2022 Yılı En İyi Tüy Dökücü Krem Tavsiyeleri ve Yorumları

Rahat ve temiz bir cilt her zaman insana özgüven vermiştir. Birçok bakım ürünü ile hem cilt temizliği yaparken hem de mutlu olmak, güne özgüvenli başlamak mümkündür. Bakım ve temizlik derken, aklımıza istenmeyen ve sürekli çıkan tüyler gelmektedir. İstenmeyen tüyler ile savaş içinde olan kişilerin birçok yöntem denediği görülmektedir. Jiletler, epilasyon cihazları ya da çok acılı bir ağda seansı gibi… Bu tür uygulamalar cilde zarar verirken canınızı da yakabilmektedir. Bu durumda kişiler hem ağda gibi can yakmayan hem de uzun süreli bir kullanım sağlayabileceği ürünler aramaktadırlar. Hem erkeklerin hem de kadınların çok severek tercih ettiği bir ürün bulunmaktadır. Yaz aylarında özellikle büyük bir kurtarıcı olmakta aynı zamanda jilet gibi ya da ağda gibi sonrasında iz bırakmamaktadır.

Peki nedir bu mucizevi ürün? Tabii ki, tüy dökücü kremler. Bu kremler ile ağrısız, acısız, kesik ya da gözenek izleri olmadan istenmeyen tüylerden tek seferde kullanmak mümkün olmaktadır. Yazımızda sizler için en iyi ve en çok tercih edilen tüy dökücü kremler ve onlar hakkında bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda bu kremleri alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğine bakacağız.

En iyi tüy dökücü krem: remove Normal Ciltler Tüy Dökücü Krem
Erkekler için en iyisi: Watsons Erkek Tüy Dökücü Krem
Hassas ciltler için en iyisi: Veet Tüy Dökücü Krem
Lazer sonrası için en iyisi: Epify Tüy Dökücü Krem
En iyi f/p ürünü: Vi Vet Tüy Dökücü Krem
TuketiciDergisi.com olarak sitemizde minimum reklam, ve maksimum kullanıcı deneyimi amaçlamaktayız. Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar komisyon da biz alıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Böylece sitemizde rahatsız edici reklamlara yer vermiyoruz ve sadece sizlere doğru bilgiyi sunmaya çalışıyoruz. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

Tüy Dökücü Ürünler Nelerdir

Tüy Dökücü Ürünler Nelerdir?

Tüy dökücü ürünlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Hepsi aynı etkiyi verse de kullanım açısından ve kolaylık açısından farklılıklar görülebilmektedir. Tüy dökücü ürünleri cilt tiplerine, cinsiyete göre seçebileceğiniz gibi aynı zamanda bitkisel içerikleri ve kokuları ile de seçebilirsiniz. Tüy dökücü ürünler nelerdir? En çok hangi tür tüy dökücü kremler kullanılmaktadır gelin birlikte bakalım.

Kremler

Krem formdaki tüy dökücü ürünler, kış aylarında kullanım için çok büyük bir önem içermektedir. Özellikle kış ayı diyoruz çünkü cildin nem dengesini sağlamak için de bu tür ürünlerde nemlendiriciler bulunmaktadır. Krem form tüy dökücüleri cilt tipinize göre seçebilirsiniz. Hafif bir yapısı olan bu ürünleri masaj yaparak tüy olan bölgeye uygulamanız yeterli olacaktır. En çok tercih edilen tüy dökücü ürünlerdendir.

Spreyler

Spreyler, kolay kullanımları ve etkisi ile oldukça rahatlık vermektedir. Yazın özellikle kolay bir şekilde cildinize sıkarak uygulayabildiğiniz bu ürünler oldukça etkilidir ve özellikle kolay, pratik kullanımları sayesinde çok tercih edilmektedir.

Köpükler

Köpük tüy dökücüler, diğer ürünlerden çok daha hafif yapılı olması ile bilinir. Bu ürünler cildin hava almasını sağlarken aynı zamanda besler ve tüyleri köke yakın bir yerden almaya yardımcı olur. Krem ya da spreyler kadar çok tercih edildiğini söyleyemeyiz ama kullanım açısından kolay ürünler olmaktadır.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Bacaklarınızdan, koltuk altlarınızdan veya bikini bölgenizdeki tüylerden kurtulmak istiyorsanız tüy dökücü kremin nasıl kullanılacağını öğrenmek çok yardımcı olacaktır. Tüy dökücü krem ​​kullanmak, vücudun birçok bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı bir yoludur. Tüy dökücü krem ​​ile çizikler veya sıyrıklar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve sıcak ağda kullanmaktan kaçınabilirsiniz. İstenmeyen tüylerin alınması bazen acı verici olabilir. Belirli dönemlerde diğer epilasyon yöntemleri cildi tahriş edebilir ve kızarıklığa neden olabilir. Epilasyon sırasında daha rahat hissetmek istiyorsanız, özellikle hassas cilt durumunda epilasyon kremi işinizi görecektir. Tüy dökücü krem, temizlenecek bölgedeki keratin maddesini çözerek bölgedeki tüyleri köklere yakın dökülmesini sağlar. Sadece 10 dakikada ipeksi pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için tüy dökücünün nasıl kullanılacağına ve kullanım sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiğine bir göz atalım.

 1. Öncelikle ürünü kullanmadan önce kullanma talimatını okuyunuz ve paketin üzerinde yazan süreyi aşmamaya özen gösteriniz.
 2. Kremi temizlenecek alana, saçı tamamen kaplayacak şekilde uygulamak için pakette bulunan spatulayı kullanın eğer paketlerde bulunmuyorsa kendiniz bir adet edinin.
 3. Kremi ciltte 3 dakika bekletin. Ardından ürünü küçük bir alana soyun ve tüylerin görünümünü kontrol edin.
 4. Tüy dökülürse, lütfen kremi deriden tamamen soyun. 3 dakika sonra etkisini göremiyorsanız 1-2 dakika daha bekleyebilirsiniz.
 5. Son olarak cildi bol su ile yıkayın. Bu aşamada çok sıcak su kullanmamaya dikkat edin. Buhar ve yüksek sıcaklıklar kuru cilde neden olabilir.

Tüy Dökücü Krem Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Tüy dökücü kremlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kullanmadan önce kullanacağınız bölgelerde küçük bir noktada denemeniz hem cildinizde bıraktığı etkiyi görmek hem de tüyleri alıp almadığını kontrol etmek için oldukça önemlidir. Kol, bacak gibi geniş yüzeyler dışında koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hem hassas hem de ulaşılması zor yerler bile kolaylıkla kullanabilmektedir.

Tüy Dökücü Kremleri Güvenle Kullanmak İçin Ne Yapılır?

Tüy Dökücü Kremleri Güvenle Kullanmak İçin Ne Yapılır?

Tüy dökücü kremleri deri üzerinde güvenle kullanmak için öncelikle bir test uygulamalısınız. Bu testin adına yama testi diyoruz. Bunun için tüy dökücüsünü kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölgesine sürüp tepki verip vermediğinden emin olmanız oldukça önemlidir. Bu işlem cildinizin herhangi bir alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceğini ölçmeye yararken aynı zamanda vücudumuzun büyük bir bölümünde böyle bir krem kullanmadan önce test edip emin olmak için yararlıdır. Bu kremi tüylerin izin olduğu küçük bir kısmına sürerek de tüy dökücü kremin etkisini ne kadar sürede olup olmadığını test etmeniz için de oldukça harika bir yöntemdir. Eğer tüylerinizi 5 dakika içerisinde almıyorsa süreyi artırarak tekrar deneyebilirsiniz. Bu da hangi bölge için ne kadar bekleme süresi olacağının hesabını yapmak için önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli husus şudur ki her tüy dökücü kremin talimatının dikkatlice okunması gerekmektedir çünkü bekleme süreleri ve farklılık gösterebilir ve tüy dökücü kremler cilt de fazla kaldıklarında tahrişe sebep olabilirler. Bunun için aldığınız her ürünün talimatını mutlaka okumalısınız.

Tüy Dökücü Kremin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Birçok kişi ilk kez kullandıkları tüy dökücü krem ​​hakkında pek çok soruya sahip oluyor. Bu sorulardan biri de tüy dökücü kremin etkisinin ne kadar sürdüğüdür. Tüy dökücü kremler kalitesine göre süresi değişen kremlerdir. Bir tüy dökücü kremin kalıcı bir etkiye sahip olması için tüy dökücü bir kremin çok fazla tüy kökü tedavisine ihtiyacı vardır. Aynı zamanda tüy kökündeki hücreleri de inhibe etmesi gerekir. Kaliteli bir tüy dökücü kullanımı ile, 1 ay içinde yeni tüyler çıkmaya başlayacaktır. Kısacası, yüksek kaliteli bir tüy dökücü, insanların bir ay içinde istenmeyen tüylerle rahat hissetmelerini sağlayabilir. Ancak tüy dökücü krem ​​ne kadar etkili olursa olsun, tüylerin çıkma süresi kişilerin metabolik özelliklerine göre değişir.

Aşağıdaki grafik ortalama kalitede bir tüy dökücü kremin diğer yöntemlere göre karşılaştırması yer almaktadır.
Tüy Dökücü Kremler Hassas Ciltler İçin Güvenli mi?

Tüy Dökücü Kremler Hassas Ciltler İçin Güvenli mi?

Herkesin cildi farklıdır ve hassasiyetleri de farklıdır. Ancak, hassas ciltlerde asla tüy dökücü kullanmamalısınız. Güneş yanığı, açık yaralar, kontakt dermatit, egzama, sedef hastalığı, rozasea, akne vulgaris veya diğer kronik ve yüksek derecede iltihaplı cilt hastalıklarından muzdaripseniz, Accutane (izotretinoin) veya antibiyotik alıyorsanız, cilt bakımı profesyonelleri alternatifleri düşünmenizi şiddetle tavsiye eder.

En İyi Tüy Dökücü Kremler

En İyi Tüy Dökücü Krem Tavsiyeleri

Veet Tüy Dökücü Krem

Veet Tüy Dökücü Krem

Veet tüy dökücü krem hassas ciltler için özel olarak üretilmiş bir üründür ve 7 güne kadar süren ipeksi bir pürüzsüzlük vermektedir. 400 mililitrelik şişesinde bulunan Veet tüy dökücü krem tıraş bıçağına göre daha uzun süren bir pürüzsüzlük sağlamakla kalmayıp yeni çıkan tüyleri de tıraş kadar sert hissettirmektedir. Tüyler daha yumuşak bir şekilde çıkmaktadır.

Özel nemlendirici formülü ile cildi 24 saate kadar nemlendirme ektedir. Smooth and Fresh teknolojisi sayesinde diğer tüy dökücü kremler gibi kötü kokmaz ciltte güzel bir koku bırakır. Tıraş bıçaklarının bıraktığı kesik ve çizdikleri Veet tüy dökücü krem yol açmaktadır ve tüyleri kolay bir şekilde almaya yardım etmektedir.

Kullanım şekli şu şekildedir: cilde spatula yardımı ile krem sürülür ve daha sonra cilt yapınıza göre 3 ya da 6 dakika süre kadar beklenmesi gerekmektedir. Sonra spatula ile tüyler alınmalıdır ve kalan krem de su ile ciltten temizlenmelidir.

Artıları
 • Hoş kokulu olması
 • Kıl kökleri çok kalın ve sert olan kişiler için uygun olması
 • Tüylerin tekrar çıkma hızını azaltması
Eksileri
 • İçinden çıkan spatulanın kullanışsız olması
 • Genital bölgede alerjik reaksiyon yapması
 • Bazı kişilerin ürünün kokusunu beğenmemesi

Veet Tüy Dökücü Krem Fiyatı

Hassas ciltler için en iyisi: Veet Tüy Dökücü Krem

Veet Tüy Dökücü Krem Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Yorumların hiçbirinde erkek olarak etek altı kullanan göremedim yada yazmamışlar. Hatta kullanma kılavuzunda bile yazmıyor. Almak isteyenler için belirteyim hassas ciltler olduğu için koltuk altı ve etek için hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

on numara 5 yıldız bir ürün erkek içinde bayan içinde vazgeçilmez diyebilirim şöyle bir durumda var yeterli miktarda sürmek ve yeteri kadar beklemek doğru bir seçim olur kullanmayı bilmeyenler için sürün sonrasında kıl kökünün vaziyetine göre bekleme yapın çok yoğunsa biraz fazla sürmekte ve beklemekte fayda var kesinlikle işe yarayan ve sizi aldığınıza pişman etmeyecek bir ürün


Body Natur Hassas Cilt Vücut Tüy Dökücü Nemlendirici Krem Lotus Çiçekli

Body Natur Hassas Cilt Vücut Tüy Dökücü

Body Natur Tüy Dökücü Krem, hassas ciltler için özel olarak üretilmiş bir kremdir. Ağda gibi acılı ve ağrılı sonuçlar vermez, tamamen kolaydır ve acısız ağrısız tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. İçeriği lotus çiçeği ile zenginleştirilmiştir. Cilde 24 saat boyunca nem vererek kurumaları azaltır. 5 dakika içerisinde olumlu sonuçlar vermektedir. Kokusu hoştur ve uzun süre kalıcılık sağlar. Silikon ve mineral yağ gibi maddeler içinde bulundurmamaktadır. Dermatolojik olarak uzman kişiler tarafından laboratuvarlarda test edilmiştir.

Paket içerisinde 200gr ürün ve bir adet spatula bulunmaktadır. Spatula yardımı ile tüyleri kaplayacak şekilde krem sürülmelidir. Kremin ciltte ne kadar durması gerektiği konusu ise şöyledir; tüy ve cilt tipine bağlı olarak değişim göstermektedir. İlk kullanım etkisi için sürdükten sonra 5 dakika bekleyin. Ardından test etmek için kremi spatula ile küçük bir alandan çıkarın. Tüylerinizde dökülme kolay olmuyor ise 7 dakikaya kadar bekletin. Toplamda 10 dakika süreyi geçmemek çok önemlidir, bu süre kesinlikle geçilmemelidir.

Bu Ürün; Bacaklarda, Koltuk Altlarında, Bikini Bölgesinde ve kollarda kullanıma uygundur. Baş, Yüz, Gözler, Kaşlar, Burun, Kulaklar, Meme Uçları Veya Çevresi, Perianal Bölge Veya Vücudun Farklı Bir Yerinde Kullanmayınız.

Artıları
 • Hoş kokulu olması
 • Uygulanmasının kolay olması
 • Hassas ciltler için uygun olması
Eksileri
 • Yok

Body Natur Hassas Cilt Vücut Tüy Dökücü Nemlendirici Krem Fiyatı

EPIFY Tüy Dökücü Krem

Epify Tüy Dökücü

Epify tüy dökücü krem 125 mililitrelik İçeriğe sahiptir ve AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilmiş özel formülü ile en kalın kıl köklerine kolayca ulaşabilir ve Tüyleri kökünden alabilir. Güzel teknolojisi ile tüy köklerini kalınlaşmasını engelliler ve daha uzun süren bir pürüzsüzlük ve İpek gibi bir cilt deneyimi sunar. Soft and Fresh teknolojisine sahip tüy dökücü jel Epify, 30 saniye içerisinde istenmeyen tüyleri yok etme de etkilidir ve etkisini her defasında hissedersiniz. Parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamanın yanında cildinizi 7/24 nemlendirmeye yarar. Güvenli bir kullanım sayesinde kıl oluşumunu %90 oranında yavaşlatmak mümkündür ve bilinen bir yan etkisi görülmemiştir.

İyice temizlenmiş ve kuru olan cilde cilde uygulayınız ve 5 ile 8 dakika arasında bekledikten sonra ılık su ile güzel uygulanan bölgeyi güzelce yıkayabilirsiniz.

Artıları
 • Hoş kokulu olması
 • Lazer sonrası kullanıma uygun olması
 • Tahriş etmemesi
 • Nemlendirici etkili olması
Eksileri
 • Bazı kılları kökten almaması
 • Hassas ciltler için uygun olmaması
 • Tüylerin tekrar çıkma süresinin kısa olması

EPIFY Tüy Dökücü Krem Fiyatı

Lazer sonrası için en iyisi: Epify Tüy Dökücü Krem

EPİFY Tüy Dökücü Krem Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün tüyleri döküyor ince bir tabaka halinde bacaklarım ve koluma sürdüm on dakika bekledim sonra lif sürerek yıkadım gayet başarılı. Yalnız eldiven kullanın tırnakları matlaştırıyor.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü aldım ve kullandım. Tahmin ettiğim gibi tüyleri kökten almıyor tam aksine traş makinası gibi işlevi var.


Ice Therapy Tüy Dökücü Krem

Ice Therapy Tuy Dokucu

Ice therapy jel ürünü, vücudun tüm bölgelerindeki tüy ve kılların için kullanılmak üzere üretilmiştir. Evde kolayca kullanıp tüylerinizden kurtulabileceğiniz yöntemdir. Hem kadınlar hem de erkekler rahatlıkla bu ürünü kullanabilirler. Buz epilasyonu olarak bilinen ve ürün kişiye kıl sertliğine göre 3 ya da 6 seans kullandıktan sonra etkisini gösteren bir üründür. 3 seans 12 kutu 6 seans ise yaklaşık 3-4 kutu terapi kullanım kadar olmaktadır. Lazer epilasyona alternatif olarak piyasaya sürülmüştür ve ayrıca onaylı bandrollü ve hologramlı bir ürün olmaktadır. Ice therapy kremin vücutta uygulandığı yer totalde eksi 3 dereceye kadar savunmaktadır ve daha sonrasında da işlevini tamamlamaktadır.

Göbek bölgesinde sırt ve omuzlarda istenmeyen sakal bölgelerinde kulak ve ensedeki tüylenmeler için koltuk altı ve bacaklar için kollar ve genital bölge kullanımına uygundur. Ürünü kullanırken sorunlu bölgeye bolca ürünü sürün ve iyice yayın daha sonra 5 dakika boyunca bekletin ve küçük bir alan ıspatula ile temizleyerek alın. Tam anlamı ile tüyler dökülüyorsa 4 dakika daha bekletebilirsiniz ve spatula ile bölgeyi yine temizleyebilirsiniz. Uygulama bittiğinde cildi temiz su ile durulayıp sonra da kurulamak gerekmektedir.

Ürün kişinin cinsiyetine ya da kız sertliğine göre 3 ve 6 seans kullanıldıktan sonra etkisi görülmektedir. 3 seans için 1-2 kutu 6 seans için ise 3-4 kutu ice therapy kullanımı gerekmektedir.

Artıları
 • Mentollü olması
 • Tüyleri azaltması
 • İlk kullanımdan itibaren etkili olması
Eksileri
 • Ciltte yanma hissi yapması
 • Tüylerin tekrar çıkma süresinin kısa olması

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem Fiyatı

Ice Therapy Tüy Dökücü Krem Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Reklamlarda görüp merak ettim aldım.denedim kokusu az yumuşaklik veriyor, soğukluk fln da verdigi yok mentollü gibi ince tüyleri güzel alıyor fakat kılları almıyor.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Diğer tüy dökücülerden ve jiletten hiç farkı yok. Soğuma hissi yerine yanma oluyor. Yıkadıktan sonra dahi yanma, kaşıntı ve kızarıklık oluyor. Üründen spatutula da çıkmadı. 2 gün bile sürmedi, tüyler diken gibi çıktı. Reklamlar tamamen yanıltıcı. Tavsiye etmiyorum


Vi Vet Tüy Dökücü Krem

Vi Vet Tüy Dökücü

Vi vet tüy dökücü krem hem erkekler hem de kadınlar için uygun 100 mililitrelik şişede bulunan bir kremdir. Tüm ciltler için oldukça uygun bir üründür. Bacakta kolda koltuk altında ve özel bölgelerde güvenle kullanılabilmektedir. Lavanta kokulu parfümü vardır ve kokusu oldukça hoştur. Cilde ferahlık verirken içeriğindeki e vitamini ile cildin doğal yapısını korur aynı zamanda cilt görünümünün düzelmesine de yardımcı olur.

Kullanım şekli ise şöyledir: tüy dökücü kremin izi cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde spotu ile uygulamanız gerekmektedir. Tüylerin yoğun olduğu bölgelere bağlı olarak maksimum 10 dakika boyunca bekletmeniz gerekir veya spatula ile küçük bir bölgede tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Tüyler eğer kolay bir şekilde hemen alınıyorsa kremin tamamını spatulanın ucu ile cildinizden temizlemeniz gerekir. Tüyler eğer kolayca alınıyorsa birkaç dakika daha beklemeniz gerekebilir. Vi vet tüy dökücü kremi cildinizde toplam 10 dakikadan fazla bekletmeniz önerilmez. Tüy alma işlemi uygulandıktan sonra bildiği bol su ile iyice yıkayıp daha sonra da durulayıp kullanmanız gerekir. Kullanma talimatına yine de mutlaka okumanız gerekir.

Artıları
 • Hoş kokulu olması
 • F/p ürünü olması
 • Cildi yumuşatması
 • Cildi tahriş etmemesi
Eksileri
 • Bazı kişilerde kaşıntı yapması
 • Tüyleri kökünden almaması
 • Sivilce yapması

Vi Vet Tüy Dökücü Krem Fiyatı

En iyi f/p ürünü: Vi Vet Tüy Dökücü Krem

Vi Vet Tüy Dökücü Krem Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Fiyat performans olarak başarılı çok para vermeye gerek yok ben memnunum


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok memnun kaldım. Kalın tüyleri kılları da kökünden temizliyor.


remove Normal Ciltler Tüy Dökücü Krem


Remove tüy dökücü krem 200 mililitrelik ürün ile tüyleri en dibinden dökmeye yardımcı olacak bir üründür. Remove tüy dökücü krem traş bıçakları na göre daha güvenlidir ve çizikler kesikler bırakmaz aynı zamanda kolay bir kullanım sağlayarak rahat bir gün geçirmenizi sağlar. İnce kalın kısa uzun açık renk ve koyu renk her tip tüyde etkili olan bu ürün normal ciltler için özel olarak geliştirilmiştir ve klinik olarak test edilmiştir. Pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmaya yardımcı olarak yenilenen formülü ile 6 dakikada hızlı bir etki gösterir. Esans guard teknolojisi ile üretilmiş olan bu ürün teknoloji ile aktif tüy dökücü krem haline getirilmiştir. Güzel bir koku sağlayarak cildinizin pürüzsüz olmasını ve keyfini çıkartmanızı sağlar.

Dermatolojik olarak test edilmiştir essence guard teknolojisi ile tüy dökücü krem kokusunu da baskılamaktadır. İçerisinde 1 adet spatula ile gönderilmektedir.

Artıları
 • Kullanımının kolay olması
 • Kokusunun rahatsız etmemesi
 • Tüm tüy tiplerine uygun olması
 • Cildi pürüzsüz yapması
Eksileri
 • Yok

remove Normal Ciltler Tüy Dökücü Krem Fiyatı

En iyi tüy dökücü krem: remove Normal Ciltler Tüy Dökücü Krem

Watsons Erkek Tüy Dökücü Krem


Watsons tüy dökücü krem 100 mililitrelik şişesi ile karşınızda! Erkekler için özel olarak üretilmiş tüy dökücü krem kısa sürede istenmeyen tüyleri yok etmek için etkili bir biçimde temizliğe yardımcı olmak için üretilmiştir. Kremi uygularken cildinizdeki tüylerin tamamen kapanacak şekilde spatula yardımı ile ince bir tabaka halinde yaylamız gerekmektedir. Kremi cildinizde kısa süre beklettikten sonra küçük bir bölgeyi spotla yardımı ile temizlemelisiniz ve bu şekilde tüylerin izin alınıp alınmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer tüyler krem kullanımından sonra ile aldığınızda kolayca alınıyorsa kremin tamamını temizleyebilirsiniz. Eğer hala alınmayan tüyler varsa bekleme süresini biraz daha arttırabilirsiniz. Watsons erkek tüy dökücü kremi cildinizde 10 dakikadan fazla bekletmeniz asla önerilmemektedir. Spatula yardımı ile temizledikten sonra cildinizi soğuk su ile yıkayıp daha sonra da güzelce durulayıp kurulamalısınız.

En koyu ve kalın tüylerde bile etkili olan bu krem pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt için bir numaralı tercihi olmaktadır.

Artıları
 • Kullanımının kolay olması
 • Kısa sürede etki etmesi
 • Kutu içinde spatula olması
 • 6-7 dakika içerisinde tüyleri tamamen dökmesi
Eksileri
 • Yok

Watsons Erkek Tüy Dökücü Krem Fiyatı

Erkekler için en iyisi: Watsons Erkek Tüy Dökücü Krem

Lapiden Yeni Parfümlü Modern Tüy Dökücü Krem


Lapiden yeni parfümlü modern tüy dökücü krem içerisinde 50 gram krem bulundurmaktadır. Kurtulmak istediğiniz söylerim bulunduğu bölgenin üzerine ince bir tabaka halinde kremimi sürüp 5 dakika kadar bekletmeniz gerekir ve ardından Lapiden tüy dökücü krem kutusu içinden çıkan spatula ile yumuşayan tüylerinizi kazıyarak temizleyip istenmeyen tüylerinizden kolay ve hızlı bir biçimde kurtulabilirsiniz. Lapiden tüy dökücü kremin bilinen herhangi bir yan etkisi görülmemiştir ve tahriş veya istenmeyen bir etki görüldüğünde hemen kullanımını bırakmanız ya da doktorunuza başvurmanız gerekebilir. Lapiden tüy dökücü krem ürünü bitkisel bir üründür kesinlikle ilaç yerine geçmemektedir. Ürünü serin ve kuru aynı zamanda rutubetsiz bir ortamda direkt güneş ışığına maruz kalacak bir yerde bulun durmayınız ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Lapiden tüy dökücü krem cilt yaralarının olduğu bölgeye, güneş yanığı, pişik, çatlak deri, açık yara, kesik bölgeler, sivilce, kulak ve burun yüz, meme uçlarında, aşırı hassas genital bölgelerde kullanıma uygun değildir.

Artıları
 • Tüm cilt tipleri için uygun olması
 • Krem miktarının uzun süreli kullanım için yeterli olması
 • Cildi nemlendirmesi
 • 5 dakika içinde etki etmesi
Eksileri
 • Genital bölge kullanımına uygun olmaması

Lapiden Yeni Parfümlü Modern Tüy Dökücü Krem Fiyatı

Lapiden Yeni Parfümlü Modern Tüy Dökücü Krem Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Üründen çok memnun kaldım, parfümün kokusuda çok hoş. Pahalı fiyata satılan spreyden daha ucuz ve etkili kesinlikle tavsiye ederim


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Başarılı ve güzel kokulu


Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem

Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem

Veet men duşta tüy dökücü krem, erkeklere özel formülü ile 3 ila 6 dakika arasında pratik çözüm sunan bir kremdir. Not fresh teknolojisine sahiptir ve tüylerinizden pratikçe kurtulmanıza ve cezbedici bir koku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Veet tüy dökücü krem istenmeyen tüylerinizden etkili bir şekilde alır ve cildinizi 24 saate kadar nemlendirmeye yardımcı olurken yine koku teknolojisi ile cildinizde kötü koku asla bırakmaz.

Veet men duşta tüy dökücü krem, ile kesik ve çizik olmadan istenmeyen tüylerden hızlı ve pratik bir şekilde kurtulmanız artık mümkündür. Tüy dökücü kremin kullanmadan önce paket üzerinde yazan uyarıların dikkatlice okunması gerekmektedir. Kremi tüylerinizi tamamen kapatacak şekilde ince bir tabaka halinde doğrudan cildin üzerine yaymalısınız ve ardından ellerinizi de hemen yıkamalısınız. Duşa girmeden önce en az 1 dakika boyunca cildinizde kremi bekletmelisiniz. İlk 2 dakika boyunca vücudunuzun kremli bölgesine su değdirmemeye özen gösteriniz. Bu şekilde bir uygulama yapıldığında krem vücudumuzda daha fazla kalacaktır ve bu aşamada krem yavaş yavaş vücudunuzdan akıp gidecektir. Krem totalde 3 dakika boyunca cildinizde kalmalıdır ve daha sonra süngerin beyaz kısmını kullanarak küçük bir bölgeyi temizlemeyi denemelisiniz. İhtiyaç halinde kremi girdiğinizde 3 dakika daha fazla bekletebilirsiniz ancak toplam 6 dakikalık uygulama süresini asla açmamalısınız. Hassas bölgelerden kremi çıkartmak için süngerin yumuşak ve renkli kısmını kullanmanız oldukça önemlidir. Tüm bu işlemler bittikten sonra cildinizi su ile temizleyerek duruşunuzu almalısınız.

Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem baş, yüz, göz, kulak, burun anüs etrafı, genital bölge ve vücudun diğer bölgelerinde kullanım için uygun bir ürün değildir.

Artıları
 • Kokusunun beğenilmesi
 • Etkili bir ürün olması
 • Cildi pürüzsüz bir hale getirmesi
 • Nemlendirici etkisi olması
Eksileri
 • Ciltte yanma yapması

Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem Fiyatı

Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

veet her zaman diğer markalara göre en az 1 tık daha başarılı, bu ürünü genç oğluma aldım,çok memnun kalmış


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Eşim için almıştık; piyasadaki ürünlere göre daha etkili ancak ürünü bol kullanmak lazım, az kullanınca tüyler dökülmüyor.


Tüy dökücü krem tavsiyeleri

Sonuç

Temiz ve pürüzsüz görünen bir cilt her zaman çok daha iyidir ve özellikle yaz aylarında insana bir özgüven getirir. Pürüzsüz bir cilt için ağda, tıraş bıçağı, epilasyon aletleri gibi can yakan ve aynı zamanda ciltte izler, yaralar ve gözenek delikleri bırakan uygulamalardan uzak durulması gerekmektedir. Bu tarz uygulamalardan uzak durulurken yepyeni bir yöntem olan tüy dökücü kremleri kullanmak çok daha uygundur ve cildiniz için de ayrıca bir dosttur. Tüy dökücü ürünlerin neler olduğundan bahsettik ve tüy dökücü kremlerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler verdik. Aynı zamanda tüy dökücü kremlerin hangi bölgelerde kullanılabileceği, etkisinin ne kadar süreceği ve hassas ciltler için güvenli bir tercih olup olmayacağını, ve geniş bir kapsam çerçevesinde tüy dökücü kremler hakkında bilgiler verdik ve en iyi tüy dökücü kremlerin kullanıcı yorum ve deneyimleri ile birlikte liste halinde sunduk.

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

Default image
Edanur ERMAN

Bartın Üniversitesinde Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinde çift anadal yapmaktadır. Ayrıca akademik yazarlık ve site yazarlığı ile uğraşmaktadır. Güzellik, sağlık ve bakım konuları ile de ilgilenmekte içerikler sunmaktadır.

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.