Coresatin Sarı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Detaylı İncelemesi

  • Sivilce Oluşumunu Engelleme
  • Cilt Kuruluğunu Önleme
  • Egzamayı Geçirmesi
4.7/5Genel Skor

Coresatin Sarı Krem Fiyatı

Çoğumuz zaman zaman farklı cilt sorunları ile baş etmek durumunda kalabiliriz. Sivilceler, akneler, leke ve yara izleri ya da egzama gibi cilt problemleri daima can sıkıcıdır. Böylesi durumlarda hem cildimize zarar vermeyecek hem de problemi ortadan kaldırabilecek çarelere yöneliriz. İşte tam da bu noktada karşımıza çıkan Coresatin krem cildin doğal yapısını korur ve iyileştirir. Mor, sarı, pembe, mavi ve yeşil renkleri bulunan Coresatin krem dermatologlar tarafından sıklıkla reçete edilir. B6, üre, aloea vera, allontoin ve E vitamini bakımından zengin bir içeriğe sahip olan Coresatin krem cilt onarıcı etkisi ile öne çıkar. Yeni hücrelerin oluşmasını sağlayan bu mucizevi krem aynı zamanda peeling ve tonik etkisine de sahiptir. Coresatin kremin farklı renk kutularda satılmasının nedeni, her bir kremin farklı cilt problemleri üzerinde etkili olmasıdır. Biz bu yazımızda kuru ve hassas bir cilt tipine sahip kişiler için üretilmiş olan sarı Coresatin üzerinde duracağız. Eğer sizin de cilt yapınız bu şekilde ise yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Artılar
  • Kortizon içermeyen bir krem olması
  • Egzatuma için etkili olması
Eksiler
  • Bazı egzamalı kişilerde işe yaramaması

Coresatin Sarı Krem Özellikleri Nelerdir?

Kısa kullanımdan sonra bile etkilerini hemen ortaya koyan Coresatin krem 30 gr’lık kutuda satılan, cildi rahatlatıcı etkiye sahip bir bakım kremidir. Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmakla kalmaz aynı zamanda bazı sorunlarla da başa çıkar. Aloe vera ve nane yağı içeren bu krem aynı zamanda vitaminler ve mineraller açısından da zengindir. Kolay emilen bir yapısı olan Coresatin krem cilt üzerinde ince bir koruyucu tabaka halini alarak nem kaybını önler. Kuru ve hassas cilt yapısına sahip kişiler için biçilmiş kaftan olan Coresatin sarı krem gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Krem düzenli kullanıldıktan sonra cilt onarılır ve tekrar eski haline geri döner.

Coresatin Sarı Krem Neden Kullanılır?

Kortizon içermeyen Coresatin sarı krem rozasea ve seboreik dermatit hastalıklarını hedef alır. Pek çok nedenden dolayı ortaya çıkan bu hastalıklar kişi için stres sebebi olabilir. Coresatin sarı krem doktorlar tarafından reçete edildiği gibi eczaneler tarafından reçetesiz şekilde de satılır. Cilt bakım kremi niteliği taşıyan Coresatin, tedavinize destek olabilecek bir yere sahiptir. Kortizon içermediği için herhangi bir tehdit oluşturmaz. İçeriğinde yer alan vitamin ve mineraller cildi besler, onarır ve yeni cilt hücrelerinin oluşmasını sağlar. İçeriğinde bulunan nane yağı ve aloe vera sayesinde cilt rahatlar ve deri yenilenir. Cilt üzerinde kuruluğa bağlı tahrişi iyileştiren Coresatin sarı krem pürüzsüz bir görünüm sağlar. Zaman zaman kuruluğa bağlı olarak cilt üzerine pullanmalar meydana gelebilir. Coresatin sarı krem bu pul pul dökülmeyi onarır ve cildi eski haline getirir. Ayrıca cilt üzerinde oluşan iltihaplanmalar da bu kremin ortadan kaldırdığı problemlerin arasındadır. Birçok kişinin muzdarip olduğu sivilceler için de Coresatin sarı krem oldukça faydalıdır. Sivilce oluşumunu engelleyen bu krem bakteri ve iltihapları yok eder.

Coresatin Sarı Krem Kullanımı Nasıldır?

Coresatin sarı krem düzenli olarak kullanıldığı takdirde tahriş, kuruluk ya da egzama gibi cilt rahatsızlıklarını giderir. Düzenli kullanılmadığında kremin etkilerini görmek çok mümkün değildir.

Sarı Coresatin krem temiz ve kuru cilt üzerine sabah-akşam uygulanmalıdır. Cilt üzerinde problem olan bölgeye masaj yapılarak uygulanan Coresatin krem ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Kremi gündüz uyguladığınızda güneş ışınları altında fazla kalmamaya özen göstermelisiniz. Her ne kadar reçetesiz satın alınabilen bir krem olsa da, Coresatin sarı krem yine de doktora danışılmadan kullanılmamalıdır.

Coresatin Sarı Krem Kullanıcı Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Bu ürünü 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Doktorum reçete etmişti. Yüzdeki kızarıklıklar ve rosa hastalığına bağlı sivilceleri önlüyor. cildi nemlendiriyor. Kıvamı nedeniyle çok az sürmek yeterli oluyor. Tavsiye ederim.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Sen müthiş bir şeysin. Arkadaşlar cidden bende ve kardeşimde pul pul dökülmeler var saç derisinde ve yüzün t bölgesinde. Bu kremler mavi ve sarı renkte olanlar çok iyi geldi. Kardeşimin benden fazla dökülme ve kızarıklıkları vardı geçti diyebilirim. Tabi bu kalıcı bir çözüm değil.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Seboreik dermatit ve roza icin yatistirici etkisi güzel. Kortizon varlığı banada şüpheli geldi açıkçası.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Yorumlara güvenerek almıştım ama egzamada hiçbir faydasını göremedim. Ve çok ama çok küçük. Üstelik nemlendirici olarakta o kadar başarılı değil bu fiyata çok daha etkili nemlendirici kremler bulunabilir.


Bu yazı size yardımcı oldu mu?

Default image
Hilal Sarıyar

Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalıştım. Deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi aldım. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığım Atv'den yurt dışına taşınmam nedeniyle ayrıldım. Mayıs 2021'den bu yana içerik yazarı olarak görev aldığım Tüketici Dergisi'nde ürün incelemeleri yapıyorum.

One comment

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YILLARDAN BERİ apış arası ve bazende ayak bileklerimde kaşıntı vardı. Ondan fazla dr.a gittim o kadar da merhem kullandım faydalı olmadı. CORESATİN kullanarak rahatladı devam edıyorum..bir de beyaz sirke iyi geliyor ama etkisi 2 ile 3 saat kadar. yurdumuzda üretilmemesi kötü. fiyatı çok pahalı olması daha kötü.. neden biz üretip ihraç etmeyelim..nerede ticari düşünenler.. nerede bakanlık… saygıyla…