2022 Yılında Alabileceğiniz En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri ve İncelemeleri

Teknolojinin hızla gelişmesi, birçok alanda insan gücüne olan gereksinimi de azaltmaya başladı. Yapay zekaya hayatımızın hemen hemen her alanında rastlamak mümkün. Telefonlar, bilgisayarlar derken şimdi de temizlik konusunda hayatımızı kolaylaştırmaya yönelik yenilikler kapımızı çalıyor. Robot süpürgeler de evlerimizin yardımcısı olmaya başlayan icatlar arasında. Kendi başına tüm evi süpürebilen ve en ufak tozları bile haznesine haspedebilen robot süpürgeler, özellikle de temizliğe ayıracak vakti kısıtlı olanlar için birebir!

Piyasada pek çok modeli olan robot süpürgelerin özellikleri de birbirinden biraz farklı. Bazıları sadece süpürürken, bazıları paspaslama da yapabiliyor. Haritalama, kendini şarj edebilme gibi farklı özellikleri bulunanlar da var. Robot süpürgeler şekil itibari ile genellikle yuvarlak olsa da üçgen tasarımda olanları da mevcut.

Son derece akıllı olan bu temizlik cihazları siz evde yokken bile evinizi süpürerek, tertemiz yapabilir. Size de işten eve döndüğünüzde tertemiz evin keyfini sürmek kalır. Ya da siz kanepenizde kahvenizi yudumlarken, bir taraftan da robot süpürgeniz yerleri temizleyebilir. Kulağa ne kadar da cazip geliyor değil mi? Peki robot süpürgeler ile ilgili ne kadar bilgiye sahibiz? Bu yazımızda sizler için robot süpürgeleri masaya yatırdık ve daha yakından tanıtmak istedik. Siz de bu akıllı temizlik cihazları ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Çoğu kişinin tercihi: Xiaomi Mijia 1C Vacuum Mop
En iyi paspas özellikli robot süpürge: Roborock S5 Max Robot Süpürge
Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar da biz kazanıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

En İyi Robot Süpürge

Robot Süpürge Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

Şekli

Robot süpürgelerin birbirinden farklı şekilde olan modelleri vardır. En yaygın olanları yuvarlak şekilde tasarlanmış olan robot süpürgelerdir. Ancak; üçgen ve D tipi olanları da vardır. Yuvarlak olanlar köşeleri süpürme konusunda çok başarılı olamazken, üçgen ve D tipi olanlar köşelere girme noktasında oldukça iyidir. Böylece hiçbir yer atlanmadan temizlenmiş olur.

Şekli

Büyüklüğü

Robot süpürgeniz ne kadar küçük ve ince ise o kadar kolay temizlik yapacaktır. Eşyaların altına sıkışma veya sığamama gibi durumlar genelde büyük olan robot süpürge kullanımında meydana gelen sorunlardandır. Eğer mobilyalarınızın alt kısımlarının da temizlenmesini istiyorsanız seçeceğiniz robot süpürgenin ebatlarına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Büyüklüğü

Halı Ve Yükseklik Sensörü

Halı sensörü olan robot süpürgeler eğer o sırada silme işlemi yapıyorsa halıyı algılar ve yön değiştirir. Ya da süpürme yaparken halıyı fark ettiği zaman daha güçlü bir moda geçerek derinlemesine temizlik sağlar. Bu nedenle halı sensörü bulunması oldukça önemlidir. Kaliteli bir temizlik için gerekli bir başka özellik de yükseklik sensörüdür. Robot süpürgelerin çoğu modelinde bu vardır. Cihaz atlayamayacağı bir yükseklik ile karşı karşıya geldiği zaman algılayarak yönünü değiştirir. Bu da meydana gelebilecek kazaların önüne geçer ve robot süpürgenizin yüksekten aşağı düşmesine veya aşamayacağı bir yükseklik ile karşılaştığında çarpışma olmasını engeller.

Toz kapasitesi

Toz kapasitesi ne kadar fazla ise robot süpürgenizi kullanırken o kadar rahat edersiniz. Kısa sürede dolan ve sürekli boşaltmanızı gerektiren bir toz haznesi size yük olmaktan başka bir şey değildir.

Otomatik şarj özelliği

Kendi kendini şarj edebilme özelliği de birçok modelde bulunan bir özelliktir. Robot süpürge temizlik sırasında şarjının azaldığını algılar ve temizliği bırakıp şarj istasyonuna gider. Ancak endişelenmenize gerek yoktur. Şarjı dolduğunda yeniden kaldığı yerden temizliğine devam edecektir. Böylece sizin, devamlı şarjını kontrol etmenize gerek yoktur.

Temizliğinin kolay Olması

Robot süpürge özellikle de çalışan insanlar, bebeği ve evcil hayvanı olanlar için oldukça işe yarar bir icattır. Temizliğe ayırılacak vaktin azalması insanların hayatlarının daha kaliteli hale gelmesini sağlar. Çalışmayan ve sürekli evde vakit geçiren insanlar da genelde her gün süpürge açmaktadır. Ancak robot süpürge bu durumun önüne geçerek günlük bir ev temizliği sağlar. Alerjisi olanların da en iyi dostu haline gelen robot süpürgeler en ufak toz partiküllerini bile çekerek, evinizi tozdan arındırır. Ayrıca bazı modellerin paspaslama özelliği de bulunduğu için eviniz daima pırıl pırıl olacaktır.

Temizliğinin kolay Olması

Haritalama fonksiyonu

Haritalama fonksiyonu da bir robot süpürgede bulunması gereken özelliklerden biridir. Süpürgeniz evinizin şeklini tam anlamıyla kavrayıp kaydettikten sonra rahatlıkla sistemli bir şekilde temizlik yapacaktır. Bu durum da sizin onu sürekli kontrol etmenizin önüne geçer. Durması gereken yerleri, nerede sağa, nerede sola döneceğini profesyonelce bilen robot süpürgeler evinizi neredeyse sizin kadar iyi tanıyacaktır.

Pil kapasitesi

Robot süpürgenizin pil kapasitesi de elbette en mühim noktalardan biridir. Bu anlamda kuvvetli olması; şarjının uzun süre gitmesi ve saatlerce evinizi temizleyebilmesi ve uzun yıllar kullanıma müsait olması anlamına gelmektedir. Pil kapasitesi düşük olan modellerde verimli bir temizlikten söz edilemez. Çünkü cihaz tek bir odayı süpürdüğünde bile şarjı hemen bitebilir. Ancak güçlü pil kapasitesi söz konusu olduğunda tüm evinizi bir defada temizlemesi mümkün olabilecektir.

Sessiz olması

Aslında insanların robot süpürge tercih etmesindeki sebeplerden biri de normal süpürgelere göre daha sessiz olmalarıdır. robot süpürgelerin sessiz olması demek sizlere istediğiniz saatte çalıştırma özgürlüğü sunar. Sabah erkenden işe gitmeden önce ya da gece geç saatlerde bile robot süpürgenizi çalıştırabilirsiniz. Ancak bu cihazların da tabi ki daha sesli ya da sessiz çalışanları vardır. Beklentinize yönelik bir seçim yapmanızda fayda vardır. Robot süpürgelerin genel olarak ses seviyeleri 40-70 desibel arasındadır. Bu da insanı fazla rahatsız eden bir ses değildir.

Evdeki halıların yüksekliği

Evinizdeki halılarınızın yüksekliği robot süpürgenizin aşabileceği yükseklikteyse o zaman sıkıntı yoktur. Her robot süpürgenin aşabileceği yükseklik ölçüsü farklıdır. Shaggy halılar da bu noktada en büyük sıkıntı yaratan durumlardır. Robot süpürgelerin bazı modelleri shaggy halıların üzerine çıkma ya da ilerleme konusunda sıkıntı çekebilir. Halılarınızın yüksekliğine göre bir robot süpürge seçmenizde fayda vardır. Genel olarak robot süpürgeler 2 cm’e kadar olan engelleri aşma konusunda hiç zorlanmaz. Bazıları ise daha yüksek olan yerlere de çıkabilir. Beklentinize yönelik bir seçim yapmanız daha konforlu ve verimli temizlik adına önemlidir.

Telefon ile bağlantı özelliği

Telefon ile bağlantı özelliği robot süpürgenizi dilediğiniz gibi kontrol edebilmeniz adına oldukça önemlidir. Evinizdeki odaları bölme ve adlandırma, istediğiniz yerin temizlenmesi ya da seçtiğiniz alanlara girilmemesi gibi komutları robot süpürgenize verebilirsiniz. Haritalandırma yapmak veya evde olmadığınız bir zamanda robot süpürgenize temizlik komutu göndermeniz için, telefon ile senkronizasyon önemlidir.

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri

Xiaomi Mijia 1C Vacuum Mop

Xiaomi Mijia 1c Vacuum Mop

 • Toz Kapasitesi: 0.6lt
 • Ses: 50db
 • Şarj Süresi: 4Saat
 • Çalışma Süresi: 113dk
 • Aşılabilir Engel: 15mm
 • Emiş Gücü: 2500pa

Robot süpürge denilince ilk akla gelen markalardan biri olan Xiaomi, Mi Robot 1C Vacuum Mop Süpürge modeli ile kullanıcılarını rahatlatan bir tasarıma sahip. Haritalama özelliği sayesinde hassas bir temizlik sağlar ve navigasyon sistemi oldukça başarılıdır. 8.2 cm olan yüksekliği ile eşyaların ve mobilyaların altına girebilir. 2500Pa güçlü emişe sahip olan bu akıllı süpürge en ufacık toz parçalarını bile başarılı şekilde temizler. Güçlü olan ana fırçası ve süspansiyon emiş özelliği sayesinde zemine yakın ve büyük çaplı bir emme portuna sahiptir. Hassasiyet sensör özelliği son derece yüksektir ve 15 çeşit olarak karşımıza çıkar. Bu da karşılaştığı engelleri rahatlıkla atlamasını sağlar. Batarya gücü %15 olduğunda otomatik olarak kendini şarj edecektir. Mop özelliği sayesinde ıslak silme de yapabilen bu robot süpürgenin 200 ml su deposu vardır.

Kullanan kişilerin büyük çoğunluğu üründen son derece memnun. Toz çekme konusunda oldukça başarılı olduğunu söyleyen kişiler filtreden çıkan toza inanamadıklarını belirtiyor. Şarj süresinin 3-4 saat olması da oldukça iyi. 0,6 litre toz kapasitesine sahip olan robot süpürge merdiven tespiti yapma konusunda da oldukça başarılı. 41-50 Dba ses seviyesi ile oldukça sessiz ve fiyatı da uygun. Silme özelliği de bulunduğundan siz otururken evinizi pırıl pırıl yapan Xiaomi Mi Robot 1C Vacuum Mop, süpürme sırasında shaggy ve püsküllü halıların üzerine çıkma konusunda biraz başarısız.

Xiaomi Mijia Robot 1C’nin detaylı incelemesi için buraya tıklayın

Xiaomi Mijia 1C Vacuum Mop Fiyatı

Çoğu kişinin tercihi: Xiaomi Mijia 1C Vacuum Mop

Xiaomi Mijia 1C Vacuum Mop Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Özellikle ürünü çalıştırmadan önce çok güvendiğim dikey süpürgem ile evi dip bucak temizledim, ardından ürünü çalıştırdım. Ya kendi içinde kir üretti ya gitti komşuyu süpürdü ya da arada ben görmeden köpeği taradı! İnanamadım, emiş gücü çok iyi, mop ile evi parlatıyor, içine yüzey temizleyici koyabiliyorsunuz eğer yoğun değilse. Uygulama başarılı, kurulum kolay. Son gelen güncelleme ile oda seçme, harita kaydetme, istediğiniz odaya gönderme, sanal duvar oluşturma özellikleri de geldi. 2.gün sonunda evin vazgeçilmezi oldu. İstediğiniz saate ve güne planlama yapıp kendi kendine süpürme sağlayabiliyorsunuz ve arada şarjı biterse şarj olup kaldığı yerden devam ediyor, şaka gibi! 4 modu var biz 2.güç olan standartta kullanıyoruz ve baya baya sessiz. Beklediğimizden de sessiz. Eğer silenttaysa geldiğini duymuyorsunuz bile. Engel atlama halıya çıkma vs hiç sorun değil. Hiç düşünmeden alın. Tek eksisi pil kapasitesi ama dediğim gibi şarj olup kendi devam ediyor zaten.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün hakkında konuşmaya çok da gerek yok zaten kendini kanıtlamış bir model. Gerek akıllı haritalandırma özelliği gerek süpürme + paspas özelliği kendinden bekleneni son derece karşılıyor. İlk 3 çalıştırma akıllı haritanın oluşabilmesi için biraz karışık ilerlese de, bundan sonraki çalışmalarda çok daha akıllı hareketlerle işini tamamlıyor.


TEFAL Rg7447 X-plorer Serie 60 4in1 Mop

Tefal Rg7447 X Plorer Serie 60 4in1 Mop

 • Toz Kapasitesi: 0.4lt
 • Ses: 70db
 • Şarj Süresi: 5 Saat
 • Çalışma Süresi: 90dk
 • Aşılabilir Engel: 10mm
 • Emiş Gücü: 2300pa

Tefal Explorer 60 robot süpürge toz alerjenleri ile ciddi şekilde savaşan bir cihazdır. İki adet yanal fırçaya sahip olan bu robot süpürge zemin temizliği konusunda konfor sağlar. Merkezi fırça sistemi aktif motorludur ve turbo fırçası, yüzeylerde bulunan bütün kir ve tozları çeker. Tefal Explorer 60 robot süpürge sadece bununla kalmaz ve Aqua Force sistemi sayesinde de aynı zamanda paspaslama da yaparak kusursuz bir temizlik sağlar. Filtresi yüksek performansa sahiptir ve %99.9 toz tutma özelliği bulunur. Bu cihazın en iddialı olduğu nokta ise rakiplerine göre çok daha ince bir tasarımda olmasıdır. Sadece 6 cm yüksekliğe sahip olan Tefal Explorer 60 robot süpürge alçak olan mobilyaların altına girme konusunda da oldukça kullanışlıdır ve 4’ü 1 arada özelliği ile dikkat çeker.

Metodik navigasyon sistemi sayesinde evinizin tamamını en doğru şekilde dolaşır ve entegre denge sensörü özelliği ile de düzgün şekilde hareket eder. Gelişmiş yanal sensörleri, bu cihazın duvarlarınızın yolunu kusursuz şekilde takip etmesine olanak tanır. Halıya denk geldiğinde hemen algılar ve ona göre de verimliliğini biraz daha arttırır. Uzakta olsanız bile cihazınıza komut göndererek evinizin temizlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Tefal kalitesi 10 yıl oyunca sizleri yedek parça noktasında yalnız bırakmaz. Kullanıcıların yorumlarına bakılacak olursa Tefal kalitesinin ön planda olduğu konusunda çeşitli yorumlar var. Çekiş gücünün kuvvetli olması, duvar takibini iyi yapması, koltuk ve eşyaların altına rahatlıkla girmesi özellikleri ürünün en öne çıkan avantajları. Ancak üründe haritalama özelliği olmaması bazı kullanıcılar tarafından eksik görülmüş. 61-70 Dba ses seviyesinde ve fiyatı normal.

TEFAL Rg7447 X-plorer Serie 60 4in1 Mop Fiyatı

TEFAL Rg7447 X-plorer Serie 60 4in1 Mop Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Yaa çok kaliteli malzemesi de çekiş gücü de mopu da eksik olan şeyse haritalandırma etrafa fazla çarpmadan süpürüyor engele takılınca da engeli aşabiliyor ama odayı bitirmeden başka odaya geçiyor tam bir odayı temizleyemiyor nerden başlatıldı ise dönüp dönüp oraya geliyor 2 modu da denedim çok istediğim gibi değil peşinden gidip durmak gerekiyor ben dışarıdayım hadi evi süpürsün diyemiyorum çünkü imkansız.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

ürünü tereddüt ederek almıştım hatta ilk kullanımımda sürekli aynı yerleri süpürüyor diye düşünmüştüm ama öyle değilmiş. ürünü 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. robotu evin köşe noktasından başlatirsaniz her yeri sırasıyla süpürüyor, hiç sorun yaşatmıyor

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

ürünü tereddüt ederek almıştım hatta ilk kullanımımda sürekli aynı yerleri süpürüyor diye düşünmüştüm ama öyle değilmiş. ürünü 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. robotu evin köşe noktasından başlatirsaniz her yeri sırasıyla süpürüyor, hiç sorun yaşatmıyor


ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge

Ilife A10s Akıllı Robot Süpürge

 • Toz Kapasitesi: 0.6lt
 • Ses: 61db
 • Şarj Süresi: 6 Saat
 • Çalışma Süresi: 100dk
 • Aşılabilir Engel: 15mm
 • Emiş Gücü: 2000pa

ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge haritalama, mop ve navigasyon özelliklerini bir arada bulundurur ve akıllı lazer sistemi ile çalışır. Çoklu kat haritaladırma özelliği ile her alanda kendine özel bir yol çizen bu robot süpürge temizliğin daha verimli olmasını sağlar. Belirli bir odanın temizlenmesi özelliğini de barındıran ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge yan fırçalarının hızlı dönme özelliği sayesinde kusursuz bir temizlik sağlar. Sanal duvar özelliği sayesinde girmesini istemediğiniz alan ile karşılaştığında geri döner. Ayrıca paspaslama sırasında halının olduğu kısmı işaretleyerek robot makinenizin halıya çıkmasını önleyebiliyorsunuz. Özelleştirilmiş bir temizlik istiyorsanız belirli bir alan üzerine komut vererek sadece o odayı derinlemesine temizlemesini de sağlayabiliyorsunuz.

Güçlü, orta ya da hafif olacak şekilde 3 farklı su damlatma özelliği de vardır. Engelleri aşmada, düşmeleri engellemede fayda sağlayan akıllı sensörlere sahiptir. Kendi kendini şarj etme özelliği bulunan ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge daha sonra temizliğe kaldığı noktadan aynen devam eder. 100 dakika kesintisiz temizlik yapabilen bu robot süpürgeyi kullanan kişiler süpürgenin özelikle haritalama özelliğinin oldukça iyi olduğunu söylüyor. 61-70 Dbs ses seviyesinde olan cihazın fiyatı biraz fazla.

ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge Fiyatı

ILIFE A10s Akıllı Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Emiş gücü iyi fakat Türkçe desteği yok uygulamada, ingilizceniz az miktarda olsa yeterli olabilir, klavuzdada detaylı anlatılmamış, aplikasyon hakkında hiç bilgilendirme yok, ama cihaz gayet güzel

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Modüler kasa, devir hızı ayarlanabilen çift yan fırça, yüzeye göre kullanmanız için 2 ana fırça, hareketli ana fırça haznesi, elektronik su pompası, siklon emişli toz haznesi ve bu fiyata en önemlisi TİTREŞİMLİ MOP. Kutu içinden ana fırçalar hariç birer adet yedek parça çıkıyor. Yaklaşık 1 sene yedek parça ihtiyacınız yok.


Roborock S5 Max Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge ve Islak Paspas

Roborock S5 Max

 • Toz Kapasitesi: 0.46lt
 • Ses: 55db
 • Şarj Süresi: 1 Saat
 • Çalışma Süresi: 150dk
 • Aşılabilir Engel: 20mm
 • Emiş Gücü: 2000pa

Roborock S5 Max Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge, karşımıza hem süpürüp hem silen bir teknoloji ile çıkmaktadır. Özel olan kir birikintilerini algılama ve müdehale etme konusunda profesyonel olan bu cihaz halıların üzerinde ise daha derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Evinizin haritasını çıkartma konusunda üstün bir başarıya imza atan Roborock S5 Max Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge lazer sensörlüdür ve güven verici bir kullanıma sahiptir. İlk kullanımdan sonra eviniz için en iyi temizlik rotasını belirler ve her yüzey için farklı bir temizlik yapma modunda çalışır. Yüzeylerin yapısını algılayan son teknoloji tasarımı sayesinde eviniz pırıl pırıl olacaktır. 2cm’ ye kadar engel geçiş yeteneği olan bu robot süpürgenin siyah ve beyaz renk seçenekleri vardır.

2,5 saat çalışma süresine sahip olan Roborock S5 Max Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge 460 ml toz tutma, 290 ml’ de su deposu kapasitesine sahiptir. Ana fırça ve dinamik, hızlı yan fırçalara sahip olan bu robot süpürge aynı zamanda da yaylı paspas özelliğine sahiptir. Halı temizleme modu sayesinde de tozları halının üzerinden yüksek bir güç ile emer. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında ise bu robot süpürge shaggy halılar ile bile mücadele edebiliyor. Yerleri hem süpürüp hem silmesi ve hiçbir toz bırakmaması da ürünün en öne çıkan özelliklerinden biri. Şarjı bitmeye yakın, kendini otomatik şarj edip kaldığı yerden temizliğe devam edebiliyor. 51-60 Dba ses seviyesi ile çalışan ürünün fiyatı yüksek.

Roborock S5 Max’ın detaylı incelemesi için buraya tıklayın

Roborock S5 Max Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge ve Islak Paspas Fiyatı

En iyi paspas özellikli robot süpürge: Roborock S5 Max Robot Süpürge

Roborock S5 Max Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge ve Islak Paspas Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Eşimle birlikte çalışma hayatındayız ve bir yaşında yaramaz bir kızımız var.Haliyle sağlığını koruyabilme adına temizliğimize ekstra özen göstermekteyiz.Eşim çok titiz bir insan olduğu için Robot süpürge fikrine pek sıcak değildi.Temizliğinin kalitesi konusunda tereddütleri vardı.Ama ilk çalışmasında dahi geçer not aldı.Bütçe olarak bu modele karar kıldık ve pişman olmadık.Alım gücü olan iş hayatında yoğun mesai harcayan ve temizliğe çok vakit ayıramayanlar için şiddetle tavsiye ederim.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Size şöyle anlatayım odayı evinizdeki elektrik süpürgesi ile temizledikten hemen sonra bu robot ile tekrar temizletin sizin temizledim sandığınız o odadan sizden 3 kat daha fazla pislik çıkaracak. Sebebi ise hem robotun sizin kadar sabırsız olmayışı, hem elektrik süpürgesi ile ileri geri yaptığınız hareketler sonucunda tozun başka yönlere dağılması, hem de Xiaomi'nin alt kısmındaki ana silindir fırçasının dönüşü sayesinde hem parkeye yapışan tozları da kazıyarak çekmesi hem de parkelerin aralarında o 1 mm lik boşluklara da girip temizliyor olması. Mobu sayesinde yaptığı sulu temizlik de cabası hep paspas hem süpürge işini bir arada yapıyor robotun işini bitir çıktığı oda mis gibi kokuyor.


Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge

Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge

 • Toz Kapasitesi: 0.5lt
 • Ses: 68db
 • Şarj Süresi: 3 Saat
 • Çalışma Süresi: 120dk
 • Aşılabilir Engel: 20mm
 • Emiş Gücü: 2100pa

Xiaomi Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge 2 saate kadar çalışma süresi olan ve haritalama özelliği olan bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. 3’lü temizleme moduna sahip olan bu robot süpürge biyonik sisteme sahiptir. Filtresinin otomatik şekilde yeterli miktarda su emmesiyle birlikte içinde barındırır. İster tekli süpürme, ister tekli silme ya da çoklu süpürme ve çoklu durulama modlarına ayarlanarak kullanılabilir. Zeminin daha iyi temizlenmesi adına bu özellik önemlidir. Lazer haritalama sistemi ile akıllı bölge temizliği yapar ve bu da temizliğinizin hızlı ve başarılı olmasını sağlar. Hangi bölgenin temizleneceğini ya da temizlenmeyeceğini siz belirlersiniz. Haritalama özelliği sayesinde profesyonel bir temizlik yapar. Akıllı elektronik kontrolü sağlayan su deposu sayesinde suyu ayrıştırarak özellikle ahşap zeminlere zarar gelmesini önler.

2100 Pa emiş gücünde olan Xiaomi Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge büyük parça olan kirlerle bile mücadele ederek vakumlar. Mobilya ve eşyaların altına kolaylıkla ulaşan robot süpürge 2cm’ye kadar olan engelleri aşarak üzerine çıkabilir. Şarjı biteceği zaman otomatik olarak şarj tababına gider ve şarjını doldurur. Süpürme ve ıslak paspas özelliği ile kullanıcılarına büyük konfor sağlayan Xiaomi Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge tavsiye edilen bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 61-70 Dbs ses seviyesi ile çalışan cihazın fiyatı makul.

Viomi V2 Pro’nun detaylı incelemesi için buraya tıklayın

Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge Fiyatı

Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Eve resmen huzur geldi. Kedimiz var ve inanilmaz toz oluyordu. Bununla beraber hergun calistirdim ve ev piril piril oldu. Bu kadar gec aldigim icin cok pismanim keske daha once alsaymisim.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

evinizin büyüklüğüne dikkat edin yaklaşık 130 metrekare evlerin üstünde pili yetmemeye başlıyor benim evimde banyo girişlerinde 2 cm den kalın eşikler olduğu için giremiyor. odaları tek tek seçerek temizleyebildiği için çok kolaylıklar sağlıyor ama evi tanıtana kadar çok zorlandık çünkü tek şarj yetmedi evime. silme çok meşakatli bence gerekli bir özellik değil o kadar suyunu koy bezi tak ayarla yok şurda halı var diyene kadar alırım viledayı ortalama bir evi geçtim 300 metrekare alanı bile temizlerim daha kolay olur.


Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

Hoover H Go 300 Hydro 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge Ve Paspas Urun Resmi

 • Toz Kapasitesi: 0.35lt
 • Ses: 60db
 • Şarj Süresi: 5 Saat
 • Çalışma Süresi: 120dk
 • Aşılabilir Engel: 15mm
 • Emiş Gücü: 1100pa

Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas modern ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Yüksek manevra kabiliyetine sahip olan bu cihaz akıllı teknoloji ile donatılmıştır. Hem süpürme hem de paspas özelliğine sahip olan bu robot süpürge yaşam alanınızda mükemmel bir temizlik sağlar. Yıkanabilir EPA filtresi ile pratik kullanım sunan Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas 0.35 L toz haznesine, 0.15 L su hazne kapasitesine sahiptir. Cihazın baytaryası 18 V lityum iyon özelliğine sahiptir. 2 saat kesintisiz çalışabilme özelliği ile günlük temizlik ihtiyacınıza rahatlıkla cevap verebilir. 1100 Pa emiş gücüne sahip olan bu robot süpürge 4-5 saatte şarj edilebilir. Fırçasız motor teknolojisi ile donatılmış olan cihaz sıradan modellere göre %20 daha fazla toz topalayabilme performansına sahiptir. Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas 5 farklı temizleme moduna sahiptir. Oto modu, paralel modu, spot modu, köşe modu ve manuel mod seçenekleri sunan bu robot süpürge haftalık temizlik planlaması yaparak kusursuz bir temizlik sunar. Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas ile temizlenmesini istediğiniz alanı belirleyebilir, otomatik şarj özelliğini aktif edebilirsiniz. Çarpma, düşme karşıtı sensörleri sayesinde güvenli bir kullanım sunan bu robot süpürge işvelsel aksesuarları ile daha verimli bir temizlik yapar.

Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas kullanan kişiler bu üründen genel olarak memnun. Süpürme ve silmeyi aynı anda yapabiliyor olması, sessiz çalışma özelliği, shaggy halılarda kullanıma uygun olması, halı ve zemini ayırt edebilmesi beğenilen özellikleri arasında. Haritalama özelliğinin bulunmaması olumsuz bir özelliği olarak sayılabilir. Fiyat-performans ürünü olarak nitelendirilebilen Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas beklentiyi karşılayan bir ürün.

Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas Fiyatı

Hoover H-GO 300 HYDRO 2si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:


Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge

 • Toz Kapasitesi: 0.3lt
 • Ses: 66db
 • Şarj Süresi: 3 Saat
 • Çalışma Süresi: 250dk
 • Aşılabilir Engel: 20mm
 • Emiş Gücü: 2700pa

Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge güçlü emişe sahip, paspalı ve vakumlu özellikte olan bir üründür. 2700 Pa emiş gücü ile bu noktada birçok markaya meydan okur. Haritalama özelliği kusursuza yakın olan bu robot süpürge oldukça hassas olan Lidar sensörelere sahiptir. Yapay zekanın ne olduğunu gözler önüne seren cihaz, odaların bölünmesi, belirli bir odanın temizlenmesi konusunda profesyonel bir algılama yeteneğindedir. Ayrıca odalarınızın, kendi belirlediğiniz sıra ile de temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Şarjının azalması halinde kendini şarj eder ve dolduğunda da temizliğine yine kaldığı yerden devam eder.

LDS basınç sensörleri sayesinde mobilyaların yüksekliğini algılar ve giremeyeceği eşyanın altına doğru ilerlemez ve durur. Bu da süpürgenizin sıkışmasının önüne geçer. 2cm’e kadar olan engelleri rahatlıkla aşabilir. 0.3 litre toz kapasitesine sahip olan robot süpürge sanal duvar özelliğini de barındırır. Rodmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge kullanan kişilerin neredeyse tamamı üründen oldukça memnun. Özellikle de 2700 Pa çekiş gücünde olması ürünün en öne çıkan özelliği. Hem silme hem süpürme yapması açısından da kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. 61-70 Dba ses seviyesine sahip olan cihazın fiyatı yüksek.

Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge Fiyatı

Roidmi Eve Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü alırken çok düşünmüştüm şimdi iyi ki almışım neden daha önce almamışım diyorum, aslında bu ürünü almak sorun değildi, bunun bir ürün olduğunu kabul etmek sorundu, roboun çekim gücü çok iyi yerdeki bütün toz tüy saç vs hepsini çok iyi temizliyor çocuklu evler için vazgeçilmez, diğer evlerede sadece tozu toplaması için bile gayet başarılı bir ürün, daha önceki senelerde bu çeşit ürünlerin tam gelişmemiş olduğunu düşünüyordum, belkide birkaç senedir üretilen ürünler gayet gelişmiş ve işini gayet başarılı yapıyor, yakın gelecekte her evde olacak ve bugün almamış olanlar, sadece geçmişte kalan pişmanlığını yaşıyacak, tıpkı benim gibi, zamanı kendinize ayırın, çocuklarınıza ayırın, tabi mümkünse

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Yüzyılın icadı. Cok araştırdıktan sonra yan fırçasının 2 adet olmasi ve turkce yazilim nedeniyle roidmiyi tercih ettik. Wifi bağlantınız olmadigi taktirde performans cok zayif, baglantidan sonra canavara dönüştü resmen aşağıda haritalanmanin resmini attım. Odanin birinde kızımın uyuyor olmasi nedeniyle haritalamaya dahil etmedik diger kalan alani en ince ayrntisina kadar haritalamaya dahil etti. Benim gibi Roborock ile Roidmi arasinda kalanlaradir bu yorum Roidmi aldigin para sonuna kadar helal olsun. 🙂


Anker Eufy Robovac 11s Hepa Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot

Anker Eufy Robovac 11s

 • Toz Kapasitesi: 0.6lt
 • Ses: 55db
 • Şarj Süresi: 6 Saat
 • Çalışma Süresi: 100dk
 • Aşılabilir Engel: 15mm
 • Emiş Gücü: 1300pa

Anker Eufy Robovac 11s Hepa Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot 1300 Pa emiş gücü ile rakiplerinin biraz gerisinde kalsa da uygun fiyat özelliği ile kullanıcıların imdadına koşuyor. 3 farklı temizleme moduna ayarlanabilen bu robot süpürge kenar, soft veya max modları ile temizlenmesi gereken zemine uygun şekilde kendini ayarlıyor. 0.6 litre toz kapasitesine sahip olan cihaz akıllı tasarımı sayesinde halıların üzerine çıkabilir ve mobilyaların altına girebilir özelliktedir. Düşme ve çarpma gibi durumlara karşı hassas sensörlere sahip olan robot süpürge, aşamayacağı engellere karşı oldukça temkinli. Küçük ve kullanışlı bir robot süpürge olan Anker Eufy Robovac 11s Hepa Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot şarjı azaldığı zaman yuvasına dönerek kendini şarj eder. Uzaktan kumanda özelliği, 4 adet yan fırçası ve zamanlayıcı özelliği bulunan bu robot süpürge de tercih edilebilir modeller arasında.

Kullanıcılar tarafından genel olarak beğenilen Anker Eufy Robovac 11s Hepa Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot haritalama özelliğine sahip değil. Ancak bunun yanında, ufak tasarımı ve mobilyaların altına da rahatlıkla girmesi açısından oldukça kullanışlı. Rakiplerine göre fiyatının oldukça uygun olması, zemin temizliğinde de beklentiyi karşılaması adına yeterli. 51-60 Dba ses seviyesinde.

Anker Eufy Robovac 11s Robot Süpürge Fiyatı

Anker Eufy Robovac 11s Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü ocak 2019 tarihinden beri kullanıyorum. Daha önce de memnuniyetimi dökebildiğim kadar kelimeler döküp yazmıştım. Çamaşır kurutma makinesinden sonra aldığım eeennn güzel elektronik eşyam.o kadar çok övüyorum ki geçen gün nazar değdi. Evde gidip gelmedik yer bırakmayan aletin devamlı inip çıktığı halıya çıkmadığını engel olarak gördüğünü fark ettim. Biraz gözlem yaptıktan sonra sensür hatası olduğunu anlayıp hepsiburadayı aradım. Kendilerine göndermemi istediler. Kargo şirketinden dolayı ürün 3 günde ellerine ulaştı. Onlar da servise verdiler. Toplamda 15 gün içinde ürünüm tamir edilerek geri gönderildi. O 15 gün bana geçmek bilmedi. Sanki evin bir üyesi gitmiş gibi eksikliğini hisettim.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünün tek eksik yanı evinizin haritasını çıkartmıyor. Yani rastgele dolaşarak süpürüyor ama pek önemli değil. Kendi süpürsün istiyorsanız ortada kablo vb şeyler bırakmayacaksınız. Yoksa takılır. Auto modu ile kapıyı kapatarak odayı süpürtüp sonra köşe modu ile köşelerden geçerseniz her taraf temizleniyor. Şarj ünitesini bulamadığı hiç olmadı. Bulamadı diyenler bir şeyi yanlış yapıyor. Spiral modu var. Onda kendi etrafında genişleyen daireler çizerek süpürüyor. Herhangi bir nesneye temas edince küçülen daireler çizip en sonunda duruyor. Yere döktüğünüz şeyleri temizlemek için ideal.


Electrolux Pure I9 36 V Li-Ion 60Dk Şarjlı Robot Süpürge

Electrolux Pure I9 2

 • Toz Kapasitesi: 0.7lt
 • Ses: 60db
 • Şarj Süresi: 3 Saat
 • Çalışma Süresi: 60dk
 • Aşılabilir Engel:
 • Emiş Gücü:

Elekrolux Pure I9.2 PI92-4STN 36 V Li-Ion Robot Süpürge rakiplerinden farklı olarak üçgen tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Kusursuz bir temizlik sunmak adına üretilmiş olan bu cihaz, üçgen şeklinden dolayı evinizi köşe bucak temizler. 3 boyutlu bir görüşe sahip olduğu için de mükemmel bir temizlik sağlar. Haritalama sistemi sayesinde eşyaların yerlerini kaydeder ve engellere çarpmaz. Alçak ve ergonomik tasarımı sayesinde, dar ya da alçak yerlere kolaylıkla girebilir. Kuvvetli fırçalama özelliği sayesinde en ufak tozların bile zeminde kalmasına müsade etmez. Ayrıca evinizin hangi bölümünün temizleneceğine de kendiniz karar verirsiniz.

80 dakikaya kadar çalışabilme özelliği olan bu robot süpürge geniş toz haznesi ile dikkat çeker. Otomatik güç ayarı ve zamanlayıcısının programlanabilmesi sayesinde konforlu bir temizlik ortaya çıkartır. Elekrolux Pure I9.2 PI92-4STN 36 V Li-Ion Robot Süpürge, ıslak silme özelliğini barındırmaz ama evinizdeki köşelerde bulunan toz birikintilerini ortadan kaldırır. Süpürgenin öne çıkan en önemli özelliği de budur ve kullanıcıların tercih etmesinde oldukça etkilidir. 51-60 Dba düşük ses seviyesi ile çalışan bu cihazın fiyatı ise yüksek.

Electrolux Pure I9 Şarjlı Robot Süpürge Fiyatı

Electrolux Pure I9 Şarjlı Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Robot süpürgelere karşı çok ön yargım ufacık alet çekmez, etmez diye. Electrolux'ün 100 yıllık süpürme deneyimine güvenerek denemeye karar verdim. İnanılmaz şaşırttı beni. Giremeyeceğini düşündüğüm yatak, büfe altlarına bile girerek temizliyor ve çok ciddi bir çekim kuvveti var. Üçgen tasarımı ve geniş emme ağzı sayesinde köşelerde ve duvar kenarlarında oldukça etkili. Uygulama üzerinden plan hazırlanabiliyor. Salı günü X saatte salon, çarşmaba y saatte mutfak gibi planlar hazırlanabiliyor. Temizlik bitince şarj istasyonuna geri gidiyor. Yere bir şey döküldüğünde spot (nokta) temizlik özelliği ile temizlenebiliyor. Gerçekten evde süpürge yapma ihtiyacını tamamen çözebilen bir süpürge. Kesinlikle öneririm.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Lazer destekli 3D kamera ile nesnelerin ve evin haritasını çıkarıyor, temizlediği noktada tekrar vakit kaybetmiyor. Wifi bağlantısı ve App özelliği ile planını yaparak ve raporlarını alarak temizliğin takibini yapabiliyorsunuz.


+360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge

+360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge

 • Toz Kapasitesi: 0.55lt
 • Ses: 55db
 • Şarj Süresi: 3 Saat
 • Çalışma Süresi: 140dk
 • Aşılabilir Engel: 20mm
 • Emiş Gücü: 2200pa

+360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Akıllı Robot 2200 Pa emiş gücü ile kullanıcılarını bekliyor. Islak ve kuru modda kullanılabilen bu robot süpürge; mermer, seramik, shaggy halı, ahşap gibi zeminlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. 2 cm’e kadar olan engelleri geçme konusunda da oldukça başarılı.140 dakika çalışabilme özelliği bulunan +360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Akıllı Robot şarjını ise 2.5 saat koruyabilir. 100 mm yüksekliği olan cihaz şarjı azaldığında otomatik olarak kendini şarj edebilme özelliğine de sahiptir. Haritalama özelliği oldukça başarılı olan ürün, çok katlı binalarda her katta ayrı ayrı haritalama işlemi yapar ve temizlikten tam anlamıyla verim alınmasını sağlar. 22 adet çok sensörlü özelliğine sahip olduğundan eşyalara çarpma konusunda oldukça hassastır ve kaza yapma olasılığı oldukça düşüktür. Akıllı oda haritalama özelliği ile her odanızı adlandırabilir ve istediğiniz alanın özel olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

+360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Akıllı Robot, kullanıcıları tarafından genel manada oldukça beğenilmektedir. Çekiş gücünün kuvvetli olması, silme konusundaki başarısı öne çıkan özellikleri arasında. Ancak ürünün biraz yüksek olması bazı kişiler tarafından olumsuz olarak değerlendirilmiş. Yine de bu robot süpürge gerçek bir temizlik yapıyıor ve tozlar ile de sıkı bir mücadele gerçekleştiriyor. 51-60 Dba ses seviyesi ile çalışan bu robot süpürgenin fiyatı da normal.

+360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge Fiyatı

+360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Gerek yazılımı gerekse temizlik algoritması don derece kararlı çalışan bir marka.. zaten bilen bilir 360 firması yazılım firması aynı zamanda. Bu mesajımı 4 aylık bir kullanım sonucu yazıyorum. Alın pişman olmazsınız. X markalı başka modellerde oluşan kafa karışıklığı bu modelde yok. Hangi odada nerede olursa olsun şarj istasyonunu bulmakta sıkıntı yaşamıyor.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Yorum yapmak için uzun süre kullanmayı bekledim. Süpürge tam anlamıyla parasının hakkını veriyor. 12 cm yüksekliğinde boşluklara rahat girip çıkıyor. Aldığımızdan beri normal süpürge çalıştırmadık ve evimiz eskisinden daha temiz. Robotun bütün fonksiyonlarını denedim. Halıda ve sert zeminde gerçekten çok iyi bir süpürme performansı var. Su pompası olmadığı için MOP performası oldukça kötü, hazneden beze su yerçekimi sayesinde akmaya çalışıyor, bu yüzden çoğu zaman kuru siliyor. Yani MOP özelliği süpürgeye öylesine eklenmiş diyebilirim. Eğer önceliğiz MOP sa daha üst düzey su pompalı bir modele yönelmenizi tavsiye ederim.


Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge

Lydsto R1

 • Toz Kapasitesi: 3lt
 • Ses: 68db
 • Şarj Süresi: 3 Saat
 • Çalışma Süresi: 180dk
 • Aşılabilir Engel: 20mm
 • Emiş Gücü: 2700pa

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge sadece süpürme değil paspaslama özelliğine de sahip olarak karşımıza çıkıyor. Ürünün en öne çıkan özelliklerinden biri de kapalı olarak tasarlanmış toz toplama ünitesi. Solunum, ellerin kirlenmemesi ve tozların boşaltım sırasında etrafa saçılmaması adına bu özellik oldukça kullanışlıdır. 3 L kapasiteye sahip tek kullanımlık toz torbaları ile çalışır. Çarpmalar veya düşmelere yönelik hassas bir sensör sistemine sahip olduğundan güvenli ve düzgün bir temizlik sağlar. Gerçek zamanlı haritalama özelliği sayesinde hızlı ve pratik bir temizlik yapma kapasitesine sahiptir. Engel ve merdivenleri de profesyonelce algılayan Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge yön değiştirme konusunda oldukça hassastır. 360 derece tarama özelliği ile ortamın analizini çok iyi şekilde yapar. 2700 Pa emiş gücü ile de birçok rakibine meydan okur.

4 farklı modda ayarlanabilen emiş gücü sayesinde zemine, ve kirliliğe karşı istenilen ayarda kullanılabilen bu robot süpürge 250 ml elektronik su tankına sahiptir. Su akış yoğunluğu kullanıcı tarafından belirlenir ve tek kullanımlık olan yıkanabilir paspas bez ile kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Ürünün öne çıkan özelliklerinden biri de halı ile karşılaştığında hemen algılar ve eğer paspaslama modunda ise işlemi durdurur. Çoklu haritalama özelliği sayesinde kullanıldığı katta hemen uyum sağlar ve verimli bir temizlik ortaya çıkartır. 8 cm’e kadar olan yükseklikleri atlama özelliğine sahiptir. Kullanıcılar ise ürünün özellikle haritalama ve süpürme konusunda muazzam bir ustalıkta olduğunu söylüyor. 51-60 Dba ses seviyesine sahip olan cihazın fiyatı biraz yüksek.

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge Fiyatı

Engeller onun için sorun değil: Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Gayet iyi temizlik yapıyor hatta ilk açtıgınızda haritalamak için bütün evi tek seferde temizlik yapması gerekiyor. Onun için temizliği bitirdiğinde kir haznesini siz kendiniz eliniz ile boşaltın halınız çok tüy bırakıyorsa genel bosaltma haznesine bosaltırken tıkanıyor. Ancak daha sonra oda oda ayrı ayrı temızlık talımatı verıp her temızlıkten sonra kırı bosaltınca hiç sıkıntı olmuyor.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Toz toplama ünitesi harika iş çıkartıyor. Süpürgenin kullanimi gayet pratik.1 metrakareyi 1 dakikada temizliyor.Sesi emiş gücünü ayarlamanıza göre değişiyor ama bence yüksek emiş gücünde bile yüksek değil.Temizlik sonrası yerler parlıyor,su ve toz haznesi kullanımi pratik,ürün malzemeleri kaliteli.


iRobot Roomba 976 Robot Süpürge

Irobot Roomba 976

 • Toz Kapasitesi: 0.6lt
 • Ses: 59db
 • Şarj Süresi: 2 Saat
 • Çalışma Süresi: 80dk
 • Aşılabilir Engel: 20mm
 • Emiş Gücü: 1670pa

iRobot Roomba 976 Robot Süpürge otomatik şekilde ayarlanabilen temizleme başlığına sahiptir. Aynı zamanda çiftli çoklu yüzey fırçaları her zemine uyum sağlayabilmek adına otomatik olarak ayarlanır. Özellikle halı ve sert zeminlerde daha iyi performans sunmak adına kullanışlı bir cihazdır. Alerjenler, toz partikülleri ve polenlerle mücadele konusunda oldukça başarılıdır. Robot süpürgenin sahip olduğu akıllı sensörleri, yüksekliklerden aşağı düşmesine izin vermez. Kenar ve köşeleri boylu boyunca temizleyen iRobot Roomba 976 Robot Süpürge köşe ve kenarlarda bulunan kirleri özel yan fırçaları sayesinde toplar ve çeker. Süpürme işleminden sonra dilerseniz paspas özelliğini etkin hale getirerek kusursuz bir temizlik sağlayabilirsiniz. Zaman programı özelliği sayesinde istediğiniz gün ve saatte robot süpürgenizi çalıştırabilirsiniz. Kendini şarj etme özelliği de bulunan robot süpürge ile siz yorulmadan eviniz tertemiz olur.

Paspaslama özelliği ıslak olmayan cihazın yüksekliği 92 mm’dir. 2 saatte şarj olması, 80 dakika kesintisiz çalışma özelliği ve 0.6 litre toz kapasitesi, uzaktan kumanda sayesinde ergonomik ve kolay bir kullanım ortaya çıkartır. AeroForce toz haznesi ürünün en öne çıkan özelliğidir. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında ise memnun olmayanların biraz daha ön planda olduğu göze çarpıyor. Çekiş gücü ne kadar iyi olsa da; haznesinin hemen dolması, shaggy halıda başarılı olmaması ve sesinin biraz yüksek olması beğenilmeyen özellikler arasında. 51-60 Dba düşük sese sahip olan cihazın fiyatı biraz fazla.

iRobot Roomba 976 Robot Süpürge Fiyatı

iRobot Roomba 976 Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Pazar günü evi süpürmüştüm ptesi sadece salonda çalıştırdık çöp haznesi doldu döktük bir daha çalıştırdık hazne bir daha doldu. 3. Kez çalıştırmadık artık utandık 🙈 Hiç düşünmeden alın derim.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Robotun algoritmasını henüz çözemedik. Bazı yerlerden defalarca geçerken bazı yerlere hiç girmeyebiliyor. Işığa ihtiyacı olduğu belirtildiği için hava karanlıksa ışıkları açıp çalıştırıyoruz. Evin net olarak 100 m2'lik bölümünü süpürüyor ve şarjı yetmiyor, şarj olduktan sonra devam etmesi gerekiyor. Evcil hayvanımız olduğundan toz haznesi bir süpürme döngüsünden daha kısa sürede doluyor. Yani şarj ve hazne boşaltımı için birden fazla kez bölünüyor. Halıları gayet iyi süpürüyor. Genel olarak evi temiz tutmak açısından faydalı buluyorum, ancak ayrıntılı temizlik ve robotun giremediği yerleri almak için biz hafta sonu ayrıca elektrik süpürgemizi de çalıştırıyoruz. Bir de küçük çocuğu olanlar için uyarım olacak. Süpürme öncesinde yerden her türlü öte beriyi, küçük oyuncak parçalarını vb. kaldırmak gerekiyor, yani aslında cihazın bir ön hazırlık evresi var.


Midea M7 Vacuum And Mop Akıllı Robot Süpürge

Midea M7 Vacuum And Mop

 • Toz Kapasitesi: 0.45lt
 • Ses: 59db
 • Şarj Süresi: 2.5 Saat
 • Çalışma Süresi: 180dk
 • Aşılabilir Engel: 20mm
 • Emiş Gücü: 4000pa

Midea M7 Vacuum And Mop Akıllı Robot Süpürge 4 farklı ve güçlü bir emiş özelliğine sahiptir. Lazer sinyalleri sayesinde odanın konumunu tarama yaparak belirler ve hiç zorluk çekmez. Bu açıdan aynı yeri defalarca temizlemek yerine sürekli farklı alanlara yönelir. 180 dakika boyunca kesintisiz bi şekilde çalışabilen bu robot süpürge kendi kendine şarj olabilme özelliğine sahiptir. Temizleme konusunda istenilen şekilde programlanabilen Midea M7 Vacuum And Mop Akıllı Robot Süpürge ile tüm kontrol sizde olur. 20 mm yükseklikte olan engelleri rahatlıkla aşan robot süpürge kazaları engellemek adına, eşyalar ile karşılaştığında yönünü de değiştirebiliyor. Sanal duvar özelliği sayesinde istemediğiniz bir alana girmesini de engelleyebilirsiniz. Halıları algılayarak ona göre çekiş gücünü arttırır ve mükemmel temizlik sağlar.

Süpürme ve paspaslamanın bir arada olması da cihazın kullanışlı olması için gerekli sebeplerden biridir. Üç seviyeli bir su deposuna sahip olan Midea M7 Vacuum And Mop Akıllı Robot Süpürge silme sırasında dilediğiniz kadar su kullanır. V şeklinde olan rulo fırçası da kirleri direkt olarak içine çekmesi için oldukça işe yarardır. Temizlemesini istediğiniz alanı özel olarak seçerek de kullanabilirsiniz. 0.45 litre toz, 0.2 litre de su kapasitesine sahip olan bu robot süpürge kullanıcılarından aldığı yorumlar konusunda pek şanslı değil. Temizlik konusunda beklentileri çok fazla karşılamaması, şarjının çabuk bitmesi ve engellere takılması olumsuz yönleri arasında. 51-60 Dba ses seviyesinde ve fiyatı biraz pahalı.

Midea M7 Vacuum And Mop Akıllı Robot Süpürge Fiyatı

Midea M7 Vacuum And Mop Akıllı Robot Süpürge Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

4000pa emiş gücü çok başarılı. Standart şarjlı süpürge fiyatına ama temizliği kendi yapıyor. Eşim için aldım baza, kanepe ve koltuk altlarına süpürürken bel ağrısı olduğu için zorlanıyordu şimdi kahvesini yudumlarken temizliği yapan bir yardımcısı var. Uygulaması Türkçe ve ara yüzü basit. Türkçe seslı uyarı yapabiliyor. Temizlik yaparken rahatsız edici bir ses çıkarmıyor. Kullanışlı ve pratik.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

4000pa motor gücü oldukça iddialı gelmişti. Ürün Türkiye'de yeni olduğu için de biraz tereddüt etmiştim açıkçası. Fakat biraz araştırınca mideanın robot süpürge alanında zaten dünya devi olduğunu öğrendim. Şimdilik gayet güzel çalışıyor, özellikle halıdaki çekiş gücüne hayran kaldım diyebilirim. Satıcıya da hızlı gönderi ve özenli paketleme için teşekkür


Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Robot Süpürge Ve Paspas

Xiaomi Mijia 1c Vacuum Mop

 • Toz Kapasitesi: 0.3lt
 • Ses: 40db
 • Şarj Süresi: 4 Saat
 • Çalışma Süresi: 130dk
 • Aşılabilir Engel: 20mm
 • Emiş Gücü: 2100pa

Robot süpürge konusunda ilk tercih edilen marka olan Xiaomi, Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Robot Süpürge Ve Paspas modeli ile de oldukça göze çarpıyor. Hem süpüren hem de ıslak paspaslama yapan bu robot süpürge 0.55 litre toz kapasitesine sahip. Kendi kendini kolayca şarj edebilen cihaz 94.5 mm yüksekliğe sahip. Rulo fırçası ve yan fırçaları ile kusursuz bir temizlik yapmayı amaçlayan Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Robot Süpürge Ve Paspas toz torbalı ve uzak kumanda ile yönetilebiliyor. 2100 Pa çekiş gücü ile de oldukça iddialı olan ürün düşme sensörleri sayesinde olası kazalara karşı da oldukça güvenlidir. Haritalama ve akıllı navigasyon özelliği ile de kullanıcılarını yarı yolda bırakmaz. 130 dakika kesintisiz çalışabilen robot süpürge evinizi tertemiz yapmak için üretilmiştir.

Kullanan kişilerin neredeyse tamamından tam not alan Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Robot Süpürge Ve Paspas ”daha önce neden almadım?” dedirten bir performansa sahip. Halının üzerine çıkması, dar ve küçük alanlara girmesi, çekiş gücünün kuvvetli olması bu ürünü seçmek etmek için öne çıkan özellikler arasında ve en çok tercih edilen robot süpürgelerden biri. 31-40 Dba çok düşük sese sahip olan bu robot süpürgenin fiyatı uygun.

Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Robot Süpürge Ve Paspas Fiyatı

Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Robot Süpürge Ve Paspas Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok araştırdığım akıllı süpürge ile moplu akıllı süpürge farkını söyleyeyim (gerçi merektan ikisini de aldım, kendime moplu süpürgeli, anneme sadece süpürgeli) . Moplu 6 kilo diğeri 3.5 kilo. Moplu süpürgelide haznesini değiştirdiğinizde akıllı süpürge oluyor süpürgeli modelle aynı hale geliyor. Moplu süpürge haznesi ile sadece mop ve hem mop hem süpürge yapabilirsiniz. Hazneye deterjan koymayın. Lla sabunlu istiyorsanız Mop paspasına sabun sürebilirsiniz. Oda değiştirirken mop süpürgesini çıkartıp yıkayabilirsiniz. Mop yerleri güzel siliyor, önce süpürüp tozunu alabilirsiniz. Telefonla kontrol erdebilirsiniz. Evde kenarları süpürge seçeneği ile ilk başta evin haritasını çıkartır. Haritayı odalara bölüp, odaları birleştirip isimlendirebilirsiniz istediğiniz oda ve odaları temizletebilirsiniz. Veya harita olmadan herhangi bir odaya koyup telefonsuz üstündeki tuşa basıp o odayı temizle diyebilirsiniz.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Bir aydır kullanıyoruz, çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İlk birkaç çalışmasına göre yargıya varmayın. Evin haritasını çıkarıp tanıdıktan sonra gerçek performansını görüyorsunuz. İlk çalışmalarda karışık bir çalışmayla işi çok uzattı, bir şarjla bitiremedi temizliği ama 2-3 çalışma sonrası ve şimdilerde daha hızlı ve tekrar şarja dönmeden tüm evi bitiriyor. Evim 180 metrekare. Süpürmesi de silmesi de şahane.


Telefon ile bağlantı özelliği

Robot Süpürgelerin Temizlerken En Çok Zorlandığı Alanlar

Robot süpürgelerden, geleneksel süpürgelerin ortaya çıkardığı performansı beklemek yanlıştır. Bu akıllı süpürgeler ne kadar pratik, kullanışlı ve toz çekme konusunda başarılı olsa da normal bir süpürge kadar usta olamayabilir. Robot süpürgeler kuytu yerlere, duvar köşelerine, çok küçük aralıklara girme konusunda ne yazık ki sınıfta kalmaktadır. Masa altlarına da sandalyelerden dolayı rahat giremeyen robot süpürgeler daha çok yüzeysel bir temizlik yapma konusunda idealdir. Eğer koltuklarınızın ya da eşyalarınızın alt kısımları çok alçak ise o zaman robot süpürgenizin bu tarz yerlere girmesi imkansız hale gelebilir. Ancak eşyalarınızın alt kısımlarında yeterince alan varsa robot süpürgeniz rahatlıkla girebilecektir. Shaggy halılar da robot süpürgeler için kabus olabilecek durumlardan biridir. Oldukça kalın tüylü ve yüksek olan bu halı tipleri çoğu robot süpürgenin başa çıkamayacağı bir noktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Robot Süpürge Gerekli Mi?

Robot süpürge gerekli mi? sorusunun cevabı herkes için farklı olabilir. Bazı evler gün içinde çok fazla kullanıldığı için fazla kirlenir ve devamlı süpürge açmak gerekir. Bu tarz evler için robot süpürge kullanmak oldukça kurtarıcı olacaktır. Ya da çalışan kişilerin temizliğe ayıracak vaktinin kısıtlı olması da robot süpürge kullanımına yönelmeleri konusunda yeterli bir noktadır. Temizlik konusunda titiz olan, evi her zaman pırıl pırıl olsun isteyen ve toza tahammülü olmayan kişiler için ideal olan robot süpürgeler; evcil hayvan besleyen kişilerin de imdadına koşan bir icattır. Evde bebek varsa yine hijyen konusunda ve anneye ya da babaya daha fazla zaman kalması adına robot süpürge tercih edilebilir. Her ne sebep ile olursa olsun robot süpürgeler insan gücüne olan ihtiyacı büyük oranda azaltma ve kişinin kendine daha fazla vakit ayırabilmesi konusunda görev alır. Yaşlı ve fiziksel aktiviteleri kısıtlı olan kişilerin de robot süpürge edinmeleri temizlik yükünün hatrı sayılır derecede azalması anlamına gelir.

Robot Süpürge Gerekli Mi

Robot Süpürgenin Verimli Çalışması İçin Evde Değişiklikler Yapmaya Gerek Var Mı?

Aslında herhangi bir değişikliğe gerek yoktur. Çünkü robot süpürgeniz zaten engeller ile karşılaştığında yönünü değiştirir ve çarpma gibi durumların da önüne geçilir. Ama çalıştıracağınız zaman yerlerde çok fazla dağınıklık varsa toparlamanızda fayda vardır. Etraf ne kadar boş ve rahat olursa robot süpürgeniz de o kadar çabuk ve detaylı bir temizlik yapabilecektir.

Evin Büyüklüğü Robot Süpürge Seçiminde Önemli Midir?

Evet önemlidir. Çünkü her robot süpürgenin bir defada temizleyebileceği metrekare farklıdır. Eğer küçük bir eviniz varsa robot süpürgenizin şarjı bitmeden bir defada evin tamamını temizleyebilmesi mümkündür. Çok büyük evlerde ise robot süpürgenin temizlik sırasında şarjının bitme olasılığı yüksektir. Ancak her robot süpürgenin kaç saat kesintisiz çalışabildiği noktasında iyi bir araştırma yaparak ve evinizin de büyüklüğünü hesaba katarak sizin için uygun olan robot süpürgeye sahip olabilirsiniz.

Kuru Mu Islak Mı? İkisi Birlikte Mi?

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişebilir. Kuru süpürme sadece süpürme işlemi yaparken, ıslak süpürme yerleri ıslak şekilde paspaslama özelliği demektir. Bazı robot süpürgelerde ise her iki özellik birden bulunabilir. Kişinin temizlik beklentisi ne yöndeyse ona göre bir seçim yapması yerinde olacaktır. İsterseniz robot süpürgenize süpürme işleminden sonra direkt olarak silme moduna geçmesi konusunda komut verebilir ve evinizin pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. Ya da sadece süpürme veya silme modlarına ayarlayarak dilediğiniz şekilde temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz. Islak süpürme halıda kullanılamaz ve robot süpürgenin halıları algılama özelliği de mutlaka bulunmalıdır. Aksi halde sürekli halılar ile karşılaşan robot süpürgeniz bocalayabilir. Ya da sizin devamlı olarak halılarınızı kaldırmanız gerekebilir. Ancak fayans, ahşap parke gibi zeminlerde son derece başarılı bir temizlik sağlar.

Kuru Mu Islak Mı? İkisi Birlikte Mi?

Robot Süpürge Pil Ömrü Ne Kadardır, Bütçemi Yorar Mı?

Robot süpürgenizin pil ömrü sizi en azından bir kaç yıl rahatlıkla götürecektir. Ancak 5 yıldan sonra pilin ömrü bitebilir. Bu noktada yapmanız gereken firma ile iletişime geçmek ve pil tedarik etmek olabilir. Ya da yurt dışından ürün getiren alışveriş sitelerinden de destek alarak robot süpürgenizin pilini temin edebilirsiniz. Robot süpürgeler her geçen gün daha da yaygın hale geldiği için zamanla hem kendi fiyatları hem de yedek parça fiyatları daha da azalmaktadır.

Lazer ile Kamera Sensörü Arasında Fark Nedir?

Lazer sensörlü olan robot süpürgeler etrafı daha kesin şekilde algılama özelliği taşır ve kamera sensörlü olan modellere göre daha pahalıdır. Yüksekliği de biraz fazla olduğu için alçak yerlere girme konusunda zorlanabilir. Kamera sensörü olan robot süpürgelerin koyu renkli ya da karmaşık desene sahip olan zeminlerde kafaları biraz karışıp o alanı temizleyemeyebilir. Yani kısacası eğer daha kullanışlı bir robot süpürge tercih etmek isterseniz lazerli olan modellere yönelmeniz sizin için daha iyi olur.

Robot Süpürge Evcil Hayvanların Tüylerini Temizleyebiliyor Mu?

Kesinlikle evet! Evcil hayvanınız varsa robot süpürge almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sürekli tüyleri döküldüğü için sizin de devamlı olarak süpürmeniz gerekir. Bu dertten kurtulmak ve evinizin her zaman tertemiz olmasını istiyorsanız robot süpürgeler bu konuda işinizi görecektir.

Robot Süpürge Evcil Hayvanların Tüylerini Temizleyebiliyor Mu?

Robot Süpürge Alırsam Evi Süpürmeme Gerek Olmayacak Mı?

“Robot süpürge satın alırsam bir daha hiç ev süpürmeme gerek kalmaz” diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz demektir. Çünkü robot süpürgeler günlük olarak evinizdeki toz, kırıntı, saç ya da kirleri çekse de geleneksel bir süpürge gibi detaylı bir temizlik yapamaz. Yine de haftada bir defa normal süpürge ile evinizi detaylı şekilde süpürmeniz gerekebilir. Ama şunu söylemek gerekir ki her gün evini süpüren kişiler, robot süpürge edindikten sonra artık bu duruma son verebilir ve her gün süpürge açmak yerine haftada bir defa açabilir. Yani evinizin günlük temizliği artık sizin değil robot süpürgenizin görevi haline gelecektir.

Sonuç

Sizler için seçmiş olduğumuz robot süpürgelerin incelemesini yaptık ve detaylı bir şekilde ele almaya çalıştık. Bu hayat kurtaran icat belki de şu aralar ihtiyacınız olan tek şeydir! Temizliğe daha az vakit ayırmak, evinizin kirlenmesine müsade etmemek ve tozlarla savaşmak istiyorsanız siz de beklentilerinizi karşılayabilecek bir robot süpürge satın alabilirsiniz. Şimdilerde biraz lüks olan ama belki bir kaç yıla kalmadan hayatımızda çok sıradan bir hale gelecek olan robot süpürgelere şans vermek için ne bekliyorsunuz?

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

Default image

Hilal Sarıyar

Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalıştım. Deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi aldım. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığım Atv'den yurt dışına taşınmam nedeniyle ayrıldım. Mayıs 2021'den bu yana içerik yazarı olarak görev aldığım Tüketici Dergisi'nde ürün incelemeleri yapıyorum.

2 Yorum

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. İçerik için çok teşekkürler gayet açıklayıcı olmuş. Acaba içerik üreticisine nasıl ulaşabilirim. İletişime geçmek isterim…