2022 Yılında Alabileceğiniz En İyi Kirpik Kıvırıcı Önerileri

Etkileyici ve anlamlı bakışlara sahip olmayı her kadın hayal eder. Bakışlardaki etkiyi arttıran en önemli detaylardan biri de hiç şüphesiz kirpiklerdir. Hacimli, kalkık, uzun ve kıvrık kirpikler bakışların daha da büyüleyici olmasını sağlar. Doğuştan uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olan kişiler oldukça şanslıdır. Ancak kısa ve düz kirpiklere sahip olanlar için bu durum oldukça can sıkıcı olabilir. Çünkü bu tarz kirpiklere maskara uygulamak bile bir hayli zordur. Kirpik kıvırıcılar tam da bu noktada kadınların kurtarıcısı olan minik aletlerdir. Saniyeler içinde kirpiklerinizi doğal şekilde kıvıran ve hacimli hale getiren kirpik kıvırıcılar sayesinde maskara kullanmanıza gerek bile kalmayabilir.

En beğenilen kirpik kıvırıcı: Mac Kirpik Kıvırıcı - Full Lash Curler
En iyi fiyat/performans ürünü: New Well Kirpik Kıvırıcı
Düz kirpikler için en iyisi: Avon Kirpik Kıvırma Aleti
Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar da biz kazanıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

En iyi Kirpik Kivirici 4

Kirpik Kıvırıcı Nedir, Ne İşe Yarar?

Kirpik kıvırıcı aletler; ufak, ergonomik ve basit bir mekanizmaya sahip olan güzellik aletleridir. Bu aletlerin temel mantığı; kirpikleri arasında sıkıştırarak kaldırmak ve kıvrık bir görünüm vermektir. Genellikle metal bir materyalden üretilen kirpik kıvırıcılar görünüm itibari ile makası andırmaktadır. Kirpik kıvırıcının çalışma mekanizmasında hareket etmesini kolaylaştıran yaylı bir sistem bulunur. Kullanan kişi aleti parmakları ile hareket ettirdiğinde yaylar harekete geçer ve kirpik kıvırıcı alet açılıp kapanır. İki adet kıskaçtan oluşan kirpik kıvırıcıların kirpiklere denk gelen kısımlarında silikon, plastik gibi malzemelerden yapılmış pedler yer alır. Bu pedlerin amacı kirpiklerin zarar görmesinin önüne geçmek ve kaymalarını önleyerek sabitlenmelerini sağlamaktır. Yumuşak dokunuşları sayesinde kirpiklerin dökülmesi ya da kırılması önlenmektedir.

Geleneksel olan kirpik kıvırıcı ürünler dışında elektrikle çalışan ve kirpik maşası olarak adlandırılan ürünler de mevcuttur. Ancak biz bu yazımızda klasik, metal ve en bilindik olan geleneksel kirpik kıvırıcı aletlere değineceğiz.

Kirpik kıvırıcı uygulamasından sonra isterseniz maskara kullanabilir ya da doğal ve kalkık olan kirpiklerinizin keyfini makyajsız da çıkarabilirsiniz. Makyaj yapmak istemediğinizde kirpik kıvırıcı kullanarak günü kurtarmanız mümkündür.

Kirpik Kıvırıcı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kirpik kıvırıcı satın almaya karar verdiyseniz piyasada pek çok ürünle karşılaşabilirsiniz ve kafanız birazcık karışabilir. Ama endişelenmeyin! Kirpik kıvırıcı ürün tercih ederken bazı noktalara dikkat etmeniz halinde size uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tutuşu

Kirpik kıvırıcı ürünlerin kullanımını kolaylaştıran etkenlerin başında tutuş kolaylığı gelir. Bazı modellerde parmaklarınızı içine sokabileceğiniz boşluklar yer alırken bazılarında bu detay bulunmaz. Parmak geçirilebilen modeller her zaman daha kullanışlıdır. Sıkı tutuş ve kirpiklerin daha iyi kontrol edilmesi açısından bu tarz ürünlerden yana tercih yapmanızı tavsiye ederiz.

Malzemesi

Geleneksel kirpik kıvırıcı ürünler genellikle metal malzemeden üretilir. Metal, dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzeme olarak bilinir. Ancak yine de kaliteli olması ve paslanma yapmaması oldukça önemlidir. Sadece metal değil, farklı malzemeler ile üretilen kirpik kıvırıcı ürünler görmek de mümkündür.

Yedek Ped

Kirpik kıvırıcı ürününüzün, kirpik ile temas eden kısmına yerleştirilen pedler zamanla eskiyecektir. Hijyen ve daha iyi sonuç almak için belirli aralıklarla değiştirilmelidir. Bu nedenle paketinde yedek pedi bulunan ürünler sizin için daha avantajlıdır.
Yay Sistemi: Kirpik kıvırıcı ürününüzün yay sistemi sert olmamalıdır. Yumuşak şekilde hareket edebilen bir alet daha iyi sonuçlar verir. Aksi halde kirpiklerinize aşırı baskı uygulanması ve zarar gelmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Bütçe

Kirpik kıvırıcı satın alma konusunda elbette bütçe de önemlidir. Bazı dünyaca ünlü markaların ürünleri daha pahalıdır. Ancak uygun fiyatlı olan ve kirpiklerinizi dilediğiniz gibi kıvıran aletler de mevcuttur. Çok fazla para vermeden ortalama kaliteye sahip bir kirpik kıvırıcı alet işinizi görmeye yetecektir.

En Iyi Kirpik Kivirici 3

En İyi Kirpik Kıvırıcı Tavsiyeleri

Kirpiklerinizi mükemmel bir görünüme kavuşturmayı hedefleyen kirpik kıvırıcı ürünleri sizler için derledik. En fazla tercih edilen ve popüler olan kirpik kıvırıcılar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Seçtiğimiz ürünler, kullanıcı yorumları dikkate alınarak incelenmiştir. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz kirpik kıvırıcı ürünlerin incelemelerine göz atabilir ya da kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Mac Kirpik Kıvırıcı – Full Lash Curler

Mac kirpik Kıvırıcı Full Lash Curler Urun Resmi

Mac Kirpik Kıvırıcı – Full Lash Curler kirpiklerin doğal şekilde kıvrık ve hacimli görünmesini sağlar. Herhangi bir acı hissi vermemesi ise ürünün öne çıkan özelliklerinden biridir. Fiyat olarak biraz pahalı olan Mac Kirpik Kıvırıcı – Full Lash Curler kullanan kişilerden tam not alan bir ürün. Çünkü düz kirpiklerde bile kıvrım yapabiliyor. Ayrıca lifting etkisi yaratması çoğu kişi tarafından belirtilen bir özelliği.

Daha önce kullandığı kirpik kıvırıcılara göre bu ürünün çok daha mükemmel kaliteye sahip olduğunu söyleyenler de çok fazla. Paketinin içinden yedek lastik çıkması ise kullanıcılar tarafından beğenilen bir başka özellik. Mac Kirpik Kıvırıcı – Full Lash Curler genel olarak kirpiklere nazik davranması ve mascara kullanmaya bile ihtiyaç bırakmaması bakımından oldukça başarılı bir ürün.

Mac Kirpik Kıvırıcı – Full Lash Curler Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Aylardır bir kirpik kıvırıcıya bu kadar para verilir mi diye erteledim almayı, böyle güzel bir kirpik kıvırıcı olamaz😍 parasını sonuna kadar hakediyor. Beş tane uygun fiyatlı kıvırıcı alacağınıza bir kere para verip 10 yıl kullanın

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ben de ne kadar farklı olabilir bir deneyelim bakalım diyerek aldım ama dener denemez o kadar farklı olduğunu gördüm ki.. diğer kirpik kıvırıcılar gibi değil asla canınızı acıtmıyor , çok yumuşak bir şekilde kirpiğinize form veriyor. İçinden yedek lastiği de çıkıyor. Uzun vadede verdiğiniz paranın hakkını kat be kat çıkarırsınız. Alın pişman olmaz teşekkür edersiniz.


Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı

Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı tüm göz şekilleri için ideal şekilde üretilmiş olan bir üründür. Yuvarlak silikon pedi sayesinde kirpiklerin doğal şekilde kıvrılması mümkündür. Yüksek bir fiyat ile karşımıza çıkan Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı en iyi kirpik kıvırıcılardan biri. Tüm dünyada oldukça popüler olan bu ürün kullananlar tarafından “vay be” dedirten cinsten. Pratik kullanımı, kalitesi, kirpikleri kıvırma konusundaki başarısı ile oldukça başarılı diyebiliriz. Kullanan kişiler iri ve yuvarlak gözlere sahip olan kişiler için çok uygun olmadığını söylüyor. Paketinden yedek lastiği ile çıkan Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı genel olarak fiyatının hakkını veren bir Japon tasarımı.

Shu Uemura Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Suslusozluk.com Kullanıcısı diyor ki:

kirpik kıvırıcısını bir türlü kıvrılmayan kirpiklerim için aldığım marka. kirpiklerim kalın telli olduğu için yine istediğim sonucu alamadım, fakat şimdiye kadar denediklerimin en iyisi.

Suslusozluk.com Kullanıcısı diyor ki:

bir zamanlar her yerde övülen bir kirpik kıvırıcıydı. insanlar baktı ki iri ve yuvarlak gözlerin harcı değil, klasik tipte kıvırıcılara geri döndüler. zamanında da bu ürün shiseido ile çok kıyaslanıyordu fakat ikisini de denemiş nispeten çekik ve düşük göz kombinasyonuna sahip biri olarak shiseido'nun kirpiklerimi çok daha iyi kıvırdığını söyleyebilirim.


Solingen Kirpik Kıvırıcı

Solingen Kirpik Kıvırıcı

Solingen Kirpik Kıvırıcı kaliteli görünümü ve renkli lastikli tutma kısımları ile dikkat çeker. Kirpiklerin görünümünde dolgunluk sağlayan ve daha uzun görünmelerinde etkili olan bu kıvırıcı ürünü tercih edenler de performansından yana oldukça memnun. Tutma kısımlarının yumuşak lastikli olması kullanım rahatlığı sağlıyor.

Solingen Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Mikemmel bir ürünnnn kesinlikle tavsiye ederim bu fiyata böyle bir ürün asla beklemiyordum

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Sanırım bende işe yaramadı önce kıvırıyor rimeli sürünce kıvırdığım kirpikler eski haline dönüyor


Shiseido Smk Kirpik Kıvırıcı

Shiseido Smk Kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

Shiseido Smk Kirpik Kıvırıcı, kirpiklerin hacimli, kıvrık ve istenilen görüntüde olmasını sağlar. Kalitesi ve güvenilir bir marka olmasıyla öne çıkan Shiseido, kullanıcılarına mükemmel kirpikler vaat etmektedir. Pahalı bir fiyatı olan bu kirpik kıvırıcı, en iyilerden biridir ve kullananlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Yedek lastiği ile birlikte satılan Shiseido Smk Kirpik Kıvırıcı mükemmel kirpiklere kavuşmak isteyenler için ideal bir ürün.

Shiseido Smk Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Mükemmel kıvırıyor ve rimel sürmeseniz bile uzun süre kirpikler kıvrık kalıyor

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Harika bir ürün maskarasız uzun süre kıvrık


KIKO Kirpik Kıvırıcı

Kiko kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

KIKO Kirpik Kıvırıcı en çok tercih edilenler arasında yerini alan bir üründür. Kirpikleri kıvırma konusunda oldukça başarılı olan bu aletin öne çıkan en önemli özelliği ise asla kirpiklerde kırılma ya da dökme yapmaması. Herhangi bir acı hissi de yaşatmayan KIKO Kirpik Kıvırıcı kullanan kişiler tarafından beğenilen bir ürün. Kirpikleri kıvırma konusundaki başarısının yanında, uzun süre kalıcı kıvrımlar oluşturması da oldukça beğeniliyor. Tüm günü kurtarmanızı sağlayan performansına göre ise fiyatı normal diyebiliriz.

KIKO Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

çok güzel kıvırıyor kirpikleri kırmıyor lastiğinin yedeğine geçmedim bile henüz uzun süredir lastikte yıpranma olmadı

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Kaliteli güzel. Orta kirpikleri gayet güzel kavis veriyor ama köşe taraftaki kirpik bitim yerlerini bi şekilsiz yaptı.


Bobbi Brown Kirpik Kıvırıcı – Eyelash Curler Gent Curl

Bobbi Brown kirpik Kıvırıcı Eyelash Curler Gent Curl Urun Resmi

Bobbi Brown Kirpik kıvırıcı ile doğal bir görünüm yakalamanız mümkündür. Gözleri ve bakışları daha etkili hale getiren, kirpikleri iyi bir performans ile kıvıran Bobbi Brown Kirpik kıvırıcı fiyat bakımından biraz pahalı olsa da gerek kaliteli görünümü gerek kullanıcılar tarafından beğenilmesi ile oldukça ön planda olan bir ürün.

Bobbi Brown Kirpik Kıvırıcı – Eyelash Curler Gent Curl Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Cok guzel bir urun kesinlikle rimelim performansini arttiriyor

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Kirpik kıvırıcının kaliteli olması çok önemli dökülme yapmaması için, uzun süredir stoklara gelmesini bekliyordum bulunca kaçıramazdım çok tavsiye ederim.


Missha 3 Kat Güçlü Kirpik Kıvırıcı

Missha 3 Kat Güçlü Kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

Missha 3 Kat Güçlü Kirpik Kıvırıcı kirpiklerin hızlı şekilde kıvrılmasını sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. 3 katlı silikon dizilimi bulunan ürünün en önemli özelliği tek seferde 3 kez uygulama yapılmış gibi kıvırma sağlayabilmesidir. Kirpiklere zarar vermeden, yumuşak dokunuşlar uygulayan Missha 3 Kat Güçlü Kirpik Kıvırıcı yedek silikonu ile birlikte satılır.

Ürünü kullananların yorumlarını incelediğimizde hem çok memnun kalanların, hem de fazla bir etkisini göremeyenlerin olduğunu gördük. Genellikle influencer olanların övdüğü ve tavsiye ettiği bir ürün gibi görünüyor. Ürününden memnun kalanlar C şeklinde kirpiklere kavuştuklarını söylüyor. Sıradan bir kirpik kıvırıcıdan çok da farkı olmadığını söyleyenler de var. Olumsuz yorumlara bakacak olursak, kirpikleri tam anlamıyla kavramadığını ya da kullanım sırasında elmacık kemiklerine çarptığını görüyoruz.

Missha 3 Kat Güçlü Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Galiba ilk kez kirpik kıvırıcı kullananlar bu kadar övdü. Kötü değil gayet güzel ama daha önce kullandıklarımdan pek bir farkını görmedim.

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Influencer'lerın övgülerinden merak edip alayım dedim allahtan indirimde almışım da o kadar para vermemişim. Tam kapanmıyor ve her tarafı eşit şekilde kıvırmıyor kenarlar kıvrılıyor orta kalıyor. Ve aşırı sert parmak yerleri çok küçük zor oluyor. Ama ben lastiğini çıkartıp kendi kirpik kıvırıcımın içine koydum o zaman efsane oldu L etkisi yerine C etkisini öyle görebildim o şekilde deneyebilirsiniz.


New Well Kirpik Kıvırıcı

New Well kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

New Well Kirpik Kıvırıcı kirpikleri nazikçe ve doğal şekilde kıvırmayı hedefler. Oldukça uygun bir fiyatı olan bu ürün yüzlerce kişinin tercihi olmuştur. Fiyatına göre iyi bir kaliteye sahip olması ise ürünün en belirgin özelliği diyebiliriz. New Well Kirpik Kıvırıcı, başarısını gün boyu kirpikleri kıvrık tutma sayesinde koruyan bir ürün. Bu fiyata alınabilecek en iyi kirpik kıvırıcılar listesine yerleşmeyi başaran New Well Kirpik Kıvırıcı bütçe dostu ve etkili sonuç veren bir ürün.

New Well Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

ben beğendim hafif küçük ve uzun süre sıkmadan rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz sadece tutma yerleri biraz daha rahat olabilir,

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Hayatımda ki en iyi kirpik kıvırıcı üzerine tanımam ki bugüne kadar o kadar kirpik kıvırıcı aldım asla bunun yerini tutmaz o kadar iyi


Avon Kirpik Kıvırma Aleti

Avon Kirpik Kıvırma Aleti Urun Resmi

Avon Kirpik Kıvırma Aleti kirpiklerin olduğundan daha kıvrık ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar. Uygun bir fiyata sahip olan bu kirpik kıvırıcı kullananlar tarafından beğeniliyor. Bu fiyata salınabilecek en iyi kirpik kıvırıcı olduğunu söyleyenler de var. Özellikle kirpikleri uzun olan kişilerde çok daha iyi bir performans ortaya çıkaran Avon Kirpik Kıvırma Aleti kırılma ya da kopma gibi durumlara neden olmuyor. Kirpik diplerinden itibaren sıkıştırılsa bile herhangi bir acıya neden olmayan Avon Kirpik Kıvırma Aleti tam bir fiyat-performans ürünü diyebiliriz.

Avon Kirpik Kıvırma Aleti Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kirpiklerimin düz ve az olmasına rağmen çok güzel kavurdu. Ben rimel sürmeden önce kıvırdım gayet başarılı bir ürün memnun kaldım tavsiye ederim

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kirpiklerim dümdüz ve kalın, sert bir yapıya sahip çok zor şekil alan bir kirpiğe sahibim başka aletler denediğim de memnun kalamadım ama bu gayet iyi.


L’Oreal Paris Unlimited Volume Maskara-Mor Kirpik Kıvırıcı

L'oreal Paris Unlimited Volume Maskara Mor Kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

L’Oreal Paris Unlimited Volume Maskara-Mor Kirpik Kıvırıcı ürünleri ikisi bir arada satılmaktadır. Kirpiklerinde ekstra hacim beklentisi olanlar için ideal bir ikili olan L’Oreal Paris Unlimited Volume Maskara-Mor Kirpik Kıvırıcı kullananlar tarafından da oldukça beğenilmektedir. Mor rengi ile göze çarpan kirpik kıvırıcı, öncelikle kirpiklerin düzgünce ve doğal şekilde kıvrılmasını sağlar. Ardından uygulanan L’Oreal Paris Unlimited Volume Maskara ile son dokunuşlar yapılır ve ortaya büyüleyici bakışlar çıkar. Performansına göre uygun bir fiyata sahip olan L’Oreal Paris Unlimited Volume Maskara-Mor Kirpik Kıvırıcı başarılı bir ürün.

L’Oreal Paris Unlimited Volume Maskara-Mor Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Kıvırmasını tek tek ayırmasını ve kirpiklerime verdiği hacim ile görüntüsünü o kadar seviyorum ki yaklaşık 2 yıldır vazgeçilmezim 🤩

Kullanıcısı diyor ki:

Çok çok çok beğenerek sürdüğüm bir maskara kirpik kiviricisi da gayet ideal


Farmasi Kirpik Kıvırma Aleti

Farmasi kirpik Kıvırma Aleti Urun Resmi

Farmasi Kirpik Kıvırma Aleti siyah ve mat tasarımı ile ön plana çıkan bir üründür. Oldukça uygun bir fiyata sahip olan Farmasi Kirpik Kıvırma Aleti kullanan kişiler tarafından beğenilmiş. Bu fiyata alınabilecek en iyi kirpik kıvırıcılardan biri olduğunu söyleyenler var. Ancak ürünün performansını yetersiz görenler ve kıvırma işlemini iyi yapmadığını söyleyenler de mevcut. Ancak bizim kanaatimize göre bu kadar uygun bir fiyatı olmasına rağmen Farmasi Kirpik Kıvırma Aleti ortalamayı geçmeyi başarıyor.

Farmasi Kirpik Kıvırma Aleti Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Az kirpiğim olmasına ragmen kullanırım kırma dökme yapmadı bende sevdim👌🏻

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

elime biraz küçük geldi.yada ben makas gibi parmak içine giren aletlerden kullandığım için biraz zorlanıyorum. kırmadan kıvırması guzel ama bana yeterli gelmedi.uzerine rimel şart. piyasada ki urunlerden daha kaliteli olduğuda bir gerçek.


Oriflame The One Kirpik Kıvırıcı

Oriflame the One Kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

Oriflame The One Kirpik Kıvırıcı ile kirpiklerinizi doğal ve daha uzun gösterebilirsiniz. Oldukça uygun bir fiyat ile karşımıza çıkan bu ürün ortalamanın üzerine çıkmayı başarıyor. Kullanan kişiler tarafından beğenilen ve kirpiklere zarar vermeyen Oriflame The One Kirpik Kıvırıcı yumuşak bir kullanıma sahip.

Oriflame The One Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Fiyatina gore gayet basarili bir urun. Guzel kiviriyor ve kirpikler hemen dusmuyor.

Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Orta seviyede bir kirpik kıvırıcı metal kısmı cok ince ve kirpikleri kırabilecegini düsünüyorum


Flormar Kirpik Kıvırıcı

Flormar kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

Flormar Kirpik Kıvırıcı kirpiklere doğal ve kıvrık bi görüntü vermek için tasarlanmıştır. Bronz rengi ile dikkat çeken bu kirpik kıvırıcı aynı zamanda uygun bir fiyata sahiptir. Flormar Kirpik Kıvırıcı kullananların birçoğu üründen memnun kaldıklarını ve AVON, Farmasi gibi markaların kıvırıcılarına göre daha iyi bir kaliteye sahip olduğunu söylüyor. Ancak bazı kişiler ürünün kullanım sırasında tam oturmadığını ve kirpikleri yeteri kadar kıvırmadığını da söylüyor. Olumlu yorumlar ise olumsuz olanlara göre bir hayli yüksek diyebiliriz.

Flormar Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

korkum vardı öncesinde yaşadığım göz kapağı sıkıştırma olayından dolayı,gayet kullanışlı uygun da oldu fiyat olarak,yumuşak daha az zarar verir sanırım

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

ürünü malesef beğenmedim kıvırıcılığı yeterli değil fiyat performans olarak kötü


Golden Rose Kirpik Kıvırıcı

Golden Rose kirpik Kıvırıcı Urun Resmi

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı kirpikleri nazik şekilde kıvıran bir alettir. Silikounun yumuşak olması sayesinde kirpikler kırılmadan kıvrılır. Uygun fiyatıyla karşımıza çıkan Golden Rose Kirpik Kıvırıcı kullanan kişiler tarafından da beğeniliyor. Fiyatına göre oldukça iyi bir performansı olan bu kıvırıcı kirpiklerde kırılma yapmıyor. Paketinden yedek lastikle çıkması ve kalıcılık sağlaması da ürünün beğenilen özellikleri arasında diyebiliriz.

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Kirpik kıvırıcısından beklediğimi karşılıyor gayet güzel hiçbir sıkıntısı yok yedek lastiği olması da gayet güzel

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Yaparken biraz güç uygulamak lazım, yay kısmı sert. İçinden yedek lastik çıkıyor.


Promani Kirpik Kıvırma Makası

Promani Kirpik Kıvırma Makası Urun Resmi

Promani Kirpik Kıvırma Makası hacimli ve daha kıvrık kirpiklere sahip olmanızı sağlayan bir üründür. Çok uygun bir fiyatı bulunan bu kirpik kıvırıcı çoğunluk tarafından beğeniliyor. Fiyatına göre iyi bir performansı olan Promani Kirpik Kıvırma Makası kullanışlı, sağlam olması ile de kullanıcılardan tam not alıyor. Ayrıca kirpikleri koparmadan kıvırması da öne çıkan özellikleri arasında diyebiliriz.

Promani Kirpik Kıvırma Makası Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

En sevdiğim kirpik kıvırıcı, tek eksiği yedek lastik ancak onu da nascitadan aldım. Tam uyum sağladı

Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Harika bi alet çok güzel kıvırıyor kirpikleri sıkıştırıp yolmuyor.. 👌🏼 tek sorunu yedek lastiklerinin olmayışı 1 yıldızı bu yüzden vermedim…


Nascita Naseyekk0012 Bronzy Glow Kirpik Kıvırma Makinesi

Nascita Naseyekk0012 Bronzy Glow Kirpik Kıvırma Makinesi Urun Resmi

Nascita Naseyekk0012 Bronzy Glow Kirpik Kıvırma Makinesi kirpiklerin ideal şekilde kıvrılması ve uzun süre kalıcı olması için üretilmiştir. Uygun bir fiyata sahip olan bu ürünü kullananlar oldukça memnun kaldıklarını söylüyor. Özellikle de iri gözlere sahip olanlar için kurtarıcı olan Nascita Naseyekk0012 Bronzy Glow Kirpik Kıvırma Makinesi kirpikleri kırmadan kıvırması ve kaliteli olması açısından beğenilmiş durumda.

En Iyi Kirpik Kivirici 1

Kirpik Kıvırıcının Faydaları Nelerdir?

Gözleriniz ne kadar etkileyici ve dinamik bir görünümde olursa makyajınız da bir o kadar kusursuz görünecektir. Kirpik kıvırıcı kullanarak yorgunluğunuzu gizleyebilir, daha canlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Kirpikler, gözleri vurgulayan en önemli detaydır. Her gün sadece bir kaç dakikanızı ayırarak uygulayacağınız kirpik kıvırma işlemi ile takma kirpiklerden de kurtulmuş olursunuz. Son derece uğraştırıcı ve gözler için rahatsızlık verici olan takma kirpikler yapay görünümleri ile de doğallıktan uzaktır. Ancak kirpik kıvırıcı aletler kirpiklerinizi doğal şekilde kullanmanıza izin verir. Ayrıca takma kirpikleri sürekli olarak satın almanız icap eder. Bu nedenle kirpik kıvırıcı aletler hem daha dayanıklı ve uzun ömürlü hem de daha ucuzdur. Dilediğiniz her yerde kirpiklerinizi kıvırmanınız mümkündür.

Bu minik aletler ergonomik tasarımları sayesinde çok az yer kaplar ve ufak bir çantaya bile rahatlıkla sığabilir. Kirpiklerinizi devamlı kıvırmanız, kirpik dokunuzun zamanla kıvrık bir yapıya dönüşmesini de sağlayabilir. Bu da zamanla kalıcı kıvrımlar elde etmeniz anlamına gelir.

Kirpik Kıvırıcıyı Her Gün Kullanmak Zararlı mıdır?

Kadınların en fazla merak ettiği konulardan biri de kirpik kıvırıcı aletlerin her gün kullanılması halinde kirpiklere zarar verip vermeyeceğidir. Satın almış olduğunuz kirpik kıvırıcı alet eğer kaliteli ise kirpiklerinizin zarar görme ihtimali yoktur. Ancak en az ürünün kalitesi kadar sizin uygulama biçiminiz de çok önemlidir. Sert hareketler ile ya da çekerek kirpiklerinizi kıvırmaya çalışırsanız kopmaları ya da kırılmaları kaçınılmaz olacaktır. Kullanma talimatına uyulduğunda ve nazik hareketlerle kirpik kıvırma işlemi yapıldığında hiçbir sorun olmayacaktır. Her gün doğru şekilde yapılan kirpik kıvırma uygulamasının kirpiklerinize zarar verdiğine dair hiçbir bilgi bulunmamaktadır.

Kirpik Kıvırıcı Nasıl Kullanılır?

Kaliteli ve plastik pedleri çok sert olmayan bir kirpik kıvırıcı satın almak, kirpiklerinizin zarar görmesini önleyecek ilk adımlardan biridir. Ayrıca kirpik kıvırıcınızın temiz olduğundan emin olmanız da göz sağlığınız açısından önem taşır.

Kirpik kıvırmaya başlamadan önce göz çevrenizin de temiz olduğundan ve herhangi bir kozmetik ürün bulunmadığından emin olmalısınız.

Öncelikle kirpik kıvırıcının her iki kelepçesinde bulunan plastik pedlerin arasına kirpikler düzgünce yerleştirilir. Tüm kirpiklerin pedlerin üzerinde olduğundan emin olunmalıdır.

Kirpik kıvırma işlemi sırasında gözleriniz açık olmalıdır.

Kirpik kıvırıcı parmaklar yardımıyla kapatılır ve kirpikler bu şekilde 5 – 10 saniye kadar preslenir. Bu süre kirpiklerinizin kıvrılması için yeterlidir. Çok uzun süre bekletmek kirpiklerinizin zarar görmesine neden olabilir. Yeterince bekledikten sonra kirpik kıvırıcı açılır ve isteğe göre maskara sürülerek daha hacimli ve etkileyici kirpiklere kavuşulabilir.

Kirpik kıvırıcı asla maskara sürdükten sonra uygulanmamalıdır. Kirpiklerinizin birbirine yapışması, kırılması gibi durumlar ortaya çıkabilir.
Defalarca üst üste kirpik kıvırıcıyı açıp kapatmak ve işlemi tekrarlamak da doğru bir davranış olmayacaktır. Birkaç saniyede bir tekrarlanan kirpik kıvırma işlemi kirpiklerinizin zarar görmesine sebep olabilir. Ayrıca zikzaklı bir görüntü de yanlış uygulama sonucu ortaya çıkabilecek durumlar arasındadır.

Sonuç

Sevgili Tüketici Dergisi okurları; Gözlerinizi ön plana çıkaran ve daha anlamlı bakışlara sahip olmanızı sağlayan kirpiklerinizi güzelleştirmek sizin elinizdedir. Tamamen doğal bir yöntem olan kirpik kıvırma ise bu konuda başvurabileceğiniz en pratik yöntemdir. Biz de bu yazımızda sizlere en çok tercih edilen ve ön planda olan kirpik kıvırıcı ürünleri tanıttık. Kirpik kıvırıcı konusunda merak edebileceğinizi düşündüğümüz noktalara da açıklık getirmeye çalıştık. Eğer kirpiklerinizi daha hacimli, gözlerinizi ise daha iri ve etkileyici hale getirmek istiyorsanız mutlaka iyi bir kirpik kıvırıcı edinmelisiniz. Daha az göz makyajı yapmak, doğal halinizle de dikkat çekici ve enerjik görünmek istiyorsanız kirpik kıvırıcılar tam size göre!

Yazar

 • Hilal Sarıyar
  Radyo ve televizyon programcısı

  Hilal Sarıyar, radyo ve televizyon programcılığı mezunudur. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalışmış ve deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi almıştır. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığı Atv'den yurt dışına taşınması nedeniyle ayrılmıştır. Mayıs 2021'den bu yana Tüketici Dergisi'nde içerik yazarı olarak görev almaktadır ve ürün incelemeleri yapmaktadır. Yazdığı konular hakkında uzman biridir ve okuyucuların güvenini kazanmıştır.

  Bu yazı size yardımcı oldu mu?

  Bir yorum bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir