2022 Yılında Alabileceğiniz En İyi Akıllı Çocuk Saati Hangisi?

Saat denilince genelde akıllara sadece zamanı gösteren bir cihaz geliyor. Ancak durum pek de öyle değil! Çocuk akıllı saatleri teknolojinin son harikaları arasında yer alıyor diyebiliriz. Tüm dünyada güvenliğin git gide azalması, tehlikelerin artması nedeniyle ebeveynlerin çocukları için endişelenmesi de kaçınılmaz oluyor. Akıllı saatler ise çocuğunuzu anbean takip etmenizi sağlıyor ve dilediğiniz zaman çocuğunuz ile ister sesli ister görüntülü şekilde iletişim kurmanıza olanak sunuyor. Diğer adı ile ”çocuk takip saati” olarak nitelendirilen bu cihazlar ile kendinizi daha rahat, çocuğunuzu ise güvende tutabilirsiniz. Bir saatten çok daha fazlası olan bu akıllı cihazlar çocuğunuza arkadaşlık etmenin yanında şıklığına da şıklık katıyor.

Çocuk Akıllı Saati Nedir?

Çocuğunuzun attığı her adımdan haberdar olmak istiyorsanız ona bir akıllı saat hediye edebilirsiniz. Çocuk akıllı saati; çocuğunuzun nerede olduğunu, ne yaptığını her merak ettiğinizde onu takip etmenizi sağlar. Özellikle yaşı telefon kullanmaya çok uygun olmayan küçük çocuklar için bu cihazlar tam bir biçilmiş kaftandır. Çocuk akıllı saatleri GPS ile donatılmıştır ve bu sayede çocuğunuzun konumunu anlık olarak öğrenebilirsiniz. Çocuğunuza bir akıllı saat aldığınızda kendi telefonunuza indirmiş olduğunuz uyumlu bir program ile onu takip edebilirsiniz. Bu saatlerin en özemli özelliklerinden biri ise çocuğunuzun haberi olmaksızın sizin onu takip edebiliyor olmanızdır. Uygulama üzerinden ortam dinlemesi ya da fotoğraf kaydı edinebilirsiniz. Bu saatlerin çok daha ileri teknoloji ile donatılmış olanları da vardır.

En işlevsel çocuk akıllı saati: Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati
Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar da biz kazanıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

Happy Children 6 8 Years Old With A Smart Gps Watch Talking To Parents Safely. Orange Background

Bazı akıllı çocuk saatlerin içeriğinde;

 • hesap makinesi
 • adım sayar
 • farklı ekran temaları
 • müzik kütüphanesi
 • sosyal medya platformları
 • hava durumu
 • alarm
 • selfie modu
 • translate
 • yabancı dil ya da matematik öğreten oyunlar
 • el feneri

gibi özellikler yer alır. Böylece çocuğunuz işlevsel bir saate sahip olmuş olur. Bu da akıllı saatini kullanması için çocuğunuzu heveslendirir. Siz çocuğunuzu takip ederken o da eğlencenin tadını çıkartabilir.

Çocuk akıllı Saati Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Bir çocuk akıllı saati satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Çünkü akıllı saatlerin her biri farklı özellik ve detaylar ile ön plana çıkar. Bu nedenle çocuğunuz için akıllı saat satın almadan önce sahip olduğu özellikleri dikkatlice araştırmanız ve ihtiyacınıza cevap verdiğinden emin olmanız gereklidir.

GPS özelliği

Aslında GPS özelliği bir akıllı saatin olmazsa olmaz özelliklerinden biridir. Çünkü GPS sayesinde çocuğunuzu harita üzerinden görüntüleyebilir ve onun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Çocuğunuzun konumu hakkında bilgi edinebiliyor olmanız onun güvenliği için oldukça mühimdir.

Ayak izi özelliği

Ayak izi özelliği çocuğunuzun 30 gün öncesine kadar bulunmuş olduğu konumları listelemenizi sağlar. Ayrıca listelemede tarih ve saat detayları da yer alır.

Yaşına uygun olması

Akıllı saatlerin sahip olduğu özellikler her yaş için uygun olmayabilir. 5 yaşından itibaren kullanıma uygun olan akıllı saatler olduğu gibi 9 yaştan itibaren kullanıma uygun olan modeller de vardır.

Arama özelliği

Bir akıllı saat çocuğunuz ile iletişim kurmanıza olanak sunmalıdır. Bu nedenle en azından sesli arama özelliğinin cihazda bulunması önemlidir. Ancak görüntülü aramaya izin veren akıllı saatler de vardır. Bazı modellerde ise arama özelliği bulunmaz. Bu cihazlar üzerinden sadece sesli mesaj ile iletişim kurabilirsiniz.

SOS (acil yardım) özelliği

Çocuğunuz başına tehlikeli bir durum geldiğinde saat üzerinde yer alan SOS tuşunu kullanarak sizi uygulama üzerinden haberdar edebilir. Genellikle SOS tuşuna 3 saniye basıldığında saat sizi arayacak ya da uyarı mesajı gönderecektir. Cevap vermemeniz halinde ise rehberde kayıtlı olan numaralar tek tek sıra ile aranır. Çocuğunuza akıllı saat aldıktan sonra ona hangi durumlarda SOS tuşuna basması gerektiğini detaylı bir şekilde anlatmanız yeterli olacaktır.

Su geçirmezlik

Çocuklar yetişkinlere göre eşyalarını kollama konusunda biraz daha dikkatsiz olabilirler. Yağmurda ya da ellerini yıkarken saatlerine su kaçırmaları mümkün olabilir. Ancak suya dayanıklı ya da hiç su geçirmeyen bir saat tercih ederseniz uzun yıllar çocuğunuz bu saati gönül rahatlığı ile kullanacaktır.

Kamera

Kamera özelliğinin bir akıllı saatte bulunuyor olması avantajlı bir durumdur. Çünkü kameralı olan akıllı saatler fotoğraf çekmeye, görüntülü sohbete ya da ebeveyn tarafından uzaktan fotoğraf çekilmesine imkan sunabilir. Çocuğunuz ayrıca kendi keyfine göre fotoğraflar da çekebilir. Çekilen bu fotoğraflar ebeveynin kullandığı uygulamanın galerisine kaydolacaktır.

Elektronik çit

Çocuğunuz okulda, kreşte, sporda ya da arkadaşları ile aktivite yapıyor iken onun için elektronik çit özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece çocuğunuz bu güvenli alanın dışına çıkarsa uygulamaya uyarı bildirimi gelecektir.

Ders modu

Ders modu sayesinde çocuğunuz okulda iken cihaz işlevsiz olur ve çocuğun dikkatinde dağılma meydana gelmez. Ders saatleri içerisinde çocuğunuzun saatini uzaktan bu moda ayarlayarak dikkatini derslerine vermesini sağlayabilirsiniz.

Titreşim

Titreşim özelliği de son derece önemlidir. Akıllı saatlerin bazılarında bu özellik varken bazılarında maalesef yer almaz. Titreşim özelliği bulunan akıllı saatler sessizliğin hakim olduğu yerlerde de gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Pil

Akıllı saatin pil kapasitesinin iyi seviyede olması oldukça önemlidir. 400 – 500 mAH bir akıllı saat için uygun bir pil kapasitesi demektir.

Güvenlik

Akıllı saatlerin bazıları güvenlik konusunda oldukça donanımlı şekilde tasarlanmıştır. Örneğin; çocuğunuz saatini bileğinden çıkardığında size bildirim gelmesini istiyorsanız bu özelliğin var olduğu bir cihaz tercih edebilirsiniz. Akıllı saatin başkası tarafından kullanılamayanları da vardır. Cihazı FACE ID özelliği sayesinde sadece çocuğunuzun yüzüne tanımlı hale getirebilirsiniz. Böylece farklı biri tarafından kullanılmaya çalışıldığında size bildirim gelecektir.

Tasarım

Akıllı saatlerin tasarımları da birbirinden farklıdır. Son derece sade olan modeller olduğu gibi tırtıklı, karışık renk detaylı olanları da vadır. Çocuğunuzun zevkine ve rahatına hitap edebilecek bir ürün tercih etmenizde fayda olacaktır. Ayrıca rahat bir kayış, dayanıklı bir cam da akıllı saatte bulunması gereken özellikler arasında yer alır.

Akilli Cocuk Saati 3

En İyi Akıllı Çocuk Saati Tavsiyeleri

Çocuğunuz için bir akıllı saat satın almak istiyorsanız karşınıza çıkan ürünler arasından en doğru seçimi yapmanız gerekecek. Ancak merak etmeyin! Sizin için derlediğimiz çocuk akıllı saat ürünleri arasında mutlaka beklentinizi karşılayacak bir model olduğuna eminiz.

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati

Tcl Mt40x Movetime Family Watch 4g Akıllı Çocuk Saati Urun Resmi

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati kare tasarımlı, geniş ve 1.3 inç renkli ekranı ile dikkat çeker. Suya dayanıklılık özelliği bulunan bu cihaz değiştirilebilir saat yüzü ve kayışa sahiptir. TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati 0.3 MP dahili kamerası sayesinde görüntülü konuşma imkanı sunan bir cihazıdır. Çocuğunuzun nerede olduğunu, ne yaptığını takip etmenizi sağlayan bu saat hassas konum belirlemesi özelliği ile donatılmıştır. Bu saat güvenli alan oluşturmanıza ve çocuğunuzun bu alan dışına çıkması halinde bildirim almanıza olanak sunar. Ayrıca adımsayar özelliği sayesinde çocuğunuzun kaç adım attığını takip etmenizi sağlar. Böylece yakılan kalori miktarı ve mesafe ölçülebilir.

Mavi ve pembe olarak iki renk seçeneği bulunan bu akıllı saat dokunmatik çalışır. Dijital kadran ve silikon kayış ile donatılmış olan TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati kronometre özelliğine de sahiptir. Çift çekirdek ve 600mAh pil özelliği ile güçlü bir teknolojik donanıma sahiptir. TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati ile sms ve sesli mesajlaşma yapılabilir. Çocuğunuzun sosyalleşmesine de katkı sunan bu akıllı saat sayesinde farklı spor aktivitelerini liste halinde sıralayabilirsiniz.

Çocuğunuzun geçmiş konumlarını da takip edebileceğiniz bu akıllı saat coğrafi konum belirlemede de yüksek doğrulukludur. TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati otomatik ve manuel olarak konumlandırma yapabilir. Nano sim teknolojisi ile çalışan bu akıllı saatte wifi ve bluetooth bağlantı özellikleri bulunur. Alarm saati, sınıf modu, hava durumu gibi özellikleri de cihazın artıları arasında yer alır. Acil durumlarda çocuğun ailesini haberdar edebilmesi için SOS düğmesi de vardır.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda saatin ekran çözünürlüğünün oldukça beğenildiğini gördük. Konum bilgileri konusunda hassas olan bu saatin şarjı ise 1, 1,5 gün dayanabiliyor. Arama sırasındaki ses kalitesi kullanıcılar tarafından beğenilen bir özellik. Görüntü kalitesi de oldukça başarılı. Hafifliği nedeniyle kolay bir kullanım sunan TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati SOS uyarısı sırasında etraf fotoğraflarını çekiyor. Malzeme sağlamlığı ve verdiği güvenli his de saatin kullananlar tarafından beğenilen özellikleri arasında. Kalitesi ile ön planda olan bu akıllı saat fiyat bakımından biraz pahalı olsa da hakkını vermeyi başarıyor.

Artıları
 • SMS ve sesli mesajlaşma
 • Görüntülü arama
 • Adım sayar
 • Hava durumu
 • Sınıf modu
 • Alarm saati
 • Güçlü pil
 • Hassas konum belirleme
 • Suya dayanıklı
Eksileri
 • Fiyatı

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Menuleri basit ve anlaşılır tam çocuklara göre tasarlanmış. Malzeme kalitesi tatmin edici. Sesli konuşma iyi çalışıyor görüntülü konuşmada fena değil. Konum bilgisi de düzgün çalışıyor. Şarj süresi ile alakalı daha tam bir şey söylemek erken gibi ama sanırım 1 veya 1,5 gün gidecek gibi görünüyor. Sonuç parasını hakediyormu? evet. Bende kararsızlıkta kalmıştım ucuz bişeymi alsam diye ama konu çocuk olunca riske atamadım. Başarılı bir ürün bence

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

İyice kullanmadan yorum yapmak istemedim. Gps sürekli açık modda şarjı akşama kadar ancak gidiyor, ancak gps verilerini siz istediğiniz zaman almak istediğinizde şarjı 1,5 gün gidiyor. Planlı açma kapama özelliği çok işe yarıyor, akşam istediğiniz saatte otomatik kapanıp sabah istediğiniz saatte açılıyor. Gps verilerinin doğruluğu çok nadir sapma olsa da genel anlamda çok iyi. Görüntülü görüşme konusunda eksikleri var, çocuğunuzu görebilmeniz için çocuğunuzun saati kendinden uzakta tutmanız gerekiyor, o zaman da çocuk sizi duyamıyor. Bir diğer eksiklik ise mesaj konusu; her ne kadar tanımlı olmayan numaralar çocuğu arayamıyor olsa da saate mesaj gelmeye devam ediyor.


Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati

Smartbell Q500:2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati Urun Resmi

Smartbell Q500/2020 sim kartlı akıllı çocuk saati çocuğunuzun nerede olduğunu an ve an takip edebilmeniz için üretilmiş bir cihazdır. Bu akıllı saat sesli mesaj ya da arama özellikleri sayesinde dilediğiniz zaman çocuğunuzla iletişime geçebilmenizi sağlar. Şık bir gövde tasarımına sahip olan akıllı saat estetik bir görünüme sahiptir. Alarm özelliği bulunan bu akıllı saat çocuğunuzun uyku saatlerine göre ayarlanabilir. Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu da uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Cihazın adım sayar özelliği sayesinde çocuğunuzun kaç adım attığını takip edebilirsiniz. Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati ders modu özelliğine de sahiptir. Ayrıca çocuğun bulunduğu ortamı dinlemenize de olanak sunar ve uzaktan dinleme özelliği sayesinde ortam seslerini sizlere ulaşır. Çocuğun daha önce bulunduğu konumları listelemenizi sağlayan Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati güvenli alan dışına çıkıldığında size haber verir.

Bu akıllı saatin hafızasına 10 adet numara kaydedilebilir ve kayıtlı olmayan numaralar dışındaki hiçbir numaradan aranamaz ve farklı numaraları arayamaz. Cihazın şarj seviyesi azaldığında uyarı verir. İçerisinde yer alan oyunlar sayesinde çocuğunuz matematiksel beceresini de geliştirebilir. Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati iki yönlü arama özelliği sunan bir sim kart desteğine sahiptir. 1.44 inç renkli ekranı sayesinde kolay ve eğlenceli bir kullanım sunar. Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati sayesinde çocuğunuzdan habersiz şekilde bulunduğu ortamdaki ses ve görüntüleri izleyebilirsiniz. Cihaz tamamen dolu şarj ile 36 saate kadar çalışabilir. Nano sim kart uyumlu olan bu akıllı saat gelişmiş alarm fonksiyonu özelliğine sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda fiyat – performans ürünü olarak değerlendirildiğini gördük. Uygun fiyatına rağmen kullanışlı ve ihtiyacı karşılayan bir ürün olan Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati konum bildirme, sesli arama ve mesaj gönderme konularında oldukça başarılı. GPS olmayan bu cihazda konum LBS üzerinden yani en yakın baz istasyonu üzerinden belirlendiği için konumda sapmalar olabilir. Bu yüzden takip amaçlı almak istiyorsanız bu ürün size göre olmayabilir.

Artıları
 • Uygun fiyatlı
 • Sesli mesaj ve arama özellikleri
 • Matematik oyunu olması
 • Adım sayar
 • Alarm
 • Ders modu
 • Ortam dinleme
Eksileri
 • Konumda sapmalar olması
 • Sesin az çıkması

Smartbell Q500/2020 Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok araştırarak aldığım bir saat, kasa ve kordon olarak sağlam kamera var ama çok fazla bir beklentiniz olmasın sesli görüşme gayet iyi kurulumu kolay ve çocuğunu takip etmek isteyenler için her türlü içerik fazlasıyla var,benim param çok daha iyisini alırım diyenlere bişey diyemem ama uygun fiyata aradığımda çocuğuma ulaşıyım diyenler için fiyat olarak emsallerine göre uygun

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çocuğunuza ulaşmak istediğinizde böyle bir imkanının olduğunu bilmek güzel. Mikrofonunun sesi oldukça yeterli. Cızırtı vs duyulmuyor. Saatin hoparlör sesi ne fazla ne az, tam ayarında. Sarjı manyetik kablo ile yapiliyor. 1-1,5 gun gidiyor. Kayışı silikon ve saglam hissi veriyor. Rengi gayet hos.7 yasindaki oğlumun ince bileginde hafif buyuk dursa da cabuk alisiyor, rahatsiz etmiyor.


Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati

Elari 4gr Akıllı Çocuk Saati 4g Destekli Urun Resmi

Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati yuvarlak ve şık ekran tasarımı ile dikkat çeker. Dayanıklı ve silikon kayışı ile çocukların bileğinde rahat ve hafif bir kullanım sağlar. Kayışın üzerindeki tırtıklı tasarım saate ayrı bir şıklık katmıştır. Güçlü bir donanımı olan Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati android işletim sistemi ile desteklenmiştir.

Görüntülü arama özelliğine sahip olan bu akıllı saat sayesinde çocuğunuz ayrıca müzik dinleyebilir, sesli asistan kullanabilir. Dokunmatik ekranın canlı ve parlak olması pratik bir kullanım sunar. Kullanım sırasında tema ve saat arayüzleri pratik şekilde değiştirilebilir. Çocuğunuz mevsimlere uygun duvar kağıtları kullanarak renkli bir ekrana sahip olabilir. Suya karşı dayanıklı olan Elari 4GR Akıllı Çocuk Saat IP67 sertifikalıdır.

Bu akıllı saatin hafızasında birden fazla oyun mevcuttur. Bu oyunlar da çocuğunuzun sıkıldığı zamanlarda keyfili vakit geçimesini sağlar. Fotoğraf çekme özelliğine sahip olan Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati ile çocuğunuz çektiği fotoğrafları sizinle ya da arkadaşları ile paylaşabilir. Bu akıllı saat ebeveynler tarafından uzaktan kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. Cihaz çocukların konum ve hareketlerinin aile tarafından izlenmesini sağlar. Sınıf modu sayesinde çocuğunuz derste iken dikkati dağılmaz ve SOS düğmesi dışındaki tüm bildirimler devre dışı kalır. Güvenli alan belirleme özelliğine sahip olan Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati çocuğunuzun belirlediğiniz alanın dışına çıkması halinde sizi uyarır. Alarm kurma özelliği de bulunan bu akıllı saat, uykudan uyanma gibi konularda çocuğunuza yardım eder.

Cihazın görüntülü arama özelliği 4G hızında olduğu için kaliteli bir iletişim sağlar. Ayrıca 4 mp kamerası net ve canlı bir görüntü sağlar. Dahili depolama alanında yer alan müzikler sayesinde çocuğunuz dilediği zaman bluetooth kulaklık ile müzik dinleyebilir. Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati 1.3 inç dokunmatik ekrana, 4 GB hafızaya sahiptir. GPS küresel konumlama sistemi ile donatılmış olan bu akıllı saat konum takibi yapma konusunda oldukça başarılıdır.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde özellikle renkli temalarının ve müzik dinleme özelliğinin çok beğenildiğini gördük. Fiyatı biraz yüksek olsa da görüntülü ve sesli arama işlevlerini kaliteli şekilde yerine getirmesi ve işlevsel olması ürünün çok beğenildiğinin bir göstergesi.

Artıları
 • Görüntülü arama(4G hızında)
 • Alarm
 • Birden çok tema ve arayüz seçeneği
 • SOS var
 • Fotoğraf çekme
 • Suya dayanıklı
 • Sınıf modu
 • Oyunlar
Eksileri
 • Son güncellemede ortam dinleme sesi özelliği kaldırıldı

Elari 4GR Akıllı Çocuk Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Piyasadaki en kaliteli çocuk saati bence. Malzeme kalitesi ekranı netliği, parlaklığı çok iyi. Takip yazılımı da Elari nin kendi yazılımı ve Baya detaylı. Çocuk saati kokundan çıkarttığında yada kapandığında size mesaj geliyor. Sesli ve Görüntülü konuşma çok net. Cihaz android yazılım kullanıyor ve 1.45 sürümü ile Türkçe desteği de geldi. Bir önceki saate su kaçtığı için pert oldu. Bunu özellikle IP 67 koruma sınıfı yüzünden tercih ettim. Tavsiye ederim.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Saati aldığımızda türkçe dil desteği yoktu teknik destek ekibi aradılar ve ilgilendiler güncellemesini yaptık türkçe dil desteği var, kalitesi piyasadaki emsal saatlere göre mükemmel uzaktan takip ve dinleme özelliği görüntülü görüşmesi güzel, çocuğunuz için ideal bi saat tavsiye ederim.


Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati

Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati Urun Resmi

Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati; kırmızı, mor ve yeşil renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Çocuğunuz uzaktayken takip edebilmeniz ve güvenliğini kontrol altında tutabilmeniz için tasarlanmış olan bir cihazdır. Uzaktan dinleme özelliği ile çocuğunuzun haberi olmaksızın etrafındaki sesleri duyabilmenizi sağlar. Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati alarm özelliğine de sahiptir. Uzaktan kamera sistemi ise çocuğunuzun etrafını görüntülü olarak izleyebilmenizi sağlar. Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati harita üzerinden çocuğunuzu görebilmenizi sağlar. Uygulama üzerinden kalp gönderebilme özelliği ise çocuğunuzu motive etmeniz için düşünülmüş bir özelliktir.

Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati kişi rehberine maksimum 10 kişi eklenebilir. Bu numaralar dışında çocuğunuz başka numaralar ile iletişime geçemez. SOS tuşuna basıldığında çocuğunuzun konumu direkt telefonunuza mesaj olarak iletilir. Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati şarjı azaldığında uyarı gelir. Saat şarjı bitene kadar uzaktan uygulama ile sadece ebeveyn tarafından kapatılabilir.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında ürünün genel olarak beğenildiğini söylemek mümkün. Görüntülü arama özelliği olmasa da Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati anlık olarak fotoğraf gönderebiliyor. Bu da ebeveynler tarafından beğenilen bir özellik. Uygun fiyatı ile öne çıkan bu akıllı saat küresel konumlama sistemine sahip olduğu için yeterli görülen bir ürün.

Artıları
 • Ortam dinleme özelliği
 • Alarm
 • SOS
 • Uygulama üzerinden kalp gönderme
Eksileri
 • Konum tespitinin GPS üzerinden olmaması
 • Konum tespitinde çok sapma olması

Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün kalitesini beğendim herşey anlatıldığı gibi. Sesli mesaj, kamera ile görüntü alma, ortam dinleme, ebeveyn kontrolünde saat kullanımı, basit ve anlaşılır kurulum ve menü, elektronik çit, alarm, sos düğmesi var. Konum olarakta telefonunuzdaki gibi birşey beklemeyin zaten öyle olmadığını satıcı belirtiyor.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

ürünü cok begendim basta erndişelerim oldu ama boşunaymıs kamera ve konumdan çok bişey beklemeyin ama konusma yaparken ses çok iyi


Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati

Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati Urun Resmi

Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati siyah rengi ve kumaş kayışı ile dikkat çeker. Sade ve şık bir tasarımı olan bu cihazın spor bir tarzı vardır. Çocuğunuzun nerede olduğunu takip etmenize olanak sunan bu akıllı saat hassas konumlandırma özelliğine sahiptir. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati ile ön kamera sayesinde fotoğraf çekimi yapılabilir. Adım sayar özelliğine de sahip olan bu akıllı saat ile çocuğunuzun gün içinde attığı adımların sayısını takip edebilirsiniz. Sesli mesajlaşma özelliği sayesinde çocuğunuz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati suya dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Çocuğunuz tehlikeli bir durum söz konusu olduğunda SOS acil durum özelliği ile sizi haberdar edebilir. Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati alarm özelliğine de sahiptir. Tam dolu halde iken şarjı 1,5 gün gider.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati pratik kullanımı bakımından beğeniliyor. Bileklik gibi kolay takılıp çıkarılan kayış kısmı bulunan bu akıllı saatin ekran çözünürlüğü biraz düşük. Ortalama bir fiyatı bulunan Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati kullanıcılar tarafından genel olarak bakıldığında beğenilen bir ürün.

Artıları
 • Uygun fiyat
 • SOS
 • Ön kamera ile fotoğraf çekebilme
 • Hassas konumlandırma özelliği
 • Sesli mesaj gönderme
 • Suya dayanıklılık
Eksileri
 • Ekran çözünürlüğü düşük

Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kurulumu basit,sesler çok net şekilde çıkıyor hiç sorun yaşamadım. Saati çocuklar kapatamıyor uygulamadan kapatılıyor. Kolundan çıktığı zaman bildirim geliyor.Guvenli alan secebiliyorsunuz alan dışına çıktığında bildirim geliyor. Tek sorun benim için kordonu. Biraz uzun geldi bileğini sardığı zaman kordon ucu saatin üzerine kadar geldi ve hoş durmadi 5 ve 7 yas kizlarim için aldim belki daha büyük çocukların bilegine tam olabilir.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz beğendim ama arada İnternete bağlı değil uyarısı veriyor ve konumu tam olarak doğru göstermiyor onun haricinde iş görür bi ürün


Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati

Onkatech Q500s:2021 Akıllı Çocuk Takip Saati Urun Resmi

Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati pembe ve mavi renk seçenekleri ile karşımıza çıkan bir cihazdır. Saatin kordon kısımlarında siyah renk detayları yer alır. Uzaktan dinleme özelliği sayesinde çocuğunuzun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebilirsiniz. Çocuğunuzun bulunduğu lokasyonu küresel konumlama özelliği sayesinde harita üzerinden anlık takip edebilirsiniz. Akıllı saatte bulunan kamera özelliği ise ortamdaki görüntüleri izlemenize olanak sunar.

Cihazın içerisinde yer alan eğlenceli matematik oyunu sayesinde çocuğunuz öğrenirken keyifli vakit geçirebilir. Çocuk okuldayken ders saatleri içerisinde dikkatinin dağılmaması için cihaz ders moduna alınabilir. Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati alarm sistemi sayesinde çocuğunuzun uyanmasına ya da farklı görevleri zamanında yapabilmesine yardımcı olur.

Akıllı saate maksimum 10 kişinin numarası kaydedilebilir ve çocuk sadece bu numaralar ile iletişim kurabilir. Çocuğunuzun size ihtiyacı olduğu zamanlarda SOS acil arama özelliği sayesinde anında size uyarı mesajı gelir. Elektronik çit özelliği ile çocuğunuz siz tarafından belirlenen bir alandan çıktığında da telefonunuza uyarı gelecektir. Böylece çocuğunuzun bulunduğu yerden ayrılıp ayrılmadığını takip edebilirsiniz. Ayak izi özelliği ise çocuğun 30 gün geriye dönük olarak gittiği yerleri listelemenizi sağlar. Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati şarjı azaldığında mesaj ile uyarır. Şarjı bitmedikçe çocuk tarafından kapatılamayan bu cihaz sadece uygulama üzerinden ebeveyn tarafından kapatılabilir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda fiyat bakımından uygun olan Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati performans açısından ortalama bir ürün. Ortam sesini dinleme ve görüntü alabilme özelliği beğeniliyor olsa da cihaz konum bilgisinde yaklaşık 500 mt sapma yapabiliyor.

Artıları
 • Küresel konumlama
 • SOS,Elektronik çit
 • Ayak izi özelliği
 • Şarj azaldı uyarısı
 • Ders modu
 • Ortam sesi dinleme
 • Eğlenceli matematik oyunu
Eksileri
 • Konum bilgisinde sapma yapıyor

Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Açıkçası alırken acaba diyerek aldığım bir üründü ama bayıldım bütün beklentilerimizi karşıladı herşeyden önce artık kızım rahatlıkla bahçeye inebiliyor okulda konuşabiliyoruz ben aldıktan sonra bütün arkadaş çevremde tercih etti ve sorunsuz çalışıyor

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

İş görüyor, ses kalitesi güzel, diğer fonksiyonları kullanmadık,alo demek için yeterli,,cok kaliteli bişi beklemeyin.sadece haberleşme için alabilirsiniz


Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati

Piranha 9925 Gps Takip Sos Akıllı Çocuk Saati Urun Resmi

Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati turuncu, siyah ve mavi renk seçenekleri ile karşımıza çıkar. Yumuşak detayları ile dikkat çeken bu akıllı saat hafif ve spor ve tasarıma sahiptir. Çocuğunuzun bulunduğu yeri takip etmenize olanak sunan bu cihaz şarj edildikten sonra 36 saate kadar kullanılabilir. 1.22 inç dokunmatik led ekranı sayesinde pratik bir kullanım sunan Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati şık bir tasarıma sahiptir. Cihazın rehberine maksimum 15 numara kaydı yapılabilir.

Bu akıllı saat üzerinden çocuğunuzun bulunduğu konumu tespit edebilirsiniz. Uzaktan kapatılabilme özelliği bulunan Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati çocuk tarafından kapatılamaz. Acil durumlarda çocuk tarafından SOS tuşuna basılması halinde size konum ve sesli mesaj uyarısı ulaşır. Saat çocuğun kolundan çıktığında da uyarı mesajı devreye girer.

Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati su geçirmez özelliği sayesinde daha güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu cihazda kamera bulunmadığından görüntülü konuşma ya da ortam fotoğraflarını alma gibi durumlar söz konusu değildir. Saat çocuğunuzun kolundan çıkarsa size uyarı gelir. Bu akıllı saat çift yönlü konuşma özelliğine sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda bu cihazın ortalamanın üzerine çıkmayı başardığını gördük. Özellikle fiyat bakımından bütçe dostu olan Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati özellikleri bakımından da kullanan kişilerin beğenisini kazanıyor.

Artıları
 • Sade ve şık tasarım
 • SOS,Saat kolundan çıktı uyarısı
 • Su geçirmezlik
 • Sesli arama
Eksileri
 • Düşük pil ömrü
 • Malzeme kalitesi

Piranha 9925 Gps Takip-Sos Akıllı Çocuk Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

1 haftadır kullanıyoruz. Kullanışlı bir saat. Ses kalitesi iyi. Saat kapandığında koldan çıktığında ve şarjı azaldığında hemen sos mesajı geliyor. Şarjı 1 gün rahat gidiyor. Ayrıca en güzeli uzaktan cep telefonundan her şeyi yonlendirebiliryorsunuz. Tavsiye ederim

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Saati kızım bir haftadir kullaniyor. Sarjı kullanim sıklıgında baglı olarak 1 ya da 1 bucuk gun gidiyor. Rehbere numaralari kaydettik, aramasinda sikinti yok ama biz saati geri arayacagimiz zaman cogu zaman cekmiyor ya da baglanmiyor. Konum bilgisini tam dogru gostermiyor ama idare eder. Saat cikarilinca cikarildi uyarisi geliyor. Sesli mesajlar gayet net. Sadece bir sesli mesaj geldiginde telefondaki seatracker uygulamasinda birkac kere girip cikmak gerekiyor, ondan sonra dusuyor yeni mesaj. Program biraz yavas gibi yani.


Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati

Twox Gps Ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati Urun Resmi

Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati siyah, mavi ve pembe renk seçenekleri ile dikkat çeker. Kare ekran tasarımı ile ön plana çıkan bu cihaz Apple marka ile uyumludur. Anlık olarak çocuğunuzun konum takibini yapabileceğiniz Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati ile sesli arama yapılabilir. Acil durumlarda çocuğunuz tarafından basılan SOS düğmesi ile direkt olarak ebeveynin uygulamasına bildirim gelir.

0.3 megapiksel kamerası olan bu akıllı saat görüntülü konuşmaya izin vermiyor olsa da uzaktan resim alma özelliğine sahiptir. 1.3 inç dokunmatik led ekranı sayesinde pratik bir kullanım sunar. Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati çocuğunuz okula gittiğinde dersteyken rahatsız olmaması adına sınıf moduna alınabilir. Bu akıllı saat sayesinde çocuğunuzun bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebilirsiniz.

Elektronik çit özelliği ile çocuğunuz belirlenen güvenli alanın dışına çıktığında devreye girerek uyarı mesajı gönderir. GPS küresel konumlandırma özelliği ile çocuğunuzun bulunduğu konum en doğru şekilde size bildirilir. Ayrıca çocuğunuzun geriye dönük olarak konumunu takip edebilmenize olanak da sunar. Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati suya ve toza dayanıklı olarak üretilmiştir. Alarm ve uyku modu özelliklerine sahip olan Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati çocuğunuzun hayatını kolaylaştıran bir cihazdır.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda uygun fiyatı ile öne çıkan bu akıllı saatin beğenildiğini gördük. Ortalamanın üzerine çıkmayı başaran Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati genel anlamda çocuğunun nerde olduğundan haberdar olmak isteyen aileler için kullanışlı.

Artıları
 • Anlık konum takibi
 • Ortam görüntüsü alma
 • Sesli arama
 • SOS,Elektronik çit
 • Ortam sesi dinleme
 • Ayak izi takibi
Eksileri
 • Yok

Twox Gps ve Telefon Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün bir günde elime ulaştı bu konuda çok memnun kaldım saate gelince donanımlı bir akıllı saat konumu,kamerası,ortam dinlemesi,mesajlaşma, arama ve adım sayar gibi daha yazamadigim bir sürü özellik ve hepsi tam anlamıyla çalışıyor eğer akıllı saat almak istiyorsanız şüphesiz tavsiye ederim.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü alalı yaklaşık 15 gün oldu. Normal hat ile çalışıyor. Arama ve görüntülü konuşmalar gayet güzel. Saatte elektronik çit özelliği var belirttiğiniz çemberin dışına çıkınca uyarı veriyor. Ayrıca ortam dinleme özelliği de var. Ürün gerçekten çok özellikli ve çok kaliteli. Şarz süresi de kullanıma göre 2 veya 3 gün sürüyor.


Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati

Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati Urun Resmi

Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati sınırsız rehber belirme özelliği ile dikkat çeken bir cihazdır. Sesli mesajlaşma ve görüntülü arama özellikleri ile donatılmış olan Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati yazılı mesaj alma özelliğine de sahiptir. Çocuk tarafından SOS acil durum düğmesine basıldığında direkt ebeveynin telefonuna bildirim gelir.

Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati elektronik çit özelliğine de sahiptir. Bu sayede çocuğunuz siz tarafından belirlenen konum dışına çıktığında size uyarı bildirimi gelecektir. Bu akıllı saat ile çocuğunuzun bulunduğu konumları anlık olarak harita üzerinden takip edebilir, geçmiş konumlarını da listeleyebilirisiniz. Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati led fener özelliğini de barındırır. Dokunmatik led ekran son derece canlı ve parlak bir görünüme sahiptir. GPS küresel konumlandırma özelliği ile çocuğun bulunduğu konum en doğru şekilde belirlenebilir.

Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati ile adım sayar özelliği sayesinde çocuğunuzun günlük olarak kaç adım attığını görüntüleyebilirsiniz. Su geçirmeme özelliği de bulunan bu akıllı telefon titreşime alınarak da kullanılabilir. Mavi ve pembe renk seçenekleri bulunan bu cihazın sade ve sağlam görünümlü bir tasarımı vardır.

Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati kullanan kişiler tarafından beğenilen bir cihaz. Fiyat olarak pahalı olsa da kalitesi bakımından oldukça başarılı. Ancak cihazda sesli arama değil görüntülü arama özelliği bulunması bazı kullanıcılar tarafından eksik görülmüş. Ancak istenilen numaraların engelleniyor olabilmesi, kamera kalitesi, internet bağlantı gücü kullananlardan tam not almış.

Artıları
 • Sesli mesajlaşma ve görüntülü arama
 • Yazılı mesaj atma
 • Elektronik çit
 • Anlık konum takibi
 • Adım sayar
 • Led fener
 • SOS
 • Su geçirmemezlik
Eksileri
 • Sesli arama özelliği yok

Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Bir alt modelini de evvelki yıl büyük torunuma almıştım bu çok daha işlevsel ve şık ayrıca görüntülü sohbet özelliği tercih için çok büyük bir avantaj sağladı

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Yeri nokta atışı gösteriyor. Kamera çok iyi. Özellikle oğlumu uzun süre spora bıraktığım için aldım. Tavsiye ederim. Bu arada evet başka markaların daha ucuzları da var. Aldık onlardan. 2 ay gitmedi.


LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati Sim Kartlı Arama, Kameralı, Gizli Dinleme Özellikli Q19

Lbs Konumlu Q19

LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati pembe, mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Şık ve eğlenceli bir tasarıma sahip olan bu çocuk akıllı saati dinamik bir görünüme sahiptir. İçerisinde çocuğunuzun eğlenerek matematik öğreneceği bir oyunun da yer aldığı bu akıllı saatin ders modu seçilerek çocuğun sınıfta dikkatinin dağılmasının önüne geçilebilir. Çocuğunuzun istediğiniz saatte uyanması için saat üzerinden alarm ayarlayabilir, günlerinin daha planlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati sayesinde çocuğunuzun bulunduğu ortamdaki sesleri uzaktan ve ondan habersizce dinleyebilirsiniz. Çocuğunuzun bulunduğu ortamı uzaktan görüntüleme imkanı da bu akıllı saat sayesinde mümkün hale gelecektir. Anlık olarak çocuğunuzu harita üzerinden takip edebilmeniz de LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati ile sahip olacağınız özellikler arasında yer alır. Dilerseniz uygulama üzerinden sizin belirlediğiniz 10 kişinin numarasını çocuğunuzun akıllı saatine kaydedebilir sadece bu numaralar ile karşılıklı görüşme sağlamasına izin verebilirsiniz. Sesli mesaj özelliğine de sahip olan LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati üzerinden SOS düğmesine 3 saniye basılı tutulduğu zaman çocuğunuzun akıllı saati otomatik şekilde sizi arayacaktır. Telefona cevap vermemeniz halinde kayıtlı olan diğer numaralar otomatik şekilde ve sırayla aranır. Acil arama sonrası telefonunuza çocuğunuzun bulunduğu konum mesaj bildirimi şeklinde gelecektir. LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati elektronik çit özelliğine de sahiptir. Çocuğunuz eğer sizin belirlediğiniz alanın dışına çıkarsa size bildirim gelecektir. Harita üzerinden geriye dönük olarak son 30 günde çocuğunuzun nerede ve ne kadar süre kaldığını tespit edebilirsiniz.

Çocuğunuzun akıllı saatinin şarjı %10’un altına düşerse size mesaj ile bildirim gelecektir. Çocuğunuzun akıllı saati şarjı bitmedikçe kapanmayacaktır. Ancak dilerseniz siz uzaktan saati kapatabilirsiniz. Adımsayar özelliğine de sahip olan LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati kullananların yorumlarına baktığımızda ürünün fiyatının üzerinde bir performansa sahip olduğunu anladık. Ses kalitesinin iyi olması, ortam resmi çekmesi gibi özellikler oldukça beğeniliyor. Ancak konum noktasında biraz sapmalar olabiliyor. Çocuk tarafından çok fazla kullanılmadığında şarjı yaklaşık 2 gün giden LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati bütçe dostu ve beklentiyi karşılayan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Artıları
 • Bütçe dostu
 • Ortam sesi dinleme ve görüntü alabilme
 • Elektronik çit
 • Haritadan anlık takip
 • 10 farklı numara kaydetme
 • Son 30 günlük konum bilgisi
 • Eğlenceli matematik oyunu
 • SOS özelliği
Eksileri
 • Konumda sapmalar olabiliyor
 • Görüntü kalitesi düşük

LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati Sim Kartlı Arama, Kameralı, Gizli Dinleme Özellikli Q19 Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Saati bir hafta kullanmadan yorum yapmak istemedim. Görüntüsü kalitesi acısından tam bir fiyat-performans ürünü. Kordon plastiği gayet kaliteli. Biz 3gb lık paket aldık gayet yetiyor. Okulda sınıf modu ayarladık sadece tenefüslerde ulaşılabiliyor. LBS yüzünden biraz sıkıntı yaşıyoruz çünkü ben Silivri'de oturuyorum konum Kumburgaz gösteriyor. Bu sorunu da okulu güvenli çit alanı seçerek çözdüm. Ses olarak çok iyi bu kadar beklemiyordum. Okul kalabalığında dahi karşı tarafın sesi oldukça iyi geliyor.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Fiyatına göre sağladığı özelliklere çok iyi diyebilirm gerektiği zamanda mesajlarımı kolayca yazıp, aramalarımı gerçekleştirebiliyorum, uzaktan kamera özelliğinede çok süper diyebilirim bazı zamanlarda size özel havalar katıyor


Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati Urun Resmi

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati görüntülü görüşme özelliği ile öne çıkan bir cihazdır. Çok sade bir tasarıma sahip olan bu akıllı saatin bluetooth bağlantısı da bulunur. Kamera selfie çekim modu ile çocuğunuz arkadaşlarıyla eğlenceli fotoğraf çekimleri yapabilir. Suya dayanıklı bir yapıya sahip olan Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati okul modu seçeneği ile çocuğun dersteyken dikkatinin dağılmasına engel olur. Elektronik çit özelliği, çocuğun belirlenen alan dışına çıkması halinde devreye girerek aileye uyarı gönderir.

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati aynı zamanda bir hesap makinesidir. Cihazın içerisinde yer alan İngilizce kelime oyunu sayesinde çocuğunuzun yabancı dil gelişimine katkı sunar. Çocuğunuz ile görüntülü konuşma yapacağınız zaman 4.5 G devreye girerek net ve kesintisiz bir görüşme sağlar. Translate konusunda da çocuğunuzun imdadına koşan Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati herhangi bir kelimeyi İngilizce, Fransızca ve Almanca’dan Türkçe’ye tercüme edebilir. Bu translate işlemi sesli olduğu için çocuğunuzun aklında kalıcılığı da artar. Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati cümle olarak da çeviri yapabilir. Bluetooth kulaklık ya da hoparlör yardımıyla görüşmeler bu saat üzerinden gerçekleştirilebilir.

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati yüz tanıma özelliği ile çalışır. Bu da çocuğunuz dışında hiç kimsenin bu akıllı saati kullanamayacağı anlamına gelir. Suya oldukça dayanıklı bir cihaz olan Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati sağlamlığı ile ön plandadır. Çocuğunuzun anlık olarak nerede olduğunu harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Rehbere 15 kişi kaydedilebilir ve bu kişiler dışındaki hiç kimse çocuğunuz ile iletişim kuramaz. Çocuğunuz Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati üzerinden belirlenen elektronik çit dışına çıkarsa size uyarı mesajı gelir. Çocuğunuz saatini kolundan çıkartırsa size uyarı mesajı gelir. Cihaz içerisinde 11 adet farklı duvar kağıdı seçeneği yer alır. Böylece çocuk istediği temayı seçerek keyifle kullanabilir. Eğer çocuğa yabancı bir numara tarafından arama gelirse otomatik olarak meşgule atılır ve sadece size bildirim olarak gelir. Saat içerisine haftalık ders programı yüklenebilir. Eğer saatin şarjı azalırsa size uyarı gelir. Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati üzerinden alarm kurulabilir, basit matematik oyunu oynanabilir.

Cihazın çok fonksiyonel olması kullanan kişiler tarafından en beğenilen özellik. Kaliteli olması ve görüntülü arama özelliği de cihazın beğenilen özellikleri arasında yer alıyor. Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati fiyat olarak pahalı ancak özelliklerini göz önünde bulunduracak olursak hakkını verdiğini söylemek mümkün.

Artıları
 • 4.5G özelliği
 • Görüntülü arama
 • SOS
 • 11 farklı duvar kağıdı
 • İngilizce oyunlar
 • Translate özelliği
 • Haftalık ders programı özelliği
 • Yabancı numara reddi
 • Kamera selfie çekim modu
 • Haritadan anlık konum takibi
 • Ders modu
 • Suya dayanıklılık
 • Elektronik çit
 • Saat kolundan çıktı uyarısı
Eksileri
 • Yok

Teknofonik W5S Model 4G Çocuklar Akıllı Saat

Teknofonik W5s Model 4g Çocuklar Akıllı Saat Urun Resmi

Teknofonik W5S Model 4G Çocuklar Akıllı Saat 1.54” Dokunmatik Ekran android tabanlı bir cihazdır. Sesli görüşme, sms ve whatsapp özellikleri sayesinde çocuğunuz ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca cihaz üzerinden Facebook uygulamasına da ulaşılabilir. Teknofonik W5S Model 4G Çocuklar Akıllı Saat 1.54” Dokunmatik Ekran sayesinde çocuğunuzun bulunduğu konumu anlık olarak takip edebilir ortam sesini dinleyebilirsiniz.

Yüksek hızlı 4G ağı ve yüksek çözünürlükteki ekranı ile kaliteli bir kullanım sunar. Küresel konumlandırma sistemi özelliği çocuğunuzun konumunun belirlenmesinde etkilidir. Teknofonik W5S Model 4G Çocuklar Akıllı Saat 1.54” Dokunmatik Ekran 0.03 MP arka 0.2 MP ön kamerası ile fotoğraf çekimi yapılmasını sağlar. Ayrıca 1.54 inç ekrana sahiptir.

İki yönlü çağrı, Whatsapp ve facebook destekli bu cihaz office programlarını da destekleyen bir donanıma sahiptir. Rehbere kayıtlı olmayan numaralar çocuğunuzu arayamaz. Adım sayar özelliği sayesinde çocuğunuzun gün içinde kaç adım attığını takip edebilirsiniz. Bu akıllı telefonda titreşim özelliği bulunmaz ancak zil sesi tercihi özelliği vardır.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında cihazdan memnun kaldıklarını görüyoruz. Ancak görüntülü arama özelliği saatin kendi bünyesinde bulunmuyor. Whatsapp uygulaması indirilerek görüntülü görüşme yapılabiliyor.

Artıları
 • Sesli arama
 • Whatsapp ve Facebook
 • Ön ve arka kamera
 • Office programlarını destekliyor
 • Adım sayar
 • Zil sesi tercihi özelliği
 • Anlık konum takibi
 • Ortam sesi dinleme
Eksileri
 • Görüntülü arama için whatsapp indirilmesi gerekiyor

Teknofonik W5S Model 4G Çocuklar Akıllı Saat Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

öncelikle bir yıldız kırmamın sebebi; fiyatına göre, kendinden görüntülü görüşme özelliği olmaması ve kamerasının zayıflığı. ayrıca; nabız ölçmez. titremez. su geçirir. onun haricinden tüm ihtiyacı karşılıyor. tüm özellikleri ürün açıklamasında mevcut ben kafada soru işareti olabilecek kısımları belirteyim. google playden whatsapp veya messenger indirip görüntülü görüşme yapılıyor. normal konuşma ve sms mevcut. kendi uygulaması üzerinden sesli not, yazışma ve smile gönderme var. konum nokta atışı gösteriyor.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

almak i̇steyenler hi̇c dusunmeden alabi̇li̇rsi̇ni̇z gps cok i̇yi̇ çocuk neredeyse onu gosteri̇yor sarji̇ 1 gun net yeti̇yor goruntulu konusma var bi̇ldi̇gi̇ni̇z cep telefonu görüntulu konusma cok i̇yi̇ ve net ci̇haz bulundugu ortama gore 2g/3g/4g geci̇yor ve cocugunuza her zaman ulaşabi̇li̇rsi̇ni̇z kaci̇rmayi̇n....


Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saati

Alcatech Q90 Dokunmatik Gps Telefon Akıllı Çocuk Saati Urun Resmi

Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saati lacivert, mavi ve sarı renk seçenekleri ile karşımıza çıkar. Sesli görüşme imkanı sunan bu cihazda kamera ve görüntülü arama özellikleri bulunmaz. Küresel konumlandırma özelliği sayesinde çocuğunuzun bulunduğu yeri takip etmeniz mümkündür. Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saati adım sayar özelliğine sahip değildir. Titreşim özelliğine sahip olması başta okul olmak üzere her yerde kullanışlı bir deneyim sunar.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda bu akıllı saatin Bilicra’ya muadil olabileceğini gördük. Uygun bir fiyat ile karşımıza çıkan Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saati çocuğu ile iletişim kurmaktan daha fazlasını istemeyenler için oldukça yerinde bir seçim olabilir.

Artıları
 • Sesli arama
 • Titreşim özelliği
 • Küresel konumlandırma
Eksileri
 • Pil ömrü

Alcatech Q90 Dokunmatik GPS-Telefon Akıllı Çocuk Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

yeni kullanmaya başladık. 2 gün oldu gayet sorunsuz. kurulum kolay. gps malesef herzaman doğru konum vermiyor özellikle kapalı alanlarda. uzaktan fark ettirmeden dinleme özelliği ve adımsayar var. pili ilk gün heyecanı ile 12 saat gitti. fazla kurcalanmaz ise 1 günü kurtarır.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

sorun yok 1 aydır kullanıyoruz. tek olumsuz yani şarkı çok çabuk bitiyor. kullanmadığımız zaman kapali tutuyoruz ki şarj azalmasın. yoksa sabahtan akşama kadar ancak dayanıyor. o da hiç kurcalamazsa.


ZM Smart Z90 Dalmaçya’lı Kordon Sim Kart Uyumlu Akıllı Çocuk Takip Saati

Zm Smart Z90 Dalmaçya'lı Kordon Sim Kart Uyumlu Akıllı Çocuk Takip Saati Urun Resmi

ZM Smart Z90 Dalmaçya’lı Kordon Sim Kart Uyumlu Akıllı Çocuk Takip Saati grinin mavi ya da pembe ile uyumunu ortaya koyan bir tasarıma sahiptir. GPS (küresel konumlandırma sistemi) sayesinde çocuğunuzun konumunu takip etmenize olanak sunan bir cihazdır. Bu akıllı saatte kamera da vardır. Görüntülü arama özelliği bulunmasa da sesli görüşme özelliğine sahiptir. Standart işletim türüne sahip olan bu akıllı saat su geçirmezlik konusunda dayanıklıdır. Bu cihaz çocuğu ile basit bir iletişim kurmak isteyenler için uygun bir üründür.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımız zaman ZM Smart Z90 Dalmaçya’lı Kordon Sim Kart Uyumlu Akıllı Çocuk Takip Saati ortalama bir kalitede görünüyor. Cihazın üzerinde şarj seviyesi takibi yapılabiliyor olması beğenilen bir özelliği. Sesli iletişim ve konum bildirimi de yeterli seviyede.

Artıları
 • Sesli arama
 • Suya dayanıklı
Eksileri
 • Pil ömrü

ZM Smart Z90 Dalmaçya’lı Kordon Sim Kart Uyumlu Akıllı Çocuk Takip Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Tam fiyat performans ürünü beklentiniz çok olmasın araması iyi sesim gitmesi ve gelmesi iyi çok iyi kalitede olmasa da fotoğraf cekip gönderiyor biz tvden şarj ediyoruz paketleme teslimat çok güzeldi görseldekinin aynısı sadece konum olduğu yerden biraz uzakta gösteriyor sürakli bide ikiden fazla no kaydedemedim nedense

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Oldukça fazla akıllı cocuk saati yorumu okuyarak en son bu ürünü aldim.saatin calismasinda bir sorun yok.ses kalitesi gayet iyi.harita birkaç sokak yakini gosteriyor.uygulama uzerinden saatin sarj durumunu takip edebiliyorsunuz.alinabilir bir cihaz.


Repex RP500/2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati

Repex Rp500:2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati Urun Resmi

Repex RP500/2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati mor ve mavi rengi ve girintili, çıkıntılı ekran tasarımı ile dikkat çeker. Dokunmatik 1.4 inç ekranı, uzaktan dinleme ve kamera özelliği sayesinde çocuğunuzdan habersiz şekilde etrafındaki görüntü ya da sesleri takip edebilirsiniz. Çocuk cihazın içeriğinde yer alan eğlenceli matematik oyunu ile kaliteli vakit geçirebilir. Okulda rahatsız olmasını istemiyorsanız saati ders moduna alabilirsiniz. Çocuğunuz saatin alarm özelliği sayesinde uyanma ya da farklı görevleri yerine getirmek için harekete geçebilir.

Bu akıllı saat üzerinden çocuğunuzun nerede olduğunu harita üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Repex RP500/2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati çocuğunuz ile sesli olarak görüşme yapmanıza imkan sunar. Rehbere 10 kişi kaydedilebilir ve saat üzerinden bu numaralar ile iletişim kurulabilir. Ayrıca cihazda sesli mesaj özelliği de vardır. Eğer çocuk tehlikeli bir durumda SOS tuşuna basarsa size direkt arama gelir.

Elektronik çit özelliği ile çocuğunuz sizin belirlediğiniz konumdan ayrılırsa size uyarı gelir. Cihaz, geçmiş 30 günlük konum kaydını listeleyebilmenize de olanak sunar. Şarj azaldığında uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz. Cihaz sadece sizin tarafınızdan uzaktan kapatılabilir. IOS ve Android uyumlu bu cihaz çift yönlü konuşma özelliğine sahiptir. Repex RP500/2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati adım sayar özelliğine de sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında Repex RP500/2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati fiyatına göre gayet başarılı görülmüş. Özellikle sesli mesaj ve arama özelliği beğeniliyor. Ancak kamera kalitesi düşük ve 2-3 fotoğraf çekilince galeri hafızası hemen doluyor.

Artıları
 • Ortam dinleme
 • Ortam görüntüleri alabilme
 • Sesli arama
 • Elektronik çit
 • Ayak izi
 • Haritadan anlık konum takibi
 • Alarm
 • Sesli mesaj
 • SOS
 • Matematik oyunu
Eksileri
 • Kamera kalitesi düşük
 • Görüntülü arama yok

Repex RP500/2020 Sim Kartlı Kayıp Güvenlik Akıllı Çocuk Saati Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Karşılıklı konuşmada Saatten ses çok az geliyor ve görüntülü arama yok.onun dışında fena sayılmaz

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

gelen arama konuşma sesi iyi ancak saati kullanananın sesi çok az duyuluyor karşıya.birde görüntülü arama yok


Akilli Cocuk Saati 1

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk takip saati satın almak isteyen ebeveynlerin aklına bazı sorular takılabilir. Çünkü aileler için söz konusu çocuklarının güvenliğidir. Biz de merak edebileceğinizi düşündüğümüz bazı detaylara açıklık getirmek istedik 🙂

Çocuklar İçin Akıllı Saat Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Çocuğunuz için bir akıllı saat satın aldığınızda “acaba şu an nerede?” ya da “acaba şu an ne yapıyor?” gibi sorulara anında yanıt bulabilirsiniz. Onunla istediğiniz zaman iletişim kurabilirisiniz. Bu da endişelerinizin azalmasına yardım eder. Ayrıca çocuk açısından da ebeveyni ile iletişim halinde kalmak güven verici olabilir. Görüntülü arama, internet kullanımı, fotoğraf çekebilme ya da oyun oynayabilme gibi özellikler akıllı saatleri işlevsel hale getirir. Bu da hem çocuk hem de aileler için kullanışlı olduklarının bir göstergesidir. Özellikle de ortam izleme ya da dinleme özelliği sayesinde çocuğunuzun hiçbir şekilde dikkati dağılmadan veya haberi olmadan onu takip edebilirsiniz. Bu da etraftaki tehlikelere karşı önceden tedbir alabilmeniz için büyük bir avantajdır. Akıllı saatler çocukların kendini yetişkin gibi hissetmesine de yardım ettiği için keyifli bir aksesuar olacaktır.

Çocuklar Kaç Yaşından İtibaren Akıllı Saat Kullanabilir, Güvenli mi?

Akıllı saatlerin hangi yaştan itibaren kullanılabileceği, aileler tarafından merak edilen sorulardan biridir. Ancak bunun için net bir bilgi vermek doğru olmaz. Çünkü çocuk akıllı saatlerinin özellikleri; hangi yaştan itibaren kullanılabilir olduğunu belirleyen etkendir. Ancak genel anlamda söylemek gerekir ise akıllı çocuk saatleri 5 yaşından itibaren kullanılabilir.

Eğer akıllı saatler doğru bir şekilde kullanılırsa oldukça güvenlidir. Bu nedenle akıllı saatin kullanım amacı çocuğa anlayabileceği ölçüde aktarılmalıdır. Ancak çocuk büyüdükçe mahremiyet durumu da göz önünde bulundurulmalı ve takip konusunda aşırıya kaçılmamalıdır. Eğer çocuğunuza sürekli olarak onu takip ettiğinizi hissettirir veya gittiği yerler, görüştüğü kişiler ile ilgili sorular sorarsanız saati takmaktan vazgeçmesi an meselesi olabilir!

Akilli Cocuk Saati 5

Sonuç

Çocuklar için tasarlanmış akıllı saatler onların güvenliğinin kontrol altında tutulabilmesi için üretilmişlerdir. Ebeveynler ise çocuk akıllı saatleri sayesinde daha rahat ve stressiz hissederler. Bu pratik ve işlevsel cihazlar çocuğunuza özgürlük hissi de verir. Çünkü çocuk koluna taktığı akıllı saatten cesaret alacaktır. Hem kendini güvende hissedecek hem de dilediği zaman sizinle iletişime geçebilecektir. O halde ona fonksiyonel bir akıllı saat satın alıp evden biraz uzaklaşma fırsatı tanımak ister misiniz?

Yazar

 • Hilal Sarıyar
  Radyo ve televizyon programcısı

  Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  4 Yorum

   • Elif hanim merhabalar,
    Yazimizda “Wiky Watch 4g Görüntülü Konuşma Akıllı Çocuk Saati” incelemesi mevcut, gozunuzden kacmis olabilir mi? Ya da siz farkli bir modeli mi merak ediyorsunuz?

   • Omer Bey selamlar,
    42X daha buyuk bir ekrana, daha iyi cozunurluklu bir kameraya ve daha uzun bir pil omrune sahip. Aradaki farka deger mi bilmiyorum, goruntulu konusma yapacaksaniz 42X daha mantikli duruyor. Biz de incelemeyi guncelleyecegiz yakin bir zamanda.

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir