En İyi Leke Kremi Hangisidir? 8 Leke Kremi Tavsiyesi

Bakım kremlerinin önemini dermatologlar her zaman özellikle vurgulamaktadırlar. Bu tarz kremler cildin yenilenmesine ve zaman geçtikçe körelen hücrelerin kremler sayesinde tekrar çoğalmasına yardım olmaktadırlar. Bakım kremlerini daha çok kadınlar tercih etseler de erkeklerin de bu konuda bilgi sahibi olarak kendilerine bakmaları gerekmektedir. Makalemizde herkes için lekelere karşı bir çözüm bulacağız. Leke kremlerinin ne olduğundan bahsedeceğiz ve bu kremlerin nasıl kullanılması gerektiği hakkında konuşacağız.

Leke kremleri günlük bir ihtiyaç olmasa da çoğu güneş ya da doğum sonrası oluşan hamilelik lekelerinden, yaşlılık lekelerine kadar tüm lekeler için bir kreme ihtiyacımız olmaktadır. Bu kremler cildin renk tonunu eşitleyerek daha harika bir görünüm kazanmasına yardımcı olacaklardır. Ayrıca yazımızda sizler için en iyi leke kremlerini inceleyeceğiz ve kullanıcı yorum, deneyimleri ile destekleyerek daha doğru ve iyi sonuçlar ile leke kremi seçmenize yardımcı olacağız. Unutmayın ki bakım rutinleri cildinize iyi gelirken sizi de mutlu edecek harika aktivitelerdendir. Aksatmadan yapılan bu rutinler harika sonuçları da beraberinde getirecektir.

Uzun süre kullanımda belirgin etki: Biolog Leke Kremi
Yaşlılık lekelerinde etkili: Nivea Şekillendirici Leke Giderici Serum
Fiyat/performans ürünü: Sambrossa Leke Kremi
TuketiciDergisi.com olarak sitemizde minimum reklam, ve maksimum kullanıcı deneyimi amaçlamaktayız. Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar komisyon da biz alıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Böylece sitemizde rahatsız edici reklamlara yer vermiyoruz ve sadece sizlere doğru bilgiyi sunmaya çalışıyoruz. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

Leke Kremi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Leke Kremi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Leke kremleri, son yıllarda oldukça popüler hale gelen ve kullanımı da gün geçtikçe artan satışta zirveye ulaşan kremlerdir. Lekeler için kolay ve etkili çözümler arayan kişilerin bir numaralı tercihleri leke kremleri olmaktadır. Lekeler de aynı cilt tipleri gibi değişiklikler göstermektedir ve tabii ki bu lekeler için kullanılan kremler de farklı farklı işlevlere sahiptir. Cilt lekelerinin çeşitlerine baktığımızda güneş lekeleri, sivilcelerden sonra oluşmuş lekeler, gebelik lekeleri, yaşlılık lekeleri gibi daha sayabileceğimiz birçok leke çeşidini görmekteyiz.

Kalıcı olmayan lekeler genellikle mevsim geçişlerinde ortaya daha fazla çıkmaktadırlar. Her zaman bahsedildiği gibi güneşe çıkmadan önce özellikle de sert mevsim geçişlerinde mutlaka güneş kremi kullanmalısınız. Yoğun güneşte bulunacağınız ortamlara giderken mutlaka yanınızda güneş kremi taşımayı ihmal etmemelisiniz. Yoğun güneş ışığına maruz kalan ciltte belirgin şekilde güneş lekeleri oluşabilmektedir. Her lekenin aynı olduğunu söylemek mümkün değildir. Leke kremlerini kullanırken fark edeceğiniz bir nokta şudur ki bazı lekelerin çok hızlı açıldığını ve bazı lekelerin ise çok yavaş bir şekilde açıldığını görebilirsiniz. Bunun anlamı her lekenin aynı yoğunlukta olmadığıdır. Bu yüzden leke kremlerinden ilk kullanımda bir etki beklemek mümkün olmayacaktır. Zaman içerisinde kullanımlardan sonra lekeler yok olacaktır.

Leke kremlerinin doğal olanlarını kullanmak cildiniz hassas ise çok daha yararlı olabilir. Leke kremi kullanımlarında cildi kuru olan kişilerin kremi günde 2 kez kullanması tavsiye edilir. Dikkat edilecek olan en önemli nokta ise ürünlerin kimyasal değil, doğal içerikli olması olacaktır.

Leke Kremi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Leke Kremi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bakım kremlerini alırken dikkat etmeden seçimlerini yapan kişilerin daha sonra pişman olduklarını bilmekteyiz çünkü alınan ürünlerin cildinize iyi gelip gelmeyeceğini ya da size zarar verebileceğini hesaba katmayabilirsiniz. Bunun için sizlere leke kremi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızda yer verdik.

 • Ürün Etiketine Bakın: Leke kremlerini almadan önce ürün etiketine bakmak size bir kolaylık sağlayacaktır. İçindeki maddeler ile hangi cilt tipine uygun olduğu hakkındaki verileri tam olarak burada bulabileceksiniz. Herkesin neredeyse atladığı bu etiket okuma işlemini unutmadan aldığınız tüm ürünlerde yapmayı unutmamalısınız.
 • Fiyatları İnceleyin: Fiyat değerlendirmesi yapmadan bir ürünü almak o ürünü daha sonra indirimde görüp üzülmenize sebep olabilir fakat aslında burada bundan bahsetmeyeceğiz. Ürünlerin fiyatlarının çok yüksek olması harika etkiler yaratacağı anlamına gelmemektedir. Daha uygun fiyatlı leke kremleri ile daha iyi sonuçlar da elde edebileceğini unutmayıp, fiyatları ve kullanıcı yorumlarını dikkate alarak ürünleri satın almaya özen göstermelisiniz.
 • Ürün Yorumlarına Bakmayı Unutmayın: Seçtiğimiz ürünleri almadan önce biraz zaman ayırıp yorumlarına bakmak aslında bize çok fazla şey anlatacaktır. Daha önce ürünü kullanıp deneyimlemiş kişilerin yorumları ile aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırarak ürünün size uygun bir ürün olup olmadığını anlamanız mümkün olacaktır. Bu yüzden mutlaka internetten alışveriş yaptığınızda ürünlerin değerlendirmelerine özellikle de yorumlarına bir göz atmanız çok iyi olacaktır.
 • Cilt Tipinize Göre Seçin: Her cilt tipine özel ürünleri her markada görmekteyi. Bu artık çok yaygın bir kullanım şekli olmaktadır. Leke kremleri için de cilt tipine göre olan seçimlerde bulunmanız faydalı olacaktır. Yağlı cilt tipine sahip olan kişilerin bu tarz bakım kremlerinde su bazlı olanları tercih etmesi ve kuru, karma ciltlilerin daha yağlı kremleri tercih etmeleri uygun olacaktır. Bu yüzden yine ürün etiketlerine ya da internetten alışveriş yapıyorsanız ürün özelliklerine dikkat ederek satın almanız önerilir.
 • Alerjik Maddelere Göz Atın: Her kişinin cildi aynı özelliklere sahip değildir. Bazı kişilerin cildi diğerlerine göre daha hassas veya alerjik olabilmektedir. Bu kişilerin ürünlere alerjilerinin olup olmadığını test etmek amacı ile ya bileklerinde deneme yapmalıdırlar ya da ürün içerisindeki maddelere özellikle göz atmalıdırlar. Alerjik bir cildiniz varsa mutlaka bu maddelerin hangisine alerjiniz olabileceğiniz araştırmalısınız.

En İyi Leke Kremi Tavsiyeleri

Sinoz Leke Kremi İncelemesi

Sinoz Leke Kremi

Sinoz bakım kremi, cilde harika bir eşit ton vererek ciltte oluşan lekelerin rengini açmaktadır. Ciltte oluşan hormonal lekeler, sivilce lekeleri, hamilelik sonrası oluşan lekeler ve güneş lekelerinden oluşan cilt tonundaki eşitsizliklerin giderilmesine yardımcı olmaktadır ve ayrıca güneşe karşı bir kalkan oluşturarak cildi zararlı ışınlardan korumaktadır. Sinoz leke kremi, yenilenen formülü ile içerisinde %3 daha fazla C vitamini bulundurmaktadır. Bu şekilde koyu cilt lekeleri ile daha hızlı ve etkili bir biçimde savaşarak etkili sonuçlar almanızı sağlıyor.

Ayrıca, Sinoz bakım kremi ciltte oluşacak eşitsiz renk tonunu engellemek amacı ile meyan kökünün antioksidan özelliğinden faydalanıyor. Bu sayede güneşin sebep olacağı kötü lekelerden sizi ve cildinizi koruyor. İçeriğinde bulunan Pentavitin ve Sodyum PCA ile 72 saate kadar yoğun nemlendirici etki vererek cildi besliyor.

Artıları
 • Hoş kokulu olması
 • Cildi yumuşatması
 • Hızlı etki göstermesi
 • Yüz tonunda eşitleme yapması
Eksileri
 • Ürün boyutunun küçük olması

Sinoz Leke Kremi Fiyatı

Sinoz Leke Kremi Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

güzel bir ürün yorumlara bakarak aldim bir haftadir kullanıyorum farkını gördüm cok büyük değil ama kıvamından dolayı baya bir gider


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Boyutu keşke biraz daha büyük olsa 🥺 vaad ettiği gibi düzenli kullanımda lekeler gidiyor. Ama kremi kullanmayı bırakınca tekrar bu lekeler görünür hâle geliyor gibi.


Biolog Leke Kremi İncelemesi

Biolog Leke Kremi

Biolog 2’li leke kremi, güneşten oluşan ve yaşlanmaya bağlı ortaya çıkan lekelerde oldukça etkilidir. Aynı zamanda cilt tonunu eşitlerken ciltte pürüzsüzlük hissi sağlayarak bunun yanında parlaklık da vermektedir. Nemlendirici etkili Biolog leke kremi, hoş kokuludur ve günlük kullanımlarda cildin ihtiyaç duyduğu nemi cilde kazandırır. Zengin vitaminleri ve doğal bitkileri sayesinde ciltte berrak bir görünüm oluşturur. Bebeksi ve eşit renkli bir cilt tonuna sahip olmak istiyorsanız bu ürüne bir şans vermelisiniz.

İçeriğinde bulunan papatya ekstraktı, kayısı çekirdeği yağı, buğday yağı, meyan kökü ve vitaminler ile cilt bariyeri korunarak sıkı bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olmaktadır. Biolog Leke kremini günde iki defa sabah ve akşam olmak üzere kullanmalısınız. Temiz cilde uygulanmalıdır ve göz çevresinde kullanılmamalıdır. Renklendirici ve paraben bulundurmaz.

Artıları
 • Düzenli kullanımda etkisinin belirgin olması
 • Yağlı ciltler için de uygun olması
 • Cildi yumuşatması
Eksileri
 • Etkisini göstermesinin uzun sürmesi

Biolog Leke Kremi Fiyatı

Uzun süre kullanımda belirgin etki: Biolog Leke Kremi

Biolog Leke Kremi Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

bilen bilir biolog mükemmelliğini 1.5 yil düzenli kullanım sonucu bebek gibi lekesiz ve pürüzsüz bi cilt makyaja bile gerek kalmıyor


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

fiyatına göre gayet iyi bir ürün,kullanmaya başlayalı ortalama 1 ay falan oldu etki etmeye başladı.Küçük olarak düşünmeyin yayılımı çok güzel,az bir miktar kullanmanız yeterli.


OrfeCare Leke Karşıtı & Beyazlatıcı Yüz Kremi İncelemesi

Orfecare Leke Karşıtı & Beyazlatıcı Yüz Kremi

ORFECARE® Leke Karşıtı Krem, içeriğinde bulunan Arbutin, Niacinamide ile ciltte oluşan eşitsiz renk tonunu eşitlemeye ve dengelemeye yardımcı olurken aynı zamanda sivilce ve güneşten meydana gelen lekelere de iyi gelmektedir. İçeriğinde Hyaluronik asit bulundurmaktadır. Hyaluronik asit sayesinde cilt kaybettiği nemi geri kazanmaktadır. C vitamini içeriği sayesinde ciltte parlaklık oluşmaktadır ve ışıltılı bir görünüme kavuşmak mümkündür. ORFECARE® Leke Karşıtı Kremi temiz ciltte ve düzenli bir kullanım ile uyguladığınızda homojen ve aydınlık bir cilde kavuşmak mümkündür.

Ürünü günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere cilde uygulamak önemlidir. Dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanması cildin kremi daha iyi emmesine yardımcı olacaktır. En az 3-4 hafta düzenli kullanım tavsiye edilmektedir. Uygulama sonrasında güneşe maruz kalınacaksa bir güneş kremi ile birlikte kullanılması önerilmektedir.

Artıları
 • Düzenli kullanımda etkisinin belirgin olması
 • Cildi yumuşatması
 • İyi bir nemlendirme sağlaması
 • İzler üzerinde de etkili olması
Eksileri
 • Yok

OrfeCare Leke Karşıtı & Beyazlatıcı Yüz Kremi Fiyatı

OrfeCare Leke Karşıtı & Beyazlatıcı Yüz Kremi Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Vitamin C serumu ile birlikte kullanıyorum. aynı zamanda güzel bir nemlendirici , kokusuna bayıldım.paketlemesi güzeldi.leke üzerine etkilerini görmek için kullanmaya devam edeceğim.


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

güzel nemlendiriyo lekeler için bi etkisini pek göremedim kokusu çok iyi


Achromin Leke Kremi İncelemesi

Achromin Leke Kremi

Achromin Leke Kremi, özel olarak lekeli ciltler için üretilmiş bir dermokozmetik üründür. Ciltte oluşan eşitsiz renk tonunu düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Cilt üzerinde farklı boyutlarda ve farklı koyulukta lekeler bulunmaktadır. Lekelerin boyutu ve rengi nasıl olursa olsun bu renk düzensizliklerini yok etmeye yardımcı olmaktadır. Achromin Leke Kremi, tüm cilt tiplerine ve tüm yaş gruplarına uygun bir üründür.

Ayrıca Achromin Leke Kremi, yüz ve tüm vücut için kullanıma uygun bir kremdir. Paraben içermemektedir. Temiz cilde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulanmalı ve masaj yaparak ovulmalıdır. En iyi sonucu almak için 28 gün boyunca düzenli kullanım önerilmektedir. Kullanmadan alerji testi yapılması önerilir ve bunun için bir miktar Achromin Leke Kremini bileğinizde 3-4 saat bekletip sonuçlarını görmeniz yeterli olmaktadır. Yaz aylarında bir güneş koruyucu krem ile kullanılması önerilir. Genital bölgelerde kullanılmadan önce bölge iyice yıkanmalı ve kurutulmalıdır.

Artıları
 • Doğum sonrası lekelerinde etkili olması
 • Sivilce lekelerinde etkili olması
 • Kokusunun rahatsız etmemesi
 • Yağlı bir his bırakmaması
Eksileri
 • Kutuda kullanım bilgilerinin yetersiz olması
 • Herkeste etkili olmaması

Achromin Leke Kremi Fiyatı

Achromin Leke Kremi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Doğumdan sonra yüzümde lekeler vardı,yaklaşık 15 gündür kullanıyorum ve lekeler azalmaya başladı. Sabırla sabah,akşam sürerseniz fayda görebilirsiniz.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Bu ürünü bir aydir kullaniyorum fakat hiç etkisini gormedim lekelerim olduğu gibi duruyor.


Nivea Şekillendirici Leke Giderici Serum İncelemesi

Nivea Şekillendirici Leke Giderici Serum

Nivea Hyaluron Cellular Filler, özellikle yaşlanma karşıtı ve lekeler ile mücadele eden kişiler için oldukça ideal bir üründür. Ürünün düzenli kullanımında etkileri hemen görülmektedir. 12 hafta boyunca düzenli kullanım tavsiye edilmektedir. Bu sayede gözle görülür bir iyileşmeyi lekelerinizde görebilirsiniz. Sonuçlar düzenli kullanımdan 4 hafta sonra belirgin olmaktadır. Nivea Hyaluron Cellular Filler şekillendirici leke serumu, içerisinde bulunan melatinin ile cilt hücresi üretimini yavaşlatmak için özel olarak geliştirilmiştir. İçindeki melatinin inhibitörü sayesinde yaşlılık lekelerinin görünümünü en etkili şekilde azaltmaktadır. Leke gidermenin yanında kırışıklıkların azalmasına ve cildin yukarı doğru kalkmasına yardımcı olmaktadır. Hafif formülü sayesinde cildi kurutmaz ve kolayca uygulanabilir.

Artıları
 • Yan etkisi olmayan bir üründür
 • Hızlı bir şekilde emilir
 • Hafif formüllüdür
 • Düzenli kullanımda beyazlık sağlar
Eksileri
 • Ürün miktarının az olması

Nivea Şekillendirici Leke Giderici Serum Fiyatı

Yaşlılık lekelerinde etkili: Nivea Şekillendirici Leke Giderici Serum

Nivea Şekillendirici Leke Giderici Serum Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün uzun vadede etkili. Güzel nemlendiriyor. Kokusu da güzel. İki yıldır kullanıyorum çok memnunum


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün gayet güzel. Cildimde uzun zamandan beri belirgin malezma tarzı koyu kahverengi ciddi lekeler var. Ürünü 1.5 aydır kullanıyorum. Yüzümde renk açılması ve lekelerde azalma oldu. Şuan lekeler hala var fakat eskisi kadar rahatsız etmiyor. Fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün. Tedavi süreci uzun. Alırken bunu dikkate alın.


Sambrossa Leke Kremi İncelemesi

Sambrossa Leke Kremi
Sambrossa leke kremi, cilt üzerinde sebebi birçok faktöre bağlı olarak ( güneş, gebelik, yaşlılık vb.) oluşan lekeler üzerinde en etkili formüllü kremdir. İçinde bulunan C vitamini (askorbik asit) desteği sayesinde cilt üzerindeki renk eşitsizliklerini ve tonlamayı düzenler aynı zamanda yüzün daha parlak, canlı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Sambrossa leke kreminin içeriğinde provitamin B5 (panthenol), gliserin ve mineral yağın uzun süreli etkisi ile cilt olduğundan daha nemli olacaktır. Bu nemlenme sayesinde özellikle kuru ciltler yeniden yapılanacaktır.

Temiz cildinizin üzerine bir miktar leke kremini masaj yaparak uygulamanız önerilmektedir. Parmak uçları ile dairesel hareketler halinde kremi yaymak çok daha fazla etki etmesine yardımcı olacaktır. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere bu uygulamayı yaparak sağlıklı ve lekesiz bir cilde ulaşmanız mümkün olacaktır.

Artıları
 • Düzenli kullanımda etkisinin belirgin olması
 • Aydınlatıcı etkiye sahip olması
 • Fiyat/performans ürünü olması
 • Cilde nemlilik sağlaması
Eksileri
 • Yok

Sambrossa Leke Kremi Fiyatı

Fiyat/performans ürünü: Sambrossa Leke Kremi

Sambrossa Leke Kremi Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

bu kremi alip 2 hafta fln boyunca sadece geceleri yatmadan once sorunlu olan bolgelerime surdum sonuc oncesi sonrasi mukkemel oldu fiyatina deger mi diye dusunenler olursa ucuz bile bence..


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ben tüm lekelerime iyi gelir diye almıstım ama yanlış anlamışım. dogum lekem var hafif oraya da sürüp durdum haftalarca etkili oldu ama zaten oralar öyle kapanmazmış. 🙂 güneşten kalan lekelerim vardı oraları sanırım 7-8 günde halletti simdi düzenli kullanmaya devam ediyorum.


Fit & Alive Cellicaderm Hücre Yenileyici Krem İncelemesi

Fit & Alive Cellicaderm

Fit & Alive Cellicaderm Hücre Yenileyici, içeriğindeki en aktif bileşen olan Centella asiatica bitkisi özü sayesinde cildin koruyucu bariyerleri eski canlılığına geri döner ve parlaklığını kazanır. Güneşin zararlı ışınlarından doğan bazı lekelerin giderilmesine ve hafiflemesine yardımcı olur.

Fit & Alive Cellicaderm Hücre Yenileyici ve leke kreminin içeriğinde Aynısafa, Papatya, Buğday ve Ölmez çiçek bitki özleri bulunmaktadır. Bu özler sayesinde cilt bariyeri güçlenirken onarılır ve aynı zamanda daha parlak görünmesine yardımcı olur. Tahriş olmuş ciltleri de yatıştırma özelliği vardır. Hamile ve emziren annelerin kullanımında bir sıkıntı yaratmamaktadır. Temiz cilde uygulanmalıdır ve bikini bölgesi hariç bir kullanım önerilmektedir. Tüm cilde uygulanabilmektedir ve gün içine istenilen sıklıkta uygulanabilir. Hücre yenileyici özelliği ile yaşlanmaya da karşı durmaktadır.

Artıları
 • Yüzü yumuşatması ve esneklik kazandırması
 • Yan etkisinin az olması
 • Kokusunun hoş olması
Eksileri
 • Ürünün küçük olması
 • Yağlı ciltler için uygun olmaması
 • Bazı kişilerde sivilce yapması

Fit & Alive Cellicaderm Hücre Yenileyici Krem Fiyatı

Fit & Alive Cellicaderm Hücre Yenileyici Krem Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Bacaklarımda ve kollarımdaki yaralar için almıştım .. Bir süredir kullanıyordum. Artık yaralarım yok ama yüzüm için nemlendirici olarak kullanmaya devam ediyorum.


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Muhteşem...Eşimin sırtında tekrarlayan ve her defasında ağır ilaçlar kullanmak gerektiren mantarları neredeyse bir kaç kullanımda geçirdi. Neredeyse bir mucize.


Dr.Clinic Cilt Kusursuzlaştırıcı Leke Kremi + Kolajen Yoğun Krem İncelemesi

Dr.clinic Intense Cream

Dr.Clinic Cilt Kusursuzlaştırıcı Leke Kremi, doğuştan olmayan lekeler üzerinde oldukça etkili bir üründür. Doğuştan var olan lekeler üzerinde çok da başarılı değildir. Hücre yenilemesi yaparak ciltteki lekeleri tedavi edici özelliğine sahip bir üründür. İçeriğinde bulunan “Kollajen ve Vegan Hyaluronik Asit” aktif bileşenleri sayesinde cildi yenilerken aynı zamanda kaybolan nemi de cilde geri kazandırır. Daha canlı ve kusursuz bir cilt görünümü için içeriğindeki lipozomlanmış C vitamini kullanılır.

Dr.Clinic Cilt tonunu eşitlemek için kullanılan en iyi ürünlerden birisidir. Aydınlatıcı bir etki göstermesi de tüm özelliklerinin yanında yer almaktadır. En önemli özelliği ise leke oluşumlarını gidermenin yanında siyah nokta oluşumunu da engelleyen özelliğidir. Tüm cilt tiplerinde uygun bir kullanım sağlar. Temizlenmiş ve kurulanmış cilde bir miktar ürün alıp ince bir tabaka halinde leke üstüne uygulanması gerekir. Günlük kullanım için uygun bir kremdir. Daha etkili sonuçlar için sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması önerilir. Ürünü masaj yapar gibi dairesel hareketler ile uygulamak emilimin hızını arttıracaktır.

Artıları
 • Cilt lekelerinin açılmasını sağlaması
 • Cildi beslemesi ve yumuşatması
 • Ürün boyutunun yeterli olması
Eksileri
 • Yok

Dr.Clinic Cilt Kusursuzlaştırıcı Leke Kremi + Kolajen Yoğun Krem Fiyatı

Dr.Clinic Cilt Kusursuzlaştırıcı Leke Kremi + Kolajen Yoğun Krem Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Kullanmaya başlayalı çok uzun süre olmamasına rağmen gözle görülür bir etki yarattı. Fiyatının uygun olması beni yanıltmıştı gerçekten başarılı bir ürün


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Daha once kullandigim bir kremdi. 2. kutuyu siparis ettim. Duzenli kullanimda ise yarayan bir krem. Gunes lekelerimde acilma oldu ve cildim aydinlandi. Tavsiye ederim. Fiyatina gore yuksek performans.


Leke kremi tavsiyesi

Sonuç

Çoğu kişinin problemi olan cilt üzerindeki lekeli görüntünün birçok tedavi yöntemi olsa da evde uygulayabileceğimiz yöntemler arasında en etkilisi kozmetik markalarının ürettiği leke kremleri olmaktadır. Leke kremleri içerdikleri aktif maddeler ile cildinizdeki lekelerin giderilmesine yardımcı olacak etkiyi sağlamaktadır. Peki bu leke kremleri nasıl kullanılmakta? Neye göre seçim yapacağız? Bu kadar ürün arasından hangisini alacağız? Bunları sorun etmenize gerek yok çünkü yazımızda sizler için en iyi leke kremlerine, özelliklerine ve kullanım şekillerine yer verdik. Ürün seçiminizi yapmanız için kolay bir liste hazırladık.

Ürünlerin seçiminde hatalar yapan kişiler, özellikle cilt konusundaki ürünlerde hata yapanlar birçok sorun ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunların oluşmaması için leke kremi seçerken dikkat etmeniz gereken yerleri belirleyerek makalemizde yer verdik. Bakımlı ciltler ve lekesiz görünümler için yazımızı sonuna kadar okuyup notlarınızı alın!

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

Default image
Edanur ERMAN

Bartın Üniversitesinde Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinde çift anadal yapmaktadır. Ayrıca akademik yazarlık ve site yazarlığı ile uğraşmaktadır. Güzellik, sağlık ve bakım konuları ile de ilgilenmekte içerikler sunmaktadır.

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.