Hakkımızda

TuketiciDergisi.com 2018 yılında ürün tavsiyesi almak isteyen kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Sitede yayınlanan tüm incelemeler sadece pozitif kullanıcı deneyimlerini baz alarak değil, objektif bir şekilde derlenip sizlerle paylaşılmaktadır. TuketiciDergisi.com olarak sadece ürün incelemeleri degil, detaylı satın alma rehberleri de oluşturup siz okuyucularımızla paylaşıyoruz ki doğru ürünü sizlerle buluşturabilelim.

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler uzman kişilere danışılarak yazılıp, tarafımızca düzenlenip grafiklerle ve resimlerle desteklenip yayınlanmaktadır. Yayınladıktan sonra ise ürün linkleri sürekli olarak güncel tutulup, icerikler de sizin geri bildirimlerinize göre tekrardan düzenlenmektedir.

Sıkça sorulan sorular

Sitede reklam yok, nasıl masrafları karşılıyorsunuz?

TuketiciDergisi.com olarak sitemizde minimum reklam, ve maksimum kullanıcı deneyimi amaçlamaktayız. Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar komisyon da biz alıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Böylece sitemizde rahatsız edici reklamlara yer vermiyoruz ve sadece sizlere doğru bilgiyi sunmaya çalışıyoruz.

Para karşılığı ürün tanıtımı yapıyor musunuz?

Zaman zaman böyle istekler gelse de, para karşılığında ürün incelemeleri yapmıyor, ve ürünleri olduklarından daha iyiymiş gibi göstermiyoruz.

Ürünüm var, sitenizde nasıl tanıtabilirim?

Markalar eğer isterse, bizlere test ürünü gönderebilir ve bu ürünleri normal bir kullanıcı gözüyle detaylı olarak inceleyebiliriz. Daha sonra incelenen ürünleri geri yollayabiliriz.

Ben de sitenizde yazar olmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Uzman olduğunuz alan ile birlikte kendinizi kısaca tanıtıp bilgi@tuketicidergisi.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz: