K-1190 Robolio Mutfak Robotu Fiyatı

Arçelik K-1190 Robolio Mutfak Robotu Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Daha önce kullanmış olduğum ve beğendiğim bir ürün kullanmaya başladım ilk olarak biber salçamı yaptım tavsiye ederim


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü alalı bi kaç gün oldu.Kullandık gayet güzel, sağlam parasını hak eden bi ürün. Ayrıca saklama haznesi var bi çok parçası üzerinde saklanabiliyor.


Tefal HB203530 Activflow Pro Mutfak Robotu

Tefal Hb203530 Activflow Pro Mutfak Robotu

 • Gücü: 1000w
 • Kapasitesi: 1.5 lt

Tefal HB203530 Activflow Pro Mutfak Robotu 1000W güce sahiptir ve mutfakta size zorluk çıkarabilecek karışımları kolayca parçalamanızı sağlar. 4 bıçaklı teknoloji ve 2 hız ayarına sahip olan Tefal HB203530 Activflow Pro Mutfak Robotu bıçağının kenarında 2 tane düz ve dişli kenarlar vardır. Bu üstün bir karıştırma performansı sunar. Dış kısmında yer alan 2 adet kavisli ve dişli kenarlar ise topakları yakalama konusunda başarılıdır. 1.5 lt kapasiteye sahip haznesi, çırpma, doğrama ve blendır özelliği, çelik bıçağı ile kaliteyi ispatlar niteliktedir.

Bu ürünü kullanan kişilerin yorumlarına baktığımız zaman kalitesinin çok beğenildiğini görüyoruz. Ancak haznesi çok geniş olduğu için az miktarda malzeme koyulduğunda çekmeme sorunu olabiliyor. Mikserinin biraz sıçratma yaptığı da yorumlar arasında. Sessiz olması ve sürahisinde tutma yeri bulunması beğenilen özelliklerinden. Fiyat açısından ise oldukça makul.

Tefal HB203530 Activflow Pro Mutfak Robotu Fiyatı

Tefal HB203530 Activflow Pro Mutfak Robotu Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Daha önce kullandığım arzum bozulunca aldım, iyi ki almışım. Hediye olarak da aldım daha sonra. Gücü mükemmel bir kere. Rondosu mükemmel parçalıyor. Daha önceki Rondom mesela lahmacun içini soğan ve Maydonozları küçültüp bırakıyordu, tefal ise minicik hale getiriyor ve çok kısa sürede.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Sesi benim önce kullandığım modellerin hepsinden az. Güçlü olduğu hissediliyor. Kaplarin hepsi plastik. Pro modeli olduğundan ben hız ayarı var diye düşünmüştüm ama 2 kademe hızı var.


KORKMAZ Vertex Mega Blender Set

Korkmaz Vertex Mega Blender Set

 • Gücü: 850w
 • Kapasitesi: 1.25 lt

KORKMAZ Vertex Mega Siyah Blender Set 850 W motor gücü ile çalışır. Doğrama bıçakları ısıya dayanıklı ve paslanmazdır. 1250 ml doğrama haznesine sahip olan KORKMAZ Vertex Mega Siyah Blender Set 1000 ml kapasitelidir. Çırpıcı haznesi, iki kademeli hız ayarı ve kaymayı önlemeye yönelik tasarlanmış tabanı ile öne çıkar. Yıkanabilme kolaylığı ile ergonomik bir tarzı vardır.

Çırpma, doğrama, karıştırma, öğütme fonksiyonları sayesinde birçok görevi tek başına üstlenebilir. Çırpma kabının orta büyüklükte olması, bıçaklarının keskin olması en beğenilen özelliklerindendir. Ancak ürünün bıçakları dışındaki malzemesinin plastik olması birçok kişi tarafından beğenilmiyor. Üründe paslanma ve mikser kısmında sorunlar yaşayanlar da var.

KORKMAZ Vertex Mega Blender Set Fiyatı

KORKMAZ Vertex Mega Blender Set Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün Fiyat Performans kategorisinde üst seviyede. Anneme doğum günü hediyesi olarak almıştım. Çok memnun kaldı. Çorbalar artık daha lezzetli 🙂


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Gücü ve tasarımı güzel ,sadece biraz gürültülü çalışıyor diğer bazı markalara göre. Tavsiye ederim.


Stilevs Limitless El Blender Seti

Stilevs Limitless El Blender Seti

 • Gücü: 2000w
 • Kapasitesi: 1.5 lt

Stilevs kalitesi tarafından hem doğrama hem çırpma, parçalama ve rendeleme işlemlerini yapması için üretilen bu mutfak robotu oldukça kullanışlıdır. Çizdirmez halka özelliği sayesinde tencerelerinizi çizmez. 2 farklı hız ayarı bulunan Stilevs Limitless El Blender Seti kolaylıkla parçalarına ayrılabilir. Haznesi oldukça geniş olan mutfak robotu 2000 w motor gücü ile çalışır. Robot hazne kapağı kilitlenebilir özelliktedir. Parçalama işlemi böylece güvenle gerçekleştirilir. Paslanmaz çelik malzeme, 1500 ml haznesi ile kullanıcılarına hizmet eder.

Tercih eden kişilerin yorumlarını incelediğimizde genel olarak herkes memnun. Bıçaklarının keskinliği, çocuk kilidi olması, kalitesi ile beğenilen bir ürün ve fiyat bakımından çok uygun.

Stilevs Limitless El Blender Seti Fiyatı

En güçlü mutfak robotu: Stilevs Limitless El Blender Seti

Stilevs Limitless El Blender Seti Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Siyah rengini aldım 1 gun için de elime ulaştı paketleme güzel hiç bir sorun cıkmadi alırken tereddüt ettim baska marka ile bunun arasinda kaldım bunu alldım 4 bicakli oldugu için kullanmaya başladım 10 numara çok güçlü motoru çok kullanışlı 2 kademeli olması çok iyi diğerlerine göre sesi bi tık yüksek ama bu performansa normal bence bu markanın su ısıtıcısı da aldım kullanıyorum almak istiyenler hiç tereddüt etmeden alsın derim


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü geçen hafta aldım. Uzun zamandır araştırıyordum ve çevremde bu ürünü önerenler çok oldu. Ürün gerçekten çok kaliteli çok güçlü. Blender ucundaki parça tencereleri çizmiyor. Robotu full dolu kapasiteyi 4 defa bastığında incecik yapıyor.


Fakir Trinity Blender Set

Fakir Trinity Blender Set

 • Gücü: 700w
 • Kapasitesi: 0.9 lt

Fakir Trinity Blender Set güçlü özellikleri ile dikkat çeker. Aksesuarları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Motorlu gövdesi hariç tüm malzemeleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ergonomik bir tasarıma sahip olan Fakir Trinity Blender Set Kırmızı geniş doğrama kabı haznesi ile rahat kullanım sağlar. 700 w motor gücü ile çalışan ürün tek tuşla çalışır. Doğrama, çırpma ve blender özelliklerine sahiptir. Çelik bıçakları, blender kısmı ve çırpma teli ile kullanıcılarına hitap eder.

Tercih eden kişilerin yorumlarına baktığımızda Fakir Trinity Blender Set Kırmızı bazı kişiler tarafından beğenilse de üründen memnun kalmayanlar da var. Kısa sürede ısınması, kalitesiz bir görünümünün olması kullanıcılar tarafından beğenilmiyor. Doğrama kısmı başarılı olan ürünün mikser kısmı kullanım sırasında çıkma yapabiliyor. Yani rondo konusunda iyi bir performansa sahip olan bu mutfak robotu genel anlamda başarılı gözükmüyor. Fiyatı ise oldukça uygun.

Fakir Trinity Blender Set Fiyatı

Fakir Trinity Blender Set Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün geniş aileler ya da mutfağı çok aktif kullanan kişiler için uygun değil. Blender haznesi küçük kalıyor, sık kullanımlara da dayanamaz bence. Bunlar olumsuz tarafları. Olumlu tarafları ise küçük, kullanışlı, yer kaplamayan, sevimli, temizlemesi kolay bir alet. 2 kişi ya da bekarlar için uygun.


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Cok fazla ses cikariyor sanki bozulacakmis gibi hissediyorsunuz. Kek yaparken kullandim her tarafa sicratiyor. Kontrolu zor bir urun.


Philips Viva Collection Promix Blender Seti

Philips Viva Collection Promix Blender Seti

 • Gücü: 800w
 • Kapasitesi: 0.5 lt

Philips Viva Collection Promix Blender Seti 800 w motor gücüne sahiptir. Aksesuar malzemeleri plastik olan bu mutfak robotunun bıçak malzemesi paslanmaz çeliktir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen ürün doğrama, çırpma ve blender özelikleri sayesinde sayısız tarif hazırlamanız için idealdir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda Philips Viva Collection Promix Blender Seti genel olarak beğeniliyor. Sert sebzeleri suyunu çıkarmadan doğraması ve bıçaklarının inanılmaz derecede keskin olması ürünün en beğenilen özelliği. Smoothy için de ideal bir kullanıma sahip olan ürün sessiz çalışıyor ve ergonomik ve şık görüntüsü ile de ön planda. Saniyeler içinde malzemeleri doğrayıp püre haline getirebilme özelliği ile herkesin beğenisini kazanıyor. Fiyatı ise performansına bakılacak olursa normal.

Philips Viva Collection Promix Blender Seti Fiyatı

Püre ve Smoothie için en iyisi: Philips Viva Collection Promix Blender Seti

Philips Viva Collection Promix Blender Seti Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

El blender'ı konusunda evde kullanım için en ideal ürün bu. Aparatların hepsi güzel ancak doğrayıcı haznenin kapağı kilitli bir sisteme sahip değil, üstten geçiriyorsunuz o kadar. Yani herhangi bir sıvı fazlalığı olsa yanlardan taşar. Ama sonuçta katı madde doğrayıcı olarak işinizi güzel görüyor. Diğer aparatlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım hepsi iyi ve motor başlığına tak diye oturuyor.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü uzun süredir kullanıyorum. Genel olarak kaliteli bir ürün kullanımında bir sıkıntı yok çok pratik bir alet alınabilir. bir puanı kırdım çünkü ürünün mikseri hızlı olsa da elinle basılı tutuyorsun bu çok yorucu bir durum.


VESTEL Tarçın 5000 R Multi Blender Set

Vestel Tarçın 5000 R Multi Blender Set

 • Gücü: 1000w
 • Kapasitesi: 1.5 lt

VESTEL Tarçın 5000 R Multi Blender Set 1000 w motor gücü ile çalışan bir üründür. Rendeleme ve dilimleme bıçaklarına sahiptir. Kolay temizlenebilen parçaları, 1500 ml doğrayıcı hazne kapasitesi ve turbo modu ile kullanışlı bir mutfak robotudur. Bıçağı hem güçlü hem de paslanmaz özelliktedir. Kademeli ayarlanabilir hız ayarı sayesinde pratik bir kullanım sunar.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakacak olursak VESTEL Tarçın 5000 R Multi Blender Set sessiz çalışma özelliğine sahip. Kalitesi, boyutu ve doğrama konusundaki başarısı ile öne çıkan bu mutfak robotu kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilmiş ve tavsiye edilmiş.

VESTEL Tarçın 5000 R Multi Blender Set Fiyatı

VESTEL Tarçın 5000 R Multi Blender Set Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

oldukça sessiz ve kullanışlı, 2 tane çok büyük soğanı 3 saniyede minik minik doğradı, 10 saniyede püre gibi yaptı, tek eksik rendeleme aparatı küçük, birde büyük rendelemesi olsaydı muhteşem olurdu


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok güzel ve kaliteli bir ürün. Alacak olanlara tavsiye ediyorum tereddüt etmeden alabilirsiniz asla pişmanlık duymazsınız.


Grundig BL 4781 Rendeli 1000 Watt El Blender Seti

Grundig Bl 4781 Rendeli 1000 Watt El Blender Seti

 • Gücü: 1000w
 • Kapasitesi: 1.5 lt

Grundig BL 4781 Rendeli 1000 Watt El Blender Seti, Antrasit 1000 w motor gücüne sahiptir. Bıçak sistemi 2 kanatlıdır ve keskin bıçaklarının yüksek bir performansı vardır. Rendeleme, parçalama, karıştırma özelliklerine sahip olan bu mutfak robotu çelik bıçakları ve bu yetenekleri gerçekleştirebileceği aparatları ile ön plana çıkar. Doğrama haznesi 1.5lt kapasiteye sahiptir. Turbo fonksiyonu sayesinde hızlıca istediğiniz kıvamda yiyecek elde edebilirsiniz. Blender ayağının özel tasarımı sıçramaları önler ve mutfakta temizlik konusunda size destek olur.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda bu ürün genel olarak ortalamanın üzerinde çıkmayı başarıyor. İstenilen her şeyi hızlı ve başarılı şekilde yerine getirebilen Grundig BL 4781 Rendeli 1000 Watt El Blender Seti Arçelik’in bir yan markası olduğu için de kullananlara güven veriyor. Boyutu biraz büyük ama oldukça kullanışlı olan ürün sessiz çalışıyor ve plastik kalitesi de bir hayli yüksek. Fiyatı ise oldukça uygun.

Grundig BL 4781 Rendeli 1000 Watt El Blender Seti Fiyatı

Grundig BL 4781 Rendeli 1000 Watt El Blender Seti Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Güzel Bir Ürün Nede Olsa Arkasında Arçelik Var. Motoru fazla gürültülü Değil. Yalnız Alacak Olanlar Dikkat Edin Parçalama Bıçakları Resimlerde Görüldüğü Gibi 4 Bıçaklı Değil Gönderilen 2 Bıçaklı. Ben Resimlere Kanıp 4 Bıçaklı Diye Sipariş Verdim Gelen 2 Bıçaklı.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

indirimli diye dikkatimi çekti inceledim diğer muadillerden hiç bir farkı yok bide Arçelik garantisinde olunca denerim beğenmezsem alırım diye sipariş verdim. iyiki de vermişim çok beğendim haznesi kaliteli plastikten geniş hacimli parçaları çok kolay takılıyor temizlemesi kolay. en önemlisi ses seviyesi çok az. denediğim tüm sebze meyveyi 3-5 saniye arasında kesti,doğradı,rendeledi daha ne olsun.


Homend Functional 2804H Mutfak Robotu

Homend Functional 2804h Mutfak Robotu

 • Gücü: 1000w
 • Kapasitesi: 1.5 lt

Homend Functionall 2804h Mutfak Robotu 1000 W güç ile çalışan bir üründür. Turbo fonksiyonda çalışma özelliğine sahip olan bu mutfak robotu işlevsel bir kullanım sunar. Paslanmaz çelik bıçakları ile yüksek bir performans sunan Homend Functional 2804H Mutfak Robotu 1,5 Litre kapasiteye sahiptir ve tek seferde fazla miktarda doğrama deneyimi yaşayabilirsiniz. Çırpma, dilimleme, doğrama, blender ve rendeleme işlemlerini tek başına üstlenebilen bu mutfak robotu plastik dış gövde malzemesine sahiptir. Otomatik güvenlik sistemi ile çalışan Homend Functionall 2804h Mutfak Robotu hazne ve bıçaklar yerine oturmadıysa çalışmaz. Çalışma esnasında yerinden asla oynamayan ve güvenli bir kullanım sunan bu mutfak robotu özel kapak korumasına da sahiptir. Bu sayede çalışma sırasında gıdalar kapağın iç yüzünü kirletmez.

Homend Functionall 2804h Mutfak Robotu tercih edenler tarafından çok beğenilen bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de haznesinin geniş olması, dilimleme ve doğrama özelliklerinin oldukça başarılı olması ve güçlü motoruna rağmen sessiz çalışıyor olması ürünün beğenilen özellikleri arasında. Hız kademe özelliğinin bulunmaması ise tek eksi özelliği olarak sayılabilir. Hem kaliteli hem de performansı oldukça yüksek olan Homend Functionall 2804h Mutfak Robotu fiyat-performans ürünü olarak nitelendirilebilir.

Homend Functional 2804H Mutfak Robotu Fiyatı

Homend Functional 2804H Mutfak Robotu Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

çok güzel bayıldık sesi az bütün parçaları çok iyi haznesi gayet büyük gerçekten parasını helal eden bir ürün tüm parçaları da kaliteli yani görünüşten bile belli oluyor


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

fiyat performans olarak çok iyi. anneler günü hediyesi aldık. eşim çok araştırdi. güç ve dayanıklılık olarak herkes bunu önerdi şimdilik memnun.


RUSSEL HOBBS 24700-56 Desire 3 in 1

Russell Hobbs 24700 56

 • Gücü: 500w
 • Kapasitesi: 0.5 lt

RUSSEL HOBBS Desire 3 in 1 Ek Blender çırpma, karıştırma, doğrama işlemlerini halledebilen özelliğe sahiptir. Hem görünüşünün şıklığı hem de kalitesi ile ön planda olan RUSSEL HOBBS 24700-56 Desire 3 in 1 Ek Blender 500 w motor gücü ile çalışır. 2 hız ayarına sahiptir. Paslanmaz çelik bıçağı malzemeleri istediğiniz büyüklüğe saniyeler içinde getirir. 700 ml kapasiteli haznesi özellikle minik aileler için tasarlanmıştır. 500 ml doğrayıcı haznesi, çırpma ve doğrama aparatları vardır. Parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Kullanan kişiler ise özellikle haznesinin cam olması, kalitesi, mükemmel doğrama perfonmansından yana ürünü çok beğeniyor. Fiyatı ise gayet normal.

RUSSEL HOBBS 24700-56 Desire 3 in 1 Fiyatı

Minik aileler için en iyisi: RUSSEL HOBBS 24700-56 Desire 3 in 1

Mutfak Robotunun Avantajları

Mutfak Robotunun Avantajları

Bir mutfak robotu sahibi olduktan sonra işlerin nasıl da tıkırında işlediğini göreceksiniz. Doğrama, rendeleme, ezme gibi işlemlere vakit harcamaktansa sevdiğiniz bir filmi izleme fırsatı bulabilirsiniz. Normalde bu işlemleri kendiniz yapacak olursanız etraf fazlasıyla kirlenir ve size de sebze, meyve artıklarını tezgah üzerinden temizlemek kalır. Mutfak robotları, kendine has kabı içinde doğrama işlemi yaptığı için etraf temiz kalacaktır. Kendiniz doğrama, ezme ya da rende gibi işlemler yapmak istediğinizde dilediğiniz kıvamda mezeler, püreler ya da eşit büyüklükte kıyılmış parçalar elde edemeyebilirsiniz. Mutfak robotları bu işin ustasıdır ve yemekleriniz çok daha pürüzsüz ve güzel görünür. Tembel olmanızın önüne geçen mutfak robotları sayesinde enfes yemekler hazırlayabilirsiniz.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere mutfak robotu satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan bahsettik ve öne çıkan ürünlerin incelemelerini yaparak siz değerli okurlarımızın takdirinize bıraktık. Herkesin beklentisi ve ihtiyacı birbirinden farklı olduğu için, değişik özelliklere sahip birçok ürüne yer vermeye çalıştık. Belki de aradığınız mutfak robotu sizler için derlediğimiz ürünler arasındadır! Zamandan tasarruf etmek ve şefliğinizi konuşturmak niyetindeyseniz elinizin altında mutlaka bir mutfak robotu bulundurmalısınız.

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

Default image

Hilal Sarıyar

Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalıştım. Deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi aldım. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığım Atv'den yurt dışına taşınmam nedeniyle ayrıldım. Mayıs 2021'den bu yana içerik yazarı olarak görev aldığım Tüketici Dergisi'nde ürün incelemeleri yapıyorum.

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir