18 En İyi Filtre Kahve Makinesi Tavsiyesi ve Kullanıcı Yorumları

Mis gibi kokusu ve damakta bıraktığı enfes lezzet… Filtre kahve gün içinde çoğumuzun bir fincan da olsa tercih ettiği içeceklerin başında gelir. Özellikle sabah saatlerinde filtre kahve içmek, gün boyu enerjik kalmamız için en lezzetli kaçış yolu olabilir. Kendine has pişirilme yöntemleri ve aroması ile filtre kahve pek çok kahve çeşidine göre farklıdır. Öğütülmüş kahve çekirdeklerinin üzerine eklenen 95c civarı sıcaklıktaki su ile ortaya muhteşem bir lezzet çıkar. Buradaki püf nokta ise kahvenin filtre üzerine koyulması ve suyun da yavaş yavaş filtreye eklenmesidir. Filtreden süzülen kahve demlenerek içmeye hazır hale gelir. Yumuşak içimi ile ön plana çıkan filtre kahve, meyve ve çiçek aromalarını da içinde barındıran bir tada sahiptir. Süzme işlemi ile posasından ayrılan filtre kahve; berrak, akışkan bir görünümdedir. 3. nesil kahveciliğin en popüler üyesi olan filtre kahve hazırlamak için başvuracağınız pek çok yöntem vardır. Teknoloji bu konuya çare üretmiş ve filtre kahve makinelerini icat edilmiştir. Evde, ofiste ya da istediğiniz her yerde filtre kahve makinesi kullanarak lezzetli kahveler elde edebilirsiniz.

Günlük kullanım için en iyisi: Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi
Geniş aile için en iyisi: BOSCH Tka6a041 Filtre Kahve Makinesi
Sitede incelenen ürün linklerine tıklanıp satın alındığı zaman, bir miktar da biz kazanıyoruz. Bizim aldığımız komisyon sizin satın alma fiyatınızı etkilemiyor. Daha fazla öğrenmek için tıklayın

Filtre Kahve Makinesi

Filtre Kahve Makinesi Nasıl Bir Çalışma Mantığına Sahiptir?

Filtre kahve makinelerine genel şekilde bakacak olursak su haznesi ve kahve haznesinden oluşan bir çalışma mekanizması vardır. Makine; kahve ve suyu alır, birlikte demler ve süzmüş olduğu kahveyi farklı bir hazneye boşaltır. Dökülen filtre kahve, berrak ve oldukça akışkan bir görünüme sahiptir. Ancak filtreleme işlemi için makinenizin içine filtre kağıdı yerleştirmeniz gerekebilir. Tek kullanımlık kağıt filtreler bu konuda işinizi görecektir. Bazı makineler kendinden filtreli olduğu için sizin filtre koymanıza gerek kalmayacaktır.

Filtre Kahve Makinesi Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Filtre kahve makinesi satın almadan önce hangi özellikleri istediğiniz hakkında net karar vermeniz gerekecektir. Herkesin damak zevki, beklentisi ve bütçesi farklı olduğu için seçim yaparken bazı detaylar göz önünde bulundurulmalıdır.

Kapasite

Filtre kahve makinelerinin su doldurulan tankları farklı hacimdedir. Bu nedenle kalabalık ailelerin tercih edeceği bir filtre kahve makinesi ile 2 kişilik bir ailenin tercih edeceği filtre kahve makinesi aynı kapasitede olmamalıdır.

Kahve Seçimi

Kahve seçimi de, makine satın almadan önce karar vermeniz gereken bir noktadır. Çünkü eğer devamlı olarak öğütülmemiş tane çekirdek kullanmak istiyorum diyorsanız, öğütme özelliği de bulunan bir filtre kahve makinesi satın almanız gerekecektir. Öğütülmüş kahve kullanmaktan yanaysanız, öğütme özelliği bulunan bir makineye ihtiyacınız yok demektir.

Fiyat

Bütçe konusu elbette hepimizin ilk düşündüğü şeylerden biri oluyor. Hem kaliteli olsun ve iyi kahve yapsın hem de bütçemi yormasın diyorsanız iyi bir araştırma yapmanız gerekecektir. Çünkü fiyatı çok uygun olup, performansı düşük bir filtre kahve makinesi satın almak sizi üzecektir. Piyasada uygun fiyatlı olan ve lezzetli filtre kahveler hazırlayan ürünler mevcuttur.

Filtre Çeşidi

Filtre kahve makinelerinin bazıları kendinden filtreli olma özelliği taşır. Kolaylıkla yerinden çıkarılabilen ve temizlenebilen bu filtreler işinizi görecektir. Ancak filtresi bulunmayan makineler de yok değildir. Bu da sürekli olarak kağıt filtre satın almak durumunda kalacağınız anlamına gelir. Özellikle filtresi bulunmayan ve kağıt filtre kullanmak zorunda olunan modelleri tercih etmek isteyen kişiler de vardır.

Ekstra Özellikler

Filtre kahve makinelerinin bazılarında zamanlayıcı özelliği bulunmaktadır. Akşamdan su ve kahvenizi makinenin uygun bölümlerine koyduktan sonra ayarlayarak sabah uyandığınızda mis gibi kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği de filtre kahve makineleri için olmazsa olmaz bir detaydır. Kahveniz demliğe döküldükten bir süre sonra makineniz otomatik olarak kapanmalıdır. Böylece enerji tasarrufu sağlanmış olur. Hatta makinenizin ne kadar süre sonra kapanmasını isterseniz o şekilde ayarlama yapabileceğiniz cihazlar da vardır. Aroma ayarı bulunan makineler de daha sert ya da yumuşak içim konusunda seçim yapmak isteyenler için ideal bir seçimdir. Yoğun lezzete sahip bir fincan kahve yudumlamak niyetindeyseniz aroma ayarlama özelliği bulunan makinelerden yana olmalısınız. Su sertliği ayarı da bazı makinelerin içeriğinde bulunur. Damlama önleyici özellik de olmaz olmaz bir nokta olarak karşımıza çıkar. Bu özellik sayesinde demliği kaldırdığınızda cihaz damlama yapmaz ve demlik tabanında yanarak kötü bir yanık kokusu ortaya çıkmaz.

Malzeme Kalitesi

Çoğu filtre kahve makinesinin materyali plastik olabilmektedir. Ancak bu plastiğin kalitesiz ve koku yapan cinsi asla çekilmez. Kim kahve içerken devamlı plastik kokusu almak ister ki? O halde seçim yaparken ürünün mutlaka malzeme kalitesini kontrol etmelisiniz. Filtre kahvenizin döküleceği hazne cam sürahi olursa hem daha sağlıklı hem de kalitelidir. Bazı makinelerde sürahinin tabanı ısıtmalı olduğundan kahveniz uzun süre sıcaklığını korur.

Temizlenme Kolaylığı

Filtre kahve makinenizin kolay temizlenebilir olması da önemli konulardan biridir. Özellikle filtre kısmı, sürahi pratik kullanıma sahip özellikte olmalıdır.

En İyi Filtre Kahve Makineleri

En İyi Filtre Kahve Makinesi Tavsiyeleri

Birbirinden farklı özelliklere sahip filtre kahve makineleri arasından size hitap edecek ve işinize yarayacak ürünü seçmekte kararsız kalabilirsiniz. Hem makinenin sahip olduğu özellikler hem de bütçeniz doğrultusunda en iyi tercihi yapmanız mümkündür. Biz de sizler için en çok tercih edilen filtre kahve makinelerini derledik ve incelemelerini yaptık. İçlerinden dilediğiniz ürüne tıklayarak satın alabilir ya da yazmış olduğumuz incelemeleri okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

SMEG Pastel Yeşil Filtre Kahve Makinesi

Smeg Kahve Makinesi

SMEG Pastel Yeşil Filtre Kahve Makinesi retro severler için tasarlanmış bir görünüme sahiptir. Mutfağınıza hem şıklık katar hem de lezzetli filtre kahveler hazırlamanızı sağlar. 10 fincan kapasitesi bulunan SMEG Pastel Yeşil Filtre Kahve Makinesi kahve ısısını 40 dakikaya kadar koruyabilme özelliğine sahiptir. 14 litre su tankına sahip olan ürünün su seviye göstergesi de vardır. Ayarlanabilir su sertliği özelliğine sahip olan makine aynı zamanda aroma yoğunluğu ayarlama düğmelerini de barındırır. Boyalı çelik kasası ve kapağı ile şık bir görünüme sahip olan ürün dijital led ekrana sahiptir ve kaydırmaz ayak özelliği de bulunur. Saat timer çubuğu da bulunan ürün 1050 w güç ile çalışır.

Bu makineyi tercih eden kullanıcıların yorumlarına baktığımızda 3 ayarlı yoğunluk ayarına sahip olan, sıcak kahve hazırlayan ve görünümü itibari ile çok şık olan bu üründen oldukça memnun. Çok pahalı olmasına rağmen alıcısı var ve tercih edenler bu ürünü tavsiye ediyor.

SMEG Pastel Yeşil Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

SMEG Pastel Yeşil Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Muhteşem bir tasarım. Estetik ve fonksiyonellik bir arada. 4 fincan kahve yapma özelliği çok pratik. Kullanımı ve temizliği çok kolay. Su haznesi 2 ile 10 bardak arasında kapasiteye sahip.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Tasarıma önem veriyorsanız, pastel tonlarındaki renkleri ile çok şık bir ürün. Kahvenin aroması ve yoğunluğunun ayarlanabilmesi ile otomatik zamanlayıcı dikkat çeken özellikleri. Ancak fiyat performans ürünü değil.


Philips HD7769 Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi

Philips Hd7769

Philips HD7769 Öğütücülü filtre kahve makinesi hem çekilmiş kahve çekirdekleri hem de bütün çekirdekler için iki ayrı hazneye sahiptir. Kahve çekirdeklerini kendisi çekmek isteyenler için öğütücü özelliğine sahip olan bu ürün kahvenizi cam sürahi içine akıtır. 1.2 litre su haznesi kapasitesine sahiptir. Her iki çekirdek kapasitesi de 125 gr için uygundur. Bir fincan kahveyi 10 dakikada hazırlayan Philips HD7769 Öğütücülü filtre kahve makinesi 230 V gerilime sahiptir. 9 öğütücü ayarı sayesinde istediğiniz büyüklükte çekirdek çekmenize olanak tanır. Ayarlanabilir kahve sertliği özelliği, aroma karıştırıcı, kolay temizlenebilir olma gibi noktalarda kulanışlıdır. Aroma sızdırmaz ve damlama önleyici özellikleri mevcuttur. Kağıt filtre ile kullanılır.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda makinenin her seferinde haznedeki tüm suyu harcağdından yana memnun olmadıklarını gördük. Tek fincanlık kahve yapmak istediğinizde, haznede 3 fincanlık su varsa hepsini kullanıyor. Onun dışında ürünün kalitesi, özellikleri ve görünümü oldukça beğeni alıyor. İki ayrı çekirdek tipi için farklı haznelerin olması da büyük avantaj olarak görülüyor. Fiyat bakımından biraz pahalı.

Philips HD7769 Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Philips HD7769 Öğütücülü Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kullandıktan sonra yorum yapmak istedim. Daha önceki makinamda philips ve öğütücülü kahve makinasıydı ondan çok memnun olduğum ( cam demliği kırıldı eski olduğu için bulamadım makinam hala çalışılıyor) için yine aynı markayı almak istedim ve iyiki almışım sıcaklık çok iyi iki kahvenin karışabilmesi güzel bir özellik olmuş tavsiye ederim.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kahve öğütürken çok fazla gürültü yapıyor, bunun dışında mükemmel bir ürün, sabah kahvenin kokusu mükemmel geliyor.


Goldmaster Zinde Gm-7331 Filtre Kahve Makinesi

Goldmaster Zinde Gm 7331

Goldmaster Zinde Gm-7331 Filtre Kahve Makinesi 2 tane mini seramik fincan hediyesi ile kullanıcılarına hitap eder. 450 w çalışma gücünde olan ürün 300 ml su tankı kapasitesine sahiptir. Ön yüzeyi paslanmaz çeliktir. Damlama emniyeti, otomatik kapanma özellikleri bulunan Goldmaster Zinde Gm-7331 Filtre Kahve Makinesi tek seferde 2 bardak kahve hazırlar. Oldukça uygun bir fiyatı olan bu filtre kahve makinesini tercih edenler kendinden filtreli olan bu üründen oldukça memnun.

Fiyatına göre oldukça başarılı bir performans sergileyen Goldmaster Zinde Gm-7331 Filtre Kahve Makinesi pahalı ve detaylı makinelere göre basit tasarımda olmasına rağmen filtre kahve hazırlama konusunda beklentiyi karşılıyor.

Goldmaster Zinde Gm-7331 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Goldmaster Zinde Gm-7331 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Hızlı kahve yapıyor yani düğmeye bastıkdan 5-10 saniye sonra kaynar su vermeye başlıyor, bekleten bir makine değil, filtreyi temizlemesi kolay.Makine boyutları gayet iyi yani az yer kaplıyor, hafif bir makine, tasarımı güzel, Yaptığı kahvedeki lezzet bakımından; french press'den çok farklı değil fakat pratiklik ve kahve yapım hızı bakımından frencpress'den daha iyi örneğin frenchpress'te suyu ayrı bir yerde ısıtmanız elinizle dökmeniz lazım bunda öyle bir dert yok yani suyu kendi ısıtıp kaynayınca kendi döküyor.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Fiyatında da anlaşılacağı gibi basit bir makina, çok fazla bir şey beklememek lazım. Birkaç kullanımdan sonra su-kahve ayarını tam yapmaya başlıyorsunuz. Kullanımı kolay 5 dk.da ideal sıcaklıkta kahveniz hazır. Bu fiyata bence gayet güzel ve keyifli bir kahve makinası. 2 küçük fincan veya orta boy 1 mug rahatça hazırlanıyor. Temizlemesi çok de çok kolay ayrıca.


Delonghi icm15210 Filtre Kahve Makinesi

Delonghi Icm15210 Filtre Kahve Makinesi

Delonghi icm15210 Filtre Kahve Makinesi cam sürahiye sahip olan bir üründür. Kullanılmadığında 40 dakika sonra otomatik olarak kapanır. Kağıt filtre ile kullanılabilen üründe su seviyesi göstergesi vardır. Bu sayede kahve makinenizin su durumunu gözlemleyebilirsiniz. Enerji tasarrufu özelliği de bulunan kahve makinesi damlatma önleyici sisteme sahiptir. Isıtıcı taban sayesinde kahveniz daima sıcak kalacaktır. Kolay temizlenebilme özelliği bulunan ürün 1.25 litre kapasiteye sahiptir, 900 W gücü vardır ve kağıt filtre ile kullanılır.

Kullanan kişilerin yorumlarıa göz attığımızda oldukça memnun olduklarını gördük. Sıcak ve lezzetli kahveler hazırlayan bu ürün fiyat olarak biraz pahalı.

Delonghi icm15210 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Delonghi icm15210 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ben filtre kahveyi çok seven bir insanım ve filtre kahve içmek için dışarda çok para harcıyor idim.
Taki bu makineyi alana kadar.Her şeyi neredeyse kusursuz.Kaliteli,hızlı,lezzetli vb... gibi birçok şey var iken tek kusurlu bulduğum nokta malzeme kalitesi pek iyi değil.Hani 370 lira bandındaki üründen daha kaliteli bir plastik bekliyor insan ama geri kalan her şeyi 10 üzerinden 10 hatta 11,12 o derecede güzel bir ürün.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Tek kelimeyle müthiş bir makina. 2 kere sadece suyla çalıştırdım. Daha sonra filtre kahvemi yaptım. Mükemmel bir tad. Ben içicegim bardak kadar su koyuyorum. Haznese gözüken 2-3 bardak su göstergesi cok küçük bardaklar için ayarlanmış sanırım. Ayrıca içme suyu kullanmak daha iyi bi tad almanızı sağlıyor.


Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi

Russell Hobbs 22620 56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi Urun Resmi

Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi siyah ve şık tasarımı ile dikkat çeker. Hızlı şekilde kahve hazırlamanıza olanak sunan bu ürün ergonomik bir tasarıma sahiptir. 1000 W motor gücüne sahip olan bu filtre kahve makinesi 1200 ml hazneye sahiptir. 10 fincanlık kapasitesi sayesinde kalabalık aileler için de uygun bir kullanım sunar. Cam karaf sayesinde sağlıklı bir deneyim yaşamanızı sağlayan Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi 24 saate kadar programlanabilir zamanlayıcıya sahiptir. Su göstergesi özelliğine sahip olan bu filtre kahve makinesi dijital ekranı üzerinden kolayca ayarlanabillir. Duş başlığı özelliğine sahip olan bu kahve makinesi sayesinde su, kahve üzerinde eşit şekilde yayılım gösterir ve kusursuz lezzetli bir içim ortaya çıkar. Dökme, duraklama özelliklerine sahip olan bu kahve makinesi filtre temizleme seçeneğini de barındırır. Damlama emniyetine sahip olan Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi otomatik kapanma ve su seviyesi göstergesine de sahiptir.

Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi kullananların yorumlarını incelediğimizde bu üründen gayet memnun kaldıklarını gözlemledik. Özellikle kahve sıcaklığı yüksek olsun isteyenler için ideal bir ürün. Tek eksi özelliği ise ekstra filtre kağıdı kullanımı gerektiriyor olması. Kalitesi ve performansı ile beklentiyi karşılayan Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi tercihleriniz arasında yer alabilir.

Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok beğendim. Çok bilindik markalardan aynı fiyata alabilirdim ama kullanıcı yorumlarına güvendim, iyiki öyle yapmışım. Zamanlama seçeneği olması tercih sebeplerimdendi ama çok da şart değil, 10 dk da demliyor, 10 dk daha beklediğinizde ağız yakacak sıcaklıkta lezzetli bir kahve içiyorsunuz. Kahve sıcaklığı çok önemli benim için, kesinlikle çok sıcak içiyorsunuz. Özetle; memnun kaldım.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

İlk defa filtre kahve makinesi alan ve kullanan biri olan biri olarak çok memnun kaldım. Araştırmalarım sonucu bu makinede karar kıldım. Yorum yapmadan önce bir süre kullanmak istedim ve bekledim. Şu an 1 haftadır aktif olarak kullanıyorum ve her gün filtre kahve yapıyorum. Gerçekten çok memnunum. Damlama önleyici sistem sorunsuz çalışıyor. Kahvem demlendiğinde sıcaklığı gayet iyi oluyor ayrıca makine çalışmaya devam ettiği için sıcak kalmaya devam ediyor. 24 saat içerisinde zamanlayıcı kurabilme seçeneği ise ekstra özellik katıyor. Umarım böyle güzel devam eder.


Electrolux EKF3700 Filtre Kahve Makinesi

Electrolux Ekf3700

Electrolux EKF3700 Filtre Kahve Makinesi İsveç kalitesi ile üretilmiş bir üründür. Damlama önleyici valf içeren ürün sıcak plakaya kahve damlamasını ve yanık kokusunu önler. Bir seferde 12 fincan kahve hazırlayabilen ürün kalabalık ortamlar için idealdir. Ürünün aparatları kolaylıkla temizlenebilir. Isıtıcı içindeki su miktarını gözlemyebilmeniz için su seviye göstergesi vardır. Isıtıcının çalışıp çalışmadığı ışıklı açma kapama düğmesi ile anlayabilirsiniz. Pratik ve kullanışlı bir ürün olan Electrolux EKF3700 Filtre Kahve Makinesi cam hazneye sahiptir. Damlama emniyeti bulunan ürünün gücü 110 w’tur. Kahve öğütme özelliği bulunmayan ürün otomatik şekilde kapanma özelliğine sahiptir. Kendinden filtreli olmayan cihaz kağıt filtre ile kullanılır.

Tercih eden kişilerin yorumlarına baktığımızda kahveye çok iyi aroma vermesi, sıcak tutması, pratik kullanıma sahip olması açısından beğenilmiş. Ayrıca sessiz çalışan ürün kahveyi damlatmadığı için de tatmin edici. Plastik kokusu olmaması da ürünün pozitif yönlerinden biri. Fiyatı ise performansına göre normal.

Electrolux EKF3700 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Electrolux EKF3700 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

ilk yapımda plasik kokusu gitmesi için sadece su ile çalıştırdım 2 kere daha sonrada kahve yaptım gayet iyi aromasını veriyor, ve kahveyi çok sıcak veriyor ilk başta daha sonra demliğe damladıkça kahve sıcaklığı ideal oranlara düşüyor. Fiyatına göre güzel ürün tavsiye ederim, içinden kendine ait filtre çıkmıyor kağıt filtre almanız gerekiyor.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Sonuçta bu bir kahve makinası. Kullanımı gayet kolay ve pratik. Üzerinde bir çok düğme, fonksiyon vs. olmasına gerek yok. Kahveni ve suyunu koyacaksın düğmesine basacaksın. Sonuç gayet başarılı. Ayrıca makineyi kapatmayı unutsanız bile 40 dk sonra otomatik olarak kendi kapanıyor. Almak isteyenlere tavsiye ederim. Ben keyifle kullanıyorum.


BOSCH Tka6a041 Filtre Kahve Makinesi

Bosch Tka6a041

Bosch TKA6A043 Filtre Kahve Makinesi damak zevkine yönelik yoğun kahve aroması isteyenler için aroma seçeneklerine sahiptir. Su haznesi şeffaf ve çıkarılabilir olup su seviyesi dışarıdan rahatlıkla görülebilir. Otomatik kapanma özelliği; 20, 40 ve 60 dakika olarak ayarlanabilir. Ürün güvenli ve rahat bir kullanım sunar ve enerji tüketiminin azalmasını sağlar. Kireç temizleme seçeneğine sahip olan ürün su sertliği seçebilme konusunda da kullanıcılarını yalnız bırakmaz. 1000-1200 w güç ile çalışan ürün 15 fincana kadar kahve hazırlayabilme kapasitesine sahip. Cam sürahisi 1.25 litre ve damlama önleme özelliği de mevcut. Bu da sizi temizlik derdinden kurtaran bir nokta. Dönerek kolaylıkla çıkarılabilen filtre tutucu da ürünün özelliklerinden biridir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda su tankının kolay çıkarılıp takılması ve su doldurma işleminin çok rahat olduğunu gördük. Ayrıca makine yoğun kahve aroması özelliği de oldukça başarılı. Sıcak, lezzetli filtre kahve içmek isteyenler için ideal olan ürünün fiyatı da performansına göre normal.

BOSCH Tka6a041 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Geniş aile için en iyisi: BOSCH Tka6a041 Filtre Kahve Makinesi

BOSCH Tka6a041 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok beğendim . Ilık değil sıcak kahve içmek isteyenler için ideal . İkinci fincan ilkinden daha sıcak oluyor . Isıtması harika . Aroma + özelliği güzel, kahve kokusu her yana dağılıyor . Aroma + özelliğini kullanmadığınız zaman suyu daha çabuk ısıtıyor. Su tankı kolayca sökülüp takılıyor ve bu sayede suyu doldurmak çok pratik. Genel temizliği çok rahat ve kolay


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Daha fazlasına ihtiyacım yok, on numara. Hem şık hem pratik ve hafif. Kahveyi bildiğiniz kaynar yapıyor geçen gün bir anda içince dilim yandı.. en ucuz filtre kahveyi bile lezzetli yapıyor, çok memnun kaldım


Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi

Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi Urun Resmi

Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi minimal ve modern bir tasarımla karşımıza çıkar. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu filtre kahve makinesi paslanmaz çelik gövde özelliğine sahiptir. 1,5 litre kapasiteye sahip haznesi 12 fincan için yeterli bir kullanım sunar. Damlatma emniyeti bulunan bu kahve makinesi hijyenik bir deneyim yaşamanızı sağlar. 1000 W motor gücü ile çalışan Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi sıcak tutma özelliği sayesinde her zaman sıcak kahve yudumlamanızı sağlar. Filtre ve rezistans özelliği bulunan bu kahve makinesinin su seviyesi göstergesi de mevcuttur. Zamanlayıcı özelliği de bulunan Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi cam kahve haznesi ve filtre tutucu ile sağlıklı ve pratik bir kullanım sunar.

Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi tercih edenler bu üründen oldukça memnun kalmış durumda. Ekstra filtre kullanımına gerek duyulmaması, haznesinin geniş olması, kahveyi sıcak ve lezzetli hazırlaması da beğenilen özellikleri arasında. Fiyatına göre kaliteli olması, çelik gövdeye sahip olması da artıları arasında sayılabilir.

Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Vestel Sefa K3000 Inox Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Buldugum en uygun fiyatli tel haznesi olan kagida ihtiyac duyulmayan zaman ayari olan hazneside büyük bir makina. kahveyi de güzel yapıyor.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Öncelikle ürünün görüntüsü çok güzel, karafı çok büyük. Kahvenin aktığı yeri karafa tam oturtmak gerekiyor, eğer yamuk konursa tabanına akıtma yapıyor. Karafı sağa sola çevirerek kahvenin aktığı yeri oturtmak mümkün. Su ile denediğim 3 seferde tam oturmadığı için akıttı. Sonradan oturtunca akıtmayı kesti. Ama bunun için uğraşmaya gerek kalmasın isterdim. Kahvenin sıcaklığı normal, kaynar bir sıcaklık yok. Saat ayarı olumlu bi özelliği. İade etmedim kullanmaya başladık. Uzun süre kullanırız umarım.


Hotpoint Ariston CM TDC DSL0 Filtre Kahve Makinesi

Hotpoint Ariston Cm Tdc Dsl0

Hotpoint Ariston CM TDC DSL0 Filtre Kahve Makinesi 1000 w güç ile çalışır ve 1.25 litre kapasiteye sahiptir. Kağıt filtre kullanımı gerektirmez. Kolay yıkanabilen aroma koruyucu filtresi vardır. Ayak kısımları kaymaz özelliktedir. Damlama emniyetine sahip olan Hotpoint Ariston CM TDC DSL0 Filtre Kahve Makinesi otomaitk olarak kapanma fonksiyonu içerir. 6 bardak kapasitesi ile tüm aile kahve keyfine ortak olabilir. Öğütülmüş kahveler için uygundur. Demlenmiş olan kahve sürahide birikir.

Fiyat olarak biraz pahalı olsa da tercih eden kişiler bu filtre kahve makinesinden oldukça memnun.

Hotpoint Ariston CM TDC DSL0 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Hotpoint Ariston CM TDC DSL0 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Suyun damlamasi bittikten 5-10 dk sonra icmeye baslarsaniz hem kahveniz daha sicak olacaktir hem de damlama problemiyle daha az ugrasirsiniz.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Yaklaşık 3 yıldır ürünü kullanıyorum, gayet memnunum, kahve konusunda rafine zevkleri olan biri değilim, filtre kahvesi benim için gayet iyi, üründe de 3 yıldır oraya buraya taşımama, ufak tefek darbeler almasına rağmen hiç sıkıntı olmadı. Öneririm.


Arzum AR3081 Filtre Kahve Makinesi

Arzum Ar3081

Arzum AR3081 Filtre Kahve Makinesi cam haznesi bulunan bir modeldir. Damlama emniyetine sahip olan filtre kahve makinesi tam 12 fincan kahve hazırlama kapasitesi ile öne çıkar. 900w güce sahiptir ve otomatik kapanma özelliği mevcuttur. 1000 ml su ısıtma kapasitesi bulunan ürünün su seviyesi göstergesi de vardır. Kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde büyük hazneli olması, damlama yapmaması ve sıcak, lezzetli kahve hazırlaması bakımından ürünü oldukça beğeniyorlar. Saat kurma özelliği de bulunduğu için sabah kalktığınızda sıcacık kahvenizi yudumlama keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Kendinden filtreli olan ve temizlik konusunda yormayan bu ürün, performansına bakılacak olursa uygun.

Arzum AR3081 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Geniş aile için uygun fiyatlı: Arzum AR3081 Filtre Kahve Makinesi

Arzum AR3081 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok kullanışlı pratik bir ürün, temizlemesi kolay. Kâğıt filtreyle ugrasma derdi yok, zamanlayicisi müthiş, kahveyi uzun süre taze ve sicak tutuyor, damlatmiyor. Diger markalara göre haznesi büyük, tasarimi kibar oldugundan çok yer kaplamiyor. Is yerinde keyifle kullaniyoruz.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürünü yaklaşık olarak üç aydır kullanıyorum. İlk olarak aroma modundan bahsedecek olursam, üç adet aroma modu var fakat aralarında bir fark yakalayamadım ben. Kullandığınız kahve çok önemli. Kötü ve bayat bir kahve kullanırsanız en iyi makineleri bile beğenmezsiniz. O yüzden taze kahve kullanmanızı öneririm. Kahveyi sıcak bir şekilde yapıyor ve 40 dakika daha ısı muhafaza ediliyor. İçerisinde kendi filtresi de var fakat ben kağıt filtre ile kullanıyorum.


Sinbo Scm-2938 Filtre Kahve Makinesi

Sinbo Scm 2938 Filtre Kahve Makinesi

Sinbo Scm-2938 Filtre Kahve Makinesi kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilen bir filtreye sahiptir. 1.2 litre kahve kapasitesi olan ürün damlatma önleyici sistem, sıcak tutma fonksiyonu özelliklerini de içerir. Sürahinin alt kısmında sıcak kalmasını sağlayan metal levha vardır. Bu sayede kahvenizi sıcacık şekilde yudumlayabilirsiniz. Damlatma önleme sistemi ile sürahiyi alırken etraf kirlenmez. Su seviye göstergesi de bulunan ürün dilediğiniz fincan sayısı kadar kahve hazırlamanızı sağlar ve 800 w çalışma gücündedir.

Sinbo Scm-2938 Filtre Kahve Makinesi kullanan kişilerin yorumlarını incelediğimizde üründen memnun olan neredeyse hiç yok gibi. Çok uygun bir fiyata sahip olan bu kahve makinesinin son derece kalitesiz plastik malzemesi, ısınma sırasında koku yapıyor. Sürahi ve geri kalan özelliklerin kalitesi de beğenilmemiş ve asla tavsiye edilmiyor.

Sinbo Scm-2938 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Sinbo Scm-2938 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Paketlemesi iyiydi. Belirtilen sürede teslim edildi. İlk kullanımlarda plastik kokusu olduğunu okumuştum ürün geldiğinde iyice temizleyip üç kere sadece suyla çalıştırdım. 4. Çalıştırmada kahvemi demledim ve plastik kokusu almadım kahvemden. Ürünün tüm gövdesi plastik. P/F ürünü. Gerçekten demlediği kahveyi beğendim. Aşırı aşırı sıcak bir kahve yapmıyor ama ideal.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Makineyi kullanmadan önce daha önce okuduğum yorumlar sayesinde 1 kere suyla çalıştırdım sonrasında kahvemi demlenince hiç plastik kokusu yoktu. Evet plastik kalitesi zayıf ama fiyat/performans diyorum olur o kadar.


Sinbo Scm-2953 Filtre Kahve Makinesi

Sinbo Scm 2953

Sinbo Scm-2953 Filtre Kahve Makinesi 800 w ile çalışan bir üründür. 0.75 L kahve kapasitesine sahip olan cihaz 7 fincan kahve hazırlayabilir. Homojen kahve demleme sistemi sayesinde pürüzsüz ve lezzetli kahveleri yudumlama fırsatı sunar. Damlatma önleyici sistemi ile etrafın kirlenmesinin önüne geçilmiş olur. Sıcak tutma fonksiyonu olması da ürünün öne çıkan özelliklerindendir. Çıkarılabilir ve yıkanabilir filtre sayesinde kağıt filtre satın almaktan kurtulursunuz. Gösterge ışıklı açma/kapama düğmesi de pratik bir kullanım sunar.

Ürünü tercih edenlerin yorumlarını incelediğimizde plastik kalitesinin ortalama olduğunu ve uygun fiyatına rağmen iyi bir performansa sahip olduğunu gördük. İlk zamanlarda biraz plastik kokusu olsa da zamanla düzeldiği söyleyenler olduğu gibi böyle bir şey hissetmediğini söyleyenler de var. Günde 1-2 fincan filtre kahve yapacak olan ve çok fazla para ödemek istemeyenler için ideal olan ürünü çoğu kişi tavsiye ediyor.

Sinbo Scm-2953 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Sinbo Scm-2953 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Fiyatina gore gayet guzel bir urun. Ben bu zamana kadar tum makinelerimi kagit filtreyle kullandim, oyle yapmanizi oneririm. Plastigi yorumlardaki gibi biraz adi, dogru. Ama ustunde tepinmeyecekseniz bir sorun goremiyorum. Ust uste hemen iki tane kahve demlemekte zorlaniyor bu arada. Biraz sogumasi gerekiyor once. Bu fiyata da baska makine zaten yok 🙂


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Malzeme kalitesi kötü plastik kokusu var birkaç kez üst üste çalıştırınca baya azaldı ancak tamamen geçeceğini sanmıyorum.Damlatmama özelliği iyi değil.Kısacası kalitesiz bir ürün ancak kahve tiryakisi değilseniz günde bir iki demleme yapıp dikkatli kullanabilecek bir durumdaysanız kaliteli ürün alacağım diye avuç avuç para dökmeye gerek yok. Günde demleyeceğiniz bir iki fincan kahve için ihtiyacınızı gayet güzel görecektir.


Philips HD7459/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi

Philips Hd7459:20 Daily Collection

Philips HD7459/20 Daily Collection Filrte Kahve Makinesi çekilmiş kahve tozu için uygun olan bir üründür. Aroma karıştırıcı işlevi sayesinde lezzeti bir kahve deneyimi sunar. Damlama önleyici özelliğine sahip olan Philips HD7459/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi su seviyesi göstergesine de sahiptir. Otomatik kapanma özelliği bulunan ürünün temizliği oldukça kolay, filtre tutucusu da kolaylıkla çıkabilen ve yıkanabilen bir yapıdadır.1000 W çalışma gücüne sahip olan cihaz 15 fincana kadar kahve yapabilme fırsatı sunar. 1.2 litre su haznesi kapasitesi vardır. Bir fincan için kahve hazırlama süresi 10 dakikadır.

Philips HD7459/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Philips HD7459/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kesinlikle süper bir ürün. Filtre kahve makinelerinin %90 ında kağıt filtre kullanılır. Bazı yorumlar okudum; içinde filtresi yok, iyi süzmüyor, damlatma önleyici çalışmıyor diye. Bu problemleri yaşamak istemiyorsanız cüzi bir miktar ödeyerek sürekli kağıt filtre kullanın. Kahvenin sıcak olmadığını söyleyenler olmuş; kahveniz cam karafa geldiğinde kahveniz tam olmuş sayılmaz. Cam karafın altında rezistans vardır ve kahveniz orda ısıtılır. Tavsiyem; cam karafa gelen kahvenizi 5-10 dk bekledikten sonra alın.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kahve sıcaklığı normal seviyede, makina oldukça sessiz ve işini iyi yapıyor. demleme bittikten sonra 30 dakika sıcak tutma opsiyonu var. Kahve tadında bir değişiklik olmuyor. Alacak arkadaşlar ilk kullanımdan önce bir veya iki defa sadece su ile çalıştırıp olası plastik kokusunu ortadan kaldırabilir.


Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi

Delonghi Icm2.1b Filtre Kahve

Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi enerji tasarrufu özelliğine sahiptir ve demleme işleminden 40 dakika sonra kendiliğinden kapanır. Damlatma önleyici sistemi vardır. Böylece karaf istendiği zaman yerinden çıkarılabilir. Su seviye göstergesi sayesinde makinenin su durumu takip edilebilir. Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi ile daima sıcak kahve yudumlamanız mümkündür. Kendinden filtreli olan bu ürünü tercih edenlerden bazıları kağıt filtre kullanak kahve hazırlayabiliyor. Su koyma yerinin biraz sıkıntılı olduğunu söyleyenler de var. Genel olarak kahve pişirme konusunda mükemmel bir kaliteye sahip olduğu ise bir gerçek.

Tercih eden kişiler ayrıca filtrenin kolay temizlenebilir olması, ürünün damlatma yapmamasından yana da oldukça memnun. Günlük kullanım için çoğu kişinin hem evde hem de ofiste elinin altında olan bu ürün oldukça beğenilmiş ve fiyatı da kalitesine göre normal.

Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Günlük kullanım için en iyisi: Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi

Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Yaklaşık 1 aydir her gün en az 2 kez kullaniyoruz. Cok memnunuz. Kendinden filtresi olmasi buyuk avantaj, cok pratik oluyor. Su koyma yeri pek rahat degil, kenardan dokmek zor olabiliyor. Makine ottukten sonra bir sure bekleyip almak gerekiyor damlamasi tamamen bitmesi için. Ozellikle kahveniz taze ise mukemmel oluyor 🙂


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Kendinden filtreli olmasi avantaj her seferinde filtre aramak durumunda kalmiyorsunuz. Ortalama filtre kahve sicakligina sahip. Lezzet olarak ortalama bir tada sahip kahveler elde ediyorsunuz . Farkli aromalarda kahveler elde etmek istiyorsanız daha profesyonel bir makina almalısınız. Günlük kullanım icin ideal. Kahveyi hazırlama hızı iyi.


Schafer Barista Mini Kişisel Filtre Kahve Makinesi

Schafer Barista Mini Kişisel Filtre Kahve Makinesi

Schafer Barista Mini Kişisel Filtre Kahve Makinesi 410 ml kapasiteye sahiptir. Paslanmaz çelik termos bardak içeren ürün kendinden filtrelidir ve kolaylıkla çıkarılabilir, yıkanabilirdir. Emniyet sistemi susuz kalmayı önler. Tek tuşla açma kapama özelliği vardır. Aşırı ısınma emniyeti bulunmayan ürünün cam haznesi de bulunmaz. Damlama emniyeti vardır ve su seviye göstergesi bulunmaz.

650w güç ile çalışan Schafer Barista Mini Kişisel Filtre Kahve Makinesi tek kişinin kahve ihtiyacını karşılamak için ideal olsa da kısıtlı özelliklerine bakılacak olursa fiyatı biraz yüksek.

Schafer Barista Mini Kişisel Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Schafer Barista Mini Kişisel Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Çekirdek öğütücü özelliğinin olması, şık tasarımı, az yer kaplaması, 1 veya 2 kişi için kahve tasarrufu sağlarken kahve lezzeti açısından da kayıp yaşatmaması artılarıdır. Kalabalık aileniz varsa veya misafiriniz geldiğinde 2 tam bardaktan fazla kahve yapamaması, kağıt filtre kullanımına olanak sağlamayan haznesinin olması ( yağ asiditesi açısından bazı kahveler için kağıt filtre kullanımı gerekebilmektedir ) ise dezavantajlı gördüğüm noktalarıdır.


Trendyol.com Kullanıcısı diyor ki:

Ürün gayet güzel pıratik kahvesi de çok güzel ama biraz su haznesi kahve fincan sayısı az dolayısı ile tercih edilebilir benim gibi evde tek filtre kahve tüketen biri iseniz mutlaka alın


WMF Stelio Filtre Kahve Makinesi

Wmf Stelio Filtre Kahve Makinesi

WMF Stelio Filtre Kahve Makinesi yarı otomatik olan bir üründür. Demlenmiş kahve için cam sürahisi bulunur. 1.25 litre su tankı kapasitesi vardır. Öğütülmüş kahve için uygun olan cihaz su seviyesi göstergesi, çıkarılabilir sızıntı tespiti özelliklerine sahiptir. Işıklı açma kapama düğmesi ve gösterge ışığı ile kolay kullanım sağlar. Otomatik kapanma özelliği de bulunan ürünün materyali plastiktir.

WMF Stelio Filtre Kahve Makinesi fiyat olarak pahalı olsa da kullanan kişiler tarafından oldukça beğeniliyor. Kusursuz bir kahve keyfi için ideal olan ürün beklentilere karşılık vermiş durumda.

WMF Stelio Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

En dayanıklı kahve makinesi: WMF Stelio Filtre Kahve Makinesi

WMF Stelio Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Asla damlama yapmaması çok güzel. Wmf ilk kez kullanıyorum, ürün kalitesi gayet iyi, duruşu çok şık. Hızlı ve az sesli demleme yapıyor.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Ben 3 yıldır kullanıyorum, o zaman çok daha ucuza almıştım tabi başka yerden. Çok memnunum, hiç bir sorunla karşılaşmadım. Yarım saat sonra otomatik kapanıyor, bu süre içerisinde kahveyi sürekli sıcak tutuyor. Damlatma kesinlikle yok.. Cam haznesi aromatik, çok dayanıklı.


Kiwi Kcm 7535 Filtre Kahve Makinesi

Kiwi Kcm 7535

Kiwi Kcm 7535 Filtre Kahve Makinesi 600 ml kapasitesi olan ve 4-6 fincan için uygun bir üründür. Su seviyesi göstergesi bulunan ürünün gösterge lambalı açma kapama düğmesi de vardır. Seviye göstergeli olan cam sürahi demlenen kahvenin birikmesi içindir. Damlama önleyici sistemi de bulunan cihaz uzun ömürlü ve yıkanabilir bir filtre içerir. 650 w güç ile çalışan makine kaymaz ayakları sayesinde güvenli kullanım sağlar.

Fiyat olarak çok uygun olan Kiwi Kcm 7535 Filtre Kahve Makinesi fiyatına göre iyi bir performansa sahip. Kullanan kişiler plastik kokusu olmadığını, damlatma yapmadığını ve ucuz olmasına rağmen 2-3 kişi için ideal kahve yapma özelliğine shaip olduğunu söylüyor.

Kiwi Kcm 7535 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Kiwi Kcm 7535 Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

plastik kesimi kötü ama koku yok. sıcak tutma ve damlatmama özelliği var. kötü yorum yazanlar aldığı şeyi önce bir incelesin. 1000 lira verip kaliteli bişey alsınlar. parasının hakkını kat kat veriyor çok da şık.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Hızlı gönderim yaptılar, şirin , küçük ve sapasağlam bir ürün geldi. Hiç plastik kokusu yok, damlatmıyor, sıcak da tutuyor. benim verdiğim paraya göre bu ürün gayet iyi bir ürün.


Cvs DN-19801 Coffee Master Filtre Kahve Makinesi

Cvs Dn 19801 Coffee Master

Cvs DN-19801 Coffee Master Filtre Kahve Makinesi su seviyesi göstergesi olan bu cihaz 6 fincan hazırlayabilme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda kahve çekirdeklerini de öğütür ve size taptaze bir fincan kahve yudumlama fırsatı sunar. Cvs DN-19801 Coffee Master Filtre Kahve Makinesi 650Watt güce sahiptir. Su ısıtıcı kapasitesi ise 600ml’ dir. Cam haznesi sayesinde filtre kahveniz orada birikir ve hazır olur. Damlama emniyeti bulunmaktadır. Kaymaz ayakları sayesinde güvenli kullanım sağlayan ürün, değiştirilebilir filtreye sahiptir.

Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda ürünün kahveyi kısa sürede hazırladığını, kağıt filtreye ihtiyaç olmadığını ve lezzetli bir içim sunduğunu görüyoruz. Otomatik kapanma özelliği olmaması tek eksisi olarak görülen ürünün fazla yer kaplamaması beğenilen yönleri arasında ve fiyatının çok uygun olmasına göre becerdiği iş büyük.

Cvs DN-19801 Coffee Master Filtre Kahve Makinesi Fiyatı

Cvs DN-19801 Coffee Master Filtre Kahve Makinesi Yorumları


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Çok kahve içmiyorsanız ideal. 600ml kahve yapıyor ancak bekleme süresi çok uzun geldi bana. Mini boy olduğu için de çok yer kaplamıyor tabi.


Hepsiburada.com Kullanıcısı diyor ki:

Bu fiyata daha iyisini bulamazdım elbette. Ama bu fiyata göre de çok kaliteli olduğunu söyleyemem. Benim gibi günde bir ya da iki kere kahve yapacaksınız idare edebilirsiniz. Ama kalabalık için veya sık kahve içenler için çok uygun değil. Haznesi çok küçük. 6 bardak çizgisine kadar su koyduğunuzda bile demliğin yarısı ancak doluyor. 6 türk kahvesi fincanı kahve çıkar belki ama 3 kupa kahve çıkmıyor


filtre kahve makinesi tavsiye

Sonuç

Sevgili kahve severler; bu yazımızda sizler için öne çıkan filtre kahve makinelerinin incelemelerini objektif şekilde ele aldık. Onlarca çeşit arasından memnun kalacağınız bir ürün seçebilmeniz adına sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Biliyoruz çeşit fazla olunca seçmek de bir o kadar zor olabiliyor. Ancak ürünlerin fiyatları, öne çıkan özellikleri ve kullanıcı yorumları sizlere bu konuda yardım edebilir diye düşünüyoruz. Her zaman lezzetli ve keyifli filtre kahveler yudumlamanız dileği ile…

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

Default image

Hilal Sarıyar

Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunuyum. Çeşitli radyo ve televizyon kanallarında çalıştım. Deneyimli sunucu Cem Öğretir'den diksiyon ve spikerlik eğitimi aldım. Muhabirlik ve prodüktörlük yaptığım Atv'den yurt dışına taşınmam nedeniyle ayrıldım. Mayıs 2021'den bu yana içerik yazarı olarak görev aldığım Tüketici Dergisi'nde ürün incelemeleri yapıyorum.

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir