20 En İyi Saç Şekillendirici Tavsiyesi: Krem, Köpük, Sprey, Wax ve Jel Formunda

Bakımlı ve göz alıcı görünmek hemen hemen herkesin hayalidir. Konu güzellik ya da yakışıklılık olduğunda saçlar her zaman ön planda olur. Özensiz ve şekilsiz görünen saçlar genellikle moral bozucudur. Aşağıda inceleyeceğimiz en iyi saç şekillendirici ürünler ise bu noktada imdadımıza koşar. Sprey, krem, jel ve köpük gibi pek çok formu bulunan saç şekillendirici ürünler saçlarımızı gün boyu canlı, parlak ve hacimli tutar. Özellikle saçları kabarık olan ve zor şekil alan kişiler için bu ürünler tam bir kurtarıcıdır. Çünkü kabarık saçlar aynı zamanda elektriklenmeye de oldukça müsaittir. Saç şekillendirici ürünler yardımıyla saçlarınızı yatıştırmanız ve dilediğiniz şekilde kullanmanız mümkündür. Günlük hayatta ya da özel günlerinizde 5 dakikada saçlarınıza bu ürünler sayesinde şekil verebilirsiniz. Saçlarınız dalgalı ya da kıvırcık olabilir. Ancak buklelerinizin belirgin hale gelmesi ve hacimli görünmesi için bir saç şekillendirici ürüne ihtiyacınız olacaktır. Saçlarınızdaki doğallığı ön planda tutan bu ürünler özgüveninizi yerine getirme noktasında birebirdir!

Kıvırcık ve kısa saçlar için en iyi krem: Osis 3 Thrill Fibre Gum Doku Veren Saç Şekillendirici Kremi
Curly girl method için en iyi krem: Urban Care Durulanmayan Bakım Kremi
Saçları zor şekil alan erkekler için en iyi wax: VASSO MEN Ekstra Sert Tutuş Güçlü Ve Mat Görünümlü Killi Wax
Her saç tipine uygun sprey: Osis Session Ekstra Tutucu Sprey
Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar da biz kazanıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

En Iyi Sac Sekillendirici 2

Hangi Saç Şekillendirici Ürünü Tercih Etmeliyim?

Saç şekillendirici ürünler çeşitlilik bakımından oldukça geniş bir yelpazede incelenebilir. Ortak görevleri saçları şekillendirmek olsa da aslında bazı minik farklılıklarla birbirlerinden ayrılmaları mümkündür. Saç şekillendirici ürünlerin farklı şekillerde üretilmiş halleri ile karşılaşabiliriz. İçlerinden hangisini seçeceğimiz ise kafa karışıklığına neden olabilir. Şimdi vereceğimiz bilgiler doğrultusunda sizler de saçlarınıza uygun olan şekillendirici ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Saç Şekillendirici Krem

Saçlarınızın elektriklenmesini önleyen, doğal ve yumuşak görünmesini sağlayan ürünler genellikle krem formu ile ön plana çıkar. Saç şekillendirici kremler hafif akışkandır ve kolaylıkla uygulanabilir. Özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlara sahip olanlar için oldukça uygundur. Saçlarınızın kolay biçimde şekil alması ve gün boyu sizi yarı yolda bırakmaması adına bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Saç şekillendirici kremler genellikle ıslak ya da kuru saçlara uygulanabilir. Ancak en iyi sonucu almanız için nemli saçlarınıza uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Saç Şekillendirici Sprey

Saç şekillendirici spreyler, kremlere nazaran saçları daha da sertleştirir. Özellikle saçların alın kısmındaki minik saçların yapışması ve sıkı bir görünüm ortaya çıkması açısından genellikle sprey tercih edilir. Saça şekil vermekten ziyade saç şeklinin korunması noktasında daha çok etkililerdir. At kuyruğu, topuz gibi modellerde saç şekillendirici sprey kullanılması oldukça yaygındır. Erkekler de genellikle saç spreyi ile saçlarını şekillendirir ve prezantabl bir görüntü elde ederler. Saçların şeklini sabitleyen ve güçlü tutuşa sahip olan saç spreyleri 30 cm uzaktan uygulanmalıdır.

Saç Şekillendirici Köpük

Hafif yapıları ile saçlarda ağırlık yaratmayan ve kolay uygulanan saç şekillendirici köpükler genelde dalgalı ve kıvırcık saçlı olan kişilerin kurtarıcısıdır. Tıpkı krem formunda olduğu gibi uygulanır ve gün boyu saçlarınızın canlı, parlak ve şekilli görünmesini sağlar.

Saç Şekillendirici Wax

Genellikle erkekler tarafından tercih edilen wax, saç şekillendirici kremlere göre daha katı bir yapıya sahiptir. Az miktarda alındığında bile tüm saç için yeterli olacaktır. Tutuş gücü bakımından farklı seviyelerde olan wax ürünleri ile saçlarınıza dilediğinizce şekil verebilir ve tüm gün rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak saçlarınızı çok fazla sertleştirecek ürünlerden uzak durmanızda ve çok fazla wax uygulamamanızda fayda olacaktır.

En Iyi Sac Sekillendirici 5

Saç Şekillendirici Ürün Satın Alırken Göz Önünde Bulundurmam Gerekenler Nelerdir?

Saç şekillendirici ürünlerin farklı formları ve değişik özellikleri olduğunu söyledik. Ancak satın alırken dikkat etmeniz gereken başka detaylar da var. Eğer dilediğiniz bir görünüme kavuşmayı istiyorsanız karşınıza çıkan her saç şekillendirici ürünü satın almamalısınız.

Tutuş Gücü

Genellikle saç şekillendirici ürünlerin üzerinde tutuş gücü derecesi belirtilmektedir. Sayılar yükseldikçe ürünün saça şekil verme konusundaki başarısı da orantılı olarak artar. “Saçlarım hafif şekilde yatışsın yeter” diyorsanız sizin için tutuş derecesi 2 olan bir saç şekillendiricisi yeterli olacaktır. Eğer inatçı, kabaran ve elektriklenen saçlara sahipseniz tutuş gücü daha yüksek olan ürünlerden yana tercihte bulunmalısınız. Tutuş gücünün yüksek olması ayrıca saç şeklinizin daha uzun süre kalıcı olacağı anlamına da gelir.

İçerik

Bazı saç şekillendirici ürünler aynı zamanda bakım yapma özelliği de taşır. Kolay taranabilme, yumuşatma ya da saçları besleme gibi özellikleri bulunan ürünler sizin için daha avantajlı olabilir. Ayrıca içerik bakımından temiz olan ve bitkisel katkılarla formüle edilmiş ürünler bulmanız da mümkündür. Hatta tamamen bitkisel içeriğe sahip olan saç şekillendirici ürünler de yok değildir. İçeriğinde paraben, silikon bulunmayan ürünler saç sağlığınıza zarar vermez. Bazı saç şekillendirici ürünlerin içeriğinde UV filtresi bulunur. Bu sayede saçlarınız güneşin zararlı etkilerine karşı koruma altına alınmış olur. Bütçe: Saç şekillendirici ürünlerin fiyatları birbirinden farklı olabilmektedir. Ancak bütçeniz kısıtlıysa, yine de saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlayan bütçe dostu ürünler bulabilirsiniz.

En Iyi Sac Sekillendirici 4

En İyi Saç Şekillendirici Tavsiyeleri

Saçlarınızın devamlı dilediğiniz gibi görünmesini sağlayan saç şekillendirici ürünler arasından beklentinize uygun olanı tercih etmelisiniz. Buklelerinizi mi belirginleştirmek istiyorsunuz, yoksa topladığınız saçlarınızın sıkı ve pürüzsüz mü görünmesini sağlamak istiyorsunuz? Detaylı bir araştırma yapmanıza gerek kalmadan aşağıda sizler için derlemiş olduğumuz ürünlere bir göz atabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilir ya da yazmış olduğumuz incelemeleri okuyabilirsiniz:)

Osis 3 Thrill Fibre Gum Doku Veren Saç Şekillendirici Kremi

Osis 3 Thrill Fibre Gum Doku Veren Saç Şekillendirici Kremi Urun Resmi

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: kıvırcık saçlar, kısa saçlar

Osis 3 Thrill Fibre Gum Doku Veren Saç Şekillendirici Kremi saçların uzun saatler boyunca şeklini korumasına yardımcıdır. İçeriğindeki lif, gum saçlara istenilen şeklin kolaylıkla verilmesini sağlar. Güçlü doku sağlayan yapısı saçların düzgün ve hacimli görünmesini sağlar. Bu saç kremini kullandıktan sonra saçlarınızın ışıltısından bir şey kaybetmezsiniz. Saçlarda ağırlık hissi ya da kalıntı bırakmaması ise ürünün öne çıkan özellikleri arasındadır.

Osis 3 Thrill Fibre Gum Doku Veren Saç Şekillendirici Kremi kullananların yorumlarına baktığımızda özellikle kıvırcık saçlar içim mükemmel bir ürün olduğunu görüyoruz. Bukleleri istenilen belirginliğe kavuşturabilen bu saç şekillendirici, kısa saçlı olan kişiler için de ideal. Kremden çok az miktarda alınması bile tüm saçlar için yeterli olduğu için uzun süre kullanım için de elverişli. Saça uygulandığında doğal bir görünüm oluşturan, sertleştirmeyen Osis 3 Thrill Fibre Gum Doku Veren Saç Şekillendirici Kremi yumuşacık ve şekilli saçlara kavuşmak için uygun. Fiyat bakımından pahalı olan bu krem kalitesi ve saçlara en iyi şekilde şekil vermesinden dolayı hakkını veriyor.

Osis 3 Thrill Fibre Gum Doku Veren Saç Şekillendirici Kremi Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

3 yıldır kullanıyorum. Saça zarar vermeyen tek ürün olduğunu da kuaförüm söylemişti. Kendisinin tavsiyesi üzerine aldım. Saç dökülmesi, ağırlaşma yapmıyor. Tavsiye ediyorum.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

saçı çok fazla olmayanlara önermem yapış yapış yapıyor bunun yerine mat olanınıda kullanıyorum o daha iyi hem dolgunluk veriyor hemde saçı ağırlaştırmıyor bu fiber gum olan ise daha çok jöle kıvamında saçı çok birbirine yapıştırıyor ona göre alın derim


Urban Care Hibiscus Ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Bakım Kremi

Urban Care hibiscus Ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Bakım Kremi Urun Resmi

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: Kıvırcık saçlar, Kabaran saçlar için bukle belirginleşirici

Urban Care Hibiscus Ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Bakım Kremi kabaran saçlara sahip olan kişiler için formüle edilmiştir. Ayrıca elektriklenme sorunu yaşayan ve saçları dalgalı ya da kıvırcık olanlar için idealdir. İçeriğinde yer alan yüksek antioksidanlar sayesinde saçlar onarılır. C vitamini bakımından da zengin olan içeriği sayesinde saçlar yoğun şekilde nemlenerek güçlenir. Hacimli saçlara ve belirgin buklelere sahip olmak isteyenler için uygun olan Urban Care Hibiscus Ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Bakım Kremi nemi saçlara hapseder. İçeriğinde paraben, silikon bulunmaz ve UV filtresi özelliğine de sahiptir. Saç uçlarında oluşan yıpranmaları ve kuruluğu gideren bu saç kremi kuru ve nemli saçlara uygulanabilir.

Bitkisel formülü ile göze çarpan Urban Care Hibiscus Ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Bakım Kremi curly girl method uygulayan kişilerin tercih ettiği bir ürün. Bukleleri belirginleştirmesi ve doğal bir görünüm sağlaması bakımından oldukça beğeniliyor. Kabarmayı ve elektriklenmeyi önleme konusundaki vaatlerini de yerine getirmeyi başaran Urban Care Hibiscus Ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Bakım Kremi canlı ve sağlıklı görünen saçlar için ideal bir ürün.

Urban Care Hibiscus Ve Shea Yağı İçeren Bukle Belirginleştirici Durulanmayan Bakım Kremi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünün kokusu çok güzel. Dalgalı saçlarım var daha belirgin yaptı gerçekten ve saçı ağırlaştırmıyor. Memnun kaldım. Uzun süre yeter.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü kıvırcık kız metodu için aldım metoda uygun saçlarım normalde aşırı kabarıktır ama gerçekten saçlarımı sakinleştirdi ve bukleleri belirginleştirdi bunlar ilk uyguladiktan sonraki izlenimim tekrar tekrar uyguladığında saçlarımın daha güzel olacağına inanıyorum


Syoss Curl Control- Bukle Belirginleştirici Köpük

Syoss curl Control Bukle Belirginleştirici Köpük Urun Resmi

 • Form: Köpük
 • Kullanım alanı: Kıvırcık saçlar, Kabaran saçlar için bukle belirginleşirici

Syoss Curl Control- Bukle Belirginleştirici Köpük ile saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Kıvırcık ve dalgalı saçlara sahipseniz bu ürün sizin için uygun olacaktır. Saçların elektriklenmesini önleyen Syoss Curl Control- Bukle Belirginleştirici Köpük buklelerin uzun süre kalıcılığını korumasını sağlar. Ayrıca canlı ve parlak görünümünü koruması için de uygundur.

Fiyatı uygun olan bu saç spreyi kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilmiş. Bukleleri belirginleştirmesi ve doğal bir görünüm vermesi ürünün en beğenilen özelliği. Hoş bir kokuysa sahip olan Syoss Curl Control- Bukle Belirginleştirici Köpük saçları biraz sertleştiriyor. Ancak nemli saçlara uygulanması halinde bu durumu çok aza indirmek mümkün.

Syoss Curl Control- Bukle Belirginleştirici Köpük Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Daha önce kullanmıştım cidden bu fiyata baya iyi eğer saçlarınız benim gibi ince telliyse ve buklelerim cok sertleşmesin diyosaniz almalısınız

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Gayet güzel bukleleri güzel belirginleştiriyor benim saçım fazla kalın ve gür olduğu için ıslak görünüm elde etmek çok zor ki zaten o görünüme ulaşmak için köpüğün yarısını saçıma bocalasam anca yarar ama bu sefer de aşırı sert oluyor. 1 puanı saçı sertleştirmesinden kırdım ama saçınız normal kalınlıkta ve gürlükteyse çok sorun yaşamazsınız.


VASSO MEN Ekstra Sert Tutuş Güçlü Ve Mat Görünümlü Killi Wax

Vasso Man ekstra Sert Tutuş Güçlü Ve Mat Görünümlü Killi Wax Urun Resmi

 • Form: Wax
 • Kullanım alanı: Saçları zor şekil alan erkekler

VASSO MEN Ekstra Sert Tutuş Güçlü Ve Mat Görünümlü Killi Wax saçları zor şekil alan erkekler için formüle edilmiş bir üründür. Saçların sağlam, mat, güçlü görünmesini sağlar ve dinamiklik kazandırır. Neme karşı etkisini uzun süre koruyan ve tutuş gücünü yitirmeyen VASSO MEN Ekstra Sert Tutuş Güçlü Ve Mat Görünümlü Killi Wax biraz pahalı ancak genel olarak beğeniliyor. Tutuş gücü biraz yetersiz bulunsa da ürünü tercih eden ve uzun süredir kullanarak beğenenler oldukça fazla.

VASSO MEN Ekstra Sert Tutuş Güçlü Ve Mat Görünümlü Killi Wax Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

kokusuna bayılıyorum. killi özelliği sayesinde saçı ıslak göstermiyor dilediğim gibi şekil verebiliyorum bay bayan ortak kullanıma uygun bir ürün eşimle severek kullanıyoruz

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün ilk kez kullandım özellikle saçı zor şekil alan düz saçlı olan insanlara tavsiyemdir saçı hem gürleştiriyor hem hacim veriyor ve kolay şekil almasını sağlıyor


Milk Shake Curl Perfectionist Bukle Belirginleştirici Şekillendirici Krem

Milk Shake Curl Perfectionist Bukle Belirginleştirici Şekillendirici Krem Urun Resmi

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: Kıvırcık saçlar, Kabaran saçlar için bukle belirginleşirici

Milk Shake Curl Perfectionist Bukle Belirginleştirici Şekillendirici Krem özellikle kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olan kişiler için formüle edilmiştir. Buklelerin daha belirgin ve dolgun görünmesini sağlarken aynı zamanda yatıştırarak elektriklenmesini engeller. Saç şeklinin uzun süre kalıcı olmasını sağlar ve parlaklık katar. Meyve özleri ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip olan Milk Shake Curl Perfectionist Bukle Belirginleştirici Şekillendirici Krem UV ışınlarına karşı saçları koruma etkisine de sahiptir. Süt proteinleri ise bu ürünün içeriğinde ön plana çıkar.

Fiyat bakımından pahalı olan Milk Shake Curl Perfectionist Bukle Belirginleştirici Şekillendirici Krem kullanan kişiler tarafından beğeniliyor. Kalitesi, saçın şeklini tutuşu ve oldukça doğal bir görünüm vermesi ile ön planda diyebiliriz.

Milk Shake Curl Perfectionist Bukle Belirginleştirici Şekillendirici Krem Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Inanilmaz guzel bukle yapiyo boyadan gitmisti buklelerim bir tek bu ise yaradi ben bayildim stok yapicam kivircik yada dalgali saci olanlar kesinlikle alsin ve cok arttirimli azicik elime doktum butun sacimi sekillendirdi ve ertesi gunde bozulmadi ben bayildim

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

yorumlar az olduğu için tereddüt etmiştim açıkçası ama sadece kokusu için bile alınabilir,kesinlikle tavsiye ederim.


Got2B Chaotic Saç Şekillendirici Krem

Got2b chaotic Saç Şekillendirici Krem Urun Resmi

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: Saçları zor şekil alan erkekler

Got2B Chaotic Saç Şekillendirici Krem saçlara istenilen şeklin verilmesi için tasarlanmıştır. Esnek tutuş gücü ile saçları hacimli ve düzgün bir görünüme kavuşturan bu ürün saçlarda sertleşmeye neden olmaması, elektriklenme yapmaması ve tüm gün etkisini koruması açısından beğeniliyor. Kullanan kişiler saçlarda yapış yapış bir görünüm yaratmadığı için de oldukça memnun. Got2B Chaotic Saç Şekillendirici Krem 100 Ml Delist doğal bir görünüm sağlayan, saçları yıpratmayan bir ürün ve fiyatı biraz pahalı.

Got2B Chaotic Saç Şekillendirici Krem Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kısa saçlı herkes için en güzel şekillendirici,kokusu muhteşem, saçta kalıntı bırakmaz,kaskatı olmuyor saclar

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

bu ürünü sertleştirmek için aliyorsaniz yanlış urun almış olursunuz ürün sekil vermek için müthiş bir alternatif bunu sürdükten sonra ve sekil verdikten sonra ayrı bir ürünlede sertlestirirseniz müthiş bir uyum saglarsiniz


Nivea Men Saç Şekillendirici Krem

Nivea men Saç Şekillendirici Krem Urun Resmi

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: Orta ve uzun saçlı erkekler

Nivea Men Saç Şekillendirici Krem saçları sertleştirmeden ve yapışkan hale getirmeden doğal biçimde şekillendirir. Saçların güçlü ve canlı görünmesi için formüle edilmiş olan Nivea Men Saç Şekillendirici Krem vitamin ve polimer bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Esnek bir tutuş özelliği bulunan bu saç şekillendirici ayrıca erkeksi bir kokuya sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde bu saç kreminin hem bakım yapma hem de şekil verme özelliğine sahip olduğunu gözlemledik. Saçlarda sert bir tutuş yapmayan ve doğal görünmesini sağlayan Nivea Men Saç Şekillendirici Krem 150 ml ağırlaşma ya da sertleşmeye de neden olmuyor.

Nivea Men Saç Şekillendirici Krem Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Şekil veriyor, etkisi en az bir kaç saat sürüyor, kaşıntı vs rahatsızlık vermiyor.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

benim tam aradığım üründü kısa saç için çok etki etmeyebilir ama uzun saç şekillendirmede gayet güzel kabaran elektriklenen saçları tek bi görünüm sağlıyor jöle gibi sertlik kalıcılık beklemeyin şekillendirici sadece


Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Bakım Kremi

Elidor 7:24 Belirgin Bukleler Bakım Kremi Urun Resmi

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: Bukleli saç için

Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Bakım Kremi gün boyu saçların şeklini korumasını sağlar. Buklelerin daha belirgin ve kusursuz görünmesi için formüle edilmiş olan bu ürün içeriğindeki elastin ve badem sütü sayesinde saçların güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlar. Nemli saçlara uygulanan Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Bakım Kremi saçlarında mükemmel bukleler görmek isteyenler için idealdir. Bu saç şekillendiricisini kendim de kullanıyorum ve yumuşak kıvamı sayesinde saçlarıma kolaylıkla uygulayabiliyorum. Yoğun dalgalı saçlara sahibim ve Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Bakım Kremini nemli saçlarıma uyguladığımda belirgin ve tok duran buklelere sahip oluyorum. Tamamen doğal bir görünüme sahip olan buklelerimde herhangi bir yapışkanlık ya da sertlik durumu ise söz konusu olmuyor.

Ayrıca Fiyat bakımından uygun olması ise ürünün öne çıkan özellikleri arasında. Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Bakım Kremi kullananların yorumlarını incelediğimiz zaman genel olarak oldukça beğenildiğini görüyoruz. Pratik şekilde uygulamayı sağlayan kremsi yapısı ve yağlı, parlak, yapışkan bir görünüme neden olmaması da bu saç şekillendirici kremin öne çıkan özelliklerinden.

Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Bakım Krem Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kıvırcık saçlarıma herhangi bir şey sürmeden kendi halinde asla kullanamıyorum. Yıllarca jöle kullandım, köpük ve spreyleri sevmiyorum elime krem gibi alıp o saça yoğun bir şekilde sürmem lazım. Bu üründen önce başka markaların kremlerini kullanıyordum ama onların yıkanması gerekiyordu bu ürün onu da gerektirmiyor. Keşfettiğimden beri kullanıyorum.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

bu ürünün performansını seviyorum ama şöyle bir durum saçınız dümdüzse bukleler beklemeyin dalgalı saçta etkili oluyor.kokusu güzel saçta ağırlık yapmıyor.


Bioblas Saç Şekillendirici Krem Koruyucu

Bioblas Saç Şekillendirici Krem Koruyucu

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: Canlı ve ıslak görünüm için

Bioblas Saç Şekillendirici Krem Koruyucu kolajen ve keratin ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. İçerisinde paraben bulunmayan bu saç şekillendirici krem saçlara bakım yapar, onarır ve dolgunluk kazandırır. 74 bitkisel serum içeren bu saç kremi saç dökülmelerine karşı etkili bir şekillendiricidir. İşlevsel kullanımı ile dikkat çeken Bioblas Saç Şekillendirici Krem Koruyucu gün boyu etkisini yitirmeden saçlarınıza hafif ıslak bir görünüm ve canlılık kazandırır.

Bioblas Saç Şekillendirici Krem Koruyucu kullanan kişiler tarafından beğenilen, orta sertlikte olan ve saçları güzel şekillendiren bir ürün.

Bioblas Saç Şekillendirici Krem Koruyucu Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Benim saçım banyo yaptiktan sonra kabaran saç tipi. Saç hacmim neredeyse iki katına çıkıyor.Yani kuruduktan sonra kabarıyor. Bu ürünü de saçım ıslakken sürdüm ve saçım öyle kaldı. Yani daha kabarmadı. Bundan sonra saçım kabardıktan sonra süreceğim.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Saçları şekillendirirken beslediği iddiası sebebiyle sempatimi kazanmış şekillendiricidir. Kokusu çok hoş, tertemiz. Biraz ıslak görünüm veriyor. Sertlik derecesi de 2 olan jöleler gibi, yumuşak yani.


L’Oreal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük

L'oreal Paris elnett Belirgin Ve Dolgun Bukleler Için Köpük Urun Resmi

 • Form: Köpük
 • Kullanım alanı: Kıvırcık ve dalgalı saç

L’Oreal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük saçları şekillendirir ve doğal bir görünüme kavuşturur. Buklelerin dolgun ve hacimli görünmesini sağlayan bu köpük güçlü bir tutuşa sahiptir. Kremsi yapısı sayesinde aynı zamanda saçlara bakım yapar ve kolay şekil almalarını sağlar. Kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olan kişiler için oldukça uygun bir ürün olan L’Oreal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük fiyat açısından birazcık pahalı.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda özellikle saçları yumuşacık ve doğal bir görünüme kavuşturması açısından bu ürün oldukça beğenilmiş. Islak saça uygulandığında daha iyi sonuç veren L’Oreal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük genel olarak başarılı.

L’Oreal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Köpük Yorumları


Kullanıcısı diyor ki:

Kıvırcık saçlar için mükemmel bir ürün. Saçı yapış yapış yapmıyor. Bukleler belirgin ve çok hoş duruyor. Keşke daha büyük boyları da olsaymış.

Kullanıcısı diyor ki:

ürün kıvırcık saçlar için gayet sevilecek bir ürün. az miktar uygulaması sertleştirmiyor saçı çok sıkılırsa her köpük gibi sertleştiriyor ama kullandığım en iyi kıvırcık saç ürünü diyebilirim


Pantene 7/24 Belirgin Bukleler

Pantene 7:24 Belirgin Bukleler Urun Resmi

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: Alerjik bireyler, kıvırcık saçlar

Pantene 7/24 Belirgin Bukleler saçlara hacim veren ve canlı bir görünüme kavuşmalarını sağlayan bir üründür. Buklelerin daha belirgin görünmesini sağlayan bu saç kremi antialerjik özellik taşır. Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde bu ürünün oldukça başarılı olduğunu gördük. Saçları yumuşak yapması ise bu saç kreminin en beğenilen özelliklerinden biri. Sertleşme yapmadan belirgin buklelere kavuşmak isteyenler için uygun bir ürün. Hoş bir kokuya sahip olan Pantene 7/24 Belirgin Bukleler 300 Ml performansına göre normal bir fiyat ile karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

Pantene 7/24 Belirgin Bukleler Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok güzel bir ürün senelerdir kullanıyorum çok memnunun kıvırcık saçlıların kullanmasını öneririm bukleleriniz daha güzel ve daha belirgin oluyor etkili bir bakım kremi.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

bazı sitelerdeki yorumlarda mucize ürün gibi anlatılıyor ama o kadar da değil. zaten ucuz bir ürün. beklentiyi ona göre oluşturun. kendiliğinden dalgalı olan saça ıslakken uygulayınca çok güzel belirginleştiriyor. kuru saçta hiç işe yaramıyor.


Syoss Keratin Saç Spreyi

Syoss keratin Saç Spreyi Urun Resmi

 • Form: Sprey
 • Kullanım alanı: Elektriklenen saçlar

Syoss Saç Spreyi saçlarınıza dilediğiniz şekli vermeniz için üretilmiştir. Anti-statik özelliği sayesinde elektriklenmeyi önler ve saçları yatıştırarak kabarmasına engel olur. Sprey formunda olduğu için kolay şekilde uygulanır. Saçlarda ağırlaşma yapmadan şekil verir ve uzun süre kalıcılığını korumasına yardımcıdır. Fiyat bakımından uygun olan Syoss Saç Spreyi kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilen bir ürün. Tam bir fiyat-performans ürünü olarak belirlenen Syoss Saç Spreyi saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenize olanak sağlarken sertleşme yapmıyor.

Syoss Keratin Saç Spreyi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Daha önce başka marka kullanıyordum ama bu ürünü kullandıktan sonra saçı rüzgarda bile bozmuyor ve fazla sert bi şekilde tutmuyor.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Spreyi hafif sikip saclarin dagilmamasini sagliyorum, inatci yerlerde daha cok sikarak sekil veriyorum Tutuculugu iyi kokusu muhtesem ertesi gun kalinti problemi yok


OTACI Bitkisel Saç Şekillendirici Yumuşak ve Orta

Otaci Bitkisel Saç Şekillendirici Yumuşak Ve Orta Urun Resmi

 • Form: Jel
 • Kullanım alanı: Doğal ve vegan ürün arayan kıvırcık saçlılar

OTACI Bitkisel Saç Şekillendirici Yumuşak ve Orta %100 doğal bir ürün olarak karışımıza çıkmaktadır. İçeriğinde yer alan ısırgan, civanperçemi, adaçayı, biberiye, ıhlamur, papatya, bitkisel katkılar sayesinde saçlara asla zarar vermeden şekillendirmeyi amaçlar. Hem sağlıklı hem de canlı bir görünüm için ideal olan OTACI Bitkisel Saç Şekillendirici Yumuşak ve Orta saçta kalıntı ya da ağırlık bırakmaması ile göze çarpar. İçeriğinde alkol, hayvansal katkı maddesi, silikon, boyar madde, mineral yağ bulunmamaktadır. Elektriklenmeyi önleyici etkisi ile saçları yatıştıran OTACI Bitkisel Saç Şekillendirici Yumuşak ve Orta çok uygun fiyatlıdır.

Ürünü kullanan kişiler özellikle curly girl method için uygun bir ürün olduğundan bahsetmiş. Çünkü içeriği temiz ve doğal. Bukleleri belirginleştirmesi ve saçlarda doğal bir görünüm sağlaması açısından oldukça beğenilen bir ürün. Kabarmayı önleyerek saçları yatıştıran OTACI Bitkisel Saç Şekillendirici Yumuşak ve Orta benim de kullanmış olduğum bir ürün. Kıvırcığa yakın saçlarımın buklelerinde belirginleştirme yapması, hoş bir kokuya sahip olması ve sert bir görünüme neden olmaması bakımından bence de oldukça başarılı. Jel kıvamına sahip olan OTACI Bitkisel Saç Şekillendirici Yumuşak ve Orta doğal bir ürün arayanlar için doğru bir tercih olabilir.

OTACI Bitkisel Saç Şekillendirici Yumuşak ve Orta Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

aşırı elektriklenen ve tiftik tiftik görünen saçlarımı her gün düzleştirmekten ya da çeşitli aletlerle şekil vermekten gerçekten çok sıkılmıştım. bir de bunu deneyeyim dedim, iyi ki denemişim. saçlarımın kıvırcık olduğunu fark ettim çünkü 😂 kullandıktan sonra saçlarım asla elektriklenmiyor ve buklelerim fark edilir şekilde belirginleşiyor.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Saçlarım ince telli ve özellikle saçlarımı toplu kullanmak istediğimde fazlasıyla sprey kullanmam gerekiyor ancak saçlara ciddi zarar veriyor. Bitkisel bi ürün olduğu için tercih ettm elektirklenen saçları güzel toparlıyor, saçı da sprey kadar sertleştirmiyor


Taft Ultimate Wax

Taft ultimate Wax Urun Resmi

 • Form: Wax
 • Kullanım alanı: Uzun saçlar

Taft Ultimate Wax güçlü tutuş etkisindedir ve saçların uzun süre şeklini korumasını sağlamak için formüle edilmiştir. Kullanan kişilerin yorumlarına göre saçlarda parlama ve sertleşme yapmayan Taft Ultimate Wax esnek ve orta etkili bir tutuşa sahip. Hoş bir kokuya sahip olan bu ürün kullanan erkekler tarafından tavsiye ediliyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi saç şekillendiricisi olduğunu söyleyenler de var.

Taft Ultimate Wax Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün gayet kaliteli ne çok parlak ne de çok mat. tutuculuğu orta seviyede diyebiliriz. Kokusu kalıcı ve hoş.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Güzel wax ama saçı bir süre sonra yağlı gibi gösteriyor


Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Curl Power 5

Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Curl Power 5 Urun Resmı

 • Form: Krem
 • Kullanım alanı: Kıvırcık, dalgalı ve kuru saçlar

Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Curl Power 5 Krem kabaran ve kıvırcık saçları yatıştırmak için formüle edilmiştir. Yoğun nemlendirme özelliği ile de aynı zamanda bakım yapar ve elektriklenmeyi de önler. Hyalüronik asit bakımından zengin içeriği ile saçların daha yumuşak ve nemli olmasını sağlar. Bukle belirginleştirici özelliği ile gün boyu saçlarınızın şeklini korumasını sağlar. Hücre perfektör özelliği sayesinde saç yüzeyi yumuşak kalır. Kolay tarama yapma konusunda da etkilidir. Saçları açar ve dolaşmalarını önler. Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Curl Power 5 Krem özellikle kıvırcık, dalgalı ve kuru saçlar için kullanışlıdır.

Saçları hem onaran hem de nemlendiren ve şeklini korumasına yardım eden bu ürün fiyatı bakımından ele alacak olursak pahalı. Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ise ürünün nemlendirme özelliğinin oldukça başarılı olduğunu gördük. Saçlardaki elektriklenmeyi önlemesi ve kabarmalara karşı etkili olması Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Curl Power 5 Krem kullanan kişiler tarafından beğenilmiş.

Dalgalı ve kuru saçlar için en iyi krem: Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Curl Power 5

Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Curl Power 5 Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü ilk kuaförümden almıştım.Yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum ve çok memnunun. Bukleleri belirginleştiriyor, aynı zamanda saçı bakımlı gösteriyor. Haricen saç kremi yada başka bir şeye ihtiyaç duymuyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Cok guzel bir urun, saclarimi yumusak ve parlak yapti ilk kullanimda. Nemlendirmesi de harika🥰


Taft Power Express Sprey

Taft power Express Sprey Urun Resmi

 • Form: Sprey
 • Kullanım alanı: Zor şekil alan saçlar

Taft Power Express Sprey hızlı kuruma özelliği ile ön plana çıkan bir üründür. Saça uygulandığında kolaylıkla emilir ve şekil verildikten sonra profesyonelce sabitler. Yüksek tutuş seviyesi sayesinde uzun süre kalıcı ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Uygun bir fiyat ile karşımıza çıkan Taft Power Express Sprey kullanan kişiler tarafından da oldukça beğenilmiş ve tam not almış.

Taft Power Express Sprey Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Bir önceki kullandığım Taft Sprey 10 Karat Glanz a göre bu spreyi daha başarılı buldum.Oldukça sert bir sabitlemesi ve görüntüsü var.


Got2B Volumaniac Saç Köpük

Got2b volumaniac Saç Köpük Urun Resmi

 • Form: Köpük
 • Kullanım alanı: İnce telli saçlar

Got2B Volumaniac Saç Köpük saçlara hacim vermeyi hedefleyen bir şekillendiricidir. Saçların kabarmasını engelleyen ve yatıştırıcı etkisi ile ön plana çıkan bu saç köpüğü hafif formu ile kolay şekilde uygulanabilir. Kullanan kişiler üründen oldukça memnun olduklarını dile getiriyor. Saçların uzun süre canlı ve hacimli görünmesini sağlaması, sertleştirmemesi ve hoş bir kokusunun olması ürünün beğenilen özellikleri arasında. Ayrıca fiyat bakımından uygun olması da Got2B Volumaniac Saç Köpük 250 Ml ürününü tercih edenler tarafından beğeniliyor. Saçlara istenilen şeklin verilmesini sağlayan ve ağırlaştırmayan bu saç köpüğü genel olarak başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Got2B Volumaniac Saç Köpük Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Uzun süredir kullandığım saç köpüğü. Saçlarım çok fazla dalgalı ve kabarık. Köpüğe başladığımdan beri düzleş

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Oldukça sert tutuşlu, Benim saçım dalgalı kuru orta boy.. çok kolaylaştırdı hayatımı. ıslak saça sürüp elle dalga verince harika bukleler oluşuyor ve öyle kalıyor. Islak görünüm devam ediyor. Ertesi sabah kalkınca da aynı görüntü hiç bir şey yapmadan devam.. yağlanma, yapışma da yok. Harika ürün 😍


L’oreal Professionnel Tecni Art Fix Max Saç Jeli

L'oreal Professionnel tecni Art Fix Max Saç Jeli Urun Resmi

 • Form: Jel
 • Kullanım alanı: Zor şekil alan saçlar

L’oreal Professionnel Tecni Art Fix Max Saç Jeli tercih edilen saç şeklinin kalıcılığını sağlayan bir üründür. Saçlarınızda hangi bölgeyi daha fazla vurgulamak istiyorsanız o kısımda daha belirgin bir görünüm oluşturur. Saçlara hacim verme özelliğine sahip olan bu ürün gün boyu şekil koruyucu özelliği ile konfor sağlar. UV filtresine sahip olan bu ürün saçların güneşin zararlı etkilerine karşı güçlü olmasını sağlar.

Saçlarda kalıntı ya da yapışkanlık hissi bırakmayan L’oreal Professionnel Tecni Art Fix Max Saç Jeli fiyat olarak da uygundur. Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda gayet başarılı olduğunu ve beğenilidiğini gördük. Fiyat olarak uygun olan bu saç şekillendirici krem kullananları kokusuna hayran bırakmış. Saçlarda ağırlaşma yapmayan, bukleleri belirginleştiren ve kabarmaları önleyen L’oreal Professionnel Tecni Art Fix Max Saç Jeli canlı ve doğal görünümlü saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

L’oreal Professionnel Tecni Art Fix Max Saç Jeli Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ben saçlarımı sıkı topuz yaptığımda çıkan bebek saçlarım için kullandım. İnanılmaz yokmuş hissi yarattı. Sertlik yok.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün aşırı sertleştirmiyor saçı doğal bir duruş sağlıyor,başarılı..


Osis Session Ekstra Tutucu Sprey

Osis session Ekstra Tutucu Sprey Urun Resmi

 • Form: Sprey
 • Kullanım alanı: Her saç tipi

Osis Session Ekstra Tutucu Sprey yüksek tutucu özelliği ile saçlara istenilen şeklin verilmesini sağlar. Uzun süre kalıcılığını koruyan saçlara sahip olmayı hedefleyenler için uygun bir üründür. Hızlı şekilde kuruyan ve saça verilen şekli anında sabitleyen bu saç spreyi saçlarda yapışkan hissi bırakmaz. UV filtresi özelliği sayesinde saçların güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasını sağlar. Özel formülü ile saçları neme karşı korur ve kalıcılığını yitirmez.

Fiyatının biraz yüksek olması kullanıcılar tarafından eleştirilse de ürünün performansı mükemmel diyebiliriz. Kullanan kişiler tutuş gücü oldukça yüksek olan bu üründen çok memnun kalıyor. Bu saç şekillendirici spreyi kullandıktan sonra başka markaların ürünlerini deneme gereği duymayanlar oldukça fazla. Osis Session Ekstra Tutucu Sprey kullananlardan tam not almış bir ürün.

Osis Session Ekstra Tutucu Sprey Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

çok iyi güzel katı tutuyor bu zamana kadar neden bunu kullanmamışım diye pişmanım ordan burdan aldığınız başka ürün gibi küçük değil bayağı büyük ve kokusuda geniz falan yakmıyor parfüm gibi bir kokusu var tavsiye ederim

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Kıvırcık, ince telli ve kolayca kabaran saçlarım var. Bu ürünü kahkülümü sabitlemek için aldım ve nemli havada kullandığımda bile memnun kaldım, tercih edilebilir.


Taft Saç Köpüğü Bukle Belirginleştici

Taft saç Köpüğü Bukle Belirginleştici Urun Resmi

 • Form: Köpük
 • Kullanım alanı: Dalgalı ve kıvırcık saçlar

Taft Saç Köpüğü Bukle Belirginleştici hacimli ve canlı saçlara kavuşmak isteyenler için formüle edilmiştir. Hafif köpük formülü sayesinde kolaylıkla saçlara uygulanabilen bu ürün dalgalı ve kıvırcık saçlar için idealdir. Buklelerin daha belirgin ve doğal şekilde görünmesini sağlar ve elektriklenmeyi, kabarmayı da önler. Saçlarda ağırlık yapmadan şekil veren ve uzun süreli bir kullanım sağlayan Taft Saç Köpüğü Bukle Belirginleştici fiyat olarak uygun ve kullananlar tarafından da genel olarak beğenilen bir ürün.

Taft Saç Köpüğü Bukle Belirginleştici Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Düzenli olarak kullandığım bir marka ve köpük. Aşırı sertleştirmiyor. Biraz yumuşak bırakıyor oda doğal görünüm sağlıyor.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok fazla ürün denedim ya belirgin olmadı bukleler ya da çabucak yağlandırdı saçımı. Bu mükemmel bir ürün


En Iyi Sac Sekillendirici 1

Saç Şekillendirici Kullanmanın Ne Gibi Avantajları Vardır?

Çoğu kişi saçlarına şekil vermek için ısı veren cihazlara başvurur. Ancak bu cihazlar saçlarınıza uzun vadede ciddi zararlar verebilir. Sadece saç şekillendirici ürün kullanarak saçlarınızın doğal halini korumanız mümkündür. Herhangi bir cihaza gerek kalmadan saçlarınızı şekillendirmenize olanak sağlayan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Böylece kırılmalar ve yıpranmalar meydana gelmez. Saçlarınızdaki kabarma, elektriklenme ve şekil almama durumlarından şikayetçiyseniz ısı kullanmadan da şekil vermeniz mümkün olacaktır.

Zamandan tasarruf etmeniz anlamına gelen saç şekillendirici ürünler sayesinde saniyeler içerisinde dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Elleriniz yardımıyla uygulayacağınız saç şekillendirici ürünler kolaylıkla emilir ve hemen sonuç verir.

Saç şekillendirici ürünler genellikle bütçe dostudur. Bu da evde kendi imkanlarınızla ve düşük bütçe ile saçlarınızı şekillendirebileceğiniz anlamına gelir. Kuaföre daha az para harcamak istiyorsanız uygun bir saç şekillendirici ürün satın alabilirsiniz.

Bu ürünlerin çoğu, bir taşta iki kuş vurmanızı sağlar. Çünkü saçlarınıza şekil vermekle kalmaz aynı zamanda bakım yaparlar. Nemlendirme, parlaklık kazandırma, güçlendirme, elektriklenmeyi önleme, onarma gibi etkileri sayesinde saçlarınız daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca UV filtresi içeren saç şekillendirici ürünler saçlarınızın güneş ışınlarından olumsuz şekilde etkilenmesine de engel olur. Bu da saçlarınızın daha az yıpranması anlamına gelmektedir.

Saç şekillendirici ürünler sayesinde gün boyu bozulmayan ve şeklini koruyan saçlara sahip olursunuz. Böylece önemli toplantılar, randevular, özel günler her zaman kontrol altındadır!

Aman Dikkat!

İster wax, ister köpük, ister krem ya da sprey olsun saçlarınıza bu ürünleri gereğinden fazla uygulamayınız. Aksi takdirde saçlarınızı yıkamak zorunda kalabilirsiniz! Saç şekillendirici ürünler fazla miktarda uygulandığında berbat bir görünüme neden olabilir. Eğer yapış yapış, yağlı, ağırlaşmış ve doğal olmayan bir görüntü ortaya çıksın istemiyorsanız her defasında az miktarda saç şekillendirici ürün kullanmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca satın aldığınız saç şekillendirici ürünün kullanma talimatlarını mutlaka dikkatlice okumalısınız.

Sonuç

Sevgili Tüketici Dergisi okurları; bu yazımızda sizlere saç şekillendirici ürünler arasından hangisini seçmeniz gerektiğine dair rehberlik etmeye çalıştık. Saç tipiniz ya da elde etmek istediğiniz sonuç sizlere doğru şekillendirici ürünü seçme konusunda yardımcı olacaktır. Farklı formlar ile karşımıza çıkan bu kurtarıcı ürünler arasından birini seçerek daha canlı ve parlak görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Hacimli, elektriklenmeyen, yatışmış ve şeklini uzun süre koruyan saçlara kavuşmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Eğer saç şekillendirici ürününüzü doğru şekilde kullanırsanız ve sonuçlarını görürseniz asla vazgeçemezsiniz!

Yazar

 • Hilal Sarıyar
  Radyo ve televizyon programcısı

  Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir